
Soutěž Hubněte s Deníkem prodlužuje uzávěrku
Krnov - Zanechalo na vás vánoční cukroví a jiné laskominy citelné rány v podobě nevzhledných kil navíc? Zhubněte a buďte za to odměněni!
Krnov - Zanechalo na vás vánoční cukroví a jiné laskominy citelné rány v podobě nevzhledných kil navíc? Zhubněte a buďte za to odměněni!
Písek - Peníze by měly podpořit sociální oblast, neziskové organizace a sport pro mládež.
Dobruška - Úspěšný trenér Milan Mikušík věří v partu, která táhne společně za jeden provaz.
Ústí nad Labem – Přemýšlíte, v jakém sportu vynikne vaše dítě? Chcete něco originálního? Hledáte nový a progresivní sport? Vyzkoušejte nové kurzy badmintonu v multifunkčním sportovním centru T-Club u zimního stadionu.
Hodonín – Stará koalice byla pomalá, tvrdí ta nová. A tak chce rychle dokončit rozpočet pro tento rok, rozhodnout o investicích a rozdělit si funkce.
Litoměřice – V Litoměřicích skončily dvoudenní zápisy do prvních tříd základních škol.
Polička – Nejúspěšnější sportovci Svitavska za rok 2010 byli vyhlášeni v úterý večer v zaplněném sále Tylova domu.
Chrudim – Zastupitelé města nevyhověli žádosti futsalistů FK Era–Pack Chrudim a neschválili sportovcům požadovanou dotaci na proběhlou akci ve výši 290 tisíc korun.
Dolní Bečva – Maškarním karnevalem pro děti ožije v sobotu odpoledne hala základní školy v Dolní Bečvě. V programu zahraje a zazpívá Majer trio, organizátoři připravují také zábavná stanoviště pro všechny děti, bohatou tombolu i diskotéku.
Okres Louny - Malý slovníček sportovních pojmů pro všechny.
Sušice – I letos si mají možnost spolky v Sušici zažádat o granty v oblasti kultury, sportu, volného času a vzdělávání.
Nymburk -Florbalový klub SKP prý od nového roku nemá kde hrát domácí zápasy. Ze stovky na hodinu pronájmu haly, kterou dosud platil, se částka vyhoupla na 1 500 korun.
Praha, Klatovy – Komentář sekretáře hokejového klubu HC Klatovy Petra Turhobra
Mělník – Anketa Nejúspěšnější sportovec roku se letos na Mělnicku posouvá kvalitativně výš.
Jablonecko - Poznámka Jana Sedláka.
Pardubicko – Po skoro čtyřiceti letech mají příznivci ploché dráhy možnost navštívit závod na ledovém oválu. V sobotu se na písníku v Mělicích mezi Pardubicemi a Přeloučí uskuteční od 13 hodin druhý podnik letošního mezinárodního mistrovství České republiky v závodě družstev na ledové ploché dráze.
Olomoucký kraj – Obří obrazovka na Andrově stadionu v Olomouci, vybudování depozitáře muzea kočárů v Čechách pod Kosířem, nebo výroba divadelní scény a kostýmů pro představení baletní pohádky Tarzan – král džungle. To jsou projekty, které se letos rozhodlo podpořit olomoucké hejtmanství.
Ostrava /ROZHOVOR, DISKUSE/ - Nový fotbalový stadion, Karolina, Klastr Černá louka, proměna Komenského sadů… Na další budoucnost těchto i jiných velkých projektů jsme se zeptali Jiřího Srby (ČSSD), který je od loňského podzimu náměstkem ostravského primátora pro oblast investic.
Debř -Lump vybílil dětem tělocvičnu, sebral jim vybavení za tisíce korun.
Vyškov /ROZHOVOR/ - Pomyslného žezla prvního muže Městského Bruslařského Klubu Vyškov se chopil po zářijové valné hromadě. V období plném emocí především kolem budoucnosti mužského hokeje. Ale byly i problémy s oddalováním zahájení provozu ledové plochy na zimním stadionu a s tím spojené odchody dětí za lepšími podmínkami.
Ústí nad Labem /ROZHOVOR/ - Znáte ho z televizní obrazovky. Vždy s úsměvem moderuje Branky, body, vteřiny. Stanislav Bartůšek pochází z Ústí nad Labem, kde také učil na gymnáziu tělesnou výchovu.
Břeclav – Lední hokej je v Břeclavi nyní sportovní veřejností nejsledovanější sport. Nejde však o popularitu, kterou by se klub chtěl chlubit, jelikož nejde o výrazné sportovní úspěchy, nýbrž o jednání o budoucnosti klubu.
Pustevny – Na pět desítek borců ve věkovém rozpětí od předškoláků po důchodce očekávají pořadatelé mistrovství světa v bobbingu (jízdě na plastových bobech), které se letos již pojedenácté uskuteční 12. února na Pustevnách v Beskydech.
Plesná -Chceme se zabývat věcmi, do kterých už se investovalo, říká Petr Schaller
Jablonec nad Jizerou – Letošní ročník Světového poháru v jízdě na skibobech zahájil úvodním dílem v Jablonci nad Jizerou.
Česká Třebová - Nejmenší zájemci o hokej jsou zváni společně s rodiči na sobotu 5. února na Zimní stadion v České Třebové, kde se od 11.30 hodin odehraje zápas nejmenších třebovských hokejistů s jejich kamarády z Chocně. Probíhat bude také kurz bruslení, který je otevřený každému, kdo se ještě s bruslemi neskamarádil. Led bude patřit i mladým hokejovým nadějím starších ročníků.
Pardubice - Studie počítá s novým sportovním areálem u Gymnázia Mozartova. Za 50 milionů.
Brno /JIHOMORAVANÉ, KTEŘÍ DOBYLI SVĚT/ – Byl jedním z nejlepších trenérů Brna a pod jeho vedením českoslovenští hokejisté poprvé hráli turné v Kanadě. Tragicky zahynul před 50 lety.
Nové Město žije biatlonem, ale na každém kroku ve stopě u lesa Ochozy je cítit, pod jakým tlakem místní organizátoři musejí pracovat.
Pardubice - Studie počítá s novým sportovním areálem u Gymnázia Mozartova. Za 50 milionů.
Jeseníky /FOTOGALERIE/ - Úprk z hradu, Dráha bojovníka a další disciplíny čekaly na závodníky druhý soutěžní den mezinárodního Mistrovství Armády České republiky v zimním přírodním víceboji Winter Survival 2011.
Chrudim - Starostka Chrasti Martina Lacmanová byla ujištěna moderátorem Radkem Šilhanem, že z jeho úst už nezazní zavedený plzeňský výraz „z Chrastu“
Hradec Králové – Nefunkční klávesy, reproduktor, problémy s nabíjením, časté poruchy, které provázejí běžné používání mobilu, zná asi každý.
Názor předsedy libereckého ČSTV Vladimíra Boháče k událostem okolo financování sportu
Jeseníky – Čtrnáctistupňový mráz, ale jinak krásné ráno. Závodníci Winteru Survivalu se v úterý po šesté hodině hrabali ze spacáků, na posilněnou si uvařili polévku a pak s chutí na trať.
Spořice – Do druhé poloviny soutěže vstoupila ve spořické sportovní hale třetí liga. Pořadí na obou koncích tabulky zůstalo stejné.
Sokolov - Silový trojboj, neboli Powerlifting – zvedání silou, se objevil v 60. letech 20. století ve Spojených státech.
Brno - Už teď je jasné, že k připravovanému územnímu plánu Brna podá námitky více než třicet sdružení a jednotlivců. Námitku k němu může podat každý, kdo vlastní pozemek v Brně, nebo si najde zástupce veřejnosti.
Beroun - O čtyři pneumatiky značky Dunlop sport přišel majitel jedné sklepní kójev Košťálkově ulici v Berouně.
Sedlčany - Florbalisté Benešova B odehráli šestý turnaj a v sedlčanské hale si bezpečně poradili s domácími i s béčkem Kobylis.
Prostějov /AKTUÁLNĚ/ – Před špatnou kvalitou ovzduší varovaly v úterý automatické stanice v Prostějově. Na stupnici od jedné do šesti ukazovaly pětku.
Břeclav /ROZHOVOR/ – Loňský rok patřil v očích břeclavských veslařů k těm nejpovedenějším za posledních několik let. Jeho hodnocení se ujal trenér Josef Akai a představil i nejbližší plány svých svěřenců v letošním roce.
Borová – Ve vesnici u Poličky oslavili sto let od založení místního Sokola.
Olomouc - Jiří Kubíček byl vždycky zvyklý nahlas říkat, co si myslí. Od září 2010 komentuje každou středu aktuální sportovní i mimosportovní události pro Olomoucký deník.
Praha - Občas se říká, že nebe není vždycky modré. Tento slogan si vybaví především lidé a samozřejmě i sportovci, kteří se museli poprat s nějakým úkolem, kdy okolnosti k jeho zvládnutí nebyly vždy příznivé. Stejné zkušenosti má i trojnásobný přemožitel kanálu La Manche Jan Novák (1942).
Horní Bojanovice /ROZHOVORY SE STAROSTY/ - Čtyřiatřicetiletý Jiří Šlancar usedl do uvolněného křesla hornobojanovického starosty. Obavy z jeho prokletí ani nové funkce nemá.
Jindřichův Hradec – Osmnáctiletý Kamil Doležal, mezi kamarády známý jako Boash, bydlí v Jindřichově Hradci.
Brno /ROZHOVOR/ - Český jezdec Libor Podmol je úřadujícím freestylovým mistrem světa. V sobotu se představí na závodech v Brně.
Okres Louny - Malý slovníček sportovních pojmů pro všechny.
Slovácko - Byli jste o víkendu 29. - 30. ledna mimo domov, nebo jste jej prožili natolik aktivně, že jste nemohli sledovat zpravodajství na stránkách Deníku? Informovat vás může stručný přehled.