OBRAZEM: Kolekce oděvů představili na molu v UFFU
Trutnov - Zajímavé modely mohli zhlédnout návštěvníci módní přehlídky, která se ve čtvrtek vpodvečer konala ve společenském centru Uffo.
Trutnov - Zajímavé modely mohli zhlédnout návštěvníci módní přehlídky, která se ve čtvrtek vpodvečer konala ve společenském centru Uffo.
Kolín - Tento víkend startují některé fotbalové soutěže. Do mistrovských bojů zasáhnou týmy v divizi, krajském přeboru a I. A třídě.
Jeseníky /FOTOGALERIE/ – Hasiči budou vyjíždět do Jeseníků k lidem zasypaným lavinou. Taktické cvičení absolvovala jednotka Hasičského záchranného sboru Jeseník 10. března na Červené hoře, která je jedním z lavinových katastrů v Jeseníkách. Výcvik hasičům připravila horská služba.
Kadaň, Most – Letošní Zimní běžecký pohár v Kadani skončil, Po už zveřejněných výsledcích mládeže přinášíme celkové pořadí mužů a žen, dvou nejpočetněji obsazených kategorií.
Šumpersko/Jesenicko - Přinášíme přehled nejzajímavějších sportovních akcí na víkend.
Plzeň – V realizačním týmu FC Viktorie Plzeň je Miroslav Jedlička benjamínkem. Odchovanci rokycanského fotbalu je čtyřiadvacet let a je nejmladším vedoucím mužstva v Gambrinus lize.
Klatovsko - Víkendový sportovní program
Břeclav – Trenér Luděk Zlámal si do zimní přípravy nejstarších dorostenců přibral do kádru devatenáctiletých fotbalistů MSK Břeclav i několik hráčů z mladších ročníků, kteří by v budoucnu měli své starší kolegy nahradit. Jedním z nich je i středový obránce MSK Roman Pafkovič.
Kladno /ROZHOVOR/ -Za necelé dva roky má za sebou spoustu úspěchů. Největší přišly letos na halovém Mistrovství České republiky v atletice mužů, kde získal nejen bronzovou medaili, ale i potřebné zkušenosti do budoucna.
Sokolov - Vzpěračský veterán je loňským mistrem světa
Orlickoústecko - Přinášíme přehled sportovních akcí regionu.
Pardubice - Pardubický florbal prochází omlazovací kúrou. Podle výsledků v základní části letošní sezony to ale vypadá na pořádný maratonský běh.
Mělnicko - Kam o nadcházejícím víkendu za sportem?
Svitavsko - Pozvánka na víkendové sportovní akce.
Rakovník – Nabídka, kam můžete na Rakovnicku vyrazit o víkend za sportem.
Strakonice – Druhým rokem je Základní škola Poděbradova ve Strakonicích zapojena do projektu Comenius.
Pacov – Nejstarší obyvatelka Pacovska Růžena Svobodová se dožila sta let.
Liberec – Pokud by podobně jako pro učitele existovala soutěž o školníka roku, pak by jejím vítězem byl nepochybně Rudolf Dlask z liberecké Mateřské školy v Gagarinově ulici. Právě z jeho amatérské dílny totiž pocházejí skvostné dřevěné neboli přírodní hračky, jimiž za poslední období, a navíc zcela nezištně, obdaroval jak svého vlastního zaměstnavatele, tak i několik dalších mateřských škol.
Jičínsko - Přinášíme náměty, kam za sportovním vyžitím:
Přerovsko - Kam o víkendu na Přerovsku za sportovními zážitky i za pohybem. Podívejte se na naše tipy.
Jičín – Na únorovém zasedání okresního výkonného výboru ČSTV se projednávalo zejména statistické šetření v tělovýchovných jednotách a sportovních klubech okresu, kdy za rozhodný termín je považován stav k 31. 12. 2010.
Karlovy Vary - Zastupitel města Karlovy Vary Richard Ullisch (ČSSD) a jeho pohled na současné vedení karlovarského magistrátu
Opava /ROZHOVOR/ – Tak už je to tady! Galavečer opavského sportu se hlásí o slovo. Dnes ve večerních hodinách bude znám sportovní král Opavska za rok 2010.
Prostějovsko - Je tu víkend a s ním celá řada kulturních i sportovních akcí. V našem přehledu najdete výběr těch nejzajímavějších. Podívejte se, třeba se právě vám trefíme do noty. V pozvánkách najdete akce všeho druhu. Například na víkendové plesy nebo mecheche v prostějovských klubech. Mezi zajímavé podniky patří určitě Mladá scéna v Duze nebo dětské karneválky v Křenůvkách či Jesenci. Úplně dole v článku objevíte oblíbené Kam za sportem?
Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí, ktré se uskuteční v okrese ve dnech 12. - 14. března.
Litovel – Přes pět set mažoretek různých věkových kategorií se v sobotu utká o Litovelský pohárek 2011. První ročník soutěže mažoretek přivítá v Litovli skupiny z celé České republiky i Slovenska.
Připravit kousky alobalu, okořenit maso, nakrájet na plátky cibuli, kuchařský tým restaurace Sport Pub Zlatopramen na zimním stadionu vařil vítězný čtenářský recept.
Blansko – Sedmnáctiletý blanenský baseballista Štěpán Havlíček podepsal loni šestiletou smlouvu s týmem Major League Baseball Tampa Bay Rays.
Hradecko - Naše nejen víkendové sportovní tipy pro vás…
Karlovarský kraj – V letošním roce uvidí diváci na televizních obrazovkách pouze jednu soutěž krásy.
Litoměřice – Co se naučíš v mládí, dobře uplatníš i později. Víc než pravdivé rčení i ve sportu.
Ústí nad Labem /SPORTOVNÍ TALENT/ – Jako malý kluk se vrtěl u televize takovým způsobem, že si toho všimla nejen maminka.
Liberec – Finanční situace v roce 2011 je velice nejasná a nepřehledná.
Šumperk /ROZHOVOR/ – Úvodní utkání baráže o 1. ligu skončilo pro šumperské hokejisty porážkou na ledu Chrudimi. Prvoligoví domácí vedli už 6:0, Draci se ale vzepjali a dokázali stáhnout na 6:4, aby pak v závěru inkasovali v dvojnásobném oslabení.
Tachov -Rozhovor: Předseda Okresního fotbalové svazu Tachov hovořil nejen o financování sportu
Šumperk – Ceny města Šumperka za rok 2010 odsouhlasili 10. března šumperští zastupitelé.
Kolín - Už podruhé v letošní sezoně si mladí kolínští hráči zahráli s hokejistkami pražské Slavie. Zatímco v podzimním utkání bral výhru Kolín (5:2 pozn. red.), tentokrát se radovaly ženy v poměru 6:5.
Brno - Ani přes neúspěch v prvním kole extraligy se judisté v Králově Poli budoucnosti nebojí
Nové Město nad Metují – V novoměstském Kině 70 seve středu 9. března v podvečer konalo vyhlášení nejlepších sportovců Nového Města nad Metují za rok 2010. Na anketě, kterou mělo pod patronací město, se objevili kromě oceňovaných sportovců, kolektivů, tělesně postižených i trenérů rovněž zástupci města v čele se starostou Petrem Hable či senátorem Petrem Pakostou.
Benešovsko – O víkendu pokračují soutěže ve futsalu, basketbalu, začíná jarní část ve fotbale a hrají se i přípravy.
Plzeň – Prohlédnout si zblízka planety sluneční soustavy nebo se projít po Mléčné dráze teď můžete v plzeňském science centru Techmania.
Chrudim, Ústí nad Orlicí – Spor poslanců Jana Čechlovského a Radima Jirouta, kteří kromě stejné příslušnosti k poslaneckému klubu sdílí společně i stejnou kancelář ve Sněmovně Parlamentu, se netýká politiky, ale sportu.
Pojizeří – Sportovní anketa spěje do svého krajského finále. Do něho se z každého okresu Libereckého kraje kvalifikovali ti nejlepší. Čtenáři Deníku mohou hlasovat a jejich hlasy budou těmi poradními.
Frenštát pod Radhoštěm - Devětadvacátý ročník Poháru žen ve skokových soutěžích proběhl v sobotu v hale TJ Slovan Frenštát pod Radhoštěm Na Nivách. Jako každoročně byl o závody velký zájem, celkem bylo uskutečněno 109 startů.
Chomutov – Až pět milionů korun dají každý rok Severočeské doly městu Chomutov. Zavázali se k tomu v dohodě o spolupráci na další čtyři roky, kterou zástupci obou stran podepsali.
Znojemsko – Jarní prázdniny se blíží. Zatímco děti se těší, rodiče přemýšlí, jak své ratolesti v době týdenního volna zabaví. Vybírat mohou třeba z bohaté nabídky domů dětí a mládeže (DDM).
Ústí nad Orlicí, Chrudim – Spor poslanců Radima Jirouta a Jana Čechlovského, kteří kromě stejné příslušnosti k poslaneckému klubu sdílí společně i stejnou kancelář ve sněmovně parlamentu, se netýká politiky, ale sportu.
Prachatice – Na kroužek jeho členové musejí chodit s chrániči, rukavicemi. Chybět ale nesmí ani přilba a hokejka. Mezi chlapci je velmi oblíbený. Jde o hokejbal.
Východní Čechy – Zima byla opět pro volně žijící živočichy krutá, časté kolísání teplot a silné mrazy potvrdily nutnost péče o zvěř a přikrmování.
Zlín – Den s datem 8. března je celosvětově oslavován jako Mezinárodní den žen (MDŽ). Příslušnice něžného pohlaví dostávají od svého manžela, přítele, kolegy nebo mužského příbuzného rozmanité dárky. Většinou jde o květiny a cukrovinky. A jak by asi vypadala varianta opačná?