Nastal krutý konec, Orli uklovali poličské naděje
Polička /Krajský hokej/ - Spartak odehrál poslední zápas sezony, v rozhodující bitvě předkola Poháru Vladimíra Martince si vylámal zuby na Lanškrounu.
Polička /Krajský hokej/ - Spartak odehrál poslední zápas sezony, v rozhodující bitvě předkola Poháru Vladimíra Martince si vylámal zuby na Lanškrounu.
Praha - Zákazníci a advokáti v útoku. Od bank žádají vrácení poplatků za vedení spotřebitelských a hypotečních úvěrů.
Moravské Budějovice - Osmačtyřicetiletého muže podezřelého z usmrcení čtyřiatřicetiletého muže na diskotéce v Moravských Budějovicích na Třebíčsku kriminalisté obvinili z vraždy spáchané s rozmyslem. Bude podán návrh na jeho vzetí do vazby.
Damašek – Damaškem večer otřásla silná exploze a vyvolala paniku mezi obyvateli. Následovala po silné palbě ve čtvrti Kabún, jak informovala státní televize.
Nový Bor - V dalším přípravném utkání fotbalisté Nového Boru remizovali 1:1 s FK Jiskra Mšeno, který začal trénovat Libor Macháček - na podzim kouč českolipského Arsenalu.
Jindřichův Hradec, Praha – Pro veledůležité vítězství si dojeli ve třetím kole nadstavby slabší skupiny A2 Mattoni NBL basketbalisté USK Praha do Jindřichova Hradce. Udrželi si tak druhou příčku, poslední zajišťující účast v play-off. Stále ale musejí hledět i na opačný konec tabulky. Na poslední Ústí nad Labem mají totiž náskok pouhých pěti bodů.
Žatec - V turnaji B týmů Žatec nakonec dominoval. V tabulce předběhl Most i Litvínov.
Moravské Budějovice – Osmačtyřicetiletého muže podezřelého z usmrcení čtyřiatřicetiletého muže na diskotéce v Moravských Budějovicích na Třebíčsku kriminalisté obvinili z vraždy spáchané s rozmyslem. Bude podán návrh na jeho vzetí do vazby.
Kyjov – Fotbalisté Bzence zapomněli na nevydařený duel ve Strážnici a v dalším přípravném zápase si poradili s Kyjovem. Domácí tým se sice ujal v souboji dvou účastníků krajského přeboru vedení, ale Slovan rychle vyrovnal a po změně stran duel otočil. Na výhře 3:1 se brankami podíleli Martin Kmeť, Libor Škodík a Petr Kasala. Za Kyjov skóroval Lukáš Možíš.
Kutná Hora – Basketbalisté Kutné Hory prohráli o víkendu s týmem Slaného 77:85 a nyní už vyhlížejí soupeře pro play off.
Most - Slovo Porážka už dávno mostecké házenkářky vymazaly ze svého slovníku. Mostečanky neohroženě kráčí od vítězství k vítězství. Už jich nasbíraly třináct v řadě. Neskutečné číslo! Naposledy si doma rozdílem deseti branek poradily s týmem olomoucké Zory.
Pardubice - Pardubičtí basketbalisté mají před startem nadstavby formu jako řemen. Budou jim práskat?
Františkovy Lázně – Další dvě porážky si připsali na konto druholigoví dorostenci FbC Go – Go Horšovský Týn. Ti v dalším pokračování soutěže podlehli ve Františkových Lázních Chebu i Sokolovu a v tabulce jim patří průběžné osmé místo.
Liberec - Bez překvapení skončily sobotní odehrané zápasy 19. kola extraligy volejbalistů. Vedoucí Dukla Liberec si po úterním triumfu v Českém poháru po ztraceném prvním setu poradila doma s Brnem 3:1, Jihostroj České Budějovice vyhrál stejným poměrem v Havířově. Jihočeši zůstávají za Libercem v jednobodovém závěsu, do konce základní části zbývají tři kola.
Třebíč - Začali výborně. Hokejisté Horácké Slavie vedou po dvou zápasech čtvrtfinálové série s Kadaní 2:0 a na sever Čech mohou jet relativně v pohodě. Jejich úkolem je využít momentálního rozpoložení obou týmů a svou pozici si ještě vylepšit třetím vítězstvím.
Lovosice – Druhá porážka, další bodová ztráta a pokles z třetího na průběžnou čtvrtou příčku tabulky. Extraligoví házenkáři z Lovosic prohráli po Jičínů i v 19. kole na Dukle, těsně 18:19.
České Budějovice - Publicista Fedor Gál představil v Českých Budějovicích dokument o holčičce popálené při žhářském útoku ve Vítkově. Se spolupracovníky natáčel postiženou rodinu 35 měsíců. Především jim ale chtěl pomoci, proto byl v týmu i dětský psycholog.
Praha /FOTOGALERIE/ – Klíčový duel o play-off Uniqa extraligy sehráli proti Benátkám nad Jizerou v devatenáctém kole volejbalisté ČZU Praha. Po vítězství 3:1 by je o účast ve vyřazovacích bojích mohla připravit pouze souhra neuvěřitelných náhod.
Šumperk – Dvě prohry vezou z Olomouce šumperské basketbalistky v oblastním přeboru žaček.
České Budějovice - Publicista Fedor Gál představil v Českých Budějovicích dokument o holčičce popálené při žhářském útoku ve Vítkově. Se spolupracovníky natáčel postiženou rodinu 35 měsíců. Především jim ale chtěl pomoci, proto byl v týmu i dětský psycholog
Olomouc – Nadvláda prostějovských volejbalistek v derby s olomouckým rivalem stále trvá. Extraligový lídr ve čtvrtém kole nadstavby vyhrál ve sportovní hale UP 3:0 a zvýšil svůj náskok v čele tabulky. Vysokoškolačky v nadstavbové části zůstaly poprvé bez bodu.
Jičín – Čas neúprosně kvapí, zimní přestávka v házenkářských prvoligových soutěžích je u konce, a tak týmy finišují se svoji přípravou na nadcházející boje o body.
Třemošná - Krajská soutěž skupiny B v ledním hokeji pokračovala dalším kolem.
Louny - Hokejisté lounského Slovanu se mohou radovat z mistrovského titulu!
Seattle/Redmond – Menší část počítačů americké společnosti Microsoft napadli hackeři, klientská data ale patrně ohrožena nebyla. Způsob, jakým byly bezpečnostní prvky prolomeny, se podle sdělení firmy podobal útokům, o nichž už dříve informovala společnost Apple nebo provozovatel komunitní sítě Facebook.
Nový Bor - Soudní líčení s pěticí obžalovaných z takzvaného mačetového útoku v Novém Boru, při němž byli zraněni tři lidé, se protáhne.
Řisuty – Naposledy v základní části si zahrají na kluzišti soupeře hokejisté Řisut. Druhý celek tabulky II. ligy Západ cestuje v neděli do Klášterce, kde by chtěli potvrdit, že venku je nejsilnějším týmem soutěže.
Ostrava, Prostějov – Basketbalisté BK Prostějov zahájili nadstavbovou část Mattoni NBL. K prvnímu zápasu se vydali i přes nepříznivé počasí na palubovku průběžně druhého týmu NH Ostrava. Okleštěná prostějovská sestava ale opět předvedla skvělý výkon a vynutila si dokonce prosloužení. V něm již na domácí mužstvo nestačila.
Zlín – Sice splnili roli favorita a prodloužili sérii vítězství na dvanáct utkání v řadě, ale na body se lídr I. ligy v úvodním kole odvetné části hodně nadřel. Předposlední celek z Litovle totiž ve Zlíně držel vyrovnanou partii a šanci na úspěch do posledních minut.
Písek, Strakonice - Úvodní zápas nadstavbové části krajského přeboru I ve čtvrtek 21. února sehráli volejbalisté ČZ Strakonice. Písku na jeho hřišti podlehli 0:3.
Nový Bor - Soudní líčení s pěticí obžalovaných z takzvaného mačetového útoku v Novém Boru, při němž byli zraněni tři lidé, se protáhne.
Nový Bor - Soudní líčení s pěticí obžalovaných z takzvaného mačetového útoku v Novém Boru, při němž byli zraněni tři lidé, se protáhne.
České Budějovice - Publicista Fedor Gál představil v Českých Budějovicích dokument o holčičce popálené při žhářském útoku ve Vítkově. Se spolupracovníky natáčel postiženou rodinu 35 měsíců. Především jim ale chtěl pomoci, proto byl v týmu i dětský psycholog
Palkovice – V souboji mezi palkovickými ženami B a Frýdlantem si oba týmy rozdělily po třech bodech. V dalším dvojutkání oblastního přeboru 1. třídy volejbalistek přivítaly hráčky Palkovic B na své palubovce tým VKB Frýdlant nad Ostravicí.
Jihlava – Jihlavští fotbalisté v sedmnáctém kole nejvyšší soutěže remizovali s Hradcem Králové, blíže vítězství byl soupeř.
Kladno - Západočeši po čtvrté porážce za sebou, přičemž třikrát neuspěli v nájezdech, přišli o první místo v tabulce. Duel rozhodl po samostatných nájezdech Koba Jass.
Abuja - Deset členů jedné rodiny včetně pěti dětí pobili útočníci v centrální části Nigérie. Agentuře AFP to dnes řekl mluvčí guvernéra státu Plateau, podle něhož měli někteří z útočníků na sobě armádní uniformu.
Ústecký kraj, Lounsko - Lapkové i bezdomovci berou opuštěné zahrady útokem. Policisté i strážníci pořádají hony.
Bílovec - V dalším kole se bílovecké ženy představily opět před vlastními fanoušky, když je čekal souboj se soupeřem z Litovle. První utkání musela rozhodnout až pátá sada a druhý bod v něm získaly hostující volejbalistky.
Kladno - V předehrávce 21. kola KPI zamířili kutnohorští basketbalisté do Kladna a chtěli odčinit domácí porážku od Kralup.
Vrdy, Zruč nad Sázavou - V 16. kole druholigové soutěže šipkařů, skupiny J, hráči ŠK Jiskry Zruč nad Sázavou zajížděli do Vrdů, do prostředí Vinárny Neptun, k utkání s družstvem Slavoje Vrdy B.
Zruč nad Sázavou - Ve zdejší Sportovní hale Na Pohoří se uskutečnil po dlouhé herní přestávce další ročník tradičního zimního turnaje mužů v házené, kterého se zúčastnilo 6 týmů, nalosovaných do dvou skupin. Turnaje se zúčastnily týmy TJ Sokol Velké Meziříčí (6. místo v 2. lize JM), HC Kolín (9. místo v 2. lize SVČ), TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou (10. místo v 2. lize JZČ), TJ AŠ Mladá Boleslav (11. místo v 2. lize SVČ), TJ Jiskra Havlíčkův Brod (12. místo v 2. lize JM) a domácí Jiskra Zruč nad Sázavou.
Břeclav /ROZHOVOR/ – Jako jediný obránce druholigové skupiny Střed dokázal letos vstřelit hattrick. Zároveň je nejproduktivnějším obráncem celé druhé ligy. To je vizitka dvacetiletého beka Břeclavi Martina Dufka.
Ústecký kraj - Litvínovským strážníkům se podařilo chytit dva zloděje, kteří se vloupali na pozemky zahrad nebo přímo do chatek. V zimních měsících berou různí lapkové či bezdomovci opuštěné chaty přímo útokem. Strážníci i policisté se snaží kolonie často kontrolovat, přesto vykradených zahrad stále přibývá.
Kladno – Loni ukončil pouť volejbalistů Kladna play-off I. ligy vítěz základní části Ege České Budějovice. V semifinále to však bylo až po vesměs pětisetových bitvách. Také o nastávajícím víkendu se našemu celku postaví do cesty nejlepší tým základní části. Jihočechy však vyměnil na první příčce tým Dobřichovic, na jehož palubovce série začne.
Hradec Králové – Svou známou Věru L. umlátila v srpnu 2011 v domě s pečovatelskou službou v Ledči nad Sázavou pěstmi a následně vázou k smrti. „Za svoji pětadvacetiletou praxi jsem se s takto razantním útokem na hlavu ještě nesetkal," řekl soudní znalec Radovan Havel při prvním projednávání případu v Hradci.
Hradec Králové – Svou známou Věru L. umlátila v srpnu 2011 v domě s pečovatelskou službou v Ledči nad Sázavou pěstmi a následně vázou k smrti. „Za svoji pětadvacetiletou praxi jsem se s takto razantním útokem na hlavu ještě nesetkal," řekl soudní znalec Radovan Havel při prvním projednávání případu v Hradci.
Hradec Králové – Svou známou Věru L. umlátila v srpnu 2011 v domě s pečovatelskou službou v Ledči nad Sázavou pěstmi a následně vázou k smrti. „Za svoji pětadvacetiletou praxi jsem se s takto razantním útokem na hlavu ještě nesetkal," řekl soudní znalec Radovan Havel při prvním projednávání případu v Hradci.
Olomouc/Litovel – Boj o záchranu čeká v odvetné části první ligy olomoucké a litovelské házenkáře. Stavomontáže totiž po polovině soutěže skončily desáté a Tatran ještě o příčku níž.
Prostějov - Volejbalistky VK Agel ve čtvrtek odčinily předvánoční porážku. V duelu s Frýdkem-Místkem zvítězily jasně 3:0 na sety a nadále suverénně vévodí extralize.