
Na Stodole Michala Tučného byly nahlášeny bomby
Hoštice u Volyně /FOTOGALERIE/- Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně /FOTOGALERIE/- Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně - Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně /AKTUÁLNĚ/- Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně /AKTUÁLNĚ/- Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně /AKTUÁLNĚ/- Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně /FOTOGALERIE/ - Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před sobotní půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Hoštice u Volyně - Pět bomb připravených explodovat mezi návštěvníky Stodoly Michala Tučného nahlásil půl hodiny před půlnocí anonym na linku 158 do Plzně.
Ostrava /FOTOGALERIE/ - Devátý ročník festivalu world a etno music se v sobotu konal v lesoparku Benátky v Nové Vsi. Nejmladší návštěvnici bylo teprve pět měsíců.
Hoštice u Volyně /FOTOGALERIE/- Stodola Michala Tučného je v plném proudu, fanoušky neodradil ani neustávající déšť, který od ráná zkrápí místodesítekkoncertů.
Zubčice - Nešťastní byli zdeštivého počasí organizátoři prvního festivalu řemesel.
Varnsdorf - Ve Varnsdorfu zahrály desítky kapel pro dobrou věc.
Hoštice u Volyně - Dnes v 10 hodin oficiálně začal největší country festival v Česku.
Martínkovice -Partnery letního hudebního festivalu „Za poklady Broumovska" jsou dvě prestižní mezinárodní hudební soutěže – Pražské jaro a Concertino Praga.
Hradec Králové - Festival park na hradeckém letišti, kde se na jednom z největších evropských hip hopových festivalů, Hip Hop Kempu, bavilo 15 tisíc lidí, se stal v sobotu dopoledne terčem slovního útoku neznámého člověka.
Plzeň - Jako tradičně během festivalu Na ulici měla jednu z největších diváckých kulis plzeňská kapela Semtex.
Kaňk - Celým večerem druhého dne jubilejního kaňkovského festivalu Tyjátrfest provázela diváky kapela Pohublá Zrzka s Marcelem Křížem z Golčova Jeníkova.
Žďár nad Sázavou - Sedmadvacátý ročník folkového festivalu Horácký džbánek v pátek odstartoval tradičně v parčíku žďárského zámku. V sobotu hudební festival pokračoval a zatímco páteční začátek festivalu doprovázelo ještě solidní počasí (viz. fotogalerie), sobotní program byl doprovázen deštěm podobně jako loni.
Hoštice u Volyně - Dnes v 10 hodin oficiálně začal největší country festival v Česku.
Písek - XV. folklorní festival Písek 2009 je v plném proudu. V sobotu dopoledne se všechny domácí i zahraniční soubory představily píseckým divákům také na Velkém náměstí.
Luhačovice /ROZHOVOR/ - Český herec a dabér Miloslav Mejzlík si neodpočinul ani vlétě, kdy většina jeho kolegů si užívá divadelní prázdniny. Točil oblíbený seriál, vystupoval na divadelních přehlídkách a spoustu času mu zabrala také organizace festivalu Divadelní Luhačovice, jehož je prezidentem. „No, práce mám díkybohu dost a těším se na ni. Což není pravidlem,“ říká súsměvem spokojený umělec.
Trutnov - Trutnovský festival letos přivítá několik nových tváří. Jednou z nich bude hudební kritik a publicista Jan Rejžek (55). Společně s Františkem „Čuňasem“ Stárkem budou návštěvníky provádět programem v pub stage.
Plzeň - „Byl to trochu zázrak. Opravdu,“ odpověděla se smíchem gruzínská zpěvačka Ketevan Tughushi na otázku, jak se dostala do české kapely Duende, která se v Plzni představila v rámci festivalu Na ulici.
Jihlava - Předposlední prázdninový čtvrtek patřil v areálu Pivovarské restaurace opět muzikantům. Svůj repertoár početnému osazenstvu naservírovala kapela Vigo a také skupina s názvem Můj milý deníčku.
Hoštice u Volyně /AKTUÁLNÍ FOTOGALERIE/ - Dnes v 10 hodin oficiálně začal největší country festival v Česku.
Hoštice - Jsou vidět až do výšky 1000 metrů. Na zvláštní lampiony z papíru a bambusu mohou návštěvníci hoštické Stodoly napsat vzkazy Michalu Tučnému a poslat mu je do muzikantského nebe.
Vizovice - Kapely Kryštof, Divokej Bill, Čechomor, Buty, Mig 21 a desítky dalších formací zavítají už o víkendu do Vizovic.
Vizovice - Kapely Kryštof, Divokej Bill, Čechomor, Buty, Mig 21 a desítky dalších formací zavítají už o víkendu do Vizovic.
Svinný - Třetí ročník country a bluegrassového festivalu Chotěbořský džem startuje dnes ve 13 hodin v letním areálu Svinný u Chotěboře na Havlíčkobrodsku.
Hlinsko - Letošní festival Léto s Rychtářem zakončí tradiční Den otevřených dveří hlineckého pivovaru v sobotu 29. srpna. Tyto výroční slavnosti se konají jednou za dva roky, letos oslaví pivovar 96 let od svého založení.
Trutnov - Policisté mají za sebou první den a noc 22. ročníku Open Air Music Festivalu.
Hoštice /ROZHOVOR/ - Pro leckoho zřejmě velmi překvapivá volba. Jednou z hlavních hvězd festivalu Stodola, který v sobotu začíná v Hošticích, je letos Josef Vojtek, zpěvák skupiny Kabát.
Jičínsko - Opět přinášíme verše naší přispěvatelky Dagmar Horáčkové:
Trhové Sviny - V Trhových Svinech zahrají o víkendu dechové kapely. Přehlídka nabízí i dva galakoncerty, na jednom vystoupí Orchestr Karla Vlacha
Hradec Králové - /ODJEZDY, PROGRAM, FOTOGALERIE/ Na hradeckém letišti bylo v pátek zhruba 12 tisíc lidí. Řada interpretů zůstala ve městě. K dispozici mají autobusy zdarma. Rozhodnutí dopravce padlo na poslední chvíli, ale k radosti příznivců festivalové zábavy.
Trutnov - Ve velkém stylu odstartoval ve čtvrtek večer 22. ročník Open Air Music Festivalu.
Hradec Králové - Rebelky z hradecké skupiny K2 Klára Gajová, Michaela Vrzalová a Monika Ottová si už zahrály na Rock for People
Vroutek /PROGRAM/ - Festival opanuje městečko na Podbořansku už tento víkend.
Moravská Třebová - Organizátoři počítají, že se jich do areálu na Liščí louce sjede více než čtyři tisíce.
Pátý ročník mezinárodního festivalu folklorního tance Dance2009Bohemia začal 21. srpna na pražském Staroměstském náměstí.
Ostrava /FOTOGALERIE/ - Mezinárodní festival Folklor bez hranic, který se konal tento týden v moravskoslezské metropoli se v pátek loučil s Ostravou.
Hradec Králové - /PRŮBĚŽNĚ DOPLŇOVÁNO/ Festival Hip Hop kemp, který trvá od čtvrtku ve Festival parku na hradeckém letišti, se do sobotního podvečera zatím obešel bez většího ničení cizího majetku sprejery, krádeží i stížností okolí na hluk. Vzrušení přineslo jen hledání bomby, kterou v sobotu dopoledne telefonicky vyhrožoval anonym.
Lysá nad Labem - Lidé mohouv sobotuvyrazit na nezávislý hudební festival Hudbou proti fašismu, který pořádá Luft kino klub. V areálu letního kina v zámeckém parku se objeví řada kapel a v plánu je i promítání. Festival odstartuje ve 14 hodin.
Ostrava, Odry - Špičkoví umělci rozezvučí varhany v chrámu svatého Bartoloměje v rámci Mezinárodního varhanního festivalu, který začíná již tuto sobotu. Během letošního ročníku vystoupí varhaníci ještě pětkrát.
Bukovec -Den Obce Bukovec aneb Plackový festival, tak se jmenuje akce, kterou na sobotu 29. srpna připravili v Bukovci a areálu u zdejšího obecního úřadu.
Hoštice - Informace, které se vám hodí na festival Stodola.
Táborsko - Téměř neuvěřitelně vypadá víkendová nabídka kulturních akcí. Nespočet hudebních festivalů, koncertů nebo i třeba exhibice prvoligových týmů amerického fotbalu. To je pouze stručný nástin toho, co vás o víkendu čeká.
Svitavy - Zveme vás na akce konané 22. - 23. srpna.
Trutnov - Čtyřdenní program v tradičním areálu Na Bojišti nabídne stovku kapel a písničkářů
Trutnov - Legendární Open Air Music Festival Trutnov 87-09 začal včera večer na tradičním místě – v areálu Na Bojišti. Právo první noci patřilo skotské kapele Primal Scream se zdařilou kombinací rocku, elektroniky a taneční hudby. Na pódiu se během večera vystřídala s americkou formací Pro-Pain, která patří k základním kamenům hardcorové scény křížené s metalem.
Strážnice - Příznivci folkloru, kteří si rádi zatančí a zazpívají a kteří nevědí, co s volným časem, mají pěknou příležitost. Strážnický soubor Žerotín totiž právě v těchto měsících hledá nové členy.