Nevšední dobročinný bazar s duší se blíží
Zlín – V prostorách Masters of Rock Café ve Zlíně se 7. prosince uskuteční dobročinný bazar, jehož mediálním partnerem je Zlínský deník.
Zlín – V prostorách Masters of Rock Café ve Zlíně se 7. prosince uskuteční dobročinný bazar, jehož mediálním partnerem je Zlínský deník.
Zlín – Fakulta technologická Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně má novou laboratoř aplikované kosmetiky. Slouží k praktické výuce studentů bakalářského oboru Technologie výroby tuků, kosmetiky a detergentů a studentů navazujícího magisterského studia. Investice přišla na tři miliony korun.
Karvinsko – Nadcházející víkend bude patřit Mikulášům, kteří spolu s čerty a anděly vyjdou do ulic a různých sálů, aby potěšili, nebo „naoko“ vyhubovali dětem.
Bruntál -Zejména případy rušení nočního klidu a zlodějnami mezi regály se zbožím se v posledním týdnu zabývali bruntálští městští policisté. Potíže nadělali i vandalové.
Olomoucko - V Aksamitově ulici v Olomouci ukradl výtečník o víkendu z golfu dataprojektor a z oktávky boty, v Pražské ulici další expert sebral v obchoďáku peneženku a v Litovli řádily zlodějky čokolády.
Krnov- Vánoce patří hlavně dětem a není nic krásnějšího, než jejich rozzářené oči při rozbalování dárků.
Zlín – Na vánoční nákupy se v pátek 26. listopadu vydaly dvě patnáctileté dívky z Otrokovic do nákupního centra ve Zlíně-Malenovicích. Dárky pro své příbuzné si však chtěly obstarat nelegálně.
Zlín – Co koupit svým nejbližším pod stromeček? Tato otázka nabývá na aktuálnosti se snižujícím se počtem dnů, které zbývají do Vánoc. Zástupci prodejců navrhli své tipy na dárky i předpokládané hity letošních Vánoc.
Pardubice /DOPLNĚNO/ – Dva v jednom… Nelekejte se, nejde o reklamní tahák na vlasovou kosmetiku. To jen pardubický basketbalista Arnold dokonale nahradil absentující spoluhráče Hamptona s Bohačíkem. V prvním kole odvet základní části Mattoni NBL rozstřílel „znovuzrozené“ Brno.
Zlín – Hitem letošních svátků budou interaktivní hračky, mobilní telefony či 3D technologie
Co koupit svým nejbližším pod stromeček? Tato otázka nabývá na aktuálnosti se snižujícím se počtem dnů, které zbývají do Vánoc. Zástupci prodejců navrhli své tipy na dárky i předpokládané hity letošních Vánoc.
Pomalu není dne, aby policisté neprošetřovali nějakou krádež. Přitom často zůstává rozum stát nad tím, co všechno zloděje zajímá. Ještě než se začaly dělat z plastu, tak to byly dopravní značky, kradou se svodidla od cest, lžíce z bagru, dokonce i stožáry malých větrných elektráren.
Vsetín - O tom, že by se lidé měli před Vánocemi zklidnit a namísto velkého úklidu a obíhání obchodů spíše obohatit svůj duchovní život se toho napsalo už hodně.
Český Těšín – Dát dárek v hodnotě zhruba 200 korun, který bude na Vánoce předán jednomu dítěti na Ukrajině. Takovou možnost nabízí lidem již potřetí Pomoc Těšínského Slezska spolu s dalšími organizacemi.
Hlinsko - Včelařská výstava o životě včel a jejich významu pro člověka se konala o víkendu v hlinecké Orlovně.
Klatovsko – I když s počátkem listopadu skončila na hradech a zámcích turistická sezona, přesto se některé památky chystají na tradiční adventní a vánoční akce spojené se zimními prohlídkami.
Havlíčkův Brod – Operace očí, plastická chirurgie, operace křečových žil. To jsou zákroky, které pacienti v havlíčkobrodské nemocnici vyhledávají stále častěji, přestože za tyto zákroky platí sami.
Havlíčkův Brod – Operace očí, plastická chirurgie, operace křečových žil. To jsou zákroky, které pacienti v havlíčkobrodské nemocnici vyhledávají stále častěji, přestože za tyto zákroky platí sami.
Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov p. R. – Sousední Rožnov pod Radhoštěm láká různé nenechavce z Frenštátu pod Radhoštěm. V minulých dnech tam zaznamenali dva takové případy.
České Budějovice - Až do třetího prosince můžete přinést hračky do Kavárny na půl cesty v Nové ulici. Rozzářené dětské očibudou vaší odměnou.
Smiřice – /DOPLNĚNA FOTOGALERIE/ „Tak, o co si mám vlastně Ježíškovi napsat,“ přemýšlela jedna z malých dívek ve zdejším kulturním domě Dvorana.
Praha /FOTOGALERIE/ První ročník pražského veletrhu Cannafest nabízí také kosmetiku či oblečení z konopí.
Praha /FOTOGALERIE/ První ročník pražského veletrhu Cannafest nabízí také kosmetiku či oblečení z konopí.
Bruntál -Ziskuchtivost nebo nedostatek peněz stojí za zlodějnami, se kterými se dnes a denně v Bruntále setkávají městští policisté.
Chrudimsko - Nevíte co s volným víkendem? Hledáte zábavu pro sebe nebo rodinu? Vyberte si z nabídky akcí.
Rožnov pod Radhoštěm – Až tříleté vězení hrozí dvaadvacetiletému mladíkovi z Frenštátu, který se v úterý vydal krást do supermarketu v Rožnově pod Radhoštěm.
Šumperk /FOTOGALERIE/ – Tak trochu bázlivě vstoupila do šumperského salonu Marilyn štíhlá blondýnka Michaela Janíčková. Dvaadvacetiletá vysokoškolská studentka za Šumperka se rozhodla podstoupit změnu vizáže, a zapojit se tak do soutěže Šumperského a jesenického deníku Jste krásná, buďte krásnější.
Pardubice – V sobotu se do Pardubic sjeli příznivci ezoteriky doslova z celé republiky. Sál Kulturního domu Hronovická hostil téměř po celý den již šestý ročník festivalu Ezoterika.
Slatiňany, Topol – /FOTOGALERIE/ Vánoční trhy se v sobotu uskutečnily ve Slatiňanech a Topoli, vše spíše připomínalo recesi.
Plzeň – Prach, nedodělaný chodník a pomalá práce dělníků. To vše dohání obyvatelé i podnikatele v Jagellonského ulici na Masarykově náměstí v Plzni k šílenství. Už od začátku září se tu rekonstruuje povrch komunikace. A podnikatelé kvůli její uzavírce přicházejí o statisíce korun.
Jihlava -Každá společnost počítá s odpisy kvůli krádežím. Leckde se do nich nevejdou.
Ostrava - Soud ve středu vynesl rozsudek v případu zabití tyranského manžela.
Jihlava – S blížícími se vánočními svátky roste na jednu stranu očekávání obchodníků, kteří se těší na dobré tržby, na druhou stranu se však prodejci obávají, že budou více vystaveni atakům zlodějů.
Jeseník/Černá Voda – Dostat od Ježíška vytoužený dárek si přejí snad všechny děti na světě. Obdarovat ty, na které jejich vlastní rodiče zapomínají a namísto v kruhu rodiny tráví čas v dětských domovech v Jeseníku a Černé Vodě může každý, kdo má srdce na dlani a zapojí se do čtvrtého ročníku vánočně-charitativní akce sdružení Na jedné lodi.
Krnov /FOTOGALERIE/ - Ester Moletzová z Krnova už jako malá holčička přemlouvala rodiče, aby jí dovolili domácího mazlíčka. Dnes se jí dětské přání splnilo – má chovnou stanici morčat-naháčů
Nové Město na Moravě – Již pojedenácté se v Novém Městě na Moravě uskutečnila výstava s výstižným názvem Vůně medu.
Prostějov /FOTO, ANKETA/ - Renomovaný kadeřník Tomáš Palatka promění čas od času jednu ze čtenářek Prostějovského týdne. V říjnu si vzal na paškál Lenku Dostálovou z Vrbátek. Podívejte se, jak se mu proměna podařila.
Děčínsko – Kosmetické salóny nenavštěvují jen ženy, ale i muži o sebe pečují.
Děčínsko – Kosmetické salóny nenavštěvují jen ženy, ale i muži o sebe pečují.
Nymburk /ROZHOVOR/ - Martina Karkošová kývla na nabídku Postřižinského pivovaru, i když pivo pít ještě nesměla.
Fejeton - Do Rovnosti píši už asi čtyři roky. Kdo mne pravidelně čte, zná mou anabázi. Studium v moravské metropoli, jeho konec, hledání práce, návrat do rodného maloměsta a mé neštěstí, když jsem zjistila, jak je mi ono rodiště malé. Kdo nečte, právě se dozvěděl.
Praha - Více peněz za drogistické zboží utrácí lidé v hypermarketech než v drogeriích.
Kladno - Takový zloděj, se kterým se v pondělí setkali kladenští strážníci, se hned tak nevidí.
Žatec - Týká se to věcí, které nabízejí různí dealeři, podle nového nařízení by měl skončit i prodej u domovních dveří.
Ostrava- Přeměna zdevastovaného areálu bývalé hornické nemocnice v Ostravě-Petřkovicích na rezidenční byty pro seniory je u konce. V areálu je sedmasedmdesát bytů, ale třeba také doutníková místnost či bazén.
Praha - Drogistický řetězec Rossmann loni v Česku poprvé vykázal zisk, který činil 1,2 milionu korun. Ještě v roce 2008 hospodaření společnosti Rossmann skončilo ztrátou 90,1 milionu, přičemž její celkový kumulovaný prodělek z předchozích let na konci loňského roku obnášel 659 milionů.
Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 15. ŘÍJNA/ - Do Zlatého jablka v centru Zlína teď míří každým dnem školní výpravy. „Usmívejte se, sýr!“ fotí se už společně u vchodu s obřím stegosaurem, který připomíná se svým mohutným tělem a pláty na hřbetě obrněný tank.
Hradištko /ROZHOVOR/ - Jezdecký areál v Hradištku u Sadské bude opět dějištěm parkurových závodů. Ty se budou tentokrát konat v hale od pátku do neděle a jedná se o čtvrtý ročník závodu Bentley Praha Parkur Cup a přihlášeno je 250 koní. Program bude začínat po všechny tři dny v devět hodin.
Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 12. ŘÍJNA/ - Pondělí ráno, teplota na bodu mrazu, lidé na zastávce ještě polorozespalí třásli se zimou. Vyhřátý autobus přistaven a všichni naskákali dovnitř.
Havířov - Studentky Střední školy v Havířově-Prostřední Suché uspěly při mistrovství ČR mladých kadeřníků a kosmetiček Harmonie 2010.