
Autodrom Rally Série zamíří do Sosnové
Česká Lípa - Druhý závod seriálu Autodrom Rally Série 2018/19 se uskuteční v neděli 9. prosince v Sosnové u České Lípy.
Česká Lípa - Druhý závod seriálu Autodrom Rally Série 2018/19 se uskuteční v neděli 9. prosince v Sosnové u České Lípy.
Táborsko - V pátek pokračuje v tištěném Táborském deníku seriál Jak jsme žili v Československu. Podíváme se, jak se za Československa žilo lidem, nahlédneme do kronik různých spolků, sportovních klubů či zájmových sdružení.
Stará Paka - V pátečním vydání seriálu Jak jsme žili v Československu se vypravíme do oblasti Staropackých hor, které střeží bohatou místní historii.
Kratonohy - V pátečním vydání zavzpomínáme v rámci speciálního seriálu Jak jsme žili v Československu na historii Kratonoh.
Rychnov nad Kněžnou - V pátečním vydání zavzpomínáme v rámci speciálního seriálu Jak jsme žili v Československu na historii rychnovské nemocnice.
Strakonice - Pokračujeme v seriálu Jak jsme žili. Tentokrát se v pátečním tištěném vydání Strakonického deníku podíváme do historie strakonického gymnázia.
Chomutovsko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 7. prosince.
Mostecko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 7. prosince.
V tištěném Přerovském a hranickém deníku bude v pátek 7. prosince další díl seriálu Jak jsme žili v Československu. Představíme obec Lazníky.
V tištěném Šumperském a jesenickém deníku vyjde v pátek 7. prosince další díl seriálu Jak jsme žili v Československu. Představíme železničáře z Hanušovic. Páteční tištěné vydání Olomouckého deníku najdete ve zvýšeném počtu kusů v trafikách na ulici Hlavní v Hanušovicích.
Děčínsko - V pátek 7. prosince pokračuje pouze v tištěném Děčínském deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.
Orlickoústecko - Na stránkách Orlického deníku můžete pravidelně vidět speciální strany věnované projektům Deníku.
Kaplice – Seriál prosincových halových turnajů v sálovém fotbale, které se odehrávají v hale ZŠ Školní Kaplice, má před sebou třetí pokračování.
Drsné ženy, co umí vzít věci do svých rukou. Někdy samy od sebe, jindy prostě proto, že jim nic jiného nezbývá. Jako Vdovy ve stejnojmenném filmu Steve McQueena.
Ústecko - V pátek 7. prosince pokračuje v tištěném Ústeckém deníku unikátní seriál Jak jsme žili v Československu.
Teplicko - V pátek 7. prosince pokračuje v tištěném Teplickém deníku unikátní seriál Jak jsme žili v Československu.
Dlouhodobý seriál Deníku Jak jsme žili v Československu představuje týden co týden obrazově jednu obec nebo město z regionu. V pátečním vydání Prostějovského Deníku najdete tentokrát ohlédnutí za životem v obci Čelechovice na Hané.
V tištěném Olomouckém deníku bude v pátek 7. prosince další díl seriálu Jak jsme žili v Československu. Představíme obec Babice.
Česká Lípa - Letošní už 22. ročník Okresní běžecké ligy Českolipska je u konce.
Čepice, oblečení, intimní partie, kočárky i takové úkryty nenechavci zkoušejí.
Nové komediální seriály Most!, Zkáza Dejvického divadla, Strážmistr Topinka, ale i pokračování série Detektivové od Nejsvětější trojice, premiérová řada Rapla nebo talk show Václava Kopty. Česká televize představila jarní novinky, které se na obrazovkách začnou objevovat už s nástupem ledna.
Livigno, Karlovy Vary – I ve druhém závodu sezony, individuálním prologu v Livignu, byl eD system Bauer Team v rámci Visma Ski Classics vidět.
Stračov /ROZHOVOR/ - Východočeský motocyklový závodník Marek Červený úspěšně zakončil letošní sezonu, když po čtvrtém místě v seriálu IRRC dojel v Macau GP jedenáctý!
Livigno, Karlovy Vary – Skvěle. Parádní start měl do nové sezony Visma Ski Classics v italském Livignu, kde Ski Classic odstartoval týmovým prologem, eD system Bauer Team, který obsadil třetí místo.
Nenechavci všeho druhu jásají začal předvánoční čas plný hojnosti.
Internetoví vykukové mají bujnou fantazii. V balících může být cokoliv.
Karlovy Vary – Je to tady. Startuje nový ročník Visma Ski Classics. Na úvod prestižního seriálu dálkových běhů čeká tým Lukáše Bauera týmový a individuální prolog.
Mezná - V pátek pokračuje v tištěném Táborském deníku nový seriál Jak jsme žili v Československu. Podíváme se, jak se za Československa žilo lidem, nahlédneme do kronik různých spolků, sportovních klubů či zájmových sdružení.
/INFOGRAFIKA/ Dlouhodobá strategie. Na nedělním startu nového ročníku biatlonového Světového poháru ve slovinské Pokljuce nebude pochopitelně chybět ani česká reprezentace.
Vrchlabí - Dlouhodobá strategie. Na nedělním startu nového ročníku biatlonového Světového poháru ve slovinské Pokljuce nebude pochopitelně chybět ani česká reprezentace.
Český Krumlov - I tento pátek v tištěném vydání Českokrumlovského deníku pokračuje seriál, v němž nahlížíme do historie našich měst, obcí, spolků a institucí v době Československa.
Slatina nad Zdobnicí - V pátečním vydání zavzpomínáme v rámci speciálního seriálu Jak jsme žili v Československu na historii Slatiny nad Zdobnicí.
Boharyně - V pátečním vydání Hradeckého deníku zavzpomínáme v rámci speciálního seriálu Jak jsme žili v Československu na historii Boharyně.
V tištěném Olomouckém deníku bude v pátek 30. listopadu další díl seriálu Jak jsme žili v Československu. Představíme obec Haňovice.
České Budějovice – V budějovické sokolovně se hrály dva oblastní badmintonové turnaje mládežnických kategorií, a to staršího žactva U15 a nejmladších přípravek.
Dlouhodobý seriál Deníku Jak jsme žili v Československu představuje týden co týden obrazově jednu obec nebo město z regionu.
Chomutovsko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 30. listopadu.
Škrdlovice – Věkem teprve žáci na přelomu prvního a druhého stupně základní školy, přesto již zkušení závodníci, kteří válcují republikovou konkurenci. O kom, že je řeč? O sourozenecké dvojici, jedenáctiletém Jaroslavu Novákovi a jeho o rok mladším bratru Antonínovi, kteří totálně ovládli uplynulý ročník terénní motocyklové soutěže Offroadmaraton.
Děčínsko - V pátek 30. listopadu pokračuje pouze v tištěném Děčínském deníku dalším dílem seriál Jak jsme žili v Československu.
Mostecko – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 30. listopadu.
Ústecko - V pátek 30. listopadu pokračuje v tištěném Ústeckém deníku unikátní seriál Jak jsme žili v Československu.
Orlickoústecko - Na stránkách Orlického deníku můžete pravidelně vidět speciální strany věnované projektům Deníku.
Teplicko - V pátek 30. listopadu pokračuje v tištěném Teplickém deníku unikátní seriál Jak jsme žili v Československu.
Okres Louny – Každý pátek přinášíme v tištěném vydání Deníku fotky, na kterých se s vámi podíváme do minulosti, do československé minulosti. Další díl naleznete v novinách už v pátek 30. listopadu.
Liberec – Talentovaná herečka Patricie Solaříková, televizním divákům známá hlavně díky nekonečnému seriálu Ulice, si odskočila z natáčení a vydala se na roadshow. Během ní navštíví třináct měst, aby představila charitativní kalendář Psí život, pro který letos zapózovaly v psí společnosti herečky jako Jitka Schneiderová, Ljuba Krbová, Veronika Arichteva či Kaira Hrachovcová.
Policie radí: nic neplaťte, jde o podvod. Někteří lidé přesto peníze zaslali. Proč asi?
Odborníci z americké společnosti AT&T v roce 1993 sestavili v rámci reklamní kampaně sérii předpovědí, jakým směrem se bude ubírat vývoj technologií. Ve většině případů se nemýlili. U příležitosti 25. výročí kampaně proto přichystali novou předpověď. Co nás v nejbližší době čeká?
Plzeň - Sedm závodníků jindřichohradeckého Plaveckého klubu se prezentovalo v pětadvacetimetrovém bazénu v Plzni – Slovanech, kde se plavaly tradiční „Plzeňské sprinty“. Závod byl sedmým podnikem seriálu Český pohár – Arena Cup.
První adventní neděle 2. prosince bude ve Slováckém divadle speciální. Děti budou mít úplně naposledy možnost vidět krásnou pohádku Špalíček veršů a pohádek a zároveň si vyrobit vánoční dekorace v mikulášských dílničkách. Zábavný program čeká i na rodiče a přijde i Mikuláš.
Českolipsko – Ve středu 28. listopadu přinese tištěný Českolipský deník čtenářům další díl druhého ročníku seriálu Naši prvňáci.