Ústí nad Labem - Čtyřiadvacetiletý Marian Ščuka z Bíliny, přivedený včera 21. 9. z vazby před trestní senát ústeckého krajského soudu, působil klidně, až suverénně. Přepadl 5 žen, ke 2 přepadením se nehlásí, přičemž jedné z nich způsobil vážné zranění.
Horní Kamenice - Dobrovolní hasiči z oslavují, o víkendu se stali mistry České republiky v požárním sportu. Tento titul putoval do Domažlického okresu vůbec poprvé.
Modrá - Fotbalistům Jiskry Modrá to jde lépe venku než doma. Alespoň o tom vypovídají výsledky v dosavadním průběhu krajského přeboru. Všechny zápasy na hřištích soupeřů totiž Modrá zatím vyhrála, naopak doma již podruhé remizovala. Tentokrát ji o dva body připravily Litoměřice.
Milín -Sedmé dějství středočeského fotbalového přeboru nabídlo určitě několik zajímavých utkání, ale jen v jednom oba aktéři čekali na první vítězství. Takový zápas se hrál v Milíně, kde aktuálně poslední Ligmet hostil předposlední Tatran Sedlčany. Z vítězství se nakonec poprvé radoval Milín.
Opava /FOTOGALERIE/ - Výborně vstoupil do letošní sezony nováček druhé nejvyšší basketbalové soutěže – opavská rezerva. Slezané nejdříve porazili v derby VŠB Ostrava a o den později si poradili i se silným Hradcem Králové.
Bouzov -7. kolo I.B třídy KFS Olomouc svedlo proti sobě lídra soutěže se třetím Černovírem, který dlouho odolával tlaku, ale o výsledku rozhodly dva pokutové kopy v rozmezí čtyř minut. Vzhledem k průběhu utkání však bylo vítězství domácích zasloužené.
Havířov - Extraligoví florbalisté Torpeda Havířov nevstoupili do nejvyšší české soutěže dobře. Na půdě Liberce byli horším týmem a zaslouženě se vrátili bez bodu.
Plzeň - Zaskočit Plzeň, tak jako loni na podzim. Právě to bylo velkým přáním kopřivnického týmu házenkářů před vstupem do zápasu 3. kola ZUBR extraligy. Zůstalo však jen u přání. Plzeň potvrdila formu, kterou naznačila vítězstvím v Jičíně, a dva body si tentokrát doma pohlídala.
Valašsko/FOTOGALERIE/ - Zápas se šťastným koncem sehráli na vlastním hřišti fotbalisté rezervy Janové. Rozhodující trefu v utkání s Valašskou Senicií si totiž schovali až na 88. minutu utkání.
Opava - V souvislosti s událostmi a bitkami mezi fanoušky a policií, které se v opavských ulicích strhli minulou středu během utkání SFC Opava – Baník Ostrava už policie šetří celkem pět výtržníků. Tím pátým je třiadvacetiletý muž z Opavska.
Česká Lípa - Česká spořitelna a Komerční banka a jejich blízké okolí se po ránu neprodyšně uzavřeli. Důvodem byla výbušnina, která se měla nacházet v obou objektech.
Uherský Brod - Rvačkou a zraněním muže skončil flám v Uherském Brodě. K události došlo v sobotu 19. září. V jednom z tamních barů se uskutečnil koncert. Po jeho skončení postávaly před barem skupinky lidí.
Petřvald na Moravě - Postupné sžívání se s novou soutěží zatím fotbalistům Slavie Třebovice body nepřineslo, ale nedělní duel na půdě ambiciózního Petřvaldu na Moravě ukázal, že tým vedený trenérem Miroslavem Pivovarčíkem má na to, aby I.B třídu zachránil. „Myslím si, že pokud Třebovice nepropadnou panice, tak soutěž v pohodě udrží. Nehrají špatně, jen se jim třeba proti nám nepodařilo proměnit šance, které si vypracovali. Naštěstí pro nás,“ vydechl po utkání trenér vítězného Petřvaldu Leon Dostalík.
Karviná - První ostrá prověrka karvinských házenkářů v nové sezoně dopadla na výbornou. Svěřenci trenéra Jozefa Hantáka vyhráli v Praze nad Duklou suverénním způsobem o devět branek. Poprvé si za Baník zahrál opět Ondřej Zdráhala.
Karviná - Počítačovou terminologií z titulku se dá vystihnout momentální rozpoložení karvinského kádru. Fotbalisté MFK OKD odehráli sobotní duel ve Vlašimi v dezolátním zdravotním stavu.
Brno - Neobyčejnou duchapřítomnost prokázala patnáctiletá dívka, kterou v sobotu večer přepadl lupič v Uhelné ulici. Po útoku se vydala hledat pomoc. Podařilo se jí najít policejní hlídku, která čtyřicetiletého útočníka za několik minut chytila.
Náchodsko - V sobotním programu fotbalových mistrovských kláních se o body prali fotbalisté Náchoda v Divizi, v krajském přeboru pak Police nad Metují a v I. A třídě Jaroměř.
Karlovy Vary - Vsedmém kole ČFL se vlázeňské metropoli představila rezerva Liberce a ikdyž domácí 1.FC bylo pasováno do role jasného favorita, tak to byli hosté, kdo si odvezl body. Liberec vyhrál2:1.
Pyšely - V sedmém kole fotbalové I. A třídy se odehrálo okresní derby mezi SK Pyšely a FK Fercom Týnec nad Sázavou. Zápas byl dlouho vyrovnaný, obě mužstva neproměnila penalty a o všech bodech pro domácí rozhodl v závěru kanonýr Čáp.
Olomouc - Znovu se proháněl po olomouckém ledě. Proslulý sniper od modré Ondřej Kříž ale tentokrát v ústeckém dresu ohrožoval domácího gólmana Štefana Žigárdyho.
Prachatice /FOTOGALERIE/ - Družstva dobrovolných hasičů Prachaticka bojovala v sobotu 19. září odpoledne o poslední šanci změnit pořadí v letošním ročníku Prachatické hasičské ligy.
Plzeň /FOTO/ - Házenkáři TJ Loko M.A.T. Plzeň proměnili své první domácí vystoupení v nové extraligové sezoně v zisk dvou bodů. Nad týmem z Kopřivnice zvítězili v sobotu 31:26 a do tabulky si připsali třetí vítězství ze čtyř duelů.
Jeneč -Obě vesnice dělí vzdálenost pouhých dvou kilometrů, fotbal spolu ale mistrovsky nikdy nehrály. Patří totiž každá do jiného okresu a vyšší soutěže dříve slabší Jeneč nehrála. Až v sobotu večer. Domácí byli vítězství blíž, ale hosté bojovností vydřeli alespoň bod.
Sokolov - Fotbalisté Sokolova okusili v letošní sezoně poprvé hořkost porážky. Stejně jako na jaře i tentokrát vyzrálo na domácí celek mužstvo z Hradce Králové.
Hodonín /FOTOGALERIE/ - Hokejbalisté hodonínského Rigumu vstoupili do dvaadvacátého ročníku Regionální hokejbalové ligy drtivou výhrou. Poslední finalista porazil Čejkovice 10:0. Hattrickem se blýskl Břetislav Mráz. Gólman Čtvrtníček vychytal první letošnínulu.