Ovčáry /FOTOGALERIE/ – Porážka v Chrudimi zapomenuta, v Ovčárech se slaví první letošní výhra v ČFL. Svěřenci trenéra Janečka rozhodli podzimní domácí premiéru proti Loko Vltavín v rozmezí necelé čtvrthodiny prvního poločasu, kdy se postupně trefili Róth, Mareš a Dittrich. Další góly už v úmorném horku nepadly.
Mělník – O dva týdny dříve než obvykle, přesně 1. srpna, zahájili přípravu na novou sezonu druholigoví futsalisté Olympiku. Po prvním zahřívacím týdnu přišly v tom druhém na řadu i medicinbaly a závaží na nohy…
Mělník - Po pěti měsících další smrt na kolejích! Devětadevadesátiletou seniorku srazil v pátek v Mělníku vlak. Na místě byla mrtvá. Potvrdil to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.
Ovčáry – Stejný výsledek jako loni na podzim, kdy Vltavín poslali domů s porážkou 4:1, by v sobotním domácím utkání s totožným soupeřem brali všema deseti. Fotbalisté Ovčár by tak nechali zapomenout na týden starý nevydařený vstup do nového ročníku ČFL.
Mšeno – Juniorům do 21 let bude v sobotu od 14 hodin (snad konečně) patřit plochodrážní ovál ve Mšeně. Na programu bude už jednou odložený čtvrtý závod mistrovství České republiky této věkové kategorie.
Všestudy – Jak jinak než fotbalem ve Všestudech oslavili 85. výročí kopané. SK Viktoria u této příležitosti uspořádala dvoudenní turnaj O pohár starosty obce, který klání zaštítil a také věnoval všechny ceny. Tu hlavní vyfoukli domácím favorizovaní sousedé z Veltrus.
Mělník – K mistrovství republiky družstev, které se uskuteční o posledním zářijovém víkendu v nedalekých Račicích, hledí jako k vrcholu podzimní části sezony v Klubu veslařů mělnických. Jeho členové už také proto zahájili letní tréninkový dril.
Smržovka – O kryt zahradního bazénu o rozměrech dvanáct krát pět metrů přišli rekreanti z Mělníka. Neznámý zloděj jim ho ukradl od chaty na Smržovce – Jelením Koutě.
Křenek – Místní fotbaloví nadšenci nechali počtvrté vzpomenout na svého kamaráda a spoluobčana Miloše Hálu, který 16. srpna 1998 tragicky zemřel v brankářském dresu Dřís při přátelském utkání v Čečelicích.
Chrudim – Nejhorší výkon od začátku přípravy. Tak viděl sobotní porážku 2:0 v úvodním utkání ČFL na hřišti nováčka v Chrudimi trenér ovčárských fotbalistů.
Turnovsko – Letos už třetím rokem v době prázdnin, pravidelně vždy o víkendu, cestuje zdejší loutkářský soubor „Na židli“ historickým vagonem, taženým starou parní lokomotivou.
Chrudim /PŘIDÁNO VIDEO, FOTOGALERIE/ –Fotbalisté Ovčár podlehli v podzimní premiéře ČFL v Chrudimi nadšeně hrajícímu domácímu nováčkovi 2:0 av Sokole budou musethodně dlouho lovit v paměti, kdynaposledyvyšli zúvodního utkání nové sezony naprázdno.
Praha – Dobrá nálada, se kterou mířili za divizní premiérou do pražské Libně, fotbalisty Neratovic záhy opustila. Od domácího Meteoru totiž schytali před nedělním polednem pět gólů, sami přitom neskórovali ani jednou.
Mšeno – Jen dva dny po extraligovém úspěchu v Pardubicích se plochodrážní kolotoč přestěhoval zase do Mšena, které přivítalo aktéry dalšího kola 1. ligy. V akci byla hned pětice jezdců, kteří ve středu bojovali o extraligové body na svítkovském oválu.
Poděbrady – Ještě teď musí v Poděbradech litovat porážky v posledním kole minulé sezony na půdě sestupující Pšovky Mělník. Kdyby Bohemia uspěla, mohla už vyhlížet první zápas v krajském přeboru. Po porážce 1:2 přišla o třetí flek, ze kterého postoupilo do vyšší soutěže spolu s Louňovicemi a Polabanem Nymburk Mnichovo Hradiště.
Ovčáry /ROZHOVOR/ – Při posledním utkání před dnešním startem ČFL ho bylo plné hřiště. Jaroslav Dittrich (nar. 8. 3. 1982), jedna z nových tváří v kabině ovčárských fotbalistů, v pohárovém vystoupení proti Hlavici (4:1) ukázal, jak platnou posilou by mohl být.
Střední Čechy – Většina hráčů, ale i trenérů a funkcionářů se bude raději s rozhodčími a soupeři hádat, než aby si před nadcházející sezonou ujasnila pravidla fotbalu.
Pardubice - Středeční „detektivka“ na plochodrážním oválu v pardubickém Svítkově přinesla úřadujícímu mistru extraligy ze Mšena téměř stoprocentní jistotu, že finále letošního ročníku pojede 28. září na své domácí dráze.
Ovčáry – Po dvou vítězných zápasech v Ondrášovka Cupu už nastane fotbalistům Ovčár také mistrovská práce. Do nového ročníku ČFL vstoupí sobotním dopoledním utkáním v Chrudimi.
Mělník – Ještě loni hrál Ligu mistrů dokonce proti Chelsea, ve čtvrtek se představil v dresu B-třídního Mělníka v přáteláku proti béčku Neratovic. Ex-teplický Emil Rilke je po působení v Žilině momentálně bez angažmá, o novou mělnickou posilu se ovšem nejedná.
Mšeno – Po jednobodové pardubické výhře, která mšenskému plochodrážnímu „áčku“ prakticky zajistila účast ve finále extraligy na domácím oválu (středa 28. 9. ve 20 hodin), uvidí domácí fanoušci v nabitém pořadí hned čtveřici podniků – v pátek 12. srpna od 18 hodin 1. ligu, 20. srpna MČR juniorů, 25. srpna extraligu Mšeno – Olymp a 1. září extraligu Mšeno – Slaný.
Pardubice – „Znovu o jeden, jediný bod,“ jak by řekl Jiří Zíta, sportovní komentátor ČT4. Podobně jako v červnu ve Mšeně i ve středu ve Svítkově rozhodl duel mezi úřadujícím mistrem a exmistrem extraligy jediný bodík.
Lužec– Po turnaji v Dobříni se fotbalisté Lužce a Pšovky sešli také na víkendovém Memoriálu J. Ježka a Z. Hrdlíka v Lužci. Na přímý souboj dvou mělnických účastníků v blížící se I. B třídě ale tentokrát nedošlo.