
Panteři chtějí Děčínu týden starou porážku oplatit
Žatec - Pokud vyhrají, odskočí také druhému soupeři, Slavii Ústí nad Labem.
Žatec - Pokud vyhrají, odskočí také druhému soupeři, Slavii Ústí nad Labem.
PLZEŇ - Zamřížovaná vrata, zakrývající pasáž Elektry na Americké třídě, se po několika měsících znovu otevřela a Plzeňané mohli po dlouhé době projít pasáží do dvou zrekonstruovaných pater domu.
Kroměříž/ Blansko - Blansko vyhrálo vKroměříži ičtvrtý letošní vzájemný zápas.
Brno - Byla to taková klasická hospodská rvačka, zaznělo z úst obhájkyně tří ze čtveřice obžalovaných mladíků poté, co ve čtvrtek brněnský krajský soud vynesl verdikt, o kterém sní všichni, kteří stanou na lavici obžalovaných.
Prostějov - Těsný postup na USK Praha zařídil v dramatickém závěru skvělý Ames.
Gaza/Jeruzalém – Náletem na budovu palestinského ministerstva vnitra vcentru hustě obydlené Gazy odpověděl ve čtvrtek Izrael na neustávající příliv raket odpalovaných Palestinci na židovský stát. Vzájemné útoky si od středy vyžádaly nejméně 18 obětí.
PLZEŇ - Na atraktivní fotbalový zápas se vším všudy se mohou těšit fanoušci fotbalu v Plzeňském kraji. V neděli v Plzni totiž domácí Viktorie svede od 15.00 hodin bitvu o čtvrté místo Gambrinus ligy.
Kutná Hora - Víkendové výsledky týmů mládeže hokejového oddílu TJ Stadion Kutná Hora.
Rychnov nad Kněžnou - První tým Šachové školy Panda Rychnov n. K. prohrál v domácím prostředí se soupeřem z Moravy.
Mladá Boleslav/ Dvě vítězství v dorosetnecké lize basketbalu posunuly Auto Škodu blíže k finálové čtyřce.
Jičín - Další přátelská utkání sehráli účastníci krajského přeboru. Do startu jarní části zbývají už jen necelé tři týdny, a tak příprava nabírá obrátky.
Souš - Fotbalisté Baníku Březenecká získali v uplynulých šesti zápasech turnaje Apollo cup 2008 v Souši sedm bodů. V minulém kole se střetli s rivaly z 1. B třídy, týmem Meziboří a o další bod přišli až v samotném závěru utkání.
Povážská Bystrica, Kopřivnice - Bez jediné porážky prošli házenkářským turnajem v Považské Bystrici starší žáci KH Kopřivnice.
Hodonín - Ve šlágru posledního kola nadstavbové části již v Novém Jičíně o nic nešlo. Diváci viděli deset branek.
Děčín - Děčín půjde do play off ze třetího místa, jelikož Klášterec nad Ohří zdolal Jindřichův Hradec na jeho ledě 6:2, narazí na Spartak Pelhřimov
Otrokovice - Fotbalisté Bystřice odehráli další přípravné utkání vrámci zimního turnaje na umělé trávě vOtrokovicích. Účastníka krajského přeboru ze Spytihněvi zdolali 3:0. Všesti přípravných zápasech zatím nenašli bystřičtí hráči přemožitele.
Olomoucký kraj - Brutální útok svého souseda málem nepřežila sedmapadesátiletá žena z Jeseníku. Mladík ji v úterý odpoledne vtáhl do bytu, kde ji surově bil do obličeje a řezal nožem na krku. Útočník byl zřejmě pod vlivem drog.
Jeseník- Z pokusu těžké újmy na zdraví se bude zodpovídat čtyřiadvacetiletý muž z Jeseníku, který si v úterý odpoledne počínal jako smyslů zbavený. Zřejmě pod vlivem drog málem zabil svou sousedku.
Vyškov/ Další medaili do bohaté sbírky připojil Šacung na 38. Mistrovství ČR dvojic mužů ve Vyškově, kde jeho první nohejbalová dvojice Jiří Doubrava a Jiří Holub nečekaně brala stříbro.
Teplice - Tepličtí divizní kuželkáři po uplynulém víkendu neslavili. Družstvo TJ Glaverbel Czech Teplice Apodlehlo vMikulášovicích místnímu Spartaku 3:5 (2416– 2562). Souboj představoval střet vtabulce druhých Mikulášovic sdevátými skláři.
Znojmo - Zhruba dvakrát až třikrát denně se museli za poslední týden zabývat znojemští strážníci případy drobných krádeží v supermarketech. Většinu případů vyřeší jako přestupky na místě blokovými pokutami. Zabránili i vzniku černé skladky nebo nelegálnímu vylepování plakátů.
Přerov- Sedmé utkání ve finálové skupině první volejbalové ligy žen měl v sobotu na programu B-tým PVK Přerov Precheza. Na palubovku lídra soutěže přijela Univerzita Brno, která projevila jen minimální snahu po vítězství, a tak zaslouženě a jednoznačně prohrála.
Teplice - Okresní rada Asociace školních sportovních klubů, vedená Jaroslavem Bartošem, uspořádala okresní finále vsálové kopané starších žáků ve sportovní hale Na Stínadlech. Do příjemného prostředí přišlo šest družstev, která vyhrála kvalifikační skupiny. Vkaždém družstvu startovali chlapci, kteří hrají soutěže fotbalového svazu.
Žďár nad Sázavou - Exdruholigový Žďár dnes jede k prvnímu finálovému duelu na horký led vítěze základní části přeboru - Světlé nad Sázavou.
SOKOLOV - Mladé basketbalistky BCM Sokolov sehrály další dvojutkání ligy starších dorostenek.
Souš - Na celkově dobré umístění v soušském turnaji Apollo cup 2008 mohou fotbalisté AFK LoKo Chomutov zapomenout. O nemilé překvapení se postarali sami, když v osmém kole tohoto poháru nedokázali porazit outsidera skupiny Elite, tým Bíliny.
Líšeň - Fotbalistům Framozu se podařilo v boji o první místo na turnaji v Líšni zdolat třetiligovou Bystrc.
Londýn – Klíčový propagátor islámského extremismu ve Velké Británii zřejmě poputuje za mříže.
Svitavy - Pokračování druholigové soutěže žen ve volejbale zavedlo Na Střelnici předposlední tým pořadí. Lanškroun je sice akutně ohrožen baráží, ale ve druhé polovině sezony podává zlepšené výkony a bodové manko dohání. Domácím navíc nedává jejich stávající pozice žádnou jistotu, takže se dala očekávat urputná bitva.
Frýdek Místek - Juniorky i kadetky krumlovského VSK čekají přímé boje o záchranu extraligy.
Beroun - Berounští basketbalisté sehráli o víkendu v dorostenecké lize dvě utkání na palubovkách soupeřů. Zatímco v Mariánských Lázních Beroun prohrál, v Karlových Varech slavil jednoznačné vítězství.
Liberec - Basketbalisté Nymburka prohráli vplay off poháru ULEB na liberecké palubovce spolským soupeřem Turów Zhořelec.
Ostrava - Ibez klíčového rozehrávače Mika Mitchella, jenž bude chybět pravděpodobně až do konce sezony kvůli zranění kolena, si basketbalisté Nové huti poradili ve čtvrtfinále Českého poháru sBrnem, když ovítězství 81:74 rozhodli až vzávěru.
Kábul – Povstalci ze svrženého fundamentalistického hnutí Taliban si zvolili nový terč svých útoků. Islámští extremisté vyhrožují, že budou útočit na vysílače i kanceláře mobilních operátorů, kteří v chudé hornaté zemi zajišťují téměř jediné fungující spojení se světem.
Kladensko - Hokejbalisté Třebíze pokračují ve spanilé jízdě oblastní ligou. Obhájce trofeje z loňského ročníku si tentokrát poradil v trochu nervózním utkání s Unhoští 5:1 a mrzely ho pouze dva vyšší tresty pro jednu z největších opor útoku – Josefa Průchu.
Praha - Život třinácti ovcí a koz si vyžádal vnoci zpondělí na úterý útok dvou zdivočelých psů do expozice určené dětem vpražské zoologické zahradě.
Blansko - Výsledkový servis z okresního hokejového přeboru.
Frýdek-Místek - Lískovec - Strojvedoucí, kteří projíždějí Frýdkem-Místkem, nyní zažívají krušné časy. Ve městě totiž řádí ještě nedopadený gauner, který se snaží vykolejit vlak pomocí uložených kamenů na kolejnicích.
Kralupy nad Vltavou/ Dva muži zKralup nad Vltavou, kteří jsou podezřelí zpondělního útoku nožem na dvacetiletého muže, zatím zůstávají vpolicejní cele předběžného zadržení.
Hazlov - Dvěma góly pomohl k vítězství divizního celku Jan Bauer
Brno - Vyzbrojeny novou zahraniční posilou vstoupí extraligové volejbalistky KP Brno do závěrečné části sezony, ve které je čekají rozhodující boje v play-off.
Příbram/ Třiadvacetiletý mladík zabrutální útok nabarmankuskončil ve vazbě. Je obviněn zloupeže a ublížení na zdraví,hrozí mu až deset let vězení.
Kladno - Do středečního třetího utkání předkola play-off hokejové extraligy půjdou domácí Plzeň ihostující Kladno ve zcela rozdílných úlohách. Úvodní dva duely rozdaly karty naprosto jasně. Západočeši už nesmí chybovat a jsou nuceni vyhrát nad Buldoky třikrát vřadě.
Praha- Život třinácti ovcí a koz si vyžádal vnoci zpondělí na úterý útok dvou zdivočelých psů.
Benešov - K dalšímu z přípravných utkání zajížděli čáslavští starší dorostenci do Benešova. Tam čáslavské mladíky prověřil domácí divizní celek.
PLZEŇ - Drama se smolným koncem pro plzeňské házenkáře se odehrálo v sobotu v Jičíně v rámci 21. kola extraligy. Lokomotiva podlehla Východočechům 28:29, když rohodující branku inkasovala patnáct sekund před koncem utkání ze sedmimetrového hodu.
Nový Bor - Mladíci z České Lípy celkem bez problémů porazili v rámci zimního turnaje Jakub Cup zkušený celek I. B třídy – Spartak Dubici, ale jejich trenér přesto příliš spokojený nebyl.
Beroun - Teprve dvanáctiletý chlapec se stal vpondělí kolem šesté hodiny večerní obětí loupežného přepadení. Napadla ho asi desetičlená parta mladých lidí ve věku od 15 do 17 let.
Mělník/ Starší házenkářští žáci Auto Škody Mladá Boleslav prokázali v přípravném turnaji, že jsou na mistrovské boje dobře připraveni.
Hronov/ Dvě nepříjemné porážky si ze Semil přivezli druholigoví volejbalisté Hronova.