
I. B třída: Derby v Zákupech vítěze nemělo, ale na Rapidu ano!
Liberecký kraj /FOTOGALERIE/ - Remízou 2:2 skončilo okresní derby v rámci třináctého kolakrajské fotbalové I. B třídy mezi Zákupy a Sloupem.
Liberecký kraj /FOTOGALERIE/ - Remízou 2:2 skončilo okresní derby v rámci třináctého kolakrajské fotbalové I. B třídy mezi Zákupy a Sloupem.
Domažlicko - Legie tvořená bývalými reprezentanty a hráči se zkušenostmi z vyšších soutěží v dresu Černic rozdávala lekce fotbalu ve Staňkově. K vysoké výhře hostů přispěl dvěma výstavními vlastenci staňkovský ostrstřelec Janka. Holýšov remizoval s Rapidem a druhý bod bral v rozstřelu. V Chodově byly k vidění leda maminky na dětském hřišti. Zápas s Poběžovicemi se kvůli těžkému terénu odehrál v obráceném pořadí v Poběžovicích. I tak se ale z výhry radoval Chodov. Zůna pomohl čtyřmi góly Újezdu k výhře nad céčkem Kolovče. Třetiligoví kuželkáři Kdyně prohráli s Chomutovem. Druholigoví junioři Jiskry podlehli florbalistům Karlových Varů a remizovali s Českou Lípou.
Pardubice – Dočkali se také šachisté. Rozehrány jsou ligové i krajské soutěže.
Liberec – Divizní fotbal/ VTJ Rapid Liberec zklamal a prohrál s Ústím nad Orlicí 0:2 (0:1).
Plzeňský kraj – I díky kuriózní trefě brankáře Brataniče slaví vysokou výhru fotbalisté Domažlic. Stod a Bolevec musely skousnout debakl.
Plzeňský kraj - Šestibrankový uragán sfoukl fotbalisty Rokycan B. Domažlická rezerva se rychle dostala do vedení, a přestože ve druhém dějství dovolila soupeři korigovat stav, dokráčela ke snadné výhře.
Klatovy – V minulém kole zavelel k výhře, po které se společně se svými parťáky udržel v závěsu za elitní pětkou krajského přeboru. Kapitán Klatov Milan Mészáros pokořil svého bývalého spoluhráče Petra Bekeho a nakonec byl vyhlášen nejlepším hráčem domácích, kteří zdolali plzeňský Rapid 3:1. O další bodový zářez se Klatovští pokusí už v sobotu na půdě nováčka z Nepomuku, který se i přes trápení v koncovce snaží vymanit z dolních pater tabulky. Favorit má ale jasný cíl – získat tři body. „Věřím, že nás dvě vítězství v řadě nakopla," glosuje Milan Mészáros, který zve fanoušky na 13. kolo krajského přeboru.
Klatovy – V minulém kole zavelel k výhře, po které se společně se svými parťáky udržel v závěsu za elitní pětkou krajského přeboru.
Dvůr Králové, Trutnov - Tento víkend může pro oba podkrkonošské účastníky divizní skupiny C hodně znamenat. Zatímco Dvoráci by před vlastními diváky rádi dali zapomenout na říjnovou výsledkovou krizi, Trutnov potřebuje potvrdit týden staré „zlaté" body z ústecké půdy.
Plzeň – Pět dohrávek absolvovali v minulém týdnu fotbaloví senioři ve 31. ročníku Ligy starých gard.
Plzeňský kraj - V důležitém souboji dvou celků z dolních pater tabulky vydolovali důležité body. Fotbalisté Nepomuku zvládli díky trefě Zajíce utkání ve Stodě, kterému se stále nedaří v koncovce.
Potštátsko/Přerovsko – Srážka lesní zvěře s auty má většinou pro zvířata fatální následky. Nejinak tomu bylo také na počátku tohoto týdne. Když třiašedesátiletý řidič v pondělí ráno projížděl od Olšovce směrem na Partutovice, vběhl mu do jízdní dráhy srnec. Zvíře po střetu skončilo v příkopu a uhynulo.
Plzeň – Posledním kolem pokračoval 31. ročník Ligy starých gard.
Mladá Boleslav - Nejrychlejší škodovka je v prodeji teprve tři měsíce a výrobce už připravil akční verzi. Výbavový paket Octavia RS Challenge bude k dostání od listopadu. Ve stejnou dobu dorazí na trh také úsporné provedení GreenLine a novinky hlásí také menší Rapid.
Plzeňský kraj – Fotbalisté Lubů přibrzdili Chotíkov, vyrovnanou bitvu svedla Koloveč s béčkem Rokycan, přestože výsledek hovoří jasně.
Plzeňský kraj – Fotbalisté Lubů přibrzdili Chotíkov, vyrovnanou bitvu svedla Koloveč s béčkem Rokycan, přestože výsledek hovoří jasně.
Brno – Načekal se. A pořádně dlouho. Takřka 190 minut strávil brněnský hokejový útočník Jan Hruška na extraligovém ledě, než se letos konečně poprvé prosadil. Přitom v minulé sezoně v produktivitě Komety kraloval. Na úterní výhru 6:3 svého týmu nad Třincem má ty nejlepší vzpomínky.
Horažďovice – Králem Pošumaví jsou po víkendu Horažďovice.
Plzeň – Největším překvapením předposledního kola fotbalové Ligy starých gard byla remíza SK 1894 s třetími Černicemi.
Železný Brod - V souboji divizních nováčků uspěl domácí Železný Brod, který porazil liberecký Rapid. Zápas ovlivnila již 7. minuta a v ní dvojí trest pro Rapid: červená karta pro Hybnera a následně penalta.
Plzeňský kraj – Horažďovice si v desátém kole krajského přeboru poradily s Klatovy, na čele se stále drží exdivizní Koloveč.
Železný Brod - Fotbalisté Železného Brodu si připsali druhou divizní výhru. Na domácím pažitu zdolali v derby liberecký VTJ Rapid 4:2. Důležité utkání dvou celků ze spodku tabulky tak vyhrál zástupce jabloneckého okresu.
Plzeňský kraj – Ani na třetí ligu v Domažlicích nepřišlo tolik diváků, jako v neděli na derby v Holýšově. Na hřišti se ale rodícímu se zázraku postavilo břevno, Holýšov tak nedokázal zdolat exdivizní Koloveč, který zůstává neohrožen na čele tabulky.
Plzeňský kraj - Až z poslední akce rozhodli o své výhře fotbalisté Horní Břízy, Příkosicím zbyly v duelu desátého kola jen oči pro pláč. Pikantní derby sledovali diváci v Klatovech, kde Horažďovice udeřily gólem do šatny, a nakonec si dokráčely pro cenný skalp soupeře.
Berounsko – Prodejní sklady, sklady náhradních dílů i stavebnin jsou pro zloděje velkým lákadlem snadného výdělku.
Praha - Škoda Auto zatím zaznamenala výrazně vyšší zájem o novou karosářskou verzi modelu Rapid pod označením Spaceback, než tomu bylo při uvedení klasické varianty liftback před rokem. Počet závazných klientských objednávek před čtvrtečním zahájením prodeje je podle automobilky vyšší o 64 procent.
Trutnov - Železný Brod se v nedělní odpoledne představil na půdě Trutnova, odkud odjel s porážkou 4:1.
Plzeň – Kompletním 20. kolem a třemi dohrávkami pokračovala plzeňská fotbalová Liga starých gard.
Plzeňský kraj – Koloveč nadále kraluje krajskému přeboru. V souboji devátého kola nedala Horní Bříze šanci a hravě zvítězila.
Liberec - Zklamání ve fotbalové divizi C: VTJ Rapid Liberec Živanice 1:2 (1:1).
Plzeňský kraj – Koloveč nadále domnuje krajskému přeboru. Ve šlágru 9. kola mezi prvním a druhým týmem soutěže nedal Horní Bříze šanci a hravě zvítězil. Šest gólů v síti soupeře svědčí, že druhá příčka "kachlíkářů" v tabulce byla spíše souhra náhod.
Plzeňský kraj - Pěti brankami vyprovodili v souboji devátého kola fobalisté Přeštic rezervní tým Rokycan, přičemž k vítězství zaveleli ve druhé půli. Svou sérii neporazitelnosti prodoužil Holýšov, na půdě Lubů si dokráčel k pohodové výhře. A to přesto, že po vyloučení Tyra dohrával zápas v deseti.
Domažlicko - Jiskra Domažlice B a Slavoj Koloveč A se o víkendu předvedou svým fanouškům, FK Holýšov A míří na Klatovsko!
Mladá Boleslav – Ve Škodě Auto 1. října nečekaně skončil šéf pro český trh Petr Pečenka. V automobilce pracoval 22 let, prodeje v Česku řídil poslední dva roky. Jeho nástupce vedení firmy zatím nevybralo. Pečenkovy kompetence dočasně převezme Jaroslav Hercog, který nyní řídí prodeje například na britském, dánském nebo finském trhu.
Plzeň – Již 19. kolo 31. ročníku Ligy starých gard rozhodlo, že novým mistrem se stal Rapid, který po vítězství nad Černicemi získal titul počtvrté.
Plzeňský kraj – Favorité v soubojích osmého kola krajského přeboru nezaváhali.
Plzeňský kraj – Favorité v soubojích osmého kola krajského přeboru nezaváhali. Exdivizní Koloveč si hravě poradil s Rapidem, Chotíkov smetl pětibrankovým uragánem Stod. Klatovy nakonec udolaly rezervu Domažlic, Holýšov remizoval s Přešticemi.
Podkrkonoší - Do druhé poloviny se přelomila podzimní část fotbalových soutěží a stejně jako každý týden přinášíme přehled duelů, které zástupci regionu odehrají v krajských a vyšších soutěžích.
Plzeň – Program 18. kola plzeňské Ligy starých gard opět ovlivnilo počasí, kvůli špatnému stavu hrací plochy se neodehrála čtyři utkání.
Liberec - V nejnižší krajské soutěži se na prvním místě usadil nováček VTJ Rapid Liberec B, naopak poslední je po pádu z I. A třídy Raspenava. Ve druhé skupině mají Ruprechtice zápas s Lučany odložen kvůli neregulérnímu hřišti na úterý 1. října. Jinak zklamaly Hodkovice i Krásná Studánka.
Mladá Boleslav - Po loňském triumfu, kdy posádka Weiss-Mareš obsadila 2. místo v kategorii médií, byla letošní účast ve změněné sestavě výzvou. Bohužel, letos jsme neměli tolik štěstí
Liberec - V dalším divizním fotbale propadl domácí VTJ Rapid s lídrem soutěže. Paka má v kádru hráče se zkušenostmi z druhé ligy, takže favorit utkání byl jasný.
Plzeňský kraj - Fotbalisté Horní Břízy pokračují ve skvělých podzimních představeních. Na půdě Přeštic rychle udeřili zásluhou Pavla Chocholatého a poté úspěšně odolali náporu domácích až do závěrečného hvizdu.
Litoměřice, Liberec /ROZHOVOR/ - Připravte se na velký hit „Hey Now" v živé verzi! Song, který má na webu YouTube přes 4 800 000 zhlédnutí - ve dvou klipech, katapultoval slovenskou kapelu Peter Bič Project tam, kam se ještě žádná česká parta nedostala. Nám ho zahraje v sobotu v Litoměřicích. A že ten pop song má i Škoda Rapid ve své TV reklamě? Úspěch přitahuje úspěch…
Plzeň – Plzeňský Rapid si doma na Lopatárně vybudoval těžko dobytelnou pevnost, kde už ztroskotal nejeden favorit. Tři zápasy, osm bodů – taková je podzimní bilance svěřenců nestárnoucího kouče Jaromíra Myslivečka. V utkání šestého kola krajského přeboru smetl plzeňský uragán Přeštice, což zaskočilo i zkušeného trenéra. „Dát tři góly Přešticím je pro nás trošičku šok," kvitoval hladkou výhru Jaromír Mysliveček.
Plzeň – Plzeňský Rapid si doma na Lopatárně vybudoval těžko dobytelnou pevnost, kde už ztroskotal nejeden favorit.
Plzeňský kraj – V šestém kole krajského přeboru znovu zvítězila i Koloveč, překvapivou výhru vezou Příkosice.
Liberec - V souboji dvou divizních nováčků, prakticky o Černého Petra, se nakonec radovali fotbalisté z VTJ Rapid Liberec.
Plzeňský kraj - Cennou kořist si odváží z horké klatovské půdy fotbalisté Příkosic. V souboji šestého kola krajského přeboru srovnali v hodině dvanácté a díky následným penaltám uzmuli dva body.
Frankfurt nad Mohanem - Škoda rozšířila svou nabídku úsporných modelů řady GreenLine podle očekávání i o Octavii, ekologickou variantu představila na frankfurtském autosalonu. Mladoboleslavská automobilka se u této verze chlubí spotřebou 3,3 litru nafty na 100 kilometrů.