FC Vltava nechce hrát v I. B druhé housle
Loučovice - Fotbalisté z Lipenska se po roční odmlce vrací do nejnižší krajské soutěže.
Loučovice - Fotbalisté z Lipenska se po roční odmlce vrací do nejnižší krajské soutěže.
Severní Čechy - Miloval ženy, byl svědkem epochálních změn, intrikoval, užíval si život a rád se dával na odiv - Giacomo Casanova (†73). Ukazovat něco výjimečného a pozoruhodného, na tom není nic špatného.
Praha – Nejméně deset osob, které jsou podle vyšetřovatelů zapleteny do rozsáhlých kšeftů s přeshraničním dosahem, skončilo v uplynulých hodinách v policejních celách.
Rakovník – Ve středu si Tatran Rakovník pozval na generálku před Novým Strašecím fotbalový celek Aritmy Praha, který hraje také krajský přebor. První poločas měli více ze hry Pražáci, v tom druhém zase tlačili domácí.
Praha - O týden později, než bylo původně avizováno, nastoupí český profesionální boxer Lukáš Konečný k souboji o titul mistra Evropy v lehké střední váhové kategorii proti Ryanu Rhodesovi z Velké Británie. Zápas v Birminghamu se uskuteční v sobotu 18. září.
Severní Čechy - Miloval ženy, byl svědkem epochálních změn, intrikoval, užíval si život a rád se dával na odiv - Giacomo Casanova (†73). Ukazovat něco výjimečného a pozoruhodného, na tom není nic špatného.
Milčice /FOTOGALERIE/ - Sukulent Agáve Americana. Tak přesně tato krasavice vykvetla po dlouhých dvaačtyřiceti letech na dvoře jedné firmy v Milčicích u Sadské.
Praha - Česká oštěpařka je trošku naštvaná na soupeřky a ví, že už nemusí tolik dřít.
Litoměřice - Odpovídá Mgr. Milena Řepíková.
Šumperk – Hity nejpopulárnějších hudebních interpretů z Česka a Velké Británie budou v pátek 13. srpna znít Pavlíniným dvorem v Šumperku. Travnaté prostranství bude hostit druhý ročník festivalu Revival invaze.
Plzeň – Tři sezony odchytal brankář Lukáš Kurial v dresu Plzně v házenkářské extralize.
Praha – Evelyn Salt je půvabná a drsná. Agentka CIA, jež složila přísahu služby, cti a vlasti. Když ji ale jistý přeběhlík obviní ze zrady a z toho, že je ruskou prozatímní nečinnou špiónkou, uteče, aby očistila své jméno. A hlavně – jednou provždy dokázala, že je vlastenka jak se patří. Musí vynaložit všechny své schopnosti a roky zkušeností, vyhnout se zajetí a navíc ochránit manžela, protože v opačném případě vymažou nejmocnější světové síly jakoukoli stopu o její existenci. To je zápletka akčního filmu Salt, který zítra spolu s jednou českou a jednou americkou novinkou vstoupí do našich kin. Čtvrtečními premiérami jsou tedy akční Salt, dokument Nebe, peklo a komedie plná koček i psů.
Praha /ROZHOVOR/ - Režisér filmu Kajínek prožil s příběhem nejslavnějšího českého vězně a uprchlíka celých pět let… Petr Jákl vystudoval na Univerzitě Karlově fakultu tělesné výchovy a sportu. Je desetinásobným misterm republiky v judu a má republikový titul též ve sportu jménem armwrestling. Začínal jako kaskadér ve filmech, po vzoru svého tatínka, legendárného českého filmového kaskadéra. Jeho vynikající fyzička a sexy vzhled ho předurčily k menším rolím v blockbusterech, které zahraniční produkce v Čechách točily, zahrál si po boku Vina Diesela v xXx, v Alien vs. Predator… Role se pro něj našly i ve filmech českých, v Jakubiskově Bathory, či Brabcově Krysařovi. Jákl ostatně nic neponechává náhodě a tak vystudoval hereckou školu v Los Angeles. Kajínek je jeho režijní prvotinou a je zřejmé, že leccos užitečného od největších světových režisérů, s nimiž pracoval (třeba s Lucem Bessonem na Johance z Arku), odkoukal.
České Budějovice – Překonal sám sebe a málem urval druhé místo.
Cheb, Karlovarský kraj - Horník: Zmrazení výstavby zbylých úseků silnice mezi Karlovými Vary a Prahou zfinančních důvodů je vdnešní hospodářské situaci státu docela reálná hrozba pro náš region.
Kly - Prodloužení vodovodu ve Klích otrávilo řidiče, kteří míří z Mělníka na Prahu. Vesnicí projíždějí skoro dvacet minut
Praha - Tamní obyvatelé nevyslyšeli tvrzení Metrostavu, Metroprojektu a dopravního podniku o zcela bezpečné ražbě
Kralupy, Praha - Zabezpečovací zařízení v Roztokách u Prahy je dva týdny po požáru opět v provozu.
Olomouc – Měl to být fotbalový svátek. Místo toho to vypadá na smutné prázdné tribuny. Před sobotním utkáním mezi ostravským Baníkem a olomouckou Sigmu mluví fanoušci obou táborů o bojkotu.
Praha- Vláda včera podpořila senátní návrh na úpravu systému trestání řidičů.
Praha - V nových velkoprodejnách, které Tesco plánuje, nebude chybět lékárna nebo optika.
Praha - Sáblíková, Kreuziger i Raboň se z účasti na světovém šampionátu v Austrálii omluvili.
Mladoboleslavsko - Víkendová pozvánka do hledišť stadionů.
Jeseník /FOTO/ – Ze zastrčeného koutu za Katastrálním úřadem v Jeseníku se téměř zapomenutá kamenná lavice přesune do odborné péče restaurátorů v Praze. Město chce dílo, které poškodili vandalové, vrátit její původní podobu.
Ústí nad Labem – Zhruba 677 milionů korun za rok činí celospolečenské ztráty za nedokončený šestnáctikilometrový úsek dálnice D8 mezi Lovosicemi a Řehlovicemi.
Jablonné n. O. – Podhorské městečko si o tomto víkendu připomene významnou osobnost dějin československé republiky, armádního generála Ludvíka Krejčího, jehož velká část života byla spjata s Jablonným nad Orlicí.
Pardubice – Na každého jednou dojde, říká staré české přísloví. Vítězná jízda loňského plochodrážního mistra ze Mšena skončila ve středu ve Svítkově v souboji s domácí Zlatou přilbou.
Praha /AKTUALIZOVÁNO/ – Ministr zahraničí Karel Schwarzenberg ve čtvrtek vysvětloval prezidentu Václavu Klausovi nutnost rušení českých zastupitelských úřadů kvůli úsporám ve státním rozpočtu.
Praha - Tamní obyvatelé nevyslyšeli tvrzení Metrostavu, Metroprojektu a dopravního podniku o zcela bezpečné ražbě
Pozlovice – Ve valašském Šenku Ogar v Pozlovicích na Luhačovicku se opět ukáže jedna hudební hvězda. Nebude to nikdo menší než slavní Beatles, samozřejmě v podání jednoho z mnoha svých revivalů.
Praha – Usnadnit českým zájemcům o dobré jídlo hledání kvalitních restaurací, kaváren, cukráren, řeznictví, zelinářství, lahůdek či vinoték si klade za cíl nový internetový projekt.
Lovosice /FOTOGALERIE/ – Soutěž Miss Roma International pořádala makedonská televizní stanice TV BTR National.
Ludvíkov - Spolek Přátelé Vrbenska zve v sobotu 14. srpna na Dlouhou noc, pořádanou v areálu Hotel restaurantu Koliba v Ludvíkově. Očekává se celá řada pokusů o kuriózní světové rekordy, gulášová party i hudební smršť.
Fejeton - Nedávno se vrátil syn z Prahy žlutým autobusem a s příjemným překvapením v hlase vyprávěl o události, kterou právě zažil. Stál na nástupišti na Florenci se zakoupenou jízdenkou jako řada dalších a nic.Stalo se něco neobvyklého. Autobus nepřijel, pravidelná linka „vypadla“.
Karlovy Vary – Karlovarský kraj nabídl pomoc regionům, které zasáhly povodně. O jakou konkrétní pomoc se jedná?
Karlovy Vary – Po multifunkční aréně, jejíž výstavba stála Karlovy Vary více než miliardu, může karlovarský magistrát spustit další megazakázku.
Litoměřice – Sportovní tour Tipsport Král Středohoří 2010 má další zastávku už v sobotu 14. srpna, kdy je na programu 8. ročník klasického Hostěnického triatlonu (0,45 – 22,7 – 5,8 km).
Praha – Sněmovna a další vybrané instituce budou muset letos ušetřit více peněz, než původně plánovaly. Například sněmovna bude muset do konce roku zmrazit přes 29 milionů korun, ačkoli měla přichystané úspory jen za 15,6 milionu korun.
Zachotín – Léto by nebylo létem, aby se na louce nad Zachotínem neusadili astronomové. Ti tam založili zkraje týdne své stanové městečko již podevětadvacáté.
Neratovice – Jedinými mládežnickými zástupci mělnického regionu ve vyšších než krajských fotbalových soutěžích budou v ročníku 2010/2011 žákovské týmy FK Neratovice/Byškovice. Ostatní mladé celky budou hrát Krajský přebor a nižší soutěže.
Trutnov– Ovíkendu začíná vSingapuru premiérová akce pro sportovce ve věku od 14do 18let.
Fulnek - Právě tuto otázku projednávali ve středu radní Fulneku. Městu se totiž naskytla příležitost získat sochu jerlochovického rodáka, Davida Velíka, Hlubina bezpečnosti.
Česká Skalice -„Nevíme s čím tentokrát přijdou Rafani, necháme se překvapit,“ řekl Deníku Roman Rejhold, výtvarník a zástupce Galerie Luxfer.
Praha - V Paláci Kinských na Staroměstském náměstí probíhá výstava s názvem Pod hladinou Vltavy.
Náchod /ROZHOVOR/ – Před pár měsíci jsme s jezdcem náchodského SVOFE trial teamu JIŘÍM SVOBODOU mluvili o jeho účasti na světoznámé rallye Dakar.
Praha - Už třikrát se během stavby propadl tunel Blanka. Český báňský úřad proto usiluje o změnu hornického zákona.
Svitavy – Obyvatelé azylového domu chtějí pomoci v povodní zasaženém Libereckém kraji. Potřebují se tam dovézt.
Praha - U krajského soudu pokračuje kauza podnikatele Jana Steidla, který měl své bývalé přítelkyni zasadit desítky bodných ran nožem.
Lomec – Za druhé světové války zvony z obcí zmizely. Lomečtí obyvatelé se rozhodli, že ho zpět na své původní místo na návsi vrátí.
Praha - Policie zkontrolovala značky obcí, nejvíc chyb našla na Vysočině.