
Českým kajakářkám nevyšel start, medaili nezískaly
Peking – Česká posádka obsadila ve finále K2 osmé místo. Zlato vybojovaly maďarské reprezentantky.
Peking – Česká posádka obsadila ve finále K2 osmé místo. Zlato vybojovaly maďarské reprezentantky.
Peking – Olympijský závod českým bikerům vůbec nevyšel.
Olomouc/Prostějov - Třináctku nemají rádi jen pověrčiví lidé, po olympiádě v Pekingu ji nesnáší také česká dvojice dráhařů Alois Kaňkovský – Milan Kadlec. Jejich třinácté místo v bodovacím závodě v nich zanechalo dojem zbytečně odvedené práce. Ambice byly totiž větší.
Olomouc/Prostějov - Třináctku nemají rádi jen pověrčiví lidé, po olympiádě v Pekingu ji nesnáší také česká dvojice dráhařů Alois Kaňkovský – Milan Kadlec. Jejich třinácté místo v bodovacím závodě v nich zanechalo dojem zbytečně odvedené práce. Ambice byly totiž větší.
Peking - Jihoameričani si ve finále olympijského turnaje poradili s Nigérií.
Hradec Králové/ Spor o sledování olympijských her vyvrcholil fyzickým útokem. Osmadvacetiletý muž zavolal hradeckou městskou policii s tím, že ho fyzicky napadla vlastní manželka. A to při hádce o sledování olympiády v televizi.
Peking - Český desetibojař přemýšlí po nepovedeném pekingském závodě o příští olympiádě.
Peking - Co znamenají sportovní úspěchy proti životním tragédiím?
Hradec Králové - Spor o sledování olympijských her vyvrcholil fyzickým útokem.
Otaslavice - V Otaslavicích budou mít dvě nová hřiště.
Peking - Desetibojař Šebrle skončil až šestý. Vrcholem dne byl jamajský světový rekord ve štafetě.
Peking – V semifinále basketbalového turnaje zválcoval americký výběr Argentinu 101:81.
Peking – Jamajská štafeta ovládla závod na 4x100 metrů nejlepším výkonem v historii.
Peking - Český desetibojař skončil na olympiádě šestý. Mladý tyčkař Kudlička vybojoval desáté místo.
Peking - Sledovali jste s námi živě desetiboj na hrách v Pekingu.
České Budějovice - Čína volá, dvaačtyřicetiletý reprezentant z Českých Budějovic Josef Štiak příští týden odletí do Pekingu už na svou třetí paralympiádu.
Peking - Po vítězství 3:0 se z bronzové olympijské medaile raduje brazilská fotbalová reprezentace.
Peking – Semifinále bikrosu skončilo pro Janu Horákovou pádem a vyraženým dechem.
Rtyně v Podkrkonoší/ Prázdninovou dílnu na Klučance v Dědově pořádá tento týden Taneční škola Bonifác. Program zahrnuje především taneční přípravu a je koncipován v indiánském duchu.
Peking – Sprinteři a sprinterky z Jamajky ovládli pekingský ovál. Není to náhoda.
Třeboň - Po dlouhých třiadvaceti letech uspořádají o víkendu veslaři třeboňské Jiskry mezinárodní regatu. Na rybníku Svět se pochopitelně od té doby mnohokrát závodilo, ovšem vesměs se jednalo o mistrovské tuzemské šampionáty, které ale slavný jihočeský oddíl neprezentoval jako svůj podnik.
Dědov -Pětasedmdesáti dětem ve věku od šesti do 15 let, desítce instruktorů a stejnému počtu vedoucích dneškem končí prázdninová dílna, kterou v areálu táboruKlučanka uspořádala Taneční škola Bonifác ze Rtyně v Podkrkonoší.
Peking - Dva míče rozhodly nádherný semifinálový zápas mezi volejbalisty Ruska a USA.
V průběhu pekingské olympiády dochází k zajímavému jevu. Názor přítomných cizinců na Čínu se zcela mění. Mají totiž možnost vidět tu opravdovou Čínu a vytvořit si o ní reálný obraz.
Valašské Meziříčí - Počátkem září se čtenáři registrovaní ve veřejné knihovně v Krhové dočkají významné změny.
Londýn - Velkou kritiku si vyslechli angličtí fotbaloví reprezentanti po středeční remíze s Českem.
Krnov, Peking - Odteď se mohou krnovští plavci bít na prsou: učil nás olympionik. Rostislav Vítek, závodník brněnské komety, je v krnovském bazénu známou postavou. Před lety řešil existenční krizi a útočiště našel právě v klubu Michaela Mrůzka.
Peking - V rozhovoru pro Žatecký a lounský deník Miroslav Varga potvrdil, že chce bojovat i na dalších hrách.
Písecko - Set–top–boxy nebudou brzy stačit. Diváci musí antény předělat na digitální, jinak naladí na Písecku jen ČT, ne Novu a Primu.
Peking - „Že to vyjde zrovna v dešti, o tom jsem trochu pochybovala,“ svěřila se olympijská vítězka.
Peking – Semifinále bikrosu skončilo pro Janu Horákovou pádem a vyraženým dechem.
Paříž - Tibetský vůdce dalajláma tvrdě kritizoval Peking za střelbu do tibetských protestujících, ke které došlo v pondělí 18. srpna v provincii Kham.
Peking – Třináctý den olympijských her vPekingu přinesl radost především českým atletům. Podívejte se.
Peking – Obhájce aténského zlata pokazil kouli, přesto se na výšce stačil vrátit do bojů o medaile.
Peking – Australanky se potřetí v řadě střetnout o olympijský titul s Američankami.
Peking - I když Dana Hadačová podlehla, může být Hodonín pyšný. Na olympiádě v čínském Pekingu reprezentovala nejen Českou republiku, ale i své rodiště.
Peking – Čínské vedení nenechává nikoho na pochybách, že nebude trpět žádné protesty ze strany obyvatelstva. Ani během olympiády.
Peking - Poslední díl deníku atletky Zuzky Schindlerové z Bašky, která ve čtvrtek na pekingské olympiádě bojovala v závodě v chůzi na 20 km, nelze ukončit jinak než gratulací. Přestože se domů nevrací s žádnou medailí, za svůj výkon se určitě stydět nemusí. Naopak. Zuzko, děkujeme!
Písek - Ve čtvrtek odpoledne vybojovala česká oštěpařka Barbora Špotáková na olympiádě zlato. Tomáš „Magor“ Doležal Píseckému deníku řekl, že do týdne složí skupina Tři sestry pro Barboru píseň.
Peking - Česká oštěpařka si posledním šestým pokusem 71,42 metrů dohodila pro zlatou olympijskou medaili.
Jablonec n. N., Peking - Neuvěřitelná atmosféra kralovala na Mírovém náměstí v Jablonci. Stovky lidí se ve čtvrtek přišly podívat na olympijské vítězství jablonecké oštěpařky Barbory Špotákové.
Peking /FOTOGALERIE/ - Na stupně vítězů nedosáhl ani druhý český pětibojař Michal Michalík. Skončil šestý.
DOMAŽLICE - Sabina Gerlická (AC Domažlice) zaběhla 300m v osobním rekordu 43,58 PETR KONOP
Peking - Sledujte s Deníkem olympijský závod oštěpařek, ve kterém je největší favoritkou Barbora Špotáková.
PLZEŇ - Český fotbal se po dlouhé době dočkal ve světě skvělého úspěchu. A zásluhu na tom má rozhodčí Dagmar Damková.
Kolín/ Nejen horská kola a cyklokros, ale i silniční cyklistika přináší úspěchy kolínské stáji Scott Scania team. Kadet Dan Veselý se stal mistrem republiky v časovce jednotlivců. Blízko medaili byla i Karolína Kalašová, která skončila mezi kadetkami čtvrtá.
Jindřichohradecko - Úryvky z Jihočeské pravdy, které dokreslují situaci na jihu Čech a na Jindřichohradecku.
PLZEŇ - Hodně nabitý program měla včera sportovní střelkyně Kateřina Emmons.
Šumperk - Sovětská armáda obsadila šumperská kasárna koncem října 1968 a její dočasný pobyt se protáhl na téměř dvaadvacet let.
Peking– České výškařky Straková a Dubnová postoupily do finále, stejně tak oštěpař Veselý.