Březiny – Ve druhém březnovém týdnu fotbalový oddíl SK Březiny měnil trenéra. Od účastníka I. A třídy odešel po šesti letech Vladimír Puncman, na jeho místo nastoupil Vladimír Vašák.
Ivančice – Kvůli bezpečnostním kamerám se zamaskovali falešnými vlasy a kusy kartonu. Ženě za pultem pak pohrozili plynovou pistolí, moc platné jim to ale nebylo.
Boje mezi odpůrci Muammara Kaddáfího a libyjským režimem se vyostřují. Povstalcům přiletěly na pomoc vojenské síly ze Západu, které ze vzduchu bombardují Kaddáfího jednotky.
Karviná – Poslední hrací víkend ligové soutěže mladých mužů rozhodl o tom, že basketbalisté karvinského Sokola neobhájí republikový titul v této věkové kategorii do dvaceti let. Jednak těsně prohráli v Brandýse nad Labem, a také vedoucí Černovice opět nezaváhaly.
Opavsko – Bratranci Patrik a Jan Žídkové jsou rozděleni. Jaro totiž nestráví v Oldřišově. Každý se vydal trochu jinou, chce se říci, divizní cestou. Zatímco Jan zamířil do Dolního Benešova, Patrik zkusil štěstí v Kravařích.
Osek – Nečekaně vysoko skončil na podzim osecký Baník. Tradiční klub z Podkrušnohoří obsadil skvělou třetí příčku tabulky, což s radostí kvitovala silná fanouškovská obec. Štefan Zajkaš, věrný fanda Baníku, který v klubu pomáhá i s administrativními věcmi, sny o útoku na postup mírní. „Na jaře se chceme udržet v horní polovině tabulky. Podzim byl nadprůměrný. Na postup tipuji Kladruby, Hrobce a Křešice. Dolů asi půjdou Mšené a Bečov,“ tvrdí.
Pardubice /ROZHOVOR/ - Těžko ze sebe František Kaberle páčil správná slova. Bylo vidět, jak ho porážka 0:3 v třetím semifinálovém zápase s Vítkovicemi sebrala. „Musíme hodně věcí zlepšit,“ moc dobře věděl.
Příbram - V předposledním kole KP šachových družstev jeli hráči Pyritu Příbram do Kralup k utkání s druhým družstvem tabulky. V případě vítězství v tomto zápase a v zápase posledního kola měli naši šanci na postup do 2. ligy.
Brno /AKTUALIZOVÁNO/ - Hokejová Kometa se v příští sezoně může nejspíš těšit na výraznou posilu. Do brněnského útoku má přijít třiatřicetiletý Leoš Čermák, který v posledních třech sezonách naskakoval v ruské KHL.
Svitavy/Opava - Opavští basketbalisté ve středu zastavili svitavský rozlet. Svého protivníka doslova zničili, velmi slušným výkonem se prezentoval mladý rozehrávač Radim Klečka, který si hodně nahlas říká o pevnější pozici v prvním týmu.
Kralupy - Sedmé místo zaručující ligovou příslušnost také pro příští sezonu okořeněné výraznými individuálními výkony.S takovým vysvědčením o víkendu zakončily mistrovskou sezonu basketbalové mladší dorostenky BK Junior vedené trenérkou Martinou Moravcovou.
Žďár nad Sázavou – Žďárské basketbalové béčko sehrálo o uplynulém víkendu zápasy 1. kola play off. Soupeřem se jim staly Boskovice, které skončily po základní části jednu příčku před Žďárem. Svěřencům Rostislava Veselého ml. se zápasy příliš nevydařily a po dvou prohrách o třináct, respektive patnáct bodů pro ně sezona skončila.
Most – S vyraženými zuby, zlomeninami nohou a rukou, tak skončili někteří revizoři z Mostecka po kontrole cestujících bez platné jízdenky. Agresivita černých pasažérů je podle ředitele Dopravního podniku města Mostu a Litvínova Marcela Dlaska značná.
Opava - Futsalisté opavského Ferramu si s chutí zastříleli. Druhému týmu divize Náklu dali desítku. Střelecky se na této výhře výrazně podíleli bratři Krčmaříkové.
Opava /2 x VIDEO, FOTOGALERIE/ – Opavští basketbalisté ve středu zastavili svitavský rozlet. Svého protivníka doslova zničili, velmi slušným výkonem se prezentoval mladý rozehrávač Radim Klečka, který si hodně nahlas říká o pevnější pozici v prvním týmu.
Praha – Bar anebo služebna policie – to je fuk. Když se peru, tak se peru. A natvrdo; žádné ohledy! Taková je asi zásada 47leté ženy, která v úterý řádila v pražských Letňanech. Nejprve hodinu po půlnoci napadla v baru na ulici Malkovského jinou návštěvnici, posléze se vrhla i na policistku.
Litovel – V kontaktu s nejlepšími prvoligovými týmy zůstávají litovelští házenkáři. V 16. kole porazili Dvůr Králové 28:26. Převahu domácího celku po většinu utkání však hosté dokázali ke konci obrátit a utkání pořádně zdramatizovat.
Vysočina - Záchranáři dnes na Vysočině nacvičují činnost při výbuchu nákladního vozu a následném ohrožení obyvatel radioaktivitou po teroristickém útoku.
Ústí nad Labem, Krupka – Lidé nejen v Krupce, a na Teplicku, se bojí, že za tři roky může přijít z vězení agresivní retardovaný romský mladík, jenž mučil dvanáctiletého chlapce jen proto, že byl „bílej“. Naštěstí to asi nehrozí.
USA - Al-Káida zatím nevyužila nepokojů na Blízkém východě, ale mohla by tak učinit, pokud kampaň vedená Spojenými státy v Libyi brzy neskončí. Tvrdí to podle agentury Reuters americké zpravodajské služby.
Písek – Pro mnohé diváky v zaplněné obloukové hale byla výhra nizozemského týmu HandbalAcademie 35:27 nad domácím Sokolem v odvetném zápase čtvrtfinále Challenge Cupu v házené žen velkým překvapením a zároveň i zklamáním.
Kostelec na Hané /ROZHOVOR/ – Největším tahounem kosteleckých házenkářů je v posledních zápasech jednoznačně Marek Šuba. Proti juniorce Karviné nastřílel devět branek, v neděli proti Šumperku jen o jednu méně.
Domažlice, Holýšov – Basketbalisté rezervy domažlické Jiskry se v prvním kole nadstavbové části krajského přeboru utkali s rivalem z Holýšova. Zatímco na domácí palubovce svěřenci Jiřího Regála promarnili téměř dvacetibodový náskok a nakonec vyhráli jen o šest bodů, v Holýšově splnili roli favorita a radovali se nejen z vítězství 65:51, ale i postupu do dalších bojů o celkové prvenství.
Domažlice, Strakonice - Fotbalisté Strakonic ve šlágru 17. kola divize remizovali venku s vedoucími Domažlicemi 4:4, když v 76. minutě z penalty dali gól na 4:2.
Kopřivnice – Ještě před dvěma roky patřil k nejlepším střelcům frýdecko-místeckých házenkářů. Nyní válí v dresu Kopřivnice. Rychlonohý křídelník Tomáš Kolmajer nastoupil o minulém víkendu proti svým.
Ústí nad Labem - V nádhernou hokejovou přestřelku, která zdvihala diváky ze sedadel, se změnilo druhé finálové utkání 1. hokejové ligy mezi Ústeckými Lvy a Chomutovem. Domácí hokejisté nakonec díky trefě Šagáta z 52. minuty vyhráli těsně 5:4 a v sérii vedou už 2:0 na zápasy.
Nový Bor /AKTUALIZOVÁNO/ – Prestižní českolipské derby v rámci posledního kola divizní soutěže futsalistů (skupina A) mezi FC Démoni a F.A. Zole zná svého vítěze.
Prostějov - K utkání 16. kola jihomoravské skupiny II. házenkářské ligy jel tým Tělocvičné jednoty Sokol II Prostějov do Havlíčkova Brodu. Prohrál tam o pět branek a zůstává otázkou o kolik by zvítězil, kdyby tam nezažíval doslova vraždy z píšťalek obou rozhodčích.
Ústí nad Labem - V nádhernou hokejovou přestřelku, která zdvihala diváky ze sedadel, se změnilo druhé finálové utkání 1. hokejové ligy mezi Ústeckými Lvy a Chomutovem. Domácí hokejisté nakonec díky trefě Šagáta z 52. minuty vyhráli těsně 5:4 a v sérii vedou už 2:0 na zápasy.