Kam za sportem poslední dubnový víkend?
Blanensko - Přehled víkendových utkání ve fotbalu, volejbalu a závody horských kol.
Blanensko - Přehled víkendových utkání ve fotbalu, volejbalu a závody horských kol.
Brno - Měla by to být svatyně brněnského sportu. Teď je ale hala Rondo spíš oprýskaná kaplička. A protože se za dva roky má do Brna sjet šestnáct nejlepších basketbalových týmů světa, Brno si nechce trhnout ostudu.
Milovice - Ve vojenském prostoru v Milovicích se o víkendu uskuteční závod v rámci mistrovství České republiky v truck trialu.
Děčín - Děčínští basketbalisté jdou do zápasů play off Mattoni NBL s mottem: Bílé dresy, bílé hlediště, naše domácí kolbiště
Svitavsko - Vyznavači zdravého životního stylu míří na Černou horu, fotbaloví fanoušci na stadiony.
Okres Louny - Sportovní klání, která se uskuteční v sobotu 26. a v neděli 27. dubna.
Chomutov - Kam za sportem od pátku do neděle 25. až 27. dubna.
Blansko - Přísedící u blanenského soudu Dagmar Kuncová říká, že do soudní síně chodí ráda. Funkce přísedícího podle ní rozhodně není formalita.
Pardubice - „S ničím jiným než muzikálovými písněmi bez své kapely po republice nejezdím,“ svěřil se Deníku frontman známé skupiny
Českolipsko - Pozvánky na následující víkend.
Děčín - Druhý českolipský klub SSC Č. Lípa/ Mimoň obsadil na MČR FSKA osmou příčku.
Kladno-Hlídejte si své děti! Jaro vytáhlo sexuální devianty z děr. Děvče se ubránilo obratným kopem do holeně.
Orlová - Rozšířit veřejná sportoviště chce v příštích letech město Orlová. Krytá sportovní hala má vzniknout namísto někdejší kotelny nedaleko krytého bazénu.
Nebanice - Kromě českých se na nebanickém kolbišti představí i dvacet německých koní
Uherské Hradiště - Soudní dohru zřejmě bude mít divoká mimořádná valná hromada Veslařského klubu Morávia Uherské Hradiště. Současné vedení klub v čele s předsedou Luďkem Burešem totiž s pomocí najaté ochranky odmítlo na valnou hromadu vpustit několik bývalých i stávajících členů a ti se chtějí bránit.
Brno - Kam za sportem v Brně na víkend 25. - 27. dubna.
Ústí nad Labem - Měl by být alespoň trošku nesvůj, vždyť ho zítra čeká souboj o mistra světa.
Pardubice - Výjimečně bez Kabátu přijel do Pardubic známý zpěvák Josef Vojtek. Na slavnostním vyhlášení nejlepších sportovců Pardubického kraje za rok 2007 v Domě hudby zazpíval muzikálové melodie.
Praha - Zahajovací utkání finálové série futsalové ligy přineslo v hale pražské Sparty dramatický souboj mezi dvěma nejlepšími týmy základní části soutěže. Z důležité výhry se nakonec radovali Pražané.
Benešovsko/ Přijďte o víkendu povzbudit své oblíbené týmy
Braník - Život mu zachránila duchapřítomnost rozhodčích.
Praha - Český olympijský výbor nepřistupuje na úvahy o bojkotu olympijských her.
Žďársko - Nejpozději v pondělí musejí rodiče letošních deváťáků obdržet oficiální písemné vyrozumění o tom, zda se jejich potomek dostal či nedostal na zvolenou střední školu. Většina z těch neúspěšných, kteří to již vědí, však už začala pátrat po náhradní škole, která dosud disponuje volnými místy.
Mariánské Lázně - Pětičlenná výprava z Mariánských Lázní vybojovala v Karlových Varech pět medailí
Mladoboleslavsko/ Program sportovních akcí v sobotu a v neděli.
Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí na víkend 26. - 27. dubna.
Pardubice - Český plošinář byl hostem online rozhovoru na DENÍKu.
Prostějov - Mladí Orli hostí o víkendu Sokol pražský v boji o postup do Final Four extraligy.
Prostějov - Radní doporučili prostějovským zastupitelům schválit veřejnou finanční podporu 300 tisíc korun pro mladé fotbalisty z 1.SK Prostějov. Ti je v úterý na svém zasedání poslechli. Komunisté sice navrhovali zvýšit dotaci na dvojnásobek, ale neuspěli.
Moravská Třebová -Na jedinou střední vojenskou školu v republice se letos hlásí padesát devět dívek. Sítem náročných přijímacích zkoušek ale většinou projde jen třetina z nich. V české armádě je přitom nyní dvacet procent žen.
Praha - Kam za sportem v Praze?
Frýdlant nad Ostravicí - Mezinárodní turnaj v nejstarší deskové strategické hře na světě, go, proběhne 26. a 27. dubna ve Frýdlantu nad Ostravicí.
DOMAŽLICKO - S jarem startují oblíbené soutěže v požárním sportu
Pardubice - Šmidberský chce, aby Pardubice byly nejlepším klubem v České republice.
Chotěboř - Zakažte automaty, žádá radní jedna z chotěbořských matek. Elektronická zábava je podle jejího názoru smrtící spirálou, která ničí rodinné vztahy, ba dokonce může mít na svědomí lidský život.
Chrudimsko - Z ČAKS-AŠA lig moderních šipkařů měli volno v 1. lize Pardubice – Chrudim kvůli republikové Grand Prix v Olomouci.
Děčín - Letos si zatím z jílovského klubu nejlépe vede Martin Přibyl, který vždy zvítězil
Třebíčsko –Budoucí středoškoláci si mohou oddechnout.
Mladá Boleslav/ Osobnosti Mladé Boleslavi jsou přesvědčeny, že hokejisté extraligu zvládnou.
Chotěboř - Zakažte automaty, žádá radní jedna z chotěbořských matek. Elektronická zábava je podle jejího názoru smrtící spirálou, která ničí rodinné vztahy, ba dokonce může mít na svědomí lidský život.
Kolín/ Nervozita. Tak dnes se rozhodne. Podaří se to? Nebo budeme každé ráno lítat přes půl Kolína? Anebo nám malou nevezmou do školky vůbec nikde? No to nevím, co bychom dělali… takto ve čtvrtekráno přemítá mladá rodina s tříletou dcerou. Maminka nastupuje zpět do zaměstnání. Školku nutně potřebuje.
Chrudim - Dlouho očekávaná finálová série play off I. futsalové ligy, která svede mezi sebou dva nejlepší týmy základní části, začíná ve čtvrtek 24. dubna v 18 hodin v hale pražské Sparty.
KARLOVARSKO - Dogtrekking je extrémní vytrvalostní sport, při němž člověk se psem absolvuje stanovenou trať v časovém limitu.
KOLOVÁ - Už tradičně se v předvečer 1. máje v Kolové scházívají vyznavači hry s francouzskými koulemi a nejinak tomu bude letos.
Praha - Kam za sportem v Praze?
Jirkov - Od příštího školního roku už by mělo budovu dnešní jirkovské mateřské školky v ulici Karla Marxe obývat Paraplíčko. Díky větším prostorám uvnitř budovy, ale i přilehlé zahradě by se měla rozšířit nabídka kroužků.
Po sedmi letech hledání je na spadnutí rozhodnutí, které může zásadně pomoci rozvoji hokejbalu v Kralupech.
Havlíčkův Brod - Minulý týden si dala česká reprezentace v akrobatickém létání dostaveníčko v Havlíčkově Brodě. Měla tu totiž přípravné soustředění před blížícím se mistrovství světa a Evropy. Tu přivedl na brodské letiště trenér reprezentace Stanislav Bajzík.
Náchod - Děti, které mají zájem o sport a chtějí se mu aktivně věnovat, měly včera možnost zúčastnit se přijímacího řízení do tříd s rozšířenou výukou tělesné výchovy. Ta má v Základní škole Plhov několikaletou tradici.
Český Krumlov - Roztomilé keramické postavičky na obrázcích Gustava Fifky a neméně půvabné keramické sošky dýchají pohodou na nové výstavě v českokrumlovské Galerii Art u sv. Jošta v Českém Krumlově.