
Čertovský rej a mikulášská nadílka o týden dříve
Rychnovsko – Čertovské rejdění a nadílka od Mikuláše vtrhnou do ulic Rychnovska už tento víkend.
Rychnovsko – Čertovské rejdění a nadílka od Mikuláše vtrhnou do ulic Rychnovska už tento víkend.
Opava /FOTOGALERIE/ - Střet různých generací. Opavané se ve čtvrtek večer mohli vydat na dva různé koncerty.
Chomutovsko - Chomutov má pohádkovou show, Vejprty upraví svůj plánovaný závod na běžkách.
Tábor – Mateřská škola v Dlouhé ulici v Táboře zažila včera malou kouzelnickou show.
Smržovka - Sobota 28. listopadu: Kinoklub Smržovka: 20.00 Den boje proti AIDS. Oldies kondom mega party aneb „Spoleh na druhou osobu“.
Hradec Králové – Pondělní večer 23. listopadu v hradeckém Kongresovém centru Aldis patřila tradiční velké módní přehlídce.
Humpolec, Žďár nad Sázavou – Divadelní scéna kina v Humpolci bude zítra večer patřit příznivcům kvalitního, srozumitelného, a hlavně inteligentního humoru.
Pardubice - Jevištní podoba světoznámého dětského animovaného televizního seriálu bude k vidění v Pardubicích v pátek 27. listopadu.
Pardubice – AFI Palác Pardubice slaví tento týden své první narozeniny. Pro své návštěvníky připravil pestrý program. Včera odpoledne se tu konal Den narozenin, který moderovala Iva Pazderková.
Ústí nad Labem - V Centru Babylon v Liberci proběhl Latino festival 2009 MS, ME a Světový pohár IDO v mnoha párových i sólových disciplínách. Světového mistrovství se také zúčastnili žáci Taneční školy Gebrt.
Praha - Jako první z falangy divokých světových motorkářůsena českém území ve středu objevilJeff Fehr.
Kutná Hora - Idol žen a dívek, populární zpěvák Jakub Smolík, přilákal se svou sedmičlennou kapelou do Městského Tylova divadla v Kutné Hoře plné hlediště diváků. Interpret známých písní Až se ti jednou bude zdát či Jen blázen žárlí pozval při tříhodinové show na jeviště i diváky, při soutěži o cédéčka. O pauze nemohla samozřejmě chybět ani žádaná autogramiáda.
Kutná Hora, Kaňk - Generálka pořadu „Vaříme v Mozaice aneb Co se skrývá pod pokličkou?“ se konala v centru Mozaika na Kaňku. Ostrý start show, ve které budou populární osobnosti vařit pro diváky podle svých receptů a povídat si s nimi i moderátorem Václavem Veselým je plánován na devátého prosince.
Hlinsko – Krajská hospodářská komora (KHK) Pardubického kraje, oblastní kancelář Chrudim pořádá ve čtvrtek od 15 hodin „Setkání podnikatelů Chrudimska – Hlinecka“, které se uskuteční v hlineckém Ski restaurantu Pod sjezdovkou.
„Bude to zase bomba,“ těší se na sobotní show v Praze guru českých freestylistů Petr Kuchař.
Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Na oslavu dorazil i Zdeněk Izer.
Litoměřice – Ještě tři zajímavé akce pořádají do konce listopadu v Domě kultury v Litoměřicích.
Chomutov - Po roce se do Chomutova vrací slovenský taneční soubor Merlin a přiváží s sebou novou irskou show.
Frýdek-Místek – Frýdecko-místecké děti si letos budou moci užít svátku svatého Mikuláše plnými doušky.
Vzpomínáte si na dobu, kdy se v našich kinech masírovaných všemožnými krváky zahraniční provenience objevil český snímek Kolja? Já ano.
Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ - Na oslavu dorazil i Zdeněk Izer.
Praha - Folimanka hostí judistickou exhibici.
Česká Třebová - /OBRAZEM/ Volejbalisté Sokola Česká Třebová II pořádali v hale při ZŠ Nádražní sportovní „Gala super show“ a rozhodně se bylo na co dívat.
Hradec Králové – Soutěž o lístky na dnešní módní přehlídku agentury Daniela Models v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis už má výherce!
Praha - Televize Prima a pražské Divadlo Kalich spojily síly a vrhají se do hledání dvou hvězd pro nový český muzikál Robin Hood z pera Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa. Najít je chtějí prostřednictvím originální castingové show Cesta ke slávě aneb Jak se dělá muzikál, která se na obrazovkách objeví na jaře příštího roku.
Plzeň - Bledé tváře, u oka fixem namalovaná pavučina a na obličeji sem tam nějaká ta napodobenina krve. Tak vypadali někteří návštěvníci pátečního koncertu v ČEZ Areně. A nebylo to nic zvláštního. Do Plzně totiž zavítal průkopník hororové hudební show Alice Cooper.
Praha /FOTOGALERIE/- Na show Wilandera, Edberga a spol. se přišlo v sobotu podívat přes deset tisíc fanoušků, za rok přijede i Borg
Jilemnice /FOTO/ – Přestože tanečníci ze skupiny Paul Dance tentokrát na Latino Festivalu 2009, který na konci minulého týdne hostil Liberec, na nejvyšší příčky nedosáhli, rozhodně se na mezinárodním šampionátu neztratili.
Plzeň /FOTOGALERIE, EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ/ - Bledé tváře, u oka fixem namalovaná pavučina a na obličeji sem tam nějaká ta napodobenina krve. Tak vypadali někteří návštěvníci pátečního koncertu v ČEZ Areně. A nebylo to nic zvláštního. Do Plzně totiž zavítal průkopník hororové hudební show Alice Cooper.
Plzeň - Bledé tváře, u oka fixem namalovaná pavučina a na obličeji sem tam nějaká ta napodobenina krve. Tak vypadali někteří návštěvníci pátečního koncertu v ČEZ Areně. A nebylo to nic zvláštního. Do Plzně totiž zavítal průkopník hororové hudební show Alice Cooper.
Plzeň – Fanoušci kickboxu se dočkali! Po roce se totiž opět uskuteční bitva o prestižní titul krále titánů. V Městské hale na Slovanech v Plzni se tak v sobotu večer očekává jedinečná show.
Jilemnice /FOTO/ - Zhruba 250 diváků se v pondělí večer přišlo podívat na módní přehlídku do jilemnického kulturního centra.
Ostrava /FOTOGALERIE/ - V rytmu své oblíbené písničky tvořilo ve čtvrtekodpoledne na Černé louce pravou italskou pizzu pět mladých mužů z různých koutů republiky.
Plzeň /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ – V dnešní době, kdy téměř každý vlastní doma dokonalou zvukovou aparaturu, je rozhodně vhodné navštívit koncert špičkového interpreta. Zdůrazňuje to známý plzeňský hudební publicista a kdysi první západočeský diskžokej Zdeněk Raboch. Mezi špičky zařazuje také Alice Coopera, který koncertuje v pátek s předkapelou Interitus na zimním stadionu v Plzni. Celá show startuje ve 20 hodin.
Plzeň – V dnešní době, kdy téměř každý vlastní doma dokonalou zvukovou aparaturu, je rozhodně vhodné navštívit koncert špičkového interpreta. Zdůrazňuje to známý plzeňský hudební publicista a kdysi první západočeský diskžokej Zdeněk Raboch.
Krupka - Vystřelené hokejky, létající housenka i létající tužková baterie to vše bylo k vidění v modelářské show RMK Krupka.
Vysočany - Třicetiletá rodačka z americké Pensylvánie předvedla svým tuzemským fanouškům velkolepou koncertní show s názvem Funhouse, navazující na stejnojmennou desku z loňského roku.
Kladno /FOTOGALERIE/-Kulturní dům v Kladně zažil další výjimečný dvojkoncert s příznakem…punk´s not děd!
Kolín - Se zbrusu novým programem nazvaným Uvolněte si, prosím zavítala ve středu večer do kolínského Městského společenského domu populární travesti skupina Screamers.
Lysá nad Labem - V pátek se otevřou brány lyského Výstaviště pro milovníky plechových lásek.
Hradec Králové – Lístky na velkou módní show agentury Daniela Models můžete vyhrát za rychlou správnou odpověď na naši soutěžní otázku!
Kaňk - Občanské sdružení Kaňk nabízí obyvatelům této části Kutné Hory, ale i návštěvníkům odjinud, volnočasové aktivity v centru Mozaika.
Plzeň – Hororová show s pavouky, monstry či gilotinou čeká na lidi, kteří zamíří v pátek do plzeňské ČEZ Areny. Vystoupí tu totiž legendární Alice Cooper.
Plzeň – Hororová show s pavouky, monstry či gilotinou čeká na lidi, kteří zamíří v pátek do plzeňské ČEZ Areny. Vystoupí tu totiž legendární Alice Cooper.
Liberec – Tituly mistrů světa si vybojovaly o víkendu v libereckém Babylonu na MS Latino Show formací Stardance Chomutov (kategorie děti) a Sportovní taneční klub Gebert Ústí (junioři).
Havlíčkův Brod /FOTOGALERIE/ – Je krátce před půl devátou večer a fanoušci už se nemohou dočkat, až se na podiu objeví partička pražských muzikantů Toxique v čele s výraznou zpěvačkou Klárou Vytiskovou.
Dillí – Tisíce lidí zůstaly v noci na středu na různých místech asijského kontinentu vzhůru, aby si vychutnaly meteorický roj Leonidy. Většinou byli ale pozorovatelé zklamáni – velkolepou hvězdářskou show totiž překazily mraky.
Český Brod - První český národní cirkus Jo – Joo hostuje v Českém Brodě na ploše u hřiště při Základní škole Žitomířská ve dnech 19. – 22. listopadu (ve všední dny začíná představení v 17 hodin, o víkendu ve 14 hodin).
Brno /SOUTĚŽ, FOTOGALERIE/ - Svět klamů, triků a třpytivých kostýmů zná Karel Bush z Brna odmalička. Jeho rodiče byli kouzelníci. I on se vydal v jejich stopách a dnes vystupuje po celém světě. Ještě v pubertě by si přitom něco takového nepomyslel.
Trutnov– Flying Foxes SVS Post Wien. Po česku: létající lišky zVídně. Ti zvás, kteří se těší na omračující show rakouského cirkusového ancáblu, musíme zklamat hned na začátku.