České Budějovice - Tragicky skončila Horácká rallye Třebíč pro českobudějovickou navigátorku Pavlu Třebínovou (27 let), která jela jako spolujezdkyně s o tři roky mladším Miroslavem Levorou se Škodou Fabií.
STŘÍBRO - Až do Slavičína na Zlínsku si dojel desetiletý Vít Urban, jediný reprezentant Plzeňského kraje, pro zlato v soutěži plastikových modelářů. Se svými modely zvítězil v konkurenci pětatřiceti modelářů a dvojnásobného počtu modelů
Olomouc - Vysoká tráva podél silnic, především zatáček a křižovatek, zlobí v těchto dnech šoféry nejen na Olomoucku. Silničáři ale vzkazují: všechny traktory máme venku a sečeme i o víkendu. Řidiči musejí být opatrnější.
Polom -Dva mladí lidé – sedmnáctiletá dívka a šestnáctiletý chlapec doplatili na zběsilou jízdu neznámého řidiče. Ten jel v sobotu 21. června hodinu po půlnoci po silnici v obci Polom na Hranicku.
Přerov -(FOTOGALERIE) Dva chlapci ve věku 5 a 8 let a jejich 57letá babička skončili v neděli 22. června odpoledne v nemocnici po vážné dopravní nehodě, která se stala v blízkosti přerovského parku Michalov.
Polom -Dva mladí lidé, sedmnáctiletá dívka a šestnáctiletý chlapec, doplatili na zběsilou jízdu neznámého řidiče. Ten jel v sobotu 21. června hodinu po půlnoci po silnici v obci Polom na Hranicku.
Ostrava - Fotbalový reprezentant a opora ostravského Baníku Václav Svěrkoš v pondělí během své zasloužené dovolené potěšil děti v Základní škole Mitušova 8 v Ostravě-Hrabůvce.
Třebíč - Tragicky skončila Horácká rallye Třebíč pro českobudějovickou navigátorku Pavlu Třebínovou (27 let), která jela jako spolujezdkyně s o tři roky mladším Miroslavem Levorou se Škodou Fabií.
Bzenec - Vztek a nervozita. Tak vypadalo pondělní ráno na bzeneckém náměstí. Tamní obyvatelé se totiž rozhodli vyřešit neúnosnou situaci, která vznikla kvůli objížďkám po uzavření Petrova a Bučovic. Krajský úřad podle nich situaci neřeší, a tak zablokovali na hodinu přechod pro chodce.
Ústí nad Labem - Kvůli vraždě malého chlapce podalo ústecké krajské zastupitelství obžalobu na Antonii Staškovou a Pavla Grepla. Ti zavraždili pětiletého Jana Rokose, syna Staškové. Otec Roman Rokos, který čtyři měsíce zoufale hledal syna po celé republice, se soudu zúčastní jako svědek.
Olomoucký kraj - Dva mladí lidé, sedmnáctiletá dívka a šestnáctiletý chlapec, doplatili na zběsilou jízdu neznámého řidiče. Ten jel v sobotu hodinu po půlnoci po silnici v onci Polom na Hranicku a přehlédl dva chodce, sedící na krajnici.
Polom - Dva mladí lidé – sedmnáctiletá dívka a šestnáctiletý chlapec doplatili na zběsilou jízdu neznámého řidiče. Ten jel v sobotu hodinu po půlnoci po silnici v obci Polom na Hranicku.
Buchlovice, Uherské Hradiště - Plné ruce práce měli v sobotu 21. června v noci kvůli opilcům uherskohradišťští policisté. U Buchlovické restaurace U Páva kontrolovali policisté dvaatřicetiletého Slováka, který nemohl důvěryhodně prokázat totožnost.
Jihlava - Dvaatřicetiletý Aleš Cakl z Jihlavy se loni v červenci vrátil z vězení. Odseděl si tam čtyři a půl roku za podvody. Jenže sekat dobrotu vydržel pouhých osmačtyřicet hodin.
Jablunkov - V souvislosti se změnou dodavatele služeb v oblasti odpadů v Jablunkově investuje městská firma TS-technické služby přibližně pět milionů korun.
Přerov -(FOTOGALERIE) Dva chlapci ve věku 5 a 8 let a jejich 57letá babička skončili v neděli 22. června odpoledne v nemocnici po vážné dopravní nehodě, která se stala v blízkosti přerovského parku Michalov.
Olomoucký kraj - (FOTOGALERIE) Dva chlapci ve věku pět a osm let a jejich sedmapadesátiletá letá babička skončili v neděli odpoledne v nemocnici po vážné dopravní nehodě, která se stala v blízkosti přerovského parku Michalov.
Blučina - V neděli krátce před půl jedenáctou v noci došlo na osmnáctém kilometru dálnice D2 směrem na Bratislavu k dopravní nehodě. Srazila se zde dvě auta.
Praha - Celonárodní hlasování v úterý odstartuje česká automobilka Tatra. Z deseti historických osobních vozů budou moci lidé zvolit tři, které se pravděpodobně dočkají zmrtvýchvstání.
Velešín - Nedání přednosti v jízdě a hned šest zraněných, z nichž jedna osoba těžce, ostatní lehce. Taková situace byla v sobotu ráno u benzínové stanice u Velešína, kde se střetly tři osobní automobily.
Hradec Králové - Řidiči i policisté si v neděli oddechli. Zatěžkávací zkoušku, kterou se mělo pro dopravu v krajském městě stát víkendové úplné uzavření nadjezdu nad Pospíšilovou třídou, mají za sebou. Obávaný dopravní kolaps nenastal.
Třebíčsko - Uplynulý víkend přinesl na silnicích v okrese Třebíč deset dopravních nehod. Pouze u třech došlo k lehkým zraněním a celková škoda činila 632 tisíc korun.
Zlín, Brno - Případ neobvyklého sebevražedného pokusu, který loni 31. července spáchal jednadvacetiletý Rostislav Bednařík z Tlumačova na Zlínsku tak, že ve vysoké rychlosti ve svém autě najel do protijedoucího vozu, zdaleka nekončí.
Pelhřimov - Tři, dva, jedna, start! Hvízdnutí pneumatik, mohutné zrychlení kvílejícího auta už na první rychlostní stupeň a téměř okamžitě ostré dobrzdění před první zákrutou. A hned poté další zátah. Na trati se objevil i čtrnáctiletý jezdec ve dvoulitrovém speciálu. Pořadatelé už vymýšlejí lákadlo na příští rok
PLASY - Tuning, styling a hi-fi sraz s pořadovým číslem osm, se uskutečnil tuto sobotu na letišti v severoplzeňských Plasích. Na akci dorazilo přes tisíc lidí ve více jak třech stovkách aut.
STOD / ZBŮCH - Hluboké emoce a potoky slz provázely poslední rozloučení se třiadvacetiletým motorkářem Mírou ze Stoda, jehož život byl tragicky ukončen před deseti dny, v pátek třináctého, na křižovatce ve Zbůchu.
Hradec Králové - Všesportovní stadion v Malšovicích se v sobotu stal svědkem neobvyklé podívané. Na ochozech i komunikacích za tribunami se proháněla závodní auta!
Praha - Kvůli úternímu protestu zřejmě nepojedou některé autobusynebotramvaje. Provoz metra stávka nezasáhne. Policie se bojí, že lidé použijí vlastní auta, což ochromí dopravu ve městě.
Jihlava -Dvaatřicetiletý Aleš Cakl z Jihlavy se loni v červenci vrátil z vězení. Odseděl si tam čtyři a půl roku za podvody. Jenže sekat dobrotu vydržel pouhých osmačtyřicet hodin.
Zlínsko - Rostislav Bednařík z Tlumačova, který s autem úmyslně najel do protijedoucího vozidla, si v současnosti odpykává šestileté vězení za pokus o vraždu
ÚDRČ - Z avizované tisícovky technařů přijelo nakonec o tomto víkendu na soukromou louku v Údrči u Bochova jen několik stovek lidí holdujících taneční muzice.
Liberec - Dlouhou frontu si museli vystát ti mladší návštěvníci na libereckém náměstí Dr. Edvarda Beneše, pokud si chtěli zaskákat na obří trmpolíně. Ta byla ze všech atrakcí Vědy v ulicích největším lákadlem.
Když firma Apple představila novou verzi svého revolučního telefonu iPhone, řada fanoušků byla trochu zklamaná. Rozruch sice způsobila nízká cena (v přepočtu zhruba 3200 Kč), jenže rychle se ukázalo, že o to dražší budou měsíční paušály.