Plzeň - Jak jinak než koupáním ve studené vodě Velkého boleveckého rybníka v Plzni mohou přivítat otužilci Nový rok? Na břehu pod Bílou Horou se jich tři hodiny po poledni první den letošního roku sešlo více než tři desítky.
Opava /FOTOGALERIE/ – O tom, že vánoční svátky nemusí být čistě jen o klidu a pohodě, ale i adrenalinu, se před nedávnem přesvědčila necelá stovka návštěvníků, která se shromáždila na břehu Stříbrného jezera. Cíl byl jediný - povzbudit partu otužilců.
Břeclav /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - I s grogem nebo svařeným vínem v ruce je pohled na muže, kteří se v plavkách vrhají do ledové řeky Dyje, mrazicí. Pro někoho možná až šokující.
Štětín /ROZHOVOR/ - Českolipská plavkyně Petra Chocová si z mistrovství Evropy, které se konalo v polském Štětíně, přivezla nejenom finálovou účast, ale i nový český rekord na 50 m prsa - 0:30,88!
Břeclav /FOTOGALERIE/ – Je půlka prosince, ale kolem česko-rakouské hranice se pohybují lidé oblečení jen v plavkách. Okolojdoucí lidé jen kroutí hlavami. Ti, kteří jsou na odlehlém místě na břehu Dyje poblíž Pohanska, však vědí své.Konal se tu totiž 3. ročník plaveckého závodu Dyje-Schengen, při kterém padesátka plavců, mezi nimiž nechyběly ani ženy, překonala státní hranici v ledové vodě Dyje.
Kozmice – Dvakrát to zkusila a nedostala se ani do semifinále. Nevzdala to, přihlásila se napotřetí a úspěch na sebe nenechal čekat. Spolu s dalšími třinácti dívkami bude v příštím roce soutěžit o korunku České miss.
Znojmo, Štětín – Plavec Michal Rubáček má za sebou první start na evropském šampionátu v polském Štětíně. Na sto metrů kraul dosáhl na svůj osobní rekord.
Jablonec n. N. – Pět pěkných dárků získávají vylosovaní výherci, které se spolu s rodiči přišly minulý týden bavit do jabloneckého bazénu na Mikulášskou v plavkách.
Karviná - Po letošní červnové premiéře, kdy se o titul královny krásy z Karvinska utkaly -náctileté dívenky v soutěži Miss Passionfashion model, je tu nyní soutěž pro ženy.
Střekov - Zatímco většina Ústečanů se venku choulila do bund a spěchala do tepla, Martin Vlček odstavil auto pod střekovským hradem, došel k Labi a svlékl se do plavek.
Střekov /HLASOVÁNÍ/ - Zatímco většina Ústečanů se v pátek venku choulila do bund a spěchala do tepla, Martin Vlček odstavil auto pod střekovským hradem, došel k Labi a svlékl se do plavek.
Rychnovsko - Každým rokem přibývá těch, kteří se rozhodnou udělat si „druhé léto” a vyrážejí i s cestovními kancelářemi z Rychnovska do nejrůznějších exotických destinací. Koupí zájezdu a balením plavek by však nemělo vše skončit.
Bohučovice - Jednou jsem se já a mých pět kamarádů vydali na procházku. Krásně svítilo sluníčko, a tak jsme se rozhodli, že půjdeme k řece. Když jsme tam došli, tak jsme se svlékli do plavek a šli se koupat. Moc jsme se bavili.
Klatovy - Radost z plavání s miminky kazí maminkám nevybavenost zázemí v plaveckém bazénu v Klatovech. Stěžují si například na vzdálené toalety a minimum pomůcek, musejí si je nosit samy.
Karviná, Olomouc – Celkem 617 kusů triček, mikin, zimních bund, teplákových souprav, čepic, šatů, plavek a kalhot s nášivkami značky NIKE si od karvinských celníků převzal pro humanitární účely zástupce Českého červeného kříže Olomouc.
Znojmo – Návrat z vysokohorského soustředění a závod v Jihlavě. Přesně takovou náplň měli v posledních dnech znojemští plavci. Z jihlavského Axis Cupu dovezli jednu bronzovou medaili. Možná i proto, že absentovala jednička klubu Michal Rubáček.
Horšovský Týn - Poslední den prodlouženého víkendu se v jezdeckém areálu Chodské pily v Horšovském Týně sešli chovatelé koní, aby se pochlubili plody své práce. Svaz chovatelů koní – západní Čechy zde pořádal již IX. ročník oblastní přehlídky koní všech plemen.
Praha - Už podvanácté bude odborná porota vybírat v rámci soutěže Miss Praha Open nejkrásnější dívku v Praze. Ačkoli je v názvu soutěže jméno stověžaté matky měst, vítězka může pocházet odkudkoli, stačí, aby se občas pohybovala po Praze.
Klatovy - Šest týdnů mají za sebou Sabina Sádlíková, Jan Jirák, Ludvík Pouza a Daniela Loudová, kteří se rozhodli na stránkách Deníku, před zraky čtenářů, utkat v hubnutí pod dohledem zkušené cvičitelky Mirky Zámečníkové ze studia WellnesM Klatovy.
Jindřichův Hradec -Mnoho návštěvníků bazénu nedodržuje hygienu, jindřichohradecký plavecký bazén není výjimkou. Na často banalizovaný problém poukázala vedoucí bazénu Ivana Stephan:
Teplice - Děti z Teplicka si do pondělí mohou užívat podzimní prázdniny. Pokud nechtějí být doma, mohou využít služeb například domů dětí. Podívali jsme se včera na nabídku některých z nich.
Brno /INFOGRAFIKA UVNITŘ/ - V létě do plavek, v zimě na běžky. Tak by mohl vypadat celoroční provoz areálu brněnského koupaliště na Riviéře. Městská společnost Starez, které koupaliště patří, tam chce ještě letos postavit novou lyžařskou dráhu. Na své si tak přijdou milovníci zimních sportů i v centru Brna.
Plzeň /FOTOGALERIE/ - Uspějí černovlasé, blondýnky nebo zrzka? V plzeňském Parkhotelu se soutěžilo o prestižní titul Dívka Šumavy. O královskou korunku z přírodních kamenů se při galavečeru ucházelo deset finalistek z Plzeňského a Jihočeského kraje.
Olomouc - Po letní pauze bude olomoucký aquapark opět patřit vyznavačům koupání bez plavek. Sobotní akce s názvem Naturistická Olomouc nabídne kromě vodního dovádění a relaxace již tradičně také spoustu zábavy pro malé i velké.
Kladno/FOTO/ – Dámy v kloboucích, kostýmech a kožiších. Muži s nadkolenkách, s motýlkem či šálou a v pláštích. Všichni bez ohledu na věk a pohlaví mají v ruce kufr a staví se na start.
Brno – Výprodej plavek pomalu ještě neskončil, ale v regálech už se začínají řadit svatí muži se špičatou čepicí a holí v barevném staniolu. Mávající Mikulášové a Santa Clausové v první polovině října působí podle některých Brňanů jako sáňky v létě.
Brno – Výprodej plavek pomalu ještě neskončil, ale v regálech už se začínají řadit svatí muži se špičatou čepicí a holí v barevném staniolu. Mávající Mikulášové a Santa Clausové v první polovině října působí podle některých Brňanů jako sáňky v létě.
Litomyšl – Krytý plavecký bazén se stal v pondělí večer Stavbou roku 2011. Titul získal bazén od poroty za vytvoření přátelské sportovní stavby se zřetelem k netradičnímu pojetí zelených střech.