
Nabídka kin na Klatovsku
Klatovsko - Programy kin v regionu do 18. března
Klatovsko - Programy kin v regionu do 18. března
Vsetín - V obrovské drama se šťastným koncem se proměnil úterní první zápas předkola play off druhé hokejové ligy ve Vsetíně. Domácí Valašský hokejový klub vyhrál nad Novým Jičínem 4:3 v prodloužení, když vítěznou branku dal pouhých 38 vteřin před koncem obránce Pavel Rajnoha. Druhý zápas série hrané na dvě vítězství se hraje ve čtvrtek od 18 hodin v Novém Jičíně.
Rakovník - Další kolo nejvyšší okresní soutěže svedlo dohromady třetí celek tabulky RC Rakovník proti největšímu aspirantu na letošní okresní titul KK Rakovník, kterému navíc chyběli v sestavě Cír a Sušánka.
Strakonice - Zajímavý boj přinesou závěrečná kola v okresním přeboru hokejistů v dolních patrech tabulky.
Kladno -Až pátý, poslední možný zápas rozhodl čtvrtfinálovou sérii play–off I. ligy, a přestože Kladeňáci dlouho vedli 1:0, nakonec podlehli závěrečnému náporu domácí Bohemky. Semifinále tak zůstalo pro FBC opět jen snem. „Konec sezony byl z naší strany ale určitě velmi dobrý. Považujeme ho za velký příslib do příštího ročníku, na který se chceme pořádně připravit a reálně bojovat o postup do extraligy,“ plánuje předseda FBC Zdeněk Jirák.
Příbram - Hobby liga hokejistů v Příbrami spěje do finiše. Ačkoliv ještě nemá odehrány všechny zápasy, je jistým vítězem Kaspo Příbram.
Staré Město - O zlato a šanci porvat se o postup do extraligy si prvoligoví volejbalisté VSK Staré Město letos nezahrají. V semifinálové sérii play off totiž podlehli Dobřichovicím 1:3 na zápasy.
Týniště nad Orlicí - Když v Základní umělecké škole v Týništi vznikalo dívčí pěvecké trio, nikdo by asi neodhadl, co všechno jednou dokáže. Zdena Veselková, Dana Černohousová a Jana Tichá se dostaly až na prkna pražského divadla Semafor.
Litvínov, Vsetín -/FOTO/ Historickým úspěchem zakončily sezonu 2008 – 2009 hokejistky Vsetína v lize žen. O uplynulém víkendu vyhrály třetí a čtvrtý zápas série o třetí místo v Litvínově. Svěřenkyně trenéra Antonína Šefra tak celou sérii vyhrály v poměru 4:0 a vůbec poprvé v historii získaly bronzové medaile.
Karviná - Karvinští hokejisté do baráže o druhou ligu nepostoupí. Rozhodl o tom sobotní prohraný zápas ve Frýdku-Místku.
Vsetín -V obrovské drama se šťastným koncem se proměnil včerejší první zápas předkola play off druhé hokejové ligy ve Vsetíně. Domácí Valašský hokejový klub vyhrál nad Novým Jičínem 4:3 v prodloužení, když vítěznou branku dal pouhých 38 vteřin před koncem obránce Pavel Rajnoha.
Pardubice - Jablonečtí házenkáři ELP mají na jaře fazónu. Tentokrát to dokázali na palubovce v Pardubicích, kde porazili SKP Pardubice 26:24 (15:16).
Jihlava - Všichni čekali drama, zatím jako by se psal román spějící do šťastného konce. Jihlavského extraligového konce. Baráž o nejvyšší republikovou soutěž juniorů měla být velkou bitvou šesti týmů, ale jihlavská Dukla to zatím odmítá.
Litvínov, Vsetín - Historickým úspěchem zakončily sezonu 2008 – 2009 hokejistky Vsetína v lize žen. O uplynulém víkendu (7.-8. března) vyhrály třetí a čtvrtý zápas série o třetí místo v Litvínově.
Plzeň - V neděli svatba, den poté téměř pohřeb a nakonec drama s vítězným koncem pro favorita
Strakonice - Bojovnost, nasazení a zkušenosti Trutnova rozhodly podle trenérky žen BK Strakonice Marcely Krämerové o tom, že její tým ve čtvrtfinále podlehl soupeři 0:3 na zápasy.
Fulnek – Pohádku o rozhádaném lese a o společném usmíření nacvičuje v těchto dnech divadelní spolek při Městském kulturním centru ve Fulneku.
Plzeň/Pardubice - V neděli svatba, den poté téměř pohřeb a nakonec drama s vítězným koncem pro favorita. Takový byl čtvrtý souboj čtvrtfinálové série mezi Plzní a Pardubicemi opět na západě Čech. Moeller těsnou výhrou 4:3 srovnal stav série na 2:2.
Plzeň - V neděli svatba, den poté téměř pohřeb a nakonec drama s vítězným koncem pro favorita. Takový byl čtvrtý souboj čtvrtfinálové série mezi Plzní a Pardubicemi opět na západě Čech. Moeller těsnou výhrou 4:3 srovnal stav série na 2:2. Pátý duel se odehraje ve středu na pardubickém ledě
Plzeň - V neděli svatba, den poté téměř pohřeb a nakonec drama s vítězným koncem pro favorita. Takový byl čtvrtý souboj čtvrtfinálové série mezi Plzní a Pardubicemi opět na západě Čech. Moeller těsnou výhrou 4:3 srovnal stav série na 2:2.
Šumperk - Volejbalové juniorky ze Šumperku zvládli víkend na jedničku s hvězdičkou.
Dvůr Králové - V úterý 3. března byl pro členy dramatického kroužku při Základní škole Schulzovy sady a jejich vedoucí M. Kubinovou velkým dnem. Čekala na ně totiž premiéra pohádky Popelka, kterou nacvičili jako svoji úplně první hru. Prvními diváky byli rodiče herců.
Zlínský kraj - Strážníci neřeší jen dopravní přestupky, krádeže nebo výtržnosti. V poslední době stále častěji vyjíždějí k lidem, kteří se zranili nebo měli zdravotní komplikace. A nejednou už i zachránili lidský život.
Jablonec n. N. - Bezbrankové finále na umělé trávě v jabloneckých Břízkách rozhodla až devátá série pokutových kopů, ve které rozhodl Bernát.
Zlínský kraj - Strážníci neřeší jen dopravní přestupky, krádeže nebo výtržnosti. V poslední době stále častěji vyjíždějí k lidem, kteří se zranili nebo měli zdravotní komplikace. A nejednou už i zachránili lidský život.
Náchod - Prvoligové kuželkářské týmy mužů a žen Náchoda odehrály v sobotu další mistrovská klání.
Vlašim/ Extraligoví hokejbalisté sehráli o víkendu dva zápasy v domácím prostředí. V sobotu si překvapivě poradili s druhým KEB Kladno, v neděli jim však proti šesté Habešovně Gladiators nevyšla třetí třetina a prohráli.
Bělkovice-Lašťany - Jeho život je námět na milostné válečné drama. Příběh českého pilota RAF Josefa Brykse, rodáka z Lašťan na Olomoucku, opravdu britské filmaře inspiroval. Natočili podle něj snímek výmluvně nazvaný: Srdce v zajetí. V nacistických a komunistických lágrech totiž strávil celkem třináct let.
Hustopeče - Hráči Legaty zaváhali vdomácím prostředí soslabenou Karvinou a po porážce 27:29 se musejí rozloučit svidinou vyřazovacíčásti.
Děčín - V předposledním kole základní části druhé hokejové ligy skupiny Západ měli v té době desátí děčínští hokejisté na programu velice těžký oříšek. V sobotu večer totiž zajížděli na půdu vedoucího HC Tábor.
Mladá Boleslav/ Důležité utkání play-out extraligy volejbalu mužů Benátky tentokrát zvládly.
Ostrava - Ve druhém čtvrtfinále série play off extraligy mezi Zlínem a Ostravou uspěli na domácí palubovce volejbalisté ze severu Moravy. Po páteční výhře 3:1 porazili v sobotu Fatru 3:0 a od postupu do semifinále je dělí jediný krok. Série se hraje na tři vítězství a pokračuje v pátek 13. března ve Zlíně.
Ostrava - Volejbalisté DHL Ostrava ve čtvrtfinále play off extraligy uspěli doma i podruhé. Po páteční výhře 3:1 porazili v sobotu Zlín 3:0 a v sérii vedou 2:0 na zápasy. Série se hraje na tři vítězství a pokračuje v pátek 13. března ve Zlíně.
Řisuty - Předposlední kolo základní části 2. ligy mělo na kontě zápas Řisut s Benešovem. Zápas se vyvinul ve velkou přestřelku a k vidění bylo celkem jedenáct gólů. Poslední z nich padl až při samostatných nájezdech a vstřelil ho domácí Matěj Kos.
Ervěnice – Jirkov - Rakovník - Rakovničtí volejbalisté si odvezli z Ervěnic dvě kruté porážky.
Strakonice - Skončil třetí čtvrtfinálový zápas BK Strakonice - Trutnov. Hostující tým vyhrál 90:72 a postupuje do semifinále.
Okres Louny - Nevíte, kam zajít za zábavou? Zkuste si přečíst naše kulturní tipy.
Opava – „Být, nebo nebýt, to je to, oč jde. Je důstojnější trpělivě snášet kopance a rány osudu nebo se vrhnout proti moři útrap a rázem všechno skončit,“ ptá se Hamlet.
Ostrava - /FOTOGALERIE/ Tvrz ostravských volejbalistů zůstala pro soupeře nedobytná i v play off. O její zdolání se v prvním zápase čtvrtfinále snažil v pátek Zlín, ale získal pouze úvodní set.
Třebíč - Chybělo málo a prodavačka Marie Lexová z Číchova by se ocitla na ostrově.
Jihlav - Očekávání všech fotbalových nadšenců se již naplnila. Druhá liga totiž zítra začne psát svých čtrnáct jarních kapitol. A že se bude zřejmě jednat o drama, nasvědčuje vyrovnanost podzimních výsledků.
Mnichovo Hradiště/ V okresní futsalové lize je v posledním kole ve hře titul
Příbram/ V úterý sehráli stolní tenisté Sokola Hudlice čtvrtfinálové utkání českého poháru na půdě TTC Příbram. Po velkém boji nakonec Hudličtí vybojovali postup do semifinále.
Ostrava - Ostravští strážníci neřeší jen dopravní přestupky, pouliční výtržnosti a krádeže. V poslední době stále častěji vyjíždějí k lidem, kteří se zranili nebo je postihly zdravotní problémy.
Černíkov - Co rok, to nová divadelní hra. S takovou představou zakládali Jan Pernikl a Jiří Poór v Černíkově ochotnický soubor Černoch
FILMOVÁ RECENZE - John P. Shanley skvěle zadaptoval svou divadelní hru. Září v ní Meryl Streepová i Philip S. Hoffman
ČERNÍKOV - Co rok, to nová divadelní hra. S takovou představou zakládali Jan Pernikl a Jiří Poór v Černíkově ochotnický soubor Černoch
Mladá Boleslav - Smím prosit? je další premiéra Městského divadla. Je to hra Oty Jiráka, která bude mít premiéru na Malé scéně dnes a v sobotu od 19.30 hodin. Na scéně se představ Ota Jirák v roli Dědka, Eva Reiterová jako Babka a Petr Bucháček jako Host.
Vsetín/Přerov - Středeční druholigová bitva mezi Přerovem a Vsetínem na Lapači byla hodně vyrovnaná a hrál se velmi krásný hokej.
Sokolov - Poslední písmenka tajenky „Kdo bude přeborníkem?“ byla dopsána v odložených zápasech krajského přeboru ve volejbalu žen mezi domácím VK Karlovy Vary a hostujícím Baníkem Sokolov.