
Když jde o tisícovku
Možná, že mi dáte dnes za pravdu, že by se děti neměly strašit. Chceme-li totiž z našeho dítěte vychovat moderního člověka, nesmíme uvolnit cestu čemukoliv, co náš záměrně oslabuje.
Možná, že mi dáte dnes za pravdu, že by se děti neměly strašit. Chceme-li totiž z našeho dítěte vychovat moderního člověka, nesmíme uvolnit cestu čemukoliv, co náš záměrně oslabuje.
Březová - Zloděj ujel údajně tmavou Audi A6
K povinnému vybavení motorového vozidla patří i lékárnička. Vyhláška Ministerstva dopravy ČR z roku 2002 určuje, že lékárnička v osobním automobilu musí obsahovat sedm sterilních obvazů, šest náplastí s polštářkem, jednu cívku náplasti hladké, dva trojcípé šátky, škrticí pryžové obinadlo, resuscitační roušku a roušku z PVC, chirurgické latexové rukavice v obalu, zavírací špendlík v antikorozní úpravě a nůžky.
Plzeň - Přestože policie už obvinila vysokého městského úředníka Ivo Javůrka za to, že řídil začátkem října auto pod vlivem alkoholu, na magistrátu šéfuje dál.
Lipůvka, Lažany - Irena Tarabová z Lažan běžně doma zažívá zemětřesení. Stačí když jí pod okny projede kamión. Třese se jí dům, skleničky cinkají o sebe a ve zdech se objevují praskliny. „Je to úplná katastrofa. Nemůžeme ani otevřít okno, jak se nám tu práší. A v noci nás auta budí ze spaní,“ stěžuje si Tarabová.
Hradec Králové - Krajský soud včera odročil na 3. prosince hlavní líčení s Rusem Dmitrijem Nikitinem, který čelí obžalobě z vraždy.
Prachatice - Řidiči modré liazky se při couvání od domu v Nádražní ulici smýklo auto na ledu a srazil zděnou skříň plynové přípojky, a tak lidé vyděšeně volali městkou policii, že uniká plyn.
Lázně Bělohrad - V minulém týdnu byly mezi budovami areálu Anenských slatinných lázní nainstalovány dřevěné mosty v délce sto metrů, které zajišťují propojení celého areálu – hotelu Anna Marie, hotelu Janeček a Grand.
Pardubice - Generální manažer BK Synthesia Pardubice hlasitě volá po tvrdé práci všech svých oveček
Prachatice - Komplikovanou dopravní situaci v prachatické Lázeňské ulici nepodceňují ani policisté z dopravního inspektorátu.
Brno - Několik let si lidé zkracovali cestu z Kraví hory na Rybkovu přes branku areálu bývalých kolejí. Teď branku zavřeli. Chodci musí tramvají.
Jihlava - Zpomalení dopravy a snížení hluku v Křížové ulici v centru krajského města. To má za cíl nový retardér, který v těchto dnech budují dělníci.
Svitavy - Ptali jsme se ve svitavských ulicích.
Mladá Boleslav - Finanční krize ve škodě Auto zastaví výrobní linky ve všech závodech podniku také v lednu. Zaměstnance tak čeká téměř tří týdenní souvislé volno.
Hradec Králové - Krajský soud dnes odročil na 3. prosince hlavní líčení s Rusem Dmitrijem Nikitinem, který čelí obžalobě z vraždy.
Hradec Králové - Krajský soud ve středu odročil na 3. prosince hlavní líčení s Rusem Dmitrijem Nikitinem, který čelí obžalobě z vraždy.
Hradec Králové - Krajský soud včera odročil na 3. prosince hlavní líčení s Rusem Dmitrijem Nikitinem, který čelí obžalobě z vraždy.
Jičín - Přírodní divy Tichomoří přiblíží dnešní panoramatická diashow cestovatele Leoše Šimánka v jičínském Masarykově divadle
Mladá Boleslav/ Finanční krize ve škodě Auto zastaví výrobní linky ve všech závodech podniku také v lednu.
Pelhřimov - Hrůzný pohled se naskytl řidičům na silnici mezi Pelhřimovem a Rynárcem. Na souběžné vlakové trati se ve středu před jedenáctou hodinou dopolední srazil osobní vlak s nákladním automobilem. Škoda přesáhla částku milion korun a nehoda si vyžádala zranění jedné osoby
Hustopeče - Kolem sportovního areálu v Hustopečích vyroste nové parkoviště. Lidé, kteří bydlí poblíž, zde budou moci stát zdarma.
Plzeň - Policie odklání dopravu. Zraněno je několik lidí.
Bravantice - Tragicky skončila dopravní nehoda, která se stala ve středu kolem jedné hodiny odpolední v Bravanticích na silnici I/47 mezi Bravanticemi a Bílovcem. Při čelním střetu autobusu a osobního vozidla ford zemřel na místě třicetiletý řidič Fordu Escort.
Přerov -Nová policejní vozidla jsou v těchto dnech už k vidění v přerovských ulicích. Místní policie získala v polovině listopadu celkem deset automobilů ve stříbrné metalíze s modrožlutými reflexními pruhy.
Přerov -Nová policejní vozidla jsou v těchto dnech už k vidění v přerovských ulicích. Místní policie získala v polovině listopadu celkem deset automobilů ve stříbrné metalíze s modrožlutými reflexními pruhy.
Chvojenec - Záchranáři zasahovali v minulých dnech u dopravní nehody, ke které došlo na nechvalně známé silnici I/35 v obci Chvojenec.
Vyškov - Vyškovští policisté měli v úterý krátce po půlnoci plné ruce práce.
Hradec Králové - Kuriózní nehodu s divokým kancem v hlavní roli vyšetřují v této chvíli hradečtí policisté.
Dobrotice - Srážka čtyř osobních aut a několik těžce zraněných. To je informace, kterou dostali profesionální hasiči z Holešova a Bystřice pod Hostýnem ve středu 26. listopadu v poledne. V Dobroticích však nedošlo k žádné opravdové dopravní nehodě, šlo pouze o cvičení.
Bezměrov - Rizikový úsek u Bezměrova, kde řidiči v posledních měsících často bourají kvůli změně přednosti v jízdě, si vyžádal další dopravní nehodu. V úterý 25. listopadu před desátou hodinou dopoledne se zde střetla dvě auta. Zraněni byli tři lidé.
Benešov/ Lidé zajedou autem až ke kontejnerům a už nebudou potřebovat trénovat fyzičku
TACHOVSKO - Šéfredaktor Tachovského deníku Jiří Kohout o viditelnosti peněz na silnicích v našem regionu
Novosedlice - Jednotka HZS CPS Teplice byla ve středu odpoledne vyslána s technikou CAS24 Scania 1+4 a RZA Ford Transit 1+1 k dopravní nehodě osobního automobilu a autobusu městské hromadné dopravy v obci Novosedlice před restaurací Lípa. Dva lidé byli zraněni a podle informací ze čtvrtečního rána řidič osobního vozu při převozu do nemocnice zemřel.
Žďársko - K dopravní nehodě osobního auta a dodávky došlo na dálnici D1 došlo v úseku Vysočiny.
Diváky - Další důchodkyně na Břeclavsku doplatila na svou důvěřivost. Do domu si pustila dvě Romky, které jí během chvíle ukradly čtyřicet tisíc korun.
Benešov/ Ploty kolem silnic? Obrovský přepych. Na Benešovsku je můžeme vidět jen výjimečně
Strakonicko - „Doufám, že mě u Domanic podruhé nepřejeli,“ říká z nemocničního lůžka Jiří Čapek z Chrášťovic. Od 16. listopadu, kdy ho u Leskovic srazilo auto, leží se sešroubovanou pánví na českobudějovické traumatologii.
Karlovy Vary — Velice nerozhodně působil řidič, který v neděli vjel do centra Karlových Varů.
Hroznějovice - Jak se žije lidem na malé vsi? Nejbližší obchod patnáct kilometrů daleko, dva linkové autobusy denně, pojízdná pošta, společenské vyžití s městem nesrovnatelné… „Je to otázka volby,“ říká Jaroslav Stropnický z Hroznějovic.
Zlín - Už několikátý týden se pracuje na vybudování komunikace směrem od Zlína-Příluku do Zlína-Lužkovic. Až bude hotová, bude tudy moci kromě aut jezdit například iměstská hromadná doprava.
Žďár nad Sázavou - Březnová tragédie na dálnici D1, při níž zemřel mladý lyžař z Polska, nebyla první, kterou letos žďárský soud projednával.
Zlín - (ROZSÁHLÁ FOTOGALERIE, VIDEO) Tohle není práce pro žádné amatéry. Pokácet, převézt a umístit na zlínské náměstí Míru jeho dočasnou dominantu v podobě vánočního stromu vyžaduje skvělou koordinaci a kupu zkušeností. Své o tom ví parta chlapů, díky nimž bude centrum krajského města v následujících týdnech veselejší.
Trutnov - Lehké zranění utrpěl vúterý 25.listopadu odpoledne patnáctiletý chlapec, který vŽižkově ulici přecházel silnici.
Řevničov/ Zloději se nepodařilo nastartovat dvě auta.
Bravantice - Tragicky skončila dopravní nehoda, která se stala dnes kolem jedné hodiny odpolední vBravanticích na silnici I/47 mezi Bravanticemi a Bílovcem. Při čelním střetu autobusu a osobního vozidla ford zemřel na místě třicetiletý řidič Fordu Escort. Podle informací police nehodu snejvětší pravděpodobností zavinil dvaapadesátiletý řidič autobusu, který jel vtu chvíli prázdný.
Žďár nad Sázavou - Další tragédii z „dé jedničky“ projednával Okresní soud ve Žďáře nad Sázavou. Tentokrát před ním stanula třiatřicetiletá Zdeňka Hoffmannová z Prahy, která zavinila smrt patnáctiletého Poláka.
Region - I v listopadu mohou lidé stále ještě potkat v ulicích měst ježky. Jak ale poznají, že malý savec potřebuje pomoc?
Hradec Králové - V červnu loňského roku našel hledač pokladů v lese u Budčevsi na Jičínsku zakopané lidské ostatky. Bylo zřejmé, že oběť byla zavražděna. Zkouška DNA potvrdila, že jde o známého 57letého ruského baletního choreografa Dmitrije Brjanceva, který měl kontakty i na blízké spolupracovníky prezidenta Vladimira Putina.
Strakonicko - Stav vážně zraněného Jiřího Čapka (28 let) z Chrášťovic je stabilizovaný.
Mladá Boleslav/ Mladší dorost házené Auto Škody utrpěl další nepříjemnou prohru.