Novojičínsko - Jestli si policisté na Novojičínsku libovali, že poslední vraždu nebo pokus o ní zaznamenali vroce 2005, pak letošek jim radost asi trochu kalí. Navíc, jeden případ zminula dostal kvalifikaci vraždy až při líčení u soudu.
Znojmo - Pět vražd vyšetřovali znojemští kriminalisté v loňském roce. Pachatele tří z nich už znají. Ubylo loupeží, méně se zloději vloupali do rekreačních chat a zahrad. Naopak razantně přibylo počmáraných zdí, sprejeři se navíc zaměřují i na auta. Loňskou statistiku kriminality zveřejnilo včera vedení znojemského policejního ředitelství.
Jindřichohradecko - Již po osmi týdnech od vstupu České republiky do schengenského prostoru je podle starosty Českých Velenic Jaromíra Slívy vidět, že se poněkud změnila struktura cizinců ve městě.
Východní Čechy - Bez zimního obutí dál ani metr. Nová dopravní značka, která nemá vzahraničí obdoby, bude platit ve vybraných úsecích po celé České republice patrně od letošního března.
Náchod - V porovnání s lednem minulého roku městská policie (MP) zaznamenala menší počet přestupků. Zatímco vloni strážníci vyřešili za celý leden 209 přestupků, letos jich bylo jen 150.Tradičně nejvíce prohřešků bylo v oblasti dopravy.
Nivnice - Nemilé překvapení čekalo před několika dny na majitele sedmi automobilů v Nivnici. Někdo totiž během noci propíchal pneumatiky u jejich vozidel, které byly zaparkované v ulicích Podohradí, Sadová, Pořádí a Sídliště. Informovala o tom hradišťská policejní mluvčí Jitka Zámečníková.
Markovice - Vúterý 12.února v16.18hodin došlo na nechráněném železničním přejezdu mezi chrudimskou místní částí Markovice a obcí Třibřichy za areálem bývalé Transporty ke střetu osobního vlaku svozidlem Ford Mondeo, jehož řidič nedal projíždějícímu vlaku přednost vjízdě.
Zlínský kraj - Dramatický konec životní pouti potkal před několika dny vyhublého psíka, který bezelstně bloumal nedaleko komunikace mezi Bojkovicemi a Komňou na Uherskohradišťsku.
Zlínský kraj - Dramatický konec životní pouti potkal před několika dny vyhublého psíka, který bezelstně bloumal nedaleko komunikace mezi Bojkovicemi a Komňou na Uherskohradišťsku.
Zlín - Dopravu do centra Zlína v úterý zcela zablokoval požár avie. Když řidič sjížděl po ulici Březnická, najednou jeho auto začalo v motorovém prostoru hořet.
Komňa - Dramatický konec životní pouti potkal před několika dny vyhublého psíka, který bezelstně bloumal nedaleko komunikace mezi Bojkovicemi a Komňou. Během několika okamžiků se totiž stal obětí dravce, který se snesl z výšin a ubohé zvíře si v pařátech odnášel pryč.
Zlínský kraj - Dramatický konec životní pouti potkal před několika dny vyhublého psíka, který bezelstně bloumal nedaleko komunikace mezi Bojkovicemi a Komňou na Uherskohradišťsku.
Bystřany - Novým pomocníkem na čtyřech kolech od včerejšího dne disponuje Domov důchodců vBystřanech. Od soukromých společností totiž má kdispozici sociální automobil, který organizace využije zejména vpečovatelské službě.
Nymbursko - Počet případů, kterými se musí zabývat policisté na Nymbursku, stoupá. Loni jich řešili bez dvanácti dva a půl tisíce. Naopak policistů ubývá a lepší tov blízké budoucnosti nebude.
Jihlava - Práce na projektu rekonstrukce a přístavby hasičské zbrojnice v Sokolovské ulici pokračují. „Co se týká financování stavby, sledujeme možnosti dotací,“ doplnila Lucie Bratršovská, která má na jihlavském magistrátu na starost agendu krizového řízení.
PARDUBICE - V zahrádkářské kolonii mezi Nemošicemi a Pardubicemi za městským hřbitovem se pravděpodobně v noci z pondělí na úterý vraždilo! Obětí se stala asi padesátiletá žena. Podle informací Deníku ji měla ráno v domě, ve kterém žila, nalézt její šestnáctiletá vnučka.
Zlín - Dopravu do centra Zlína v úterý zcela zablokoval požár avie. Když řidič sjížděl po ulici Březnická, najednou jeho auto začalo v motorovém prostoru hořet.
Pardubice - V zahrádkářské kolonii mezi Nemošicemi a Pardubicemi za městským hřbitovem se pravděpodobně v noci z pondělí na úterý vraždilo! Obětí se stala asi padesátiletá žena. Podle informací Deníku ji měla ráno v domě, ve kterém žila, nalézt její šestnáctiletá vnučka.
Habrovany - Pěšiny, ohradní zdi, vysazené keře a stromy, oplocení, odbahnění rybníčku nebo nové mosty. To všechno možná bude ještě letos poutat oči návštěvníků zámecké zahrady v Habrovanech.
Řepová - První letošní tragická dopravní nehoda na Šumpersku sednes ráno stala v osadě Řepová u Mohelnice. Doručovatelku novin přejel její vlastní vůz a zraněním podlehla.
PLZEŇ, PRAHA - Nepříjemné chvíle prožil během tréninku v závěru minulého týdne cyklista Tomáš Hrubý. Při projíždění Benátek nad Jizerou se člen rokycanského profitýmu AC Sparta střetl s nepozorným chlapcem na kole, který mu nedal přednost.
Olomoucký kraj - (AKTUALIZOVÁNO) - Pod koly vlastníhoautomobilu zemřela dnes ráno osmačtyřicetiletá doručovatelka novin. Tragická nehoda se stala v Řepové na Mohelnicku.
Řepová- (AKTUALIZOVÁNO)První letošní tragická dopravní nehoda na Šumpersku sestala dnes ránov osadě Řepová u Mohelnice. Doručovatelku novin přejel její vlastní vůz, zraněním na místě podlehla.
Trnava -Při cestě z Třebíče do Velkého Meziříčí včera dopoledne nikdo nebyl na pochybách: Policisté jsou v akci, všechna protijedoucí auta blikají, jak o život.
Hradec Králové - Fanoušci upravených automobilů nemusí zoufat, že přijdou oletní sraz vHradci Králové. Tuning party na letišti ve Věkoších totiž nahradí Tuningfest!
Močovice/ Inseminační stanici kanců v Močovicích nenechal bez povšimnutí dosud neznámý zloděj. Dovnitř se dostal vikýřem a kolem prasat pronikl až do kanceláří. „Výdejním oknem vlezl do laboratoře, kde na stole našel příruční pokladnu. Tu poškodil a odcizil z ní finanční hotovost přesahující devět tisíc korun,“ popsal policejní mluvčí Daniel Votroubek.