Tesla v sobotu dopoledne s Kolínem
Pardubice - Fotbal – divize: Živanice čeká Týniště, které vede trenér Milan Ujec. Holice již nemají co ztratit. Překvapí ve Velimi?
Pardubice - Fotbal – divize: Živanice čeká Týniště, které vede trenér Milan Ujec. Holice již nemají co ztratit. Překvapí ve Velimi?
Týniště nad Orlicí - 9. ročník soutěže amatérských autorů z celé republiky Týnišťský literární Parnas vyvrcholí v sobotu od 9 hodin v malém sále kulturního domu slavnostním vyhlášením a čtením vítězných prací.
Rychnovsko - Každý nad tím kroutí hlavou a každý rok se to děje. Přišel čas Dušiček, Památky zesnulých. Na hřbitovy se vydávají nejen ti, kteří chtějí uctít své blízké zesnulé. Také lidé, kteří na hrobech něco ukradnou, od cizího náhrobku přemístí ke svému. Nebo tací, kteří pod závěsem pošmourného počasí a dřívější tmy vyrazí, aby si něco dokázali, udělali si radost tím, že něco zničí. Strážníci ze všech městských policií v regionu proto násobí v těchto dnech pochůzky po hřbitovech, a to i ve večerních či nočních hodinách.
Týniště nad Orlicí - Sváteční říjnový den patří v Týništi nad Orlicí již tradičně silničnímu běžeckému závodu Týnišťská desítka.
Východní Čechy - Fotbalisté Dvora utrpěli debakl v Ovčárech a také přišli o kouče Cellera, jenž u týmu ukončil své působení.
Východní Čechy - Divize C: Fotbalisté Dvora utrpěli debakl v Ovčárech a také přišli o kouče Cellera, jenž u týmu ukončil své působení.
Týniště nad Orlicí - Největší senzace 11. kola divize se zrodila ve Dvoře Králové, kde poslední Holice zvítězily 4:2. A protože dosavadní lídr Nový Bydžov doma nečekaně klopýtl s Horními Měcholupy (0:2), do čela tabulky se letos poprvé vyhoupla rezerva královéhradeckých votroků.
Pardubice - Fotbal – divize: Živanice v neděli míří do Turnova, Tesla Pardubice do Týniště, které vede trenér Milan Ujec.
Týniště n. L. - Ve východočeské lize přivezly vítězství z Týniště a Ústí nad Orlicí a jsou v čele soutěže.
Východní Čechy - Ohlasy trenérů k víkendovým zápasům východočeských mužstev v České fotbalové lize a divizi C.
Východní Čechy - Ohlasy trenérů k víkendovým zápasům východočeských mužstev v České fotbalové lize a divizi C.
Kunice/Týniště n. O. - Diviznímu týmu fotbalového oddílu SK Týniště nad Orlicí se na hřištích soupeřů na podzim zkrátka nedaří.
Východní Čechy - Fotbalová divize C pokračovala o víkendu dalšími zápasy.
Východní Čechy - Fotbalová divize C pokračovala o víkendu dalšími zápasy.
Východní Čechy - Fotbalová divize C pokračovala o víkendu dalšími zápasy.
Rychnovsko/VIDEO/ - V senátních volbách se ve volebním okrsku č. 48 Rychnov nad Kněžnou z očekávaného souboje Antl – Domšová – Benák vydělují do druhého kola Antl a Domšová. Žádný z kandidátů nedosáhl nad 50 procent hlasů, které by mu umožnily vítězství už v prvním kole. (ČLÁNEK BYL V CELÉM ROZSAHU DOPLNĚN.)
Rychnov nad Kněžnou/AKTUALIZOVÁNO/ - V senátních volbách se z očekávaného souboje Antl - Domšová - Benák vydělují do druhého kola Antl a Domšová. Žádný z kandidátů nedosáhl 50 procent hlasů, které by mu umožnily vítězství už v prvním kole.
Litomyšl - Utkání v Jičíně se místy hrálo za hranicemi pravidel.
Týniště n. O. - V 10. divizním kole přivítali týnišťští fotbalisté ve východočeském derby tým AFK Chrudim. Svěřenci trenéra Milana Ujce nepotvrdili roli papírového favorita a poprvé v sezoně na domácím trávníku vyšli bodově naprázdno. Hosté rozhodli zápas po přestávce dvěma góly v rozmezí devíti minut.
Dobruška - Čtyřiadvacet firem regionu využilo iniciativu Podorlického sdružení zaměstnavatelů a Krajské hospodářskéu komory a v pátek prezentovalo své úsilí na tuzemském i zahraničním trhu v areálu pulické střední školy. Na 2. Prezentaci firem Podorlicka přijely školní autobusy z celého regionu.
Týniště n. O. - Jedním z nejzkušenějších fotbalistů divizního týmu SK Týniště nad Orlicí je univerzální hráč JAN LEMFELD (nar. 26. 6. 1980). V současném kádru divizního mužstva patří ke služebně nejstarším.
Týniště n. O. - Divizní los svedl v 10. kole proti sobě celky SK Týniště nad Orlicí a chrudimský AFK. Týnišťský celek by v nedělním krajském derby rád prodloužil sérii domácích zápasů bez porážky. Jen pro zajímavost – tým z Olšiny naposledy odevzdal všechny body na domácím trávníku v 19. kole minulé sezony, což bylo 6. dubna (0:2 s Čelákovicemi). V následujících deseti střetnutích týnišťští fotbalisté v divizi vždy bodovali.
Týniště nad Orlicí - Základna munice je ústředním zásobovacím a skladovým zařízením Armády ČR, určeným k nepřetržitému zabezpečení útvarů a zařízení municí, řízenými střelami, výbušninami a pyrotechnickými prostředky.
Týniště nad Orlicí - Základna munice je ústředním zásobovacím a skladovým zařízením Armády ČR, určeným k nepřetržitému zabezpečení útvarů a zařízení municí, řízenými střelami, výbušninami a pyrotechnickými prostředky. Velitelství této základny, vojenský utvar 1337, se již 50 let nachází v Týništi nad Orlicí a včera si jeho uniformovaní, ale i civilní zaměstnanci slavnostně připomněli toto významné výročí.
Týniště n. O. - V utkání devátého kola divizní skupny C prohráli fotbalisté SK Týniště nad Orlicí v krajském derby na hřišti nováčka FK Nový Bydžov, který překvapivě nadále vede tabulku (1:3).
Východní Čechy -Fotbalista pardubické Tesly vsítil Holicím pět branek, Nový Bydžov je po výhře nad Týništěm opět v čele.
Východní Čechy -Fotbalista pardubické Tesly vsítil Holicím pět branek, Nový Bydžov je po výhře nad Týništěm opět v čele.
Rychnovsko - Poslední zářijový den se na silnice Rychnovska vypravili nezodpovědní řidiči.
Týniště nad Orlicí - Uzavírka, která od května komplikovala dopravu z Týniště nad Orlicí na Hradec Králové, je již minulostí.
Brno - V minulém ročníku Poháru ČMFS došli fotbalisté 1. FC Brno až do semifinále, kde je kvůli chybně odpískanému ofsajdu zastavil Liberec. A co nejdál by rádi došli i letos. Ve druhém kole vyřadili Brňané divizní Týniště nad Orlicí, ve středu je čeká soupeř o poznání těžší.
Týniště n. O. - Bezprostředně po prohře svých svěřenců na týnišťském hřišti byl zkušený kolínský trenér Stanislav Kocourek očividně zklamaný a příliš do řeči mu nebylo: „Měli jsme sice číselnou převahu prakticky po celý zápas, ale byla nám k ničemu. Porážka je bohužel jednoznačná. Dostávali jsme se do šancí minimálně, soupeř celý zápas dobře odbránil. My jsme ani zdaleka nepodali očekávaný výkon. V naší hře bylo až příliš mnoho nepřesností. Nedokázali jsme se prosadit v koncovce, a přestože jsem sáhl k přeskupení všeho druhu, nebylo to nic platné.“
Východní Čechy - Ohlasy k víkendovým zápasům východočeských fotbalových mužstev v ČFL a divizi C.
Týniště n. O. - Olšina svým žlutým modlám nadšeně aplaudovala. Týnišťská jízda roznesla Kolín na kopytech, vyhrála 3:1. Gólový jásot ochozů odpálili Černý z penalty, Winkler a Gorol, zatímco favorizovaní Středočeši se zmohli po půlhodině hry pouze na čestný úspěch z kopačky Macha. Divizní tým fotbalistů SK Týniště nad Orlicí pluje na vítězné vlně!
Východní Čechy - Ohlasy k víkendovým zápasům východočeských fotbalových mužstev v ČFL a divizi C.
Týniště n. O. - Divizní skupina C o víkendu načne druhou podzimní polovinu sezony. Do čela se před týdnem nečekaně vyhoupl nováček z Nového Bydžova, jehož výkony jsou příjemným překvapením, stejně jako dalšího týmu Pěnčín/ Turnov. Prim hrají podle očekávání i favorizovaní fotbalisté Ovčár. Na dně tabulky se krčí s pouhým jediným bodem hráči Holic. Týmu z Pardubického kraje nepomohl ani nový kouč František Dvořák, který před časem vedl i týnišťský celek po jeho postupu do tehdejšího oblastního přeboru. Holice o víkendu prohrály v krajském derby v Chrudimi 1:5.
Týniště nad Orlicí - Jedním z nejlepších hráčů na trávníku ve vítězném divizním utkání týnišťského celku s Horními Měcholupy byl bezesporu záložník a tvůrce hry David Černý (nar. 21. 2. 1982). Týnišťského kapitána zastihl podzim nového ročníku ve výborné formě.
Rychnovsko /aktualizováno/ - Více než půl milionu si vydělal pětadvacetiletý dealer narkotik z Kostelce nad Orlicí, který prodával marihuanu. Mezi jeho odběrateli byli i mladiství. Při vymáhání údajného dluhu tento mladík neváhal vyhrožovat střelnou zbraní, použít psychický i fyzický nátlak a donutit dlužníky k podepsání směnky.
Kolín - Šéf FK Kolín Zdeněk Hervert nesmí tři roky působit ve fotbale. To je trest za jarní úplatkářskou aféru. Klub navíc dostal pokutu 150 tisíc korun a v tabulce se mu odečte deset bodů.
Rychnovsko - Více než půl milionu si vydělal pětadvacetiletý dealer narkotik Kostelce nad Orlicí, který prodával konopí. Mezi jeho odběrateli byli i mladiství. Při vymáhání údajného dluhu tento mladík neváhal vyhrožovat střelnou zbraní, použít psychický i fyzický nátlak a donutit dlužníky k podepsání směnky.
Rychnovsko - Chybějící zdravotní pojištění, nelegální zaměstnávání a další přestupky zjistila cizinecká policie, která koncem minulého týdne kontrolovala, firmy a ubytovny v regionu.
Týniště nad Orlicí - V utkání sedmého kola divizní skupiny C přivítali fotbalisté SK Týniště nad Orlicí na svém trávníku soupeře z hlavního města – tým SK Horní Měcholupy. Svěřenci trenéra Milana Ujce potvrdili roli favorita a nakonec se po zásluze radovali z velmi důležitého a cenného vítězství 2:0, které zajistili svými góly kanonýr Marcel Hájek a střídající Petr Lehovec. Domácí mohli vyhrát ještě výrazněji, ale špílmachr Radek Gorol v závěru neproměnil pokutový kop.
Týniště nad Orlicí - Týnišťský fotbalový tým ani ve čtvrtém domácím vystoupení nenašel přemožitele.
Rychnovsko - Dvanáct zkontrolovaných řidičů a dvanáct přestupků zaznamenali policisté při dopravně bezpečnostní akci zaměřené především na požití návykových látek. Museli také dostihnout mladíka v audi, který se rozhodl, že jim nezastaví.
Týniště n. O. -Divizní fotbalisté SK Týniště nad Orlicí se vnedělním mistrovském utkání ve skupině C představí na domácím trávníku proti celku z hlavního města. SK Horní Měcholupy v minulém ročníku startoval ve skupině B.
Týniště n. O. -V dosavadních šesti odehraných kolech dokázal třikrát udržet čisté konto! Nejen pro to patří mezi nejvýraznější osobnosti divizního mužstva SK Týniště nad Orlicí. Řeč je pochopitelně o brankáři RADIMU OTTMAROVI (narozen 8. 12. 1983).
Týniště nad Orlicí -Řidiči nákladních vozů s návěsy se chovají bezohledně k cyklistům i chodcům, často je vytlačují z cesty mezi Týništěm a Alberchticemi nad Orlicí.
Hradec Králové - V sobotu a v neděli se jedno z nejrušnějších míst v Hradci Králové stane pastí na řidiče. Kvůli opravám povrchu vozovky se tady očekávají kolony, jezdit se má i v protisměru.
Východní Čechy - Ohlasy k víkendovým zápasům východočeských mužstev v ČFL a divizi C.
Týniště nad Orlicí - Zapomenuté padesátníky mohou pomoci dobré věci. Alespoň tak se postavili v Týništi nad Orlicí k padesátníkům, které po stažení mincí z oběhu koncem srpna zůstaly lidem doma a ti teď nevědí, co s nimi.
Trutnovsko - Průměrný výkon trutnovského áčka stačil k přesvědčivému vítězství nad nováčkem krajského přeboru z Nového Hradce. Bod pro Dvůr zachránil 12 minut před koncem stoper Kruliš.