FOTO: Felicie u Bělé vrazila do policejního auta
Mladoboleslavsko /EXKLUZIVNĚ/ - Záchranáři ve čtvrtek zasahovali u řady dopravních nehod. Bourali policisté i motorka.
Mladoboleslavsko /EXKLUZIVNĚ/ - Záchranáři ve čtvrtek zasahovali u řady dopravních nehod. Bourali policisté i motorka.
Kaplice - Přehlídkové molo vyměnila Renata Alsterová právě před třemi lety za gramofon a sluchátka.
Ústí nad Labem - Zraněním řidičky osobního vozu skončil čtvrteční odpolední střet sanitky s autem na křižovatce v Bělehradské ulici v Ústí nad Labem. Sanitka převážela do nemocnice pacienta, posádce sanitního vozu ani pacientovi se po střetu nic nestalo.
Velké Hamry – Volně odloženou peněženku s finanční hotovostí šest tisíc korun a osobními doklady odcizil v pondělí neznámý pachatel z neuzamčeného Fiatu Ducato, zaparkovaného před domem ve Velkých Hamrech.
Ostrava/AKTUALIZOVÁNO/ - Hned dvě vážné nehody se staly ve čtvrtekkolem poledne v Ostravě. K první došlo v Ostravě-Vítkovicích, kde vozidlo Volkswagen Golf srazilo na přechodu pro chodce dva školáky (9 a 10 let). Místem další nehody se stala zastávka tramvají v Ostravě-Mariánských Horách.
Kroměříž – Hned pět druhů trestných činů ve čtyřech okresech páchal od ledna 2007 do června minulého roku třiadvacetiletý muž z Kroměříže. V předešlých dnech proti němu bylo zahájeno stíhání.
Slaný - Díky všímavosti obyvatelky, kamerovému systému a včasnému zásahu slánských strážníků se podařilo odchytit dvojici povedených zlodějů, kteří se obohacovali pohonnými hmotami na cizí účet.
Bílina - V noci ze středy na čtvrtek hasičili likvidovali požár osobního auta na Za Chlumem v Bílině. Požár zasáhl i další dvě auta. Celková škoda na třech vozidlech byla předběžně odhadnuta na 200 tisíc korun.
Vizovice - Hlach s Kaločaiem odstoupili pro zdravotní potíže, Jinderle s Kacerovským havarovali.
Planá - Ke zranění dvou mužů došlo ve čtvrtek při dopravní nehodě u autobusové zastávky u Plané.
Jílové - Koordinátor výstavby cyklostezek: Nelze zapíchnout značky označující stezku pro cyklisty, kde si kdo vzpomene.
Hradec Králové – /ROZHOVOR/ Královéhradecký automobilový závodník zahájí třetí sezonu v seriálu Seat Leon Eurocup o víkendu na proslulém okruhu v italské Monze
Moskva – Hromotlucká limuzína, která vozila za sovětských časů nejvyšší „papaláše“ a státníky od Stalina po Gorbačova, nejspíš vstane z mrtvých. A nebude to jen z nostalgie.
Hulín /FOTOGALERIE, AKTUALIZOVÁNO/ - S rozsáhlým požárem opravovaného osobního vozu v autodílně v Hulíně si museli ve středu po půl sedmé večer poradit hasiči.
Zděchov /FOTOGALERIE/ – O první letošní mistrovské body bojovali trucktrialoví jezdci na tankodromu v Milovicích nedaleko Nymburku. Na start se postavila i zděchovská dvojice Adam Staněk a Josef Řičičář s Tatrou 815 6×6 VVN. Na uklouzané trati si vyjeli mladí Valaši čtvrté místo ve třídě S4.
Netolice – Čtvrtou květnovou sobotu se netolické náměstí zaplní stánky, kapelami a nebo kejklíři.
Bílý Kostel nad Nisou - Částečné uzavírky na silnici, která vede z Bílého Kostela nad Nisou do Hrádku, potrvají až do konce června. Řidiči tak ještě měsíc musejí na cestě počítat se zdržením.
Praha - Sedmdesát procent řidičů u sebe nemá hotovost. Od června to půjde i bez peněz
Opava - Jsou pořád ve střehu a číhají na vaše zaváhání. Na chvilku, kdy si nedáte pozor a nehlídáte své věci. Pak jdou do akce. Zloději u hypermarketů.
Břeclav, Rakvice /DISKUTUJTE/ - Zkrátit si cestu na kole a ušetřit pár minut. Cyklisté v Břeclavi mnohdy i přes zákaz vjezdu projedou jednosměrkou v opačném směru. Řidiči aut tak musí reagovat na nečekanou situaci. Do několika měsíců by to však mohl být naprosto běžný obrázek.
Liberecký kraj – Kreditní a platební karty většinou neoprávněně mění vlastníka spolu s peněženkou.
Vyškov - Množství vytříděných plastů zregionu se za posledních osm let ztrojnásobilo. Nové využití najde většinaodpadů.
Kunžak – Policejní komisař zahájil stíhání muže (32 let), který vloni v říjnu v autě převážel krabici s 20 rostlinami, respektive vrchními částmi neusušeného konopí.
Skvrňov - Policie hledá svědky dopravní nehody, k níž došlo 17. května v 19.17 hodin v obci Skvrňov.
Pečky - Šest psaníček heroinu našli policisté při kontrole vozidla Mercedes u pětačtyřicetiletého řidiče. Tomu teď za přechovávání omamných a psychotropních látek hrozí trest odnětí svobody v rozsahu do dvou let.
Vídeň - Falešný policista několik měsíců pomáhal odhánět konkurenci vídeňské prostitutce. S policejním baretem na hlavě kontroloval čtyřicetiletý truhlář pasy prodejných žen čekajících na zákazníky ve stejném rajónu jako jeho přítelkyně, informovala agentura DPA. Nyní byl podmínečně odsouzen na rok vězení.
Králův Dvůr - Část skenovacího zařízení našli policisté na bankomatu České spořitelny v Králově Dvoře.
Valašské Meziříčí – Palivo za více než dva tisíce korun natankovali v úterý večer u benzínové pumpy ve Valašském Meziříčí prozatím neznámí nepoctivci. Od stojanu poté odjeli bez zaplacení. Policisté mají v rukách jejich popis a znají také typ vozu. Vyhlásili pátrání.
Trutnov /FOTO/ – Kolem středeční desáté hodiny dostali hasiči, policisté izdravotníci alarmující informaci.
Rakovník - Řidič dodávky z Lounska mohl mluvit o velkém štěstí. Z hrozivě vypadající nehody vyvázl bez zranění.
Liberecký kraj - Kreditní a platební karty většinou neoprávněně mění vlastníka spolu s peněženkou
Zlín /FOTOGALERIE/ – Tajuplné klepání na dveře probudilo ve středu 19. května ve dvě ráno šestadvacetiletou ženu ze Zlína. Protože měla strach, zda se za vchodovými dveřmi nenachází někdo nebezpečný, raději se obrátila na strážníky. Případ měl však zcela jiný obrat a konec.
Plzeň - V prvním červnovém týdnu spustí město ostrý provoz speciálních radarů, které dokáží na křižovatkách měřit rychlost projíždějících aut a odhalit motoristy, kteří jedou na červenou.
Olomouc - Hned tři vykradená vozidla řešili v úterý policisté na Olomoucku.
Byšice - Vesnicí jezdí denně desítky kamionů a to i přesto, že jim to zakazují značky.
Nový Jičín – Internetový fenomén Facebook pronikl také na pole povodňového zpravodajství. Využily ho desetitisíce lidí k informování o aktuálním stavu hladiny rozvodněných řek či dopravních komplikacích na cestách i železnicích.
Východní Čechy – Velká voda ještě neopadla a záchranáři jsou v permamenci, přesto už teď je jasné, čím mohou Východočeši nejvíce pomoci lidem na postiženém Ostravsku.
České Budějovice - Hromadná rvačka se strhla v neděli v noci v herně multikina CineStar ve Čtyřech Dvorech.
Jablonec n. N. – Vozidlo Ford Escort, odcizené v Liberci, nalezli v neděli ráno policisté v Máchově ulici v Jablonci. Navíc se jim podařilo dopadnout pachatele.
Vojkovice / Súdán – Na další putování, tentokrát po největší a pro mnohé jedné z nejobávanějších zemí Afriky, nás zavedou cestovatelé z Vojkovic na Karlovarsku Andrea Kaucká a René Bauer.
Jihlava -Policistům se občas podaří zloděje mobilního telefonu vypátrat a přístroj majiteli vrátit.
Pardubice - Cestující terorizují romští zloději. Zaútočili i na průvodčí, zastavili také jedoucí soupravu.
Zásmuky - Od Zásmuk směrem na Toušice jel v nočních hodinách šestadvacetiletý řidič vozidla Citroën Xsara.
Vyškov /AKTUALIZOVÁNO/ - Množství vytříděných plastů zregionu se za posledních osm let ztrojnásobilo. Nové využití najde většinaodpadů
Chrudim – Pracovníci sběrného dvora v poslední době čelí nadávkám a vyhrůžkám lidí, kteří přijíždějí s odpadem.
Medonosy - Pijí vodu ze studánky a myjí se vodou z potoka.
Novojičínsko - Pravidelně pod tímto titulkem najdete dvě zprávy. Jednu, kterou považujeme za přínos pro náš okres. A druhou, která bude pravým opakem té první. Přečtěte si, co jsme vám připravili tentokrát.
Liberecký kraj – Kreditní a platební karty většinou neoprávněně mění vlastníka spolu s peněženkou.
Rakovník - O uplynulém víkendu se na přerovské autokrosové trati představil v rámci dalšího podniku ze seriálu Mezinárodního mistrovství České republiky a Zóny Střední Evropa třináctiletý rakovnický autokrosař Jakub Kubíček, který po dvoudenních bojích vybojoval opět stupně vítězů.
Králův Dvůr - Část skenovacího zařízení našli policisté na bankomatu České spořitelny v Králově Dvoře.