Přeštěnice mění směr a hlásí rekord
Milevsko/Přeštěnice - Musicfest u Milevska sází na klubové kapely Pub Animals, Doga či Please the Trees. Dorazí téměř 70 účinkujících.
Milevsko/Přeštěnice - Musicfest u Milevska sází na klubové kapely Pub Animals, Doga či Please the Trees. Dorazí téměř 70 účinkujících.
Krnov - Středisko volného času Méďa v Krnově se o víkendu změní v řádně divoký kotel. V sobotu 21. července tady ve 14.30 hodin odstartuje hudební festival North-Eastern Open Air One, který pořádá kapela TartarO:s.
Vizovice - Jubilejní desátý ročník festivalu Masters of Rock včera skončil ve Vizovicích.
Povrly – Byla to pro Povrly zvláštní sezona. Když už to vypadalo, že se fotbalisté tradičního účastníka 1.B třídy herně chytli, přišel strmý pád. Po lovu ale mohli hráči napočítat 29 zajíců, což jim zajistilo účast i v příštím ročníku soutěže. Své hodnocení přidal dlouholetý předseda oddílu Karel Jozífek.
Liberec - Kanadský zpěvák Bryan Adams bude hvězdou letošní jubilejní Benátské noci. Potřebuje tři auta techniky a vlastní kuchyň včetně svého kuchaře.
Ostrava - Ostravská část letošních Letních shakespearovských slavností začíná na Slezskoostravském hradě už dnes večer představením Marná lásky snaha a potrvá do 10. srpna. Je to také příležitost setkat se s hereckými osobnostmi.
Česká Lípa - Hned dvě jiné podoby fotbalu si budou moci o víkendu užít jako přímí účastníci nebo jako diváci lidé v České Lípě.
Bílina - Ze tří pošt v Bílině zůstanou dvě. Konkrétně kousek od Mírového náměstí v Zámecké ulici je nyní menší pobočka České pošty, která by měla být v blízké době uzavřena. V plánu je i přesunutí pobočky z budovy u vlakového nádraží na Mírové náměstí.
Jižní Čechy - Dnes přicházíme už se třetím dílem seriálu jihočeských Deníků nazvaný 70+. Věříme, že vás vzpomínání jihočeských pamětníků zaujalo, že s chutí usedáte ke čtení o době, od níž uplynuly desítky let, ke čtení o tom, jak se žilo v době vašeho dětství a mládí.
Liberec - Kanadský zpěvák bude hvězdou letošní jubilejní Benátské noci. Potřebuje tři auta techniky a vlastní kuchyň včetně svého kuchaře
Nový Bor - Hvězdným jménem, které by mělo lákat na mezinárodní sklářské sympozium IGS v říjnu do Nového Boru, má být světoznámá módní návrhářka Blanka Matragi.
Brumov – Poznal atraktivní i nesmlouvavý svět profesionálního fotbalu. S nabytými zkušenostmi ze druhé nejvyšší soutěže v dresu Karviné se talentovaný útočník Olin Bartozel vrátil domů do divizního Brumova. Zatím brány ke hvězdám neprorazil, přesto netruchlí.
Nový Bor - Hvězdným jménem, které by mělo lákat na mezinárodní sklářské sympozium IGS v říjnu do Nového Boru, má být světoznámá módní návrhářka Blanka Matragi.
Jindřichův Hradec - Dvě výhry nad mistryněmi Evropy z Ruska sice české basketbalistky před odjezdem na olympijské hry pozitivně naladily, ale podle hlavní střelecké hvězdy Evy Vítečkové je třeba to brát s rezervou. Hlavní budou až výkony na samotném turnaji.
Liberec, Přerov – Přestože nejvyšší česká basketbalová Mattoni NBL začíná až v úvodu října, hráč BK Prostějov s přerovskými kořeny Kamil Švrdlík v těchto dnech polyká tréninkové dávky. Kde? Na soustředění s českou reprezentací před blížící se kvalifikací na mistrovství Evropy 2013 ve Slovinsku.
Přeštěnice - Musicfest u Milevska sází na klubové kapely Pub Animals, Doga či Please the Trees.
Ostrava - Ostravská část letošních Letních shakespearovských slavností začíná na Slezskoostravském hradě už dnes večer představením Marná lásky snaha a potrvá do 10. srpna. Je to také příležitost setkat se s hereckými osobnostmi.
Pardubice – Na ranvej pardubického letiště dosedl v pondělí stroj s velmi cenným „nákladem".
Litoměřice – Skupina Kabát patří mezi české rockové legendy a na scéně je více než 22 let.
Pardubice – Na ranvej pardubického letiště dosedl v pondělí stroj s velmi cenným „nákladem".
Pau - Lucemburský cyklista Fränk Schleck měl podle Mezinárodní cyklistické federace (UCI) při letošní Tour de France pozitivní dopingový test na diuretika. Dvaatřicetiletý jezdec stáje RadioShack byl v průběžném hodnocení závodu dvanáctý.
Hradec Králové - Cyklisté královéhradecké stáje Whirlpool Author absolvovali další sérii závodů na domácí i zahraniční scéně. Paďour vyhrál Czech Cycling Tour.
Vroutek - Hudební festival se uskuteční 24. a 25. srpna. Kapely tuzemské i zahraniční jistě zaujmou.
Keřkov – Letní příprava většiny fotbalových týmů se kvapem blíží a nedílnou součástí letní pauzy jsou i turnaje v malé kopané.
Liberec - Bryan Adams, Kabát, Daniel Landa, Emir Kusturica a No Smoking Orchestra, Jarek Nohavica. To jsou jen některé z hvězd letošního 20. ročníku letního hudebního festivalu Benátská noc, kterou ve dnech 26. - 29. července 2012 poprvé hostí areál Vesec v Liberci.
Liberec - „Po několika měsících nucené koncertní odmlky vystoupí na Benátské Dan Landa! Lístky lze zakoupit i pouze na den jeho vystoupení."
Zlín - /SOUTĚŽ/ Máte rádi Fleret? Pak si rozhodně nenechte ujít soutěž Zlínského deníku! Soutěžit můžete o 5 x 2 vstupenky na festival Rocková noc pod hvězdami v Zádveřicích
Havlíčkův Brod – Se všemi hvězdami dorazil do Havlíčkova Brodu slavný hokejový klub – ruský Petrohrad, který je experty považován za nejbohatší tým celé Evropy.
Plzeň – Management fotbalové Plzně o něj vehemetně usiloval už v předchozích letech minulých, ale až minulý týden se transakci podařilo dovést do zdárného konce.
Pelhřimovsko – „Sezona se zatím vyvíjí dobře, turisté k nám jezdí." Přesně těmito slovy hodnotí oslovení hoteliéři na Pelhřimovsku letošní turistickou sezonu.
Vizovice - Jako rockerka se návštěvníkům festivalu Masters Of Rock představila také přední česká zpěvačka Lucie Bílá. Na pódiu stanula s metalovou legendou Arakain. Ke svým hudebním kořenům se vrátila na jaře letošního roku. Při jejím vystoupení nadšeně skandovaly davy fanoušků. Potlesk si od nich vysloužila i velká hvězda jubilejního desátého ročníku, finská formace Nigtwish. V noci na neděli předvedla publiku v čele se zpěvačkou Anette Olzonovou doslova snovou show.
Zádveřice - Již šestý ročník festivalu Rocková noc pod hvězdami se příští sobotu 21. července uskuteční v Zádveřicích u Vizovic. Akce v přírodním areálu fotbalového hřiště začne v 16.30 hodin, konec je naplánován na třetí hodinu ranní. Sdělil to organizátor Zdeněk Hrachový.
Ostrava – Zvířata a příroda ho fascinovaly už od dětství – a nepřestaly dodnes. Ředitel ostravské zoo Petr Čolas v rozhovoru pro Deník přiblížil, jak probíhala reklamní kampaň, jejíž hvězdou bylo první české slůně Rashmi, i to, kde bere inspiraci, jak zoo dále vylepšovat.
Tábor - Na táborské přehlídce ska, punku, reggae i rocku zazářili jamajští Inner Circle.
Holýšov - První ročník festivalu pohledem dvou redaktorů.
Konstantinovy Lázně /FOTOGALERIE/ – Lázeňské městečko patřilo v sobotu hudebním hvězdám. Vystoupily zde Claymore, Jimi Hendrix, The Beatles, Kiss nebo Queenie. Ano, tušíte správně.
Karlovy Vary – Skvělá účast více než 120 startujících potěšila pořadatele 21. ročníku horského běhu Perštejn – Klínovec.
Praha - Už popáté v kariéře vyrazil fotbalový brankář Petr Čech se svojí Chelsea na herní přípravu do Spojených států, ale v jeho případě prý nehrozí, že by mu soustředění na severoamerickém kontinentu zevšednělo.
Uherské Hradiště - Říká se, že když nevíte, o čem máte s někým mluvit, začněte o počasí. V poslední době je právě počasí velmi oblíbené téma i u lidí, co si mají co říct.
Sedliště – Velice příznovou zprávu obdrželi ještě před přípravou na novou sezonu frýdecko-místeční fanoušci, když se dozveděli, že hvězda zadních řad Valcířů – Radim Wozniak, prodloužila v třetiligovém klubu MFK Frýdek-Místek smlouvu.
Tábor - Na táborské přehlídce ska, punku, reggae i rocku zazářili jamajští Inner Circle.
Tábor/OBRAZEM/ - Mighty Sounds 2012 už je minulostí.
Vizovice – Ve Vizovicích skončil jubilejní desátý ročník festivalu Masters of Rock. Uzavřela ho o půlnoci skupina Sabaton. K vrcholům letošní akce patřilo vystoupení hlavní hvězdy festivalu – finské skupiny Nightwish, která v noci na dnešek v zaplněném areálu předvedla divákům snovou show. Přes deštivé počasí se festival podle jeho pořadatelů velmi vydařil.
Konstantinovy Lázně – Lázeňské městečko patřilo v sobotu hudebním hvězdám. Vystoupily zde Claymore, Jimi Hendrix, The Beatles, Kiss nebo Queenie. Ano, tušíte správně.
Hradec Králové - Projektanta severních teras již veřejnost zná. Kdy se však lidé dočkají nové podoby parku, je zatím ve hvězdách.
Hradec Králové - Projektanta severních teras již veřejnost zná. Kdy se však lidé dočkají nové podoby parku, je zatím ve hvězdách.
Blansko – Pořádně zabrat dostalo o víkendu všech osm drah blanenské bowlingové herny. Od pátku do soboty se na nich totiž hrál již pátý ročník populárního dvaceti čtyř hodinového turnaje. V tvrdé konkurenci osmi týmů z Brna, Svitav, Ústí nad Orlicí nebo Pernštejna si nejlépe vedla osmičlenná sestava domácího Bowlingu Blansko.
Vizovice – Ve Vizovicích dnes pomalu končí jubilejní desátý ročník festivalu Masters of Rock. Uzavře ho o půlnoci skupina Sabaton. K vrcholům letošní akce patřilo vystoupení hlavní hvězdy festivalu – finské skupiny Nightwish, která v noci na dnešek v zaplněném areálu předvedla divákům snovou show. Přes deštivé počasí se festival podle jeho pořadatelů velmi vydařil.
Tábor - Na táborské přehlídce ska, punku, reggae i rocku zazářili jamajští Inner Circle.
New York – Anglický záložník David Beckham se vrátil po odpykání dvouzápasového trestu za kopnutí míče do ležícího protihráče dvěma góly, kterými přispěl k vítězství Los Angeles v sobotním utkání MLS na hřišti Portlandu 5:3.