Zlín, Praha – Už takřka půl roku uniká policistům bývalý elitní člen Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Marian Hanák ze Zlína. Tento muž je totiž zřejmě zapletený s gangem, který má mít na svědomí mnohamilionové podvody při obchodování s hutním materiálem.
Zlín – Domácí rallyeová sezona sice vrcholí tento týden v Příbrami, nicméně zlínský soutěžák Jaromír Tarabus má namířeno na legendární italskou soutěž Rally San Remo.
Zlín-Malenovice – Zbrusu nové ulice, zrušení dvou železničních přejezdů nebo komplexní oprava mostu. To je jen část změn, kterých se v souvislosti s další etapou rozšiřování silnice I/49 dočkají obyvatelé zlínské části Malenovice a řidiči, kteří páteřní komunikaci mezi Zlínem a Otrokovicemi využívají.
Zlín – /AKTUALIZOVÁNO/ Na pět let do vězení poslal v pátek 23. září zlínský krajský soud Hanu Křeháčkovou ze Zlína. Tento trest si má odpykat za dva trestné činy, a to za obchodování s lidmi a ohrožení výchovy mládeže.
Zlín /AKTUALIZOVÁNO/ – Mohou si oddechnout. Extraligovým hokejistům Zlína se v pátek v Třinci naštěstí nepostaví obávaný řízný kanadský útočník Darcy Verot nechvalně proslulý zákeřným zákrokem na Jaromíra Jágra. Včera se totiž dohodl s ruským klubem Kontinentální ligy CSKA Moskva.
V počtu případů nakažených virem HIV patří Zlínský kraj ke čtvrtému od konce. Ke konci července bylo na jeho území evidováno 29 pozitivních osob. Skutečný počet je ale pravděpodobně až pětkrát vyšší.
Zlín – Na ledě úřadujícího šampiona se extraligovým hokejistům Zlína obvykle příliš nedaří. Vždyť z posledních čtyř zápasů vyhráli v Třinci pouze jednou v prodloužení.
Zlín - Krajská nemocnice T. Bati ve Zlíně nově nabízí ubytování pro příbuzné hospitalizovaných. Za jednolůžkový pokoj v ubytovnách zdravotnického zařízení zájemce zaplatí 250 korun za noc, za dvoulůžkový o 40 korun méně.
Třebíč - Kolínská atletická družstva mužů i žen bojovalaza krásného počasí na stadiónu v Třebíči o postup mezi českou elitu v prolínací soutěži o extraligu.
Zlínský kraj – Obrovské oblibě se těší dvě největší cyklotrasy ve Zlínském kraji, které lemují Baťův kanál a vsetínskou Bečvu. Jejich využívání podle aktuálních ohromujících statistik předčilo ta nejodvážnější očekávání provozovatelů i přilehlých podniků.
Zlín – Týden stará mimořádná volební valná hromada Fotbalové asociace ČR svého nového šéfa nezvolila, a jak se zdá, jen tak ho ani nevybere. Tvrdí to alespoň první místopředseda Dalibor Kučera, který po červnové abdikaci Ivana Haška českému fotbalu šéfuje. „Co mám poslední zprávy, tak česká komora chce příští volební hromadu blokovat,“ uvedl Kučera.
Zlín - /SKÓRE DENÍKU/ Jak se staráte o své zdraví? Posilujete svoji imunitu pomocí vitamínových doplňků z lékárny, nebo věříte spíš přírodě a ovoci? Hlasujte v naší anketě.
Zlínský kraj - V počtu případů nakažených virem HIV patří Zlínský kraj ke čtvrtému od konce. Ke konci července bylo na jeho území evidováno 29 pozitivních osob. Skutečný počet je ale pravděpodobně až pětkrát vyšší.
Svitávka, Zlín – Velká úleva a současně zklamání zavládly ve zlínském výběru po závěrečném 4. kole extraligy v kolové. Nováček se sice udržel mezi elitou, ovšem současně mu mezi prsty utekl postup na finálový turnaj o medaile.
Kalamata, Otrokovice – Velmi hodnotným výsledkem si zvedla sebevědomí před nadcházejícím mistrovstvím světa v hloubkových disciplínách otrokovická freediverka Jarmila Slovenčíková.
Zlín – Na zdraví, na zdraví. Tyto slova ve středu 22. září pokřikoval po kolemjdoucích lidech na náměstí Míru ve Zlíně známý devětačtyřicetiletý muž, zvaný jako Colombo.
Zlín – Jsou to ale paradoxy. Když zlínští basketbalisté obsadili v domácím přípravném turnaji v silné mezinárodní konkurenci poslední místo, byl trenér Jaroslav Kotala s výkonem své družiny spokojený.
Zlín – Pochybná personální politika. Nestandardní metody bývalých managementů Krajské nemocnice Tomáše Bati (KNTB). Aféra, která loni vyšuměla do ztracena, se opět ocitla pod drobnohledem.
Zlín – Dva domácí duely za sebou měly prvoligovým dorostencům Tescomy Zlín posloužit k posunu do klidného středu tabulky. První zápas jim však moc nepomohl. Přestože nad Bohemians 1905 dvakrát vedli, duel skončil nerozhodně a mladí ševci zůstali třináctí.
Zlín – Žádné sebevědomé prohlášení o postupu od nich nečekejte. Prvoligoví ragbisté Zlína chtějí především stabilizovat kádr. Do sezony se jim ovšem vstup nevydařil a v Ostravě s Mariánskými Horami prohráli 7:29.
Zlín – Nevídaný výsledek se zrodil v zápase zlínských extraligových starších dorostenců. V Třinci totiž padlo celkem 19 gólů! Naopak se dařilo mladšímu dorostu i juniorům.
Zlín - Zlínský Libor Homola zvítězil časem 35:47 v kategorii třicátníků v 18. podniku silničního cyklistického Moravského poháru, kterým byl 3. ročník časovky jednotlivců Olimpex.
Zlín – Poškození v řádu desítek tisíc korun zaznamenali pracovníci Ředitelství silnic Zlínského kraje (ŘSZK) na silnicích druhé a třetí třídy po skončení letošního ročníku Barum Czech Rally. Kompletně by měly být odstraněny do konce září 2011.
Zlín – Mistrovská kocovina zřejmě hned na úvod nového soutěžního ročníku I. ligy malé kopané Zlín dolehla na obhájce prvenství AS Palermo. Po spanilé jízdě z minulé sezony šampion narazil hned v úvodním hracím dnu, kdy ze tří utkání vytěžil žalostné dva body za dvě remízy.
Zlín – Poznar, Bača. Tak může vypadat nová útočná dvojice fotbalistů Tescomy Zlín v sobotním domácím zápase s Mostem. Těsně před uzavřením přestupového okna upekly dva moravské druholigové kluby nečekaný transfer.
Zlín - Kličkování aut, zanedbaný trávník, oprýskané cesty i chodníky. Prostor před poštou a kinem Květen ve ZlíněMalenovicích je podle místních již řadu let doslova ostuda. Lidé sice volají po nějakém zkrášlení, zatím ale marně. Zlínská radnice však prý usilovně pracuje na změně.
Jindřichův Hradec – Do nového ročníku druhé nejvyšší soutěže vstoupili jindřichohradečtí basketbalisté očekávaným vítězstvím nad Trutnovem, daleko méně však potěšil výkon, jakým se jeden z hlavních favoritů I. ligy na domácí palubovce v úvodu sezony prezentoval.
Zlínsko - Roztrpčení, zklamání a pocit křivdy teď zažívají starostové několika obcí na Zlínsku. Uzavírka tahu mezi Otrokovicemi a Uherským Hradištěm do jejich hájemství vhání tisíce aut denně.
Zlínský kraj - V počtu případů nakažených virem HIV patří Zlínský kraj ke čtvrtému od konce. Ke konci července bylo na jeho území evidováno 29 pozitivních osob. Skutečný počet je ale pravděpodobně až pětkrát vyšší.
Zlín - /SKÓRE DENÍKU/ S nástupem sychravých dní opět v dětských kolektivech, zejména ve školkách řádí rýma, kašel a teploty. Všechny rodiče to štve, ale kvůli zaměstnání nebývá jiná možnost. Jak je to u vás? Dáváte do školky nachlazené dítě? Diskutujte a hlasujte v anketě.
Zlín – Potvrzeno. Zlínská policie dopadla partu mužů, kteří v sobotu 17. září nad ránem brutálním způsobem zmlátili skupinu cizinců vietnamské národnosti. Jak vyšlo najevo, za tímto útokem stáli tři mladíci.
Uherské Hradiště /REPORTÁŽ/ - Projet trasu Uherské Hradiště Zlín tam i zpět v ranní špičce, to je úkol, který dostávám na pondělní poradě a jehož se v úterý, pro mě ještě v brzkých ranních hodinách, zhošťuji.
Otrokovice – Chvályhodná záchrana gymnázia v Otrokovicích, nebo zbytečná zátěž městské kasy? Otrokovická radnice kvůli obavám ze zrušení gymnázia chce převzít zřizovatelské funkce od Zlínského kraje na sebe.
Zlín – Přestože po zranění Helena Štěrbová o víkendu zaznamenala první čtyři góly v nové sezoně, radost po utkání neměla. Interligové házenkářky Zlína totiž nečekaně podlehly 27:30 pražské Slavii, která přijela hned bez několika zraněných opor.
Slavičín – /ROZHOVOR/ Jeho trefy by klidně mohly konkurovat v gólparádě věhlasných zahraničních soutěží. Posuďte sami, co všechno si dovolil 29letý fotbalový útočník rezervy Slavičína Filip Macek v zápase I. A třídy skupiny A proti Podkopné Lhotě.
Uherské Hradiště – Zlínští atleti jsou opět prvoligoví. Rozhodl o tom uplynulý víkend v Uherském Hradišti, kde Zlín po roční přestávce postoupil v prolínací části zpět do druhé nejvyšší domácí soutěže.
Mají vám lékaři dát umělý kolenní kloub, ale v nemocnici jste se dozvěděli, že si budete muset počkat rok a půl? Máme pro vás dobrou zprávu. Během několika měsíců najdete na internetových stránkách fakultních nemocnic čekací doby na jednotlivé zákroky. Budete si tak moci vyhlédnout to zařízení, v němž se čeká třeba jen tři měsíce.
Zlínsko - Roztrpčení, zklamání a pocit křivdy teď zažívají starostové několika obcí na Zlínsku. Uzavírka tahu mezi Otrokovicemi a Uherským Hradištěm do jejich hájemství vhání od včerejška tisíce aut denně.
ČR /OHLÉDNUTÍ/ – Druhá fotbalová liga má zatím za sebou sedm kol. Její vývoj má možná pro někoho překvapivý scénář. Největšího favorita na postup, brněnskou Zbrojovku, byste v čele hledali marně. Klub se slavnou minulostí, který ještě nedávno vytruboval do světa hlasy o postupu, zatím spíše řeší existenční problémy.
Zlínský kraj - Krizové plány, zmatky a strach pacientů o své zdraví. Přesně taková smršť se kvůli výzvě lékařů Děkujeme, odcházíme začala před rokem hnát českým zdravotnictvím.