Čest zachraňovaly Kosmonosy a Pěčice
Mladoboleslavsko, Mělnicko - V I. B třídě se týmům z Boleslavska zrovna moc nevedlo.
Mladoboleslavsko, Mělnicko - V I. B třídě se týmům z Boleslavska zrovna moc nevedlo.
Neratovice – Zatímco divizní áčko Neratovic čeká souboj s nedalekými Čelákovicemi teprve o nadcházejícím víkendu, dorostenci ho mají už za sebou. A hosté na něj vůbec nebudou vzpomínat v dobrém, v Neratovicích totiž inkasovali celkem 17 gólů.
Kutná Hora – Jak ve zlém snu si musely připadat fotbalistky rezervy Mělníka na kutnohorském hřišti. Proč? Kutnohorské hráčky si totiž své soupeřky pěkně povodily a domu je poslaly s debaklem. Výsledek 7:1 mluví za vše.
Mělnicko – Nečekaného lídra má po dvou kolech B skupina fotbalové III. třídy. V čele stanula zásluhou vyššího počtu nastřílených branek Jeviněves před favorizovanými Vojkovicemi.
Mladá Boleslav -Honička skončila havárií, jednoho z podezřelých zastavil až varovný výstřel a pouta, řidiči se podařilo z místa utéct.
Mělnicko – Fotbalisté Kel ve druhém kole v A skupině III. třídy se štěstím dokázali to, co se před týdnem nepovedlo favorizovaným Horním Počaplům, a sice vyzrát na Liběchov v jeho království. Také proto zůstávají spolu s Mlékojedy bez bodové ztráty na čele.
Mělnicko – Už pouze fotbalisté Neratovic B, Dynama a Tišic zůstali po druhém kole v nejvyšší okresní soutěži s plným bodovým ziskem.
Brozany /FOTOGALERIE/ – Neratovičtí fotbalisté ve čtvrtém divizním kole svou chudou bodovou sbírku nerozšířili. Po porážce 3:1 v Brozanech tak nadále zůstávají posledním mužstvem tabulky.
Kanina -Kuriozita v nejmenší vesnici Mělnicka: na padesát obyvatel jsou dva místostarostové.
Hořín, Vrbno - Zloději lisovaných balíků chtějí mít zimní menu pro zvířata bez práce. Viděl je někdo krást?
Mělník - Děti si užívají posledních letních dní v zahradě Rodinného Centra Kašpárek v Mělníku.
Region – Kdo by to po prvním kole bez jediné výhry čekal… Mělnické celky se v I. B třídě na druhý pokus „pochlapily“ a hned polovina z osmičky tentokrát vyhrála.
Neratovice -V Neratovice sportovní hale odehráli v pátek večer futsalisté zručského Benaga přípravné utkání s druholigovým Mělníkem.V Neratovice sportovní hale odehráli v pátek večer futsalisté zručského Benaga přípravné utkání s druholigovým Mělníkem.
Kosořice – Fotbalisté Vysoké dokázali v nové sezoně hned na první pokus to, co se jim nepodařilo v celém loňském ročníku, a sice vyhrát na hřišti soupeře.
Řepín /FOTOGALERIE/ – V zápase druhého kola fotbalové I. B třídy přivítal na svém pažitu loňský „korunní princ“ skupiny B nováčka z Kostelce nad Labem.
Ovčáry /FOTOGALERIE/ – Čtyři dny po utkání Ondrášovka Cupu končil v Ovčárech ve velkých emocích i zápas ČFL.Zatímco po vyřazení s Žižkovem nemohli přijít rozhodčím na jméno domácí fotbalisté, tentokrát si stejnou roli vyzkoušeli bez tří vyloučených hráčů dohrávající hosté z Chomutova.
Mělnicko- Jak hrál váš oblíbený tým v mistrovské soutěži?
Praha /AKTUALIZOVÁNO/ - Již tradiční operní představení v přírodním divadle v pražské Šárce, tentokráte Smetanův Dalibor, proběhlo v neděli. Tisíce diváků viděly sólisty a sbor Národního divadla v Praze a Státní opery Praha, které doprovázel orchestr Státní opery Prahy pod taktovkou Jana Chalupeckého.
Neratovice /VIDEO/ – Proti jednomu z mála profesionálních klubů v Česku odehráli další přípravné utkání druholigoví futsalisté mělnického Olympiku. S Benagem Zruč nad Sázavou v domácí hale prohráli 4:7.
Český Brod /FOTOGALERIE/ – Fotbalisté Libiše si ve víkendovém kole krajského přeboru připsali první porážku v podzimní části sezony. Tvrdě narazili na hřišti Českého Brodu, který tak nadále neztratil ani bod.
Mladoboleslavsko (AKTUALIZOVÁNO) - Výsledkový servis z víkendu.
Velké Žernoseky /FOTOGALERIE/ – Se zrušením velkožernoseckého vinobraní někteří místní nesouhlasí.
Mladoboleslavsko - Víkendové sportovní menu.
Mělnicko – Hitem tohoto školního roku jsou prázdné penály. Většina rodičů je svým dětem raději naplní vybavením přesně podle požadavků učitelů. Pořídit nevybavený penál a pak se vrátit do papírnictví je výhodnější, než koupit drahý penál plný pastelek, tužek, per a dalších věcí. V září by z něj totiž museli skoro všechno vytáhnout a nakupovat vybavení znovu.
Mělník - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické porodnici.
Mělník – Po prvním kole okresních fotbalových soutěží disciplinární komise OFS potrestala pět hráčů, čtyři z nich vyvázli s nejmírnějším trestem.
Mělnicko - Kam o nadcházejícím víkendu za fotbalem?
Kly -Statečná prodavačka odmítla sáhnout pro peníze do kasy, přestože ji rval za vlasy a vyhrožoval, že jí ublíží.
Karlovy Vary – Se stříbrnými medailemi se v neděli pozdě večer vrátili hokejoví mladší žáci HC Junior Mělník z druhého ročníku turnaje pátých tříd O karlovarský pohár.
Mšeno /FOTOGALERIE/ – Extraliga na ploché dráze napsala ve čtvrtek svůj poslední díl na stadionu ve Mšeně, kde domácí úřadující mistr hostil celek Slaného. Hosté o den dříve v utkání s pražským Olympem ztratili i teoretickou možnost, jak proklouznout do závěrečného semifinále.
Mělník – První vítězství v nové sezoně, i když zatím pouze v přípravném utkání, oslavili ve středu na domácím ledě hokejisté HC Junior Mělník. Nově vznikající mužstvo góly Pekárka, Stinky a Pokorného v závěrečné třetině porazilo účastníka krajské ligy Poděbrady 3:0.
Lobkovice – Fotbalový pažit v Lobkovicích patřilčtvrtému ročníku Memoriálu bratří Kasprů.
Mělník - Žáky 1.B mělnické základní školy Jindřicha Matiegky přišli navštívit kamarádi z pohádky
Vlíněves -Během pěti dnů málem vyhasly životy dvou žen, které se topily v pískovnách na Mělnicku.
Mělník - Především bojové sporty, ale například i dětská zumba a nebo jóga naleznou útočiště v nové tělocvičně, která byla ve středu v podvečer slavnostně otevřena v mělnické Sportovní ulici (číslo popisné 3407 v prvním patře).
Mělník – Výborného výsledku dosáhl mělnický tenista Jan Šátral, který hájí barvy I. ČLTK Praha.
Litoměřice /FOTOGALERIE/ – Za účasti veslařů z 15 českých a tří německých oddílů a v duchu přátelství proběhla na Labi o víkendu 57. Litoměřická regata.
Česká Lípa – Organizátoři farmářských trhů v České Lípě připravují program pro děti na 1. září. Proběhnou soutěže, odměnami budou farmářské produkty.
Kladno – Futsalisté Olympiku prohráli i druhé přípravné utkání, ke kterému zavítali do Kladna. Soupeř letos bude nastupovat v první lize, rozdíly se ale rychle smazaly. Olympik dokonce domácí v některých fázích hry přehrával, nakonec ale podlehl 2:1.
Mšeno - Závěrečný díl základní části plochodrážní extraligy obstarají týmy Mšena a Slaného.
Mělnicko – Přestoževe čtvrtekzačíná školní rok, střední školy ani odborná učiliště ještě ve středu nevěděly, kolik studentů budou mít v prvních ročnících. Děti, které přijaly, mohly totiž až do posledního srpnového dne měnit svá rozhodnutí a brát si zpátky už odevzdané zápisové lístky.
Mělnicko - Strážníci městských policií na Mělnicku hlídkují u základních škol.
Ovčáry – Fotbalisté Ovčár skončili v Ondrášovka Cupu i potřetí v řadě ve třetím kole na soupeři z nejvyšší soutěže. Euforii z minulých vyřazení až v penaltovém rozstřelu vystřídala po středeční porážce 0:2 od Viktorie Žižkov zloba na rozhodčí.
Veltrusy /ROZHOVOR/ – Trenérský bouřlivák je zpět. Josef Košťál si na necelou sezonu odskočil do sousední Prahy – východ, kde nakonec splnil svůj úkol a zachránil Klecany v I. A třídě.
Mělník – Vstup do třetiligové sezony se mělnickým fotbalovým juniorkám povedl. Na domácím hřišti si bez problémů poradily s Uhlířskými Janovicemi, které zásluhou hattricku Bardové porazily 3:0.
Mělník – Zápasovou přípravu na novou sezonu v Krajské soutěži mužůzahajují hokejisté HC Junior Mělník. Prvním soupeřem nově se rodícího týmu bude ve středu 31. srpna od 18.30 hodin na domácím stadionu účastník krajské ligy HC Poděbrady.
Ovčáry – Třetiligoví fotbalisté Ovčár ve středu v 17 hodin nastoupí na domácím hřišti k utkání třetího kola Ondrášovka Cupu proti prvoligové Viktorii Žižkov.
Kunice – První venkovní utkání nového ročníku krajského přeboru zvládli starší i mladší fotbaloví dorostenci Neratovic v Kunicích za tři body a v soutěži zůstávají i po třech kolech bez ztráty.
Mělník -Místní anestezie je podle odborníků méně riziková než používané epidurální umrtvení.
Mělnicko – Ani bod neztratili na úvod fotbalového okresního přeboru jeho nováčkové. Výhry Tišic a Dynama Nelahozeves, hrajících ještě na jaře v kraji, až tolik překvapivé nebyly. Raketový vstup do soutěže ale předvedli především postupující z III. třídy.