
Výchova mládeže je pro MFK Chrudim velkou prioritou
Chrudim - „Přestože 'vlajkovou lodí' všech fotbalových klubů jsou nejvyšší kategorie dospělých, v případě MFK Chrudim je stejně prioritní práce s mládeží,“ říká předseda klubu Jan Čechlovský.
Chrudim - „Přestože 'vlajkovou lodí' všech fotbalových klubů jsou nejvyšší kategorie dospělých, v případě MFK Chrudim je stejně prioritní práce s mládeží,“ říká předseda klubu Jan Čechlovský.
Chrudim – René Brandstein: „Náš řidič Harry je už připraven na vítězné trojité kolečko kolem kruháku u Bohemie a výhru chceme věnovat k 35. narozeninám asistenta trenéra Jaroslava Kokyho zvaného Eusebio.“
Česká Lípa – Českolipským fotbalistům nevyšel vstup do nové sezony České fotbalové ligy, když na domácím hřišti podlehli Hlavici. Zato Liberec začal vítězstvím nad nováčkem z Letohradu a prodloužil tak šňůru neporazitelnosti z přípravy.
Stříbro - Stříbrští fotbalisté se zítra představí poprvé v této sezoně na domácím trávníku.
Modlany - Domácí premiéra v krajském přeboru čeká zítra fotbalisty Modlan. Po poměrně suverénním postupu do elitní krajské soutěže Baník prohrál v 1. kole na půdě Horního Jiřetína 0:2. Před svými diváky bude chtít proti Junioru Děčín (11 hodin) zabrat a smazat nulu na kontě vstřelených branek i získaných bodů.
České Budějovice /GLOSA, FOTOGALERIE/ - Režisér Jiří Vejdělek uvádí do kin svůj pátý celovečerní film. Muži v naději mají oficiální premiéru ve čtvrtek 25. srpna a ve stejný den také vstupují do českých kin. Na co se můžeme těšit?
Českokrumlovsko - Dvojice okresních zástupců stojí na prahu historické premiéry v oblastní fotbalové I. A třídě.
Trstěnice - V pátek 19. srpna ve 20 hodin v přírodním areálu za školou v Trstěnici bude uvedena premiéra veselohry „Na tý louce zelený“ divadelního souboru Vojnarka.
Příkosice - Ve druhém kole krajského přeboru vyrukuje Čechie doma na Horní Břízu.
Ostrava –Rekonstrukce Divadla Petra Bezruče je v plném proudu. Nová divadelní sezona, která letos nese příznačný název Na cestě, ale ohrožena nebude.
Zlín - Tohle byl krutý políček. Pouhé čtyři dny po nadějné remíze 1:1 v Teplicích prohráli prvoligoví dorostenci Tescomy Zlín v domácí premiéře se Slováckem vysoko 1:5 a po dvou kolech soutěže mají jeden bod.
Nové Město nad Metují – Novoměstské atletky, které v sezóně 2011 absolvují svoji premiéru v extraligové soutěži, překvapivě obsadily v základní části soutěže výtečné a před jejím začátkem jen vysněné šesté místo.
Plzeň – Již zítra bude Plzeň poprvé svědkem celosvětově populárního závodu Run-Up (běh do schodů).
Velké Žernoseky – Tým Libochovan se stal ve Velkých Žernosekách vítězem prvního ročníku fotbalového turnaje O pohár CS-BETONU.
Pelhřimov, Humpolec – Nováček dorostenecké divize ukázal tesáky. Humpolec v premiérovém zápase rozstřílel Havlíčkův Brod.
Klášterec nad Ohří – Loni si odbyl svou premiéru, nyní přichází se svým druhým ročníkem. Řeč je o Ival Festu, který se koná již tuto sobotu, 20. srpna, v kláštereckém letním kině.
Praha – Dva vyšinutí hrdinové, jeden odzbrojující outsider a dva akční dobrodruzi v 3D. To je filmová nabídka ode dneška v kinech.
Malovice - Divadlo Continuopátrápo otiscích událostí v krajině.
Nejdek - Fotbal: Krajská I. A třída
Čelákovice – Premiéra letošní sezony v krajském přeboru se vůbec nepovedla dorostencům Unionu Čelákovice. Oba mládežnické týmy prohrály s Berounem pětibrankovým rozdílem.
Cheb, Karlovy Vary – Lékař Luděk Nečesaný, který povede Karlovarskou krajskou nemocnici od letošního září, se svým podřízeným zatím nepředstavil
Strakonice, České Budějovice – Fotbalové kopačky třiadvacetiletý Jan Halama obul poprvé v šesti letech v Jablonci, odkud jako patnáctiletý odešel do pražské Sparty.
České Budějovice – Přišel, viděl, bohužel však nezvítězil.
Mýto - Fotbalisté Slavoje podlehli bojovnému nováčkovi z jihu Plzeňska
Bořitov /FOTOGALERIE/ - Bořitovští fotbalisté přivítali v premiéře v I. A třídě dalšího nováčka, Šaratice. A vyrovnaný zápas skončil bezgólovou remízou.
Rosice – Expert na premiéry. To je druhé jméno záložníka rosických fotbalistů Jana Pšikala. Před třemi lety vystřelil v Ostravě první třetiligovou výhru Blansku. O víkendu dal jeho současný klub prozatím jedinou branku ve stejné soutěži. Autorem byl samozřejmě Pšikal.
Plzeň – Patnáct premiér ohlásilo Divadlo J. K. Tyla v Plzni na nadcházející sezonu 2011/2012. Na svých scénách – ve Velkém a Komorním divadle – uvede pět činoher, čtyři opery, čtyři muzikály či hudební komedie a dva balety.
Ševětín – Týden před startem své první sezony v I. A třídě si fotbalisté SK Ševětín dopřáli volný víkend.
Poděbrady, Semice – Dva nováčkové prověřili okresní fotbalové týmy Bohemie Poděbrady a Semic v letošní premiéře krajské I.A třídy. Zatímco Poděbrady získaly všechny body na trávníku Kostelce u Křížku, Semice doma překvapivě prohrály s týmem Klecan.
Dobruška – Jít z Dobrušky do Prahy kolem kostela Svatého Ducha?
Karlovy Vary - Luděk Nečesaný, který povede Karlovarskou krajskou nemocnici od letošního září, se včera svým podřízeným zatím nepředstavil.
Svitavy – Premiérové dějství okresního fotbalového přeboru nabídlo pěknou brankovou úrodu. V sedmi utkáních padlo celkem dvaatřicet gólů.
Valašsko – Vůbec poprvé v dlouholeté historii Tip ligy Valašského deníku nastala situace, kdy první cenu vyhráli hned tři hráči. Ve víkendovém druhém kole podzimní části tipovací soutěže totiž hned trojice hráčů nasbírala dvanáct bodů a ještě k tomu měla úplně navlas stejný počet branek v celém kole – 38.
Havířov – Pátého dílu sedmidílného seriálu motokárových závodů Moravského poháru se v Sosnové u České lípy zúčastnila také jednička havířovského týmu PH Racing Tomáš Horský.
Dobruška - Fotbalový kanonýr Marcel Hájek ozdobil mistrovskou premiéru v dresu Deštného osmi góly do sítě Malšovic.
Hradec Králové - Prvoligoví starší dorostenci FC Hradec Králové inkasovali v Jihlavě sedm branek.
Mladá Boleslav - Extraligový dorost FK Mladá Boleslav ztratil v prvním kole dva body.
Nymburk -Návrat Polabanu Nymburk do fotbalového krajského přeboru nebyl dobrý. Musíme zlepšit hru po stranách, řekl po prohraném zápase kouč Nymburka.
Pardubice – Nový ročník nejvyšší krajské fotbalové soutěže začal osmi zápasy a ty hned ukázaly, že na fanoušky čeká nesmírně zajímavá sezona.
Hradec Králové - Fotbalisté Malšovic si na půdě Deštného v Orlických horách uřízli ostudu, inkasovali rekordních deset branek!
Mohelnice/Prostějov – Dohrávka úvodního kola fotbalové divize je na programu ve středu 17. srpna na trávníku v Mohelnici. Soupeřem domácích bude nováček Prostějov.
Karlovy Vary - Česká fotbalová liga
Výpustek – Temnou jeskyni ozařují jemná bílá světla s barevnými akcenty, v prostoru duní elektronická hudba. Ta vychází z medúzy, senzorového hudebního nástroje. Unikátní experiment Jiřího Suchánka přiláká v sobotu do Výpustku publikum.
Hradec Králové – V premiéře nového ročníku fotbalového přeboru se dařilo domácím, kteří ztratili jen tři body.
Chrudimsko –V podzimní premiéře krajských fotbalových soutěží se nejvíce zviditelnily Bítovany, které daly soupeři „bůra“.
Pardubický kraj – Nový ročník nejvyšší krajské fotbalové soutěže začal osmi zápasy a ty hned ukázaly, že na fanoušky čeká nesmírně zajímavá sezona.
Frýdlant n. O. – Šest branek nabídl duel úvodního kola krajského přeboru mužů mezi domácím Hájem a hosty z Frýdlantu.
Pardubice – Nový ročník nejvyšší krajské fotbalové soutěže začal osmi zápasy a ty hned ukázaly, že na fanoušky čeká nesmírně zajímavá sezona.
Zábřeh – Do historických prostor nádvoří zábřežského hradu se nastěhuje kultura. Na přelomu srpna a září se zde uskuteční série devíti koncertů, divadelních, muzikálových a filmových představení.
Přimda - Fotbalová 1. A třída.