
Euroteamu pokazila obhajobu marodka
Plzeň - Jedno je předem jasné. Házenkáři Euroteamu popáté v řadě megaturnaj Bohemia Cup nevyhrají.
Plzeň - Jedno je předem jasné. Házenkáři Euroteamu popáté v řadě megaturnaj Bohemia Cup nevyhrají.
Prostějov -V anglickém Hawkstone Parku začne letošní sezona pro prostějovského motokrosaře Martina Žeravu. Úřadující český mistr by se rád prosadil do špičky světového šampionátu nejsilnější kategorie MX3.
Krásná Lípa - Více než čtyři miliony korun použije společnost na rozvoj informačních center i na ekologickou výchovu
Volyně - Odborný seminář na téma Dřevostavby začíná ve středu 8. dubna na vyšší odborné škole ve Volyni. Jde již o 13. ročník akce, kde budou odborníci z celého světa představovat dřevostavby jako moderní a systém využívající obnovitelnou surovinu.
Ústí nad Labem - Ani současná krize nezmenšila zájem firem v Sasku o kvalifikovanou pracovní sílu. Stejně jako chybějí na Ústecku i v dalších částech kraje hlavně řemeslníci, nedostává se jich i na druhé straně hranice.
Vlkoš /ROZHOVOR/ - Jako zjevení mezi tetičkami Slovácka držícími tradice působí sotva třicetiletý Martin Novosad. Od dětství šije kroje
České Švýcarsko - Svět začal rozhodovat v internetovém hlasování o nejzajímavějších místech naší planety, o přízeň usiluje i unikátní skalní most nad Hřenskem
Praha - Zkušenému zadákovi nedoporučil start klubový lékař Toronta.
Svět začal rozhodovat v internetovém hlasování o nejzajímavějších místech naší planety, o přízeň usiluje i unikátní skalní most nad Hřenskem
Michle -Kluci bývají o něco méně pracovití, holky pečlivější. A navzájem spolu většinou vycházejí dobře… Tak tohle platí i pro „florbalové“ sourozence Šteglovy.
Jablonec n. N. - Od 6. dubna: Městské divadlo Jablonec, foyer: v době představení Česká krajina v obrazech – Vladimír Mencl.
Region - První českou atletkou, která si splnila limit na blížící se mistrovství světa v Berlíně je rodačka z Bašky Zuzana Schindlerová. Ta se před nedávnem vrátila domů ze závodů ve Švýcarsku.
České Švýcarsko - Správa národního parku zjišťuje, jaký by byl postoj obcí k návrhům na rozšíření stávajícího chráněného území o další zhruba dva tisíce hektarů
Toronto, Praha -Hokejový obránce Toronta Tomáš Kaberle s největší pravděpodobností nepojede na mistrovství světa do Švýcarska.
Milán - Česká reprezentantka Jana Komrsková ve finále přeskoku obsadila až osmé místo.
Kralupy nad Vltavou/ Kralupské kino nabídne divákům devět vítězných snímků mezinárodního festivalu Echo
České Švýcarsko/Hřensko - Napilno budou mít v příštích dnech právníci, Hřensko se chce s bývalou provozovatelkou lodiček dohodnout na mimosoudním vyrovnání
Žatec, Most - Vyzkouším to, už nemám proč čekat, říká před začátkem play off žatecký Švancar.
DOMAŽLICE - Mladé naděje do sedmnácti let se ukázaly na zimním stadionu
České Budějovice - Osmnáctka odletěla na mistrovství světa do Ameriky bez něj, pro Bohumila Janka tím ale sezona ještě nekončí.
Teplice - Česká hymna. Velká motivace pro Alexandru Adlerovou z Hvězdy Trnovany. Chtěla ji slyšet poté, co na 7. evropských hrách masters v italské Anconě vybojovala stříbro v hodu břemenem. Touhu naplnila. Následná zlatá medaile v hodu oštěpem jí vytouženou hymnu přinesla.
Ostrava - Současná evropská hvězda jazzu ze Švýcarska předvedla se svou partičkou solidní výkon.
Chrudim - Při návštěvě parku jsme narazili na jednoho z obyvatelů chrudimského parku, který se vyhříval na jarním sluníčku. Zdá se, že jaro je opravdu tady.
Miami – V semifinále čtyřhry je česká deblistka Peschkeová, Benešová vypadla sVenus Williamsovou.
Klatovsko - Programy kin v regionu do 8. dubna
Brno - Před blížícím se mistrovstvím světa v hokeji čeká český výběr nejprve příprava proti Slovensku.
České Budějovice - Třetím místem na memoriálu Petra Kalivody v Litvínově ukončili juniorští hokejisté HC České Budějovice sezonu na ledě.
Broumov /ROZHOVOR/ -Do města, které rozhodně nepatří mezi „mrtvá místa“, se chystá zavítat trojice unikátních hudebníků. Za H202 zahraje skupina, kterou obdivují legendární The Young Gods ze Švýcarska.
Brno - Na sraz hokejové reprezentace do Brna přijel úplně poslední. Obránce ruské Ufy Miroslav Blaťák táhl tašky s hokejovým náčiním a spoluhráči si z něj už z dálky vesele utahovali.
Jaroměř -Teoretickou částí a praktickým předvedením podkování citlivého kopyta v sobotu 28. březnadruhým a zároveň posledním dnem vyvrcholily „Podkovářské dny“, které od pátku probíhaly v areálu Střední školy řemeslné v Jaroměři.
Jaroměř -Teoretickou částí a praktickým předvedením podkování citlivého kopyta v sobotu 28. březnadruhým a zároveň posledním dnem vyvrcholily „Podkovářské dny“, které od pátku probíhaly v areálu Střední školy řemeslné v Jaroměři.
Miami /AKTUALIZOVÁNO/ – Naopak ve druhém kole dohrála Lucie Šafářová Jan Hernych.
Ostrava - Ostravským kriminalistům se přihlásili další lidé, kteří měli co do činění s rodokmenovým podvodníkem. Reagovali tak na pondělní článek v Deníku, který podrobně informoval o praktikách tohoto téměř nepolapitelného fantoma ukrývajícího se na neznámém místě. Policisté tak získali nové informace o tomto člověku i lokalitě, kde by se mohl nacházet. Ochránci zákona věří, že se jim díky těmto svědectvím podaří výtečníka brzy dopadnout. Jak již Deník informoval, hlavním podezřelým je Jaroslav Hemerka z Olomoucka.
Ostrava - Ostravským kriminalistům se přihlásili další lidé, kteří měli co do činění s rodokmenovým podvodníkem. Reagovali tak na pondělní článek v Deníku a na našem webu, který podrobně informoval o praktikách tohoto téměř nepolapitelného fantoma ukrývajícího se na neznámém místě.
Tachov, Praha - Skupina tachovských studentů letos obhajovala zájmy Ruska, Švýcarska a Německa
Příbram - Na příbramském zimním stadionu se 28.-29. března uskuteční 1. mezinárodní hokejový turnaj dívek a žen.
Jaroměř -Skovářským pozdravem „Ráz na ráz“ byly vpátek ráno vareálu Střední školy řemeslné vJaroměři zahájeny Podkovářské dny. Tradiční setkání podkovářů bude probíhat vpátek a vsobotu vhlavní budově školy a přilehlých dílnách a jeho náplní budou kromě jiného odborné semináře a ukázky podkování koní.
Troubelice -S cílem vylepšit loňské sedmé místo nastupuje do letošního seriálu mistrovství světa sajdkárkrosová dvojice bratrů Rozehnalových. Troubelická posádka však před sezonou, která začíná o tomto víkendu ve francouzském Catelnau de Levis, neodjela žádný ostrý závod.
Jaroměř -Skovářským pozdravem „Ráz na ráz“ budou vpátek 27.3. ráno vareálu Střední školy řemeslné vJaroměři zahájeny Podkovářské dny. Tradiční setkání podkovářů bude probíhat vpátek a vsobotu vhlavní budově školy a přilehlých dílnách a jeho náplní budou kromě jiného odborné semináře a ukázky podkování koní
Cerhenice - Manželé Žižkovi jsou obyvateli domu s chráněným bydlením necelého tři čtvrtě roku. Pana Josefa už stačila poznat minimálně polovina obce díky jeho kytaře, paní Miluši pak díky jejímu umění vykouzlit pletacími jehlicemi takřka všechno, na co si člověk vzpomene.
Ostrava - Vítkovičtí florbalisté jsou po víkendu už jen jeden krůček od extraligového finále. V obou domácích duelech dokázali zdolat Mladou Boleslav, i když především ten nedělní měl hodně divoký průběh. Po první třetině vysoký favorit prohrával 2:5!
Budapešť - Jen pár týdnů před začátkem MS přišlo Maďarsko o jednu z opor.
Dolní Poustevna - Začaly práce na propojení železnice do Německa, cesta vlakem ze Šluknovska do Děčína by se tak v budoucnu mohla zkrátit na jednu hodinu
Zlín - Vůbec to nečekal. Obránce zlínských extraligových hokejistů David Nosek se opět po dvou letech obleče do dresu českého národního týmu. V úterý jej totiž asistent trenéra Josef Jandač pozval na druhý tréninkový kemp reprezentačního týmu před mistrovstvím světa ve Švýcarsku.
Planica – Světový pohár skokanů na lyžích vyvrcholil na mamutím můstku vPlanici, vyhrál Fin Olli.
La Plagne - Dvojnásobný mistr světa Tomáš Kraus vyhrál finále Světového poháru a obhájil tak celkové prvenství.
Valmalenco - V konečném pořadí SP ve snowboardcrossu obsadil Michal Novotný čtvrtou příčku.
Indian Wells - Švýcarského tenistu nyní čeká neoblíbený soupeř Andy Murray ze Skotska.
Hradec Králové - Objekt univerzity v Hradecké ulici hostí od čtrtečního rána 120 ortopedů a zhruba 150 sester na 18. ortopedickém sympoziu s mezinárodní účastí.
Mladá Boleslav/ Boleslavský hokejový odchovanec si nechce nechat ujít narození potomka.