Držková /FOTOGALERIE, ROZŠÍŘENO/ - Stolařskou dílnu vDržkové na Zlínsku zachvátil vneděli 26.dubna večer požár. Oheň zničil střechu a obvodové stěny budovy, včetně strojů a uskladněného dřeva. Podle odhadů vedení společnosti jdou škody do milionůkorun.
Zlínský kraj - Přes šest tisíc uchazečů o studium na středních školách ve Zlínském kraji má v těchto dnech řadu starostí s prvním kolem přijímacího řízení. Někteří už byli přijati na školy a rozmýšlejí se, na kterou jít, a kam tedy zanést takzvaný zápisový lístek potvrzující zájem o studium.
Zlín - Už podruhé vrátil Vrchní soud v Olomouci případ osmatřicetiletého Ladislava Kuty z Jiříkova na Děčínsku. Muž byl dvakrát senátem zlínské pobočky Krajského soudu v Brně odsouzen za pokus vraždy podnikatele z Mutěnic na Hodonínsku k osmiletému vězení.
Ostrava - Fotbaloví fanoušci ostravského klubu oprášili starý pokřik, ale nikdo z nich z toho radost nemá. Sborové „My chceme Baník,“ znělo na Bazalech i v zápase se Zlínem. A hráče navíc už při nástupu na hřiště vítal obří transparent. „Když jsem se v práci flákal, vyhodili mě na hodinu!“
Ostrava /FOTOGALERIE/ - Skvělý výsledek vybojovali v neděli fotbalisté zlínské Tescomy. Na hřišti ostravského Baníku je podržel především gólman Vít Baránek.
Ostrava - /FOTOGALERIE/ Skvělý výsledek vybojovali v neděli fotbalisté zlínské Tescomy. Na hřišti ostravského Baníku je podržel především gólman Vít Baránek.
Ostrava /FOTOGALERIE/ - Skvělý výsledek vybojovali v neděli fotbalisté zlínské Tescomy. Na hřišti ostravského Baníku je podržel především gólman Vít Baránek.
Ostrava /FOTOGALERIE/ - Skvělý výsledek vybojovali v neděli fotbalisté zlínské Tescomy. Na hřišti ostravského Baníku je podržel především gólman Vít Baránek.
Ostrava /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté ostravského Baníku nadále tápou a čekají na gólové probuzení. V utkání 25. kola fotbalové ligy doma nedokázali porazit ani poslední Zlín, kterého výrazně podržel gólman Vít Baránek.
Zlín - Už podruhé vrátil Vrchní soud vOlomouci případ osmatřicetiletého Ladislava Kuty zJiříkova na Děčínsku. Muž byl dvakrát senátem zlínské pobočky Krajského soudu vBrně odsouzen za pokus vraždy podnikatele zMutěnic na Hodonínsku kosmiletému vězení. Toho měl Kuta postřelit před dvěma lety na parkovišti uVelehradu na Slovácku.
Zlín - Už podruhé vrátil Vrchní soud v Olomouci případ osmatřicetiletého Ladislava Kuty z Jiříkova na Děčínsku. Muž byl dvakrát senátem zlínské pobočky Krajského soudu v Brně odsouzen za pokus vraždy podnikatele z Mutěnic na Hodonínsku k osmiletému vězení.
Jeseníky /UVNITŘ PŘEHLED ŠKOD KVŮLI POČASÍ/ – Vítr o síle orkánu možná zasáhne hřebeny Jeseníků. Meteorologové varují, že v nárazech by mohly vichry udeřit až rychlostí sto čtyřiceti kilometrů za hodinu.
Ostrava - Cenné tři body vybojovali v neděli dopoledne třetiligoví fotbalisté Baníku U21, kteří ve Vřesině i před zraky majitele klubu Tomáše Petery zdolali Zábřeh 1:0. Nejtěsnější vítězství ostravského celku zajistili až střídající dorostenci v poslední minutě zápasu.
Valašsko /FOTOGALERIE/ - Rušný víkend zažili hasiči na Valašsku. Šest cisteren ze Vsetína, Halenkova a Hovězí vyrazilo v neděli v poledne k lesnímu požáru v odlehlé lokalitě Chladná-Tarožná v Huslenkách.
Zlínsko - Bytová výstavba až do hospodářské krize zažívala obrovský boom. Současná ekonomická recese však zvláště v menších městech tento segment zpomalila nebo úplně zastavila.
Zlín /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Africká oblast ve zlínské zoo získá v následujících letech zcela novou podobu. Do roku 2010 tam má totiž ve svahu nad pavilonem slonů vzniknout soustava unikátních expozic v rámci první etapy projektu Etiopie.
Zlín /FOTOGALERIE, INFOGRAFIKA/ - Africká oblast ve zlínské zoo získá v následujících letech zcela novou podobu. Do roku 2010 tam má totiž ve svahu nad pavilonem slonů vzniknout soustava unikátních expozic v rámci první etapy projektu Etiopie.
Brno/Mutěnice /FOTOGALERIE/ - Díky dvěma přesným hlavičkám Pospěcha a Poláka vyhrála juniorka 1. FC Brno v utkání 22. kola MSFL nad Mutěnicemi 2:0. Vinaři prohráli po čtyřech zápasech.
Olomouc, Zlín - Neobvyklý případ seniora Antonína Koláře z Kvasic na Kroměřížsku bude v úterý 28. dubna projednávat Vrchní soud v Olomouci. Senát zlínské pobočky Krajského soudu v Brně tohoto muže v únoru poslal na osm let do vězení.
Zlín - Zlatý slavík v prvním prázdninovém měsíci oslaví významné životní jubileum. O velkou narozeninovou párty Karla Gotta k jeho sedmdesátinám nebudou ochuzeni ani jeho fanoušci ve Zlíně.
Zlín - Výborného úspěchu, zisku druhého místa, dosáhl reprezentant KST Zlín Michal Prokeš ve výběrovém turnaji dvanácti nejlepších českých stolnětenisových mladších kadetů.
Zlín - /FOTOGALERIE/ Téměř jako uprostřed léta to v sobotu vypadalo na koupališti v místní části Zlína Kostelci. To jako tradičně zahájilo letos neoficiálně sezónu poslední víkend v dubnu.
Ostrava - I když fotbalisté ostravského Baníku ztrácejí na třetí místo pouze šest bodů, naděje na záchranu sezony jsou už kvůli aktuální formě mizivé. Baník se v nedělním utkání s posledním Zlínem pokusí zlepšit svou jarní ligovou bilanci, kdy získali pouhých pět bodů.
Zlín - Rozsáhlý požár travního porostu zaměstnal v sobotu odpoledne hned několik jednotek hasičů. V okrajové části krajského města Zlína Lhotce ve směru na Chlum totiž začala hořet louka a hrozilo, že se oheň rozšíří i na nedaleký les.
Zlín - Rozsáhlý požár travního porostu zaměstnal v sobotu odpoledne hned několik jednotek hasičů. V okrajové části krajského města Zlína Lhotce ve směru na Chlum totiž začala hořet louka a hrozilo, že se oheň rozšíří i na nedaleký les.
Zlín - Rozsáhlý požár travního porostu zaměstnal v sobotu odpoledne hned několik jednotek hasičů. V okrajové části krajského města Zlína Lhotce ve směru na Chlum totiž začala hořet louka a hrozilo, že se oheň rozšíří i na nedaleký les.
Zlín - /AKTUALIZOVÁNO/ Rozsáhlý požár travního porostu zaměstnal v sobotu odpoledne hned několik jednotek hasičů. V okrajové části krajského města Zlína Lhotce ve směru na Chlum totiž začala hořet louka a hrozilo, že se oheň rozšíří i na nedaleký les.
Zlín /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ - Rozsáhlý požár travního porostu zaměstnal 25. dubna odpoledne hned několik jednotek hasičů. V okrajové části krajského města Zlína Lhotce ve směru na Chlum totiž začala hořet louka a hrozilo, že se oheň rozšíří i na nedaleký les.
Zlín - Brazilský skladatel, zpěvák a kytarista André Matos potěší své fanoušky už vneděli od 19hodin ve zlínském rockovém klubu Masters of Rock Café na Čepkově.
Olomouc - Nezdarem zlínského klubu TZP Nemo skončilo finálové klání družstev vploutvovém plavání. Na Mistrovství republiky vOlomouci sice měli Zlínští zastoupení vkategorii mužů ižen a na základě dobrých výsledků vpřípravném období trenéři zNEMO Zlín doufali vzisk alespoň jedné medailové pozice některého ztýmů, realita ale byla, zejména umužů, zcela odlišná.
Zlín - Doslova hudební hody připravila po tři předešlé večery ve zlínském Domě umění cimbálovka Ciganski diabli. Temperamentní muzikanti ze Slovenska dokázali všechny koncerty vyprodat a ukázali tak, že ve Zlíně mají silnou základnu fanoušků. Ojeviště se dělili se zlínskými filharmoniky a za dirigentský pult se postavil Aleš Podařil.
Klatovy - I druhý důležitý zápas dokázali na domácím hřišti basketbaloví kadeti vyhrát, když otočili ve svůj prospěch nepříznivě se vyvíjející zápas se Zlínem
Zlín - Už jen malý krůček dělí druholigové kuželkářky Zlína od postupu do nejvyšší soutěže. Před posledním zápasem mají ženy z Baťova města před svým největším rivalem z Olomouce náskok dvou bodů.
Ostrava - Ragbisté Mariánských Hor v sobotu mají jedinečnou příležitost k tomu, aby se konečně odlepili ode dna tabulky. Jejich soupeřem bude Zlín, předposlední celek tabulky.
Region - První buly vin-line hokejové extralize bude vhozeno právě dnes. Ado soubojů vnejvyšší republikové soutěži letos zasáhnou opět tři regionální družstva. Příznivci tohoto sportovního odvětví budou mít navíc možnost sledovat boje odůležité body na dvou plochách ve Zlínském kraji. Řada zápasů se odehraje vPSG Aréně ve Zlíně a také na zimním stadionu vUherskémBrodě.
Zlín - Závodem vUničově startuje v sobotu 25. dubna 16.ročník silničního cyklistického Moravského poháru. Do 20podniků rozložených od dubna do září se zapojí také nejúspěšnější regionální klub KCK CykloteamZlín.
Zlín - Představovat hudebního skladatele, kytaristu, textaře a zpěváka Michala Pavlíčka asi netřeba. Po pěti letech mu vychází dvojalbum Srdeční záležitosti a příležitost poslechnout si novinky zdílny známého muzikanta budou mít už vsobotu večer od 20hodin návštěvníci zlínského rockového klubu Masters of Rock Café na Čepkově.
Zlín - Fotbalisté zlínské Tescomy se už mohou soustředit výhradně na záchranu v první lize. Ve čtvrteční odvetě čtvrtfinále Poháru ČMFS podlehli v Edenu Slavii Praha 0:3 a stejným skóre prohráli také celkově.