V sobotu skončil v jihokarolínském Myrtle Beach letošní ročník U.S. Masters v minigolfu, ve kterém měl svá čtyři želízka v ohni i rakovnický Putt-golf club CONDOR, jehož tři hráči se ve čtyřiapadesátičlenném startovním poli neztratili.
DOMAŽLICE -V úvodním duelu společného oblastního přeboru Západočeského kraje a Prahy v kulečníku přivítali hráči domažlické Jiskry v domácím prostředí borce ze Žižkova.
Hradec Králové -Její výkony jsou zatím milým překvapením. Bronzová medailistka z letošního mistrovství Evropy hráček do 18 let KLÁRA ROSENBAUMOVÁ (narozena 19. dubna 1990) naskočila do nejvyšší soutěže žen na svůj věk úctyhodným způsobem.
DOMAŽLICKO, STŘÍBRO - Již tuto sobotu a neděli mohou chovatelé a zájemci o chov drobného zvířectva navštívit krajskou výstavu doplněnou místní výstavou
KAŘEZ - Tolik diváků, kolik včera zrána přihlíželo snažení patnáctky chlapů v rybářském, by záviděl leckterý pořadatel koncertů. Na hrázi Kařezského dolního, který se lovil, nebylo k hnutí a další pozorovatelé ještě přicházeli.
STŘÍBRO - Projekt větrného parku Stříbro chce vyjít vstříc obcím, a tak společnost ČEZ Obnovitelné zdroje oznámila úmysl snížit počet větrných elektráren, které by měly vyrůst nedaleko Těchlovic a Otročína.
MACHING - V bavorském Manchingu pohár v Kyokushin karate. Kyokushin gorenje Chodov reprezentovala jen juniorka Klára Ilečková, na kterou v kategorii juniorky 16-17 let bez rozdílu hmotnosti čekaly jen dvě Němky, ukrajinsky mluvící. To, že ukrajinská škola karate Kyokushin patří mezi nejlepší v Evropě je obecně známo.
Písek - V píseckém kině Portyč byl ve čtvrtek 9. října zahájen 8. mezinárodní festival studentských filmů. V centru zájmu byl bezpochyby Varhan Orchestrovič Bauer.
Stříbro - Hrou na indiány dvou romských bratrů začal incident, při kterém byl zraněn i řidič záchranné služby a poškozena sanitka. Bratři Gáborové ze Stříbra se ve středu kolem sedmé hodiny večerní v opilosti rozhodli stvrdit své bratrské pouto vlastní krví.
STŘÍBRO - Hrou na indiány dvou romských bratrů začal incident, při kterém byl zraněn i řidič záchranné služby a poškozena sanitka. Bratři Gáborové ze Stříbra se ve středu kolem sedmé hodiny večerní v opilosti rozhodli stvrdit své bratrské pouto vlastní krví. Policie potyčku ve Stříbře evidovala pouze jako svou asistenci u převozu zraněných lidí
Olomouc -Poslední závod sezony se minikáristům z Mariánského Údolí povedl. Ve 4. kole Mezinárodního mistrovství České republiky, které se jelo v Koňakově u České Těšína, získali tři stříbrná místa. Ve svých kategoriích je vyjeli Tomáš Bodinek, Antonín Bohačík a Michaela Bohačíková.
STŘÍBRO - Šest lidí ozdobilo oltář podzimními plody. Výtvory z ovoce, zeleniny, ořechů, obilí a dalších přírodnin budou až do neděle 18. října k vidění v kostele Všech Svatých ve Stříbře
České Budějovice - Bláznivé televizní natáčení komické opery Josepha Haydna Lest a láska čeká tento pátek na diváky premiérového představení sezony 2008/09 v kamenné budově Jihočeského divadla.
České Budějovice - Bláznivé televizní natáčení komické opery Josepha Haydna Lest a láska čeká tento pátek na diváky premiérového představení sezony 2008/09 v kamenné budově Jihočeského divadla.
Nový Jičín - (FOTOGALERIE) Přibližně třicítka fanoušků Opavy, která se po třech letech vrátila mezi basketbalovou elitu, přijela včera podpořit svůj tým do Nového Jičína k utkání 1. kola Mattoni NBL.
Hronov - Po prázdninách a dovolené jsme se vrátili k zaběhnutému životnímu rytmu. Podzim je tady a zima před námi. Je čas myslet na to, jak co nejlépe využít dlouhé večery v teple našich domovů. Přijměte naše pozvání a vyberte si z naší nabídky.
Kutná Hora - Výstavu „František Zelenka (1904 – 1944), kutnohorský rodák, scénograf, architekt, grafik“ je možné v těchto dnech navštívit v prostorách Českého muzea stříbra na Hrádku v Kutné Hoře.
STŘÍBRO - Stříbrští tanečníci mají po první prodloužené. Úterní večer se v Kulturním domě ve Stříbře nesl v duchu vody, a tak se na parketu sešli hastrmani, vodní víly, instalatéři, rybáři, ba i ředitel vodáren se přišel podívat
DOMAŽLICE - Porážka s favorizovaným Ústím a remíza se Stříbrem, tak zní sobotní bilance juniorů FbC Domažlice ve druhém dvoukole II. ligy juniorů ve florbalu. To svěřenci Václava Cihly mladšího absolvovali opět v rumburské sportovní hale.
Královéhradecko - Přednášky, zábavné programy, přijímání nových členů zdarma, ale konečně i tolik očekávaná amnestie - to jsou nejčastější počiny biblioték v Týdnu knihoven.