Nová Miss Baník Kateřina Suchárová je bez přítele
Ostrava - Fotbalový klub Baníku Ostrava přitahuje krásné dívky, což bylo vidět ina pátečním plese klubu, kde se volila Miss Baník2009.
Ostrava - Fotbalový klub Baníku Ostrava přitahuje krásné dívky, což bylo vidět ina pátečním plese klubu, kde se volila Miss Baník2009.
Písek - V utkání 16. kola interligy (14. 2.) házenkářek postrádaly Jihočešky těhotnou brankářskou jedničku Jitku Skálovou a zraněnou střelkyni Kateřinu Vrabcovou – a bylo to znát.
Liberec - Životnost dlouhou pouhých sedm repríz bude mít v libereckém Divadle F. X. Šaldy opera Georga Friedricha Händela Julius Caesar, která měla v historické budově premiéru na konci minulého týdne.
Letohrad - Letohrad se vyzbrojil osmi novými hokejbalisty. Dvě nové tváře si klub vyhlédl v cizině.
Třeboň/ROZHOVOR - Přeplněný společenský sál třeboňských Lázní Aurora přivítal vystoupení předních hudebních osobností Hany Zagorové a Štefana Margity.
Olomouc - Olomoučtí hokejisté prohráli i třetí zápas čtvrtfinále play-off s brněnskou Kometou. Premiéru na domácím ledě před vyprodaným stadionem začala sice lépe Mora, do vedení šla už v 5. minutě, nakonec však hosté vyhráli 4:2.
DOMAŽLICE - Pro devět domažlických plavců se jednalo o první závody v jejich sportovní kariéře
Valašská Polanka - /FOTOGALERIE, VIDEO/ Superlativy nešetřili organizátoři i návštěvníci jedenáctého ročníku koštu slivovice, který se v sobotu v premiéře uskutečnil ve Valašském Polance.
Ostrava - Fotbalový klub Baníku Ostrava přitahuje krásné dívky, což bylo vidět i na pátečním plese klubu, kde se volila Miss Baník 2009.
Mladá Boleslav/ Premiéra Strakonického dudáka měla u diváků velký úspěch.
Uherský Brod - /FOTOGALERIE, VIDEO/ Dům kultury v Uherském Brodě připravil milovníkům divadla premiéru titulu Barevné sny z pera brodské rodačky Ivony Konečné.
Blšany - 175 hodin před jarní premiérou v Gambrinus lize vyběhnou fotbalisté Kladna v 10.15 hodin v Blšanech k poslednímu přípravnému utkání. Úvodní sestava proti Vlašimi by se tak měla hodně blížit té, která nastoupí za týden proti Bohemians. Trenéři chtějí hlavně prověřit ofenzivu. Proti suverénnímu lídrovi ČFL to ale ale nebude snadné, protože Kladenští ze všech posledních zápasů s Vlašimí ani jednou nevyhráli (1:1, 0:1, 2:2)! Soupeř SK hrál v sobotu zápas vyšehradského Decora Cupu, v němž remizoval s Krčí 0:0. Trenér Roman Nádvorník dal příležitost druhému sledu.
Sokolov - Premiéra se uskuteční v neděli 8. března od 15 hodin v sokolovském Městském divadle
Prostějov - Před pár dny se v severočeském Chomutově uskutečnilo Zimní dorostenecké mistrovství České republiky na 50 m bazénu.
Brno - /FOTOGALERIE/ Do brněnského letohrádku zavítá ze světa pohádek královská rodina princezny Arabely. Výstava kostýmů a rekvizit potrvá do dubna.
Kolín – Spousty zážitků si odnášeli návštěvníci pátečního 9. leteckého plesu kolínského Aeroklubu, který se tradičně odehrával v kolínském Městském společenském domě.
Brno - Do brněnského Letohrádku zavítá ze světa pohádek královská rodina princezny Arabely. Výstava kostýmů a rekvizit potrvá do dubna
Louny - V Lounech vrcholí práce směřující k premiéře v nově přestavěném kině Svět. To bylo vybaveno nejmodernější technikou. První promítání proběhne ve čtvrtek, veřejnost si 3D technologii vyzkouší v neděli.
Ústí nad Labem - Premiéru nového nastudování slavného americko - českého muzikálu Divotvorný hrnec s komikem Josefem Náhlovským v roli vodníka Čochtana uvedlo včera Severočeské divadlo opery a baletu.
Českobudějovicko - Naplno se tento víkend roztočí masopustní koledníci v mnoha obcích Českobudějovicka. Tradiční lidová zábava zažije i zajímavou premiéru.
Opava - Nejen opera bude mít v neděli 15. února premiéru. Ve výstavních prostorách Slezského divadla bude otevřena nová výstava. Tentokrát se představí opavský výtvarník a pedagog Rostislav Herrmann.
Pardubice - Cirkus Alex si jako svou první „štaci“ po zimní přestávce vybral Pardubice!
Havířov - Magistrátní úředníci už mají hrubou představu o průběhu slavnosti Havířov v květech. Primátor František Chobot už prý objednal i počasí. Květinová slavnost se koná po dlouhých letech jako znovu obnovená premiéra, ze které by se snad měla opět stát tradiční akce.
Uherský Brod - /FOTOGALERIE/ Milovníci divadelních prken, kteří ve čtvrtek 12. února z víc jak poloviny zaplnili Malý sál uherskobrodského Domu kultury, určitě nelitovali. Na programu byla totiž premiéra dramatizace povídek místní rodačky Ivony Konečné Barevné sny.
Brno - Souboj oprvní místo vnadstavbové části ženské basketbalové ligy mezi brněnským Gambrinusem a rivalkami zUSK uvidí hala Rosnička.
Pelhřimov - Hodně rozporuplnou premiéru v pelhřimovském dresu absolvoval útočník havlíčkobrodských Rebelů Jan Dušátko. Za pár dnů třiadvacetiletý hokejista sice vstřelil v rámci II. ligy Opavě tři góly, ale ze zisku bodů se s novými spoluhráči neradoval.
Jihlava - Pro milovníky umění, ale nejen pro ně je v M&K Galerii v Jihlavě otevřena první letošní výstava Groteska v Grafice. Příchozí uvidí díla čtyř kmenových autorů galerie.
Brno - Režisér Stanislav Moša nastudoval slavnou muzikálovou adaptaci románu Victora Huga s pětatřicetičlenným živým orchestrem.
České Budějovice - Osmnáctiletý Adam Klavík, jenž se ve dvou posledních přípravných zápasech třetiligové juniorky Dynama prezentoval třemi góly, po zápase s Milevskem pro Deník.
Děčín - Premiéru nové české pohádky Peklo s princeznou uvádí v těchto dnech děčínské kino Sněžník. Pohádka se točila i v Dolském mlýně u Jetřichovic, jež se v létě proměnil v doslova čertovské doupě.
Prostějov - Po dvou letech práce ve funkci dramaturga Moravského divadla v Olomouci se Miroslav Ondra dostal ke své první samostatné režii. Jako předloha posloužila mladému Prostějovanovi hra Arnošta Goldflama Doma u Hitlerů.
Žatec, Mělník - Siláci se připravují na březnové mistrovství republiky.
Pustevny - Již podeváté se sejdou vyznavači sjíždění kopců na dětských bobech ke svému šampionátu. Vsobotu 14.února se na Pustevnách uskuteční další ročník Mistrovství světa vbobbingu.
Pustevny - Již podeváté se sejdou vyznavači sjíždění kopců na dětských bobech ke svému šampionátu. Vsobotu 14.února se na Pustevnách uskuteční další ročník Mistrovství světa vbobbingu.
Chomutov - Zástupci Klubu plaveckých sportů Vyškov se o víkendu zúčastnili dorosteneckého mistrovství České republiky.
POBĚŽOVICE -Město se může pyšnit i vlastním divadelním souborem s dlouholetou tradicí, která sahá až do roku 1949
Brno - Režisér Stanislav Moša nastudoval slavnou muzikálovou adaptaci románu Victora Huga s pětatřicetičlenným živým orchestrem.
Opava – Carská nevěsta bude první premiérou operního souboru v letošním roce. Autorem opery je Nikolaj Andrejevič Rimskij–Korsakov. Libreto stvořil Ilja Tjumeněv.
Ústí nad Labem - Premiéru nového nastudování slavného americko – českého muzikálu Divotvorný hrnec s komikem Josefem Náhlovským v roli vodníka Čochtana uvede dnes od 19.00 hodin Severočeské divadlo opery a baletu.
Ostrava -Odehrál dvaatřicet minut a do Ostravy se včera dopoledne vrátil plný dojmů. Fotbalový univerzál ostravského Baníku Tomáš Marek si ve středu v Maroku odbyl reprezentační premiéru.
RECENZE - Inscenovat Smetanovu Prodanou nevěstu na scéně pražského Národního divadla je jistě pro každého umělce mimořádnou výzvou. Byla to výzva i pro tvůrce nového, již dvacátého nastudování této kultovní opery kmene Čechů, jež měla svoji premiéru na podzim loňského roku.
Praha - Jeden z nejproslulejších klasických baletů – Labutí jezero – ve čtvrtek poprvé uvede v novém nastudování pražské Národní divadlo.
Kladno -Letošní výběr juniorů Kladna neskýtá příliš nadějí pro budoucnost kladenského hokeje. Dlouho ale udivovala dvojice, která se později roztrhla – Jakub Mužík – Antonín Melka. V kladenském dresu zůstal jen druhý jmenovaný a minulý týden při své reprezentační premiéře ukázal, že hokej zvládne i mezinárodním měřítku. Podobně jako Mužík, jenže ten před koncem roku odešel do Chomutova, který mu nabídl profesionální smlouvu.
Kraslice -Kromě Tajfunu si od hostů vysloužila hlasitý potlesk i metalová předkapela Devastation.
Mladá Boleslav -V pátek 13. února Městské divadlo Mladá Boleslav uvede první letošní premiéru.
Plzeň - Téměř detektivní, ale zároveň básnický příběh promluví k divákům tuto sobotu v plzeňském Komorním divadle. Zhlédneme hru Alejandra Casony Jitřní paní – a vůbec poprvé tak Divadlo J. K. Tyla v Plzni uvede drama tohoto významného španělského autora.
Zlín - Podle předpokladů na jedno vítězství dosáhli o víkendovém domácím dvojkole extraligoví šachisté Zlína, kteří po sedmi odehraných kolech okupují 5. místo.
Zlín - Kdo by neznal Trautenberka, Ančí, Kubu, Hajného a vneposlední řadě iKrakonoše a sojku? Oblíbenými večerníkovými příběhy potěší už vneděli malé ivelké diváky herecký ansámbl zlínské Malé scény. Divadelníkům se jako jediným vrepublice podařilo získat licenci na adaptaci těchto pohádek přímo od autorky večerníčku Boženy Šimkové.
Praha - O třináct let starší, ale stále hrůzu nahánějící je Dracula v podání Daniela Hůlky v obnovené premiéře muzikálu Karla Svobody, Zdeňka Borovce a Richarda Hese v pražském Divadle Hybernia.
Kraslice — Svojí koncertní premiéru v příhraničních Kraslicích má za sebou karlovarská kapela Tajfun.