Ostrava /FOTOGALERIE/ - Je to tady. S úderem dnešní třetí hodiny odpolední se otevřou brány festivalu Colours of Ostrava a město postupně zaplaví tisíce hudebních nadšenců. Čekají je čtyři dny bohatého programu s řadou novinek.
Ostrava - Je to tady. S úderem dnešní třetí hodiny odpolední se otevřou brány festivalu Colours of Ostrava a město postupně zaplaví tisíce hudebních nadšenců. Čekají je čtyři dny bohatého programu s řadou novinek.
Ostrava - Je to tady. S úderem dnešní třetí hodiny odpolední se otevřou brány festivalu Colours of Ostrava a město postupně zaplaví tisíce hudebních nadšenců. Čekají je čtyři dny bohatého programu s řadou novinek.
Ostrava /FOTOGALERIE/ – Legenda černé pop music, pionýr jazz funku, r&b, soulu a acid jazzu. I tak je možné popsat Roye Ayerse, který už ve čtvrtek rozhýbe návštěvníky mezinárodního festivalu Colours of Ostrava.
Vilémov – Na další akci v rámci oslav 55. výročí založení fotbalu ve Vilémově si pozvali místní pořadatelé tým Arabely, který přijel skutečně ve hvězdném složení a díky nim se bavilo skoro půl Vilémova na stadionu místního SK STAP TRATEC.
Karlovy Vary - Z Ameriky přijeli se soutěžním filmem Spoluautor na letošní festival hned dvě hvězdy: herec David Morse (z televizním seriálu Dr.House, v němž hrál policistu, který trápil hlavního protagonistu a diváci ho proto až nenáviděli) a herec, scénárista a poprvé jako režisér Martin Donovan.
Uherské Hradiště – Potteromanie se šíří i na Slovácko. Minulý čtvrtek se v Londýně odehrála premiéra posledního dílu veleúspěšné čarodějnické ságy s názvem Harry Potter a Relikvie smrti – část 2. Za pár hodin slavný film dorazí i do kina Hvězda.
Teplice – Sedmnáct velkých cyklistických podniků má na kontě teplická stáj Top Ten (v posledních letech známá jako Factor Bike Team) V sobotu si připíše osmnáctý.
Pardubice – Nikdo by asi nečekal, že se v Polabské nížině najdou běžci, kteří v silné konkurenci závodníků z celé Evropy, přivezou medaili ze šampionátu v běhu do vrchu. To se uskutečnilo v turecké Burse.
Uherské Hradiště - Od pátku funguje kino Hvězda. Nové kino Hvězda. Pryč jsou rozvrzané sedačky potažené tkaninou neurčité barvy zasazené v dřevěné konstrukci.
Opava – Legendární silák René Richter alias Golem z opavského Bavaria fitness dobyl Ameriku. Před pár dny se Golem vydal i se svým trenérem Jiřím Týnem na pozvání filmového štábu do kalifornského Los Angeles, ráje turistů a filmových hvězd.
Žacléř – Tradice hudebních festivalů Bornfloss rock sahá už do roku 2002. Vždy však šlo o jednorázovou akci. Letos poprvé pořadatelé připravili program na dva dny. Přesvědčit se o tom můžete v sobotu a v neděli v areálu fotbalového hřiště.
Ústí nad Labem – /FOTOGALERIE/ Úžasné výkony byly k vidění v rámci sedmého ročníku atletického mítinku s názvem Grand Prix Ústí nad Labem. Závodům, které každoročně přilákají spoustu hvězd světového formátu, přihlíželo na Městském stadion sedm stovek nadšených diváků, kteří se dočkali i čtyř rekordů stadionu.
Uherské Hradiště - Všech 344 sedadel nově opraveného kina Hvězda zaplnili ve čtvrtek lidé různých věkových kategorií. Přilákal je tam nejen nový interiér budovy, ale také promítání zdarma.
Brno – Na vypůjčených lodích letos závodila skifařka Miroslava Knapková. Teprve před finále Světového poháru otestovala úplně novou, s níž předtím zkusila jediný trénink. A risk vyšel.
Přerov /FOTO/ – Výstavu fotografií slovenského autora Martina Siptáka, na které můžou návštěvníci zhlédnout zajímavé záběry z evropských měst, je od úterý k vidění v prostorách Městského informačního centra v Kratochvílově ulici v Přerově. Netradiční snímky vznikaly na dvou místech – v Bruselu a Bratislavě.
Bělá pod Bězdězem – Již šestý ročník jednoho z největších turnajů v plážové házené v Evropě se nedávno uskutečnil v Bělé pod Bezdězem a představily se na něm také některé nejjasnější hvězdy českého házenkářského nebe v čele s nejlepším házenkářem světa Filipem Jíchou.
Brno – Už patřil mezi sedmdesátníky. S přibývajícím věkem však bojoval stejně znamenitě jako s dřívějšími soupeři na ledě. Česká hokejová legenda Jaroslav Jiřík hýřila ještě nedávno energií, pomáhala americké agentuře s vyhledáváním hokejových talentů a taky se učila pilotovat vrtulník. „Přesvědčuju sám sebe, že mi je padesát,“ nabízel Jiřík recept na vitalitu. Vpondělí bohužel po tragické nehodě svého ultralehkého letounu skonal.
Krásná Lípa - Mezinárodní závod Tour de Feminin diváky nadchl. Ti viděli plejádu hvězd ženského světového pelotonu, legendární Němku Kupfernagelovou i tápání českých cyklistek.
Velké Pavlovice – Břeclavsko čeká další velký hudební svátek. Po červnovém koncertu Stingova dvorního kytaristy Dominica Millera v popickém Sonberku tentokrát potěší hudební fajnšmekry americká písničkářka Suzanne Vega.
Ostrava /FOTOGALERIE/ – Házenkářský klub DHC Sokol Poruba vstoupil do nové sezony ve velkém stylu a řadě fanoušků hned na samém začátku letní přípravy vyrazil dech.
Třinec – Česká hokejová extraliga přichází o další velkou hvězdu. Nejvíce mrzí tahle ztráta v Třinci, který tak přišel už o svého druhého klíčového hráče mistrovského kádru.
Ústí nad Labem – Dlouho očekávaná akce se úderem páté hodiny rozjede na Městském stadionu v Ústí nad Labem. V rámci sedmého ročníku Grand Prix bude k vidění celá paleta zvučných atletických jmen.
Velké Pavlovice – Břeclavsko čeká další velký hudební svátek. Po červnovém koncertu Stingova dvorního kytaristy Dominica Millera v popickém Sonberku tentokrát potěší hudební fajnšmekry americká písničkářka Suzanne Vega.
Rakovník - Myslíte si, že jste v něčem jedineční? Tak právě pro Vás je tu ŠANCE PRO TALENT, která startuje v pátek 15. července od 14 hodin na Husově náměstí.
Liberec - v Krásné Studánce včera přivítal atletickou hvězdu: olympijskou vítězku, mistryni světa a světovou rekordmanku Barboru Špotákovou. Během její instruktáže techniky hodu oštěpem pro děti nastala nepříjemnost. Zloděj jí ze šatny ukradl mobil, ale byl naštěstí dopaden.
Karlovy Vary - Čtyři velké hvězdy, renomované filmařské osobnosti a vcelku vyrovnaná soutěž, to byl letošní 46. mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který o víkendu skončil. Hlavní cenu, Křišťálový glóbus, udělila porota v čele s Istvánem Szabó izraelskému snímku Restaurátor, komornímu příběhu o muži, jenž se pokouší navzdory nepřízni osudu nevzdat své živnosti a žít ve spletitých vztazích své rodiny co možná nejslušnější život.
Panenský Týnec /ANKETA/ - Druhý ročník Open Air Festivalu v Panenském Týnci slibuje ve dnech 11. – 13. srpna i spoustu další zábavy, také posilovnu a zumbu.
Krupka – Do města Krupky se po letech vrací provoz letního kina. Plátno přímo pod hvězdami je v zahradě vedle Kolosea a podle informace přímo z kina v Krupce je v případě špatného počasí možnost přesunout promítání pod střechu do stávajícího krupského kina v sousedství.