
Televizní Partička řádila v kolínském divadle
Kolín /OBRAZEM/ – Téměř tisícovka diváků viděla ve středu Partičku v kolínském divadle. Odpolední i večerní představení bylo vyprodáno a sál praskal ve švech.
Kolín /OBRAZEM/ – Téměř tisícovka diváků viděla ve středu Partičku v kolínském divadle. Odpolední i večerní představení bylo vyprodáno a sál praskal ve švech.
Bzenec – V předvečery podzimních svátků už se stává tradicí, že školy či obce pořádají pro děti lampiónové průvody. Ten ve Bzenci organizovaný místním SRPŠ byl skutečně masový, i když teplota klesla ve středu večer pod bod mrazu.
Ústí nad Labem /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Kdo „zaspal“ a neviděl koncert Marie Rottrové v Ústí, ač ji má rád, může pouze litovat. Hity Lady Soul, její kamarádi. Fajn atmosféra. Humor. Moře vzpomínek. Toho všeho si užily na dva tisíce diváků na show ostravské soulové lady Marie Rottrové ve čtvrtek ve Zlatopramen Areně. Slavila tu 70. narozeniny a loučila se v rámci turné Vše nejlepší 2011.
Rakovník - Velkou generálku před odjezdem na Mistrovství republiky do Znojma měla dětská country taneční skupina Lentilky.
Vraclav - Svazek obcí „Mikroregion Vysokomýtsko“ připravuje během roku několik aktivit. K nejoblíbenějším kromě letních sportovních her patří podzimní ples.
Kolín /ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ – Televizní pořad Partička zavítá na prkna kolínského divadla. V této improvizační show se svými kolegy vystupuje také herec, režisér a překladatel Ondřej Sokol. Ten je v poslední době velmi vytížený. Na Kolínský deník si ale udělal čas. „Nejdřív je moje oblíbená ta hra, do které mě nevyberou,“ prozradil například na otázku, která z her v pořadu mu je nejbližší. V krátkém rozhovoru pro Deník se ale dočtete i to, co pro něj Partička znamená, jestli už někdy byl v Kolíně, jak na něj vzpomíná a čemu s kolegy říká kolínský fanklub.
Liberec -Liberecká kapela R+Members Club vystoupí v pátek v libereckém Domě kultury. Milovníci stylu hudební kapely Rammstein si užijí.
Kolín /ROZHOVOR/ – Televizní pořad Partička zavítá na prkna kolínského divadla. V této improvizační show se svými kolegy vystupuje také herec, režisér a překladatel Ondřej Sokol.
Kolín – Už ve středu bude v kolínském divadle vládnout improvizace. V rámci svého turné po českých městech tam totiž zavítá Partička.
Linec - Helga Ratzenböcková (45) a Martin Seydl (47) se nechtěli vzít za manžele, chtěli uzavřít registrované partnerství.
Litomyšl - Svatební kytice, vánoční vazby a přehlídka šatů. Zámek v Litomyšli patřil v neděli floristům.
Jablonec nad Nisou /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Rock punkové Tři sestry už jsou hospodská kapela se vším všudy. Na pódiu měly výčep a za pódiem přenos fotbalu. Rybičky 48 se topily… Pravá hospodská zábava s pivem, potem a nefalšovanou českou muzikou na první dobu, které dodala šmrnc harmonika, housle nebo saxofon. To přinesl koncert rock punkové kapely Tři sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem, který si nenechalo ujít přes sedm stovek fanoušků. Třem sestrám předskočila mladá pop rocková nebo pop punková kapela Rybičky 48 z Kutné Hory.
Praha – Hudební skupina Segment se v neděli stala absolutním vítězem druhého semifinálového kola show Česko Slovensko má talent. Druhý nejvyšší počet SMS hlasů diváci poslali zpěváku Tomáši Buranovskému. „Jsem rád, že se diváci nenechali ovlivnit, že projevili svůj názor,“ uvedl Buranovský, který tak narážel na kritiku Jara Slávika.
Hodonín – To byla one-man show. Jeden excelentní výkon výrazně osvěžil jinak spíše průměrný hokejbalový zápas mezi hodonínskými Gladiátory a Vlky A. Lídr loňského semifinalisty zatížil konto soupeře sedmi brankami. Posílení Gladiátoři nakonec deklasovali oslabeného soupeře 13:1.
Hradec Králové - Známá kapela Jumping Drums zavítá do krajské metropole v úterý 22. listopadu.
Nové Strašecí – „Jít v pátek večer do školy? To je ale špatný vtip,“ řekl by si snad každý z nás. Jenže do Základní školy v Novém Strašecí šly tentokrát děti dobrovolně, ba co víc, úplně se tam hrnuly.
Svitavy /FOTOGALERIE/ - Svatomartinské slavnosti na náměstí si v pátek nenechaly ujít stovky lidí. Nechyběl lampiónový průvod, svatý Martin, husy a ohňová show.
Zruč n. S. - Futsalisté zručského Benaga si v nedělním 7. kole Chance futsal ligy smlsli doma na libereckém Andy 8:4. Výhra se zrodila už po prvním poločase, kdy domácí vedli už 6:1.
Jihlava – S režisérem mnoha slavných filmů, mezi něž patří Slunce seno jahody, Princezna ze mlejna, či Kameňák se již zítra setkají návštěvníci jihlavského Divadla Na Kopečku. Beseda s hoštickým rodákem tam začne v 19 hodin.
Brno - Veletrhy Sport Life, Bike Brno, boat Brno a Caravaning Brno na čtyři dny ochromily brněnské výstaviště, kam se hrnuly davy sportovních nadšenců a také závodníků.
Česká Lípa - Ve znamení módy se nesl čtvrteční večer v Kulturním domě Crystal v České Lípě, kde se konala Dance fashion show.
Praha – Svou hlučnou a ohnivou show v sobotu po dvou letech od minulé pražské návštěvy publiku ve zcela zaplněné O2 areně před zhruba 15.000 diváky opět předvedla populární německá kapela Rammstein. Mohla se cítit skoro jako na domácí půdě; šlo totiž o jeden z prvních koncertů jejich současného turné, které dosud nemohli vidět němečtí fanoušci. Ti nejvíce nedočkaví z nich využili blízkosti české metropole a přijeli si do ní poslechnout své oblíbence.
Jičín - Všichni jistě víme, kdo je Jan Kraus.
Uherský Brod /FOTOGALERIE/ - Antonín Tlusťák společně se spolujezdcem Janem Škaloudem a vozem Mitsubishi Lancer WRC , se stali v sobotu v podvečer vítězi Rally Show Uherský Brod.
Brno /FOTOGALERIE/ - Francouzský skladatel a hudební tvůrce Jean Michel Jarre vystoupil v sobotu večer v brněnské Kajot Areně.
Velká Bystřice /FOTOGALERIE/ – Svatomartinský program nachystali na sobotní odpoledne ve Velké Bystřici. Od tamní základní školy odešel průvod děti, maškar a lampionů, v čele se svatým Martinem na bílém koni. Za sebou měl ohňové žongléry.
Ústí nad Labem - Kdo „zaspal“ a neviděl koncert Marie Rottrové v Ústí, ač ji má rád, může pouze litovat.
Horšovský Týn -Největší zájem byl o dobrodružnou hru Pevnost Týn, road show Techmánie a návštěvu hvězdy indiánských filmů Gojko Mitiće
Zlín - Známý iluzionista a vnadná modelka Pavel Kožíšek a Hanka Mašlíková to jsou dvě hlavní postavy nedělní kouzelnické show, která se uskuteční ve zlínském Masters of Rock Café.
Pojizeří - Techtle mechtle to je zbrusu nový název zábavného pořadu známé travesti skupiny HANKY PANKY z Prahy, která pro velký úspěch již poněkolikáté zavítala do semilského regionu.
Uherský Brod - Třetí jezdec letošního mistrovství Evropy, osminásobný slovenský šampion a juniorský mistr České republiky. To je jen stručný výběr ze skvělých závodníků, kteří se zítra v Uherském Brodě představí na Autogames RallyShow.
Rožnov pod Radhoštěm – Na ten zápas asi dlouho nezapomene. Sice dostal šest branek a v 38. minutě utkání pustil do branky svého kolegu, ale přesto byl brankář florbalistů Rožnova Petr Holčík jedním z hrdinů zápasu českého poháru proti extraligovým Vítkovicím.
Opava - Velkého úspěchu dosáhli na začátku listopadu tanečníci Holos centra v Opavě. Na mistrovství světa v tanečních formacích v Liberci totiž obsadili první místo.
Sokolovsko/Praha -Erasure kromě starých známých pecek zahrají skladby ze svého zbrusu nového alba, se kterým se vydali na turné napříč kontinenty
Krnov - Mezinárodní strašidelný podvečer přilákal do Flemmichovy vily téměř tři stovky lidí.
Pardubice - Dnes od osmi večer se uskuteční další pokračování show, která nese název Diskopříběh Pardubice.
Česká Lípa - Nově otevřená sportovní hala měla v pátek večer na programu 6. kolo 2. futsalové ligy.
Brno – Sport Life a Bike Brno od čtvrtka do neděle obsadí brněnské výstaviště. Na návštěvníky čeká řada českých sportovních osobností.
Hradec Králové - Známá a oblíbená kapela Jumping Drums zavítá do krajské metropole. V úterý 22. listopadu přiveze své umění do hradeckého Adalbertina, kde v 19 hodin začne její vystoupení.
Chomutov - Zisk devíti zlatých, pěti stříbrných a pěti bronzových medailí mluví sám za sebe.
Olomouc – Gayové, lesby, jedinci se sexuální orientací na obě lidská pohlaví, ale také například osoby, které neodpovídají stereotypním očekáváním spojeným s mužskou nebo ženskou rolí se sjedou do Olomouce.
Brno – Sport Life a Bike Brno od čtvrtka do neděle obsadí brněnské výstaviště. Na návštěvníky čeká řada českých sportovních osobností.
Zlín - Rozhoupat své boky v rytmu reggae a ocitnout se alespoň chvíli na Jamajce? Kvůli tomu už dávno nemusíte jezdit do vzdáleného Karibiku.
Ostrava -Hlavní hvězdou jednoho závodu MS, který se jede 19. listopadu, bude úřadující mistr světa Libor Podmol.
Prostějov – Přestože je ve středu na programu už 18. kolo druhé hokejové ligy, hokejisty Prostějova čeká premiéra. Na zimním stadionu se dokončila rekonstrukce osvětlení a nové zářivky by měly nabídnout hokej v daleko jasnějších barvách. Efektů a laserové show se ale zatím fanoušci nedočkají, zařízení k nim potřebná budou instalována až v závěru týdne.
Dům kultury Liberec,sobota 12. listopadu od 19 hodin a Eurocentrum Jablonec nad Nisou, neděle 20. listopadu od 15.40 a 19 hodin, AFRIKA - JINÝ SVĚT - přednáška manželů Špillarových.
Prostějov – Na ledem prostějovského zimního stadionu se včera dopoledne poprvé rozžalo moderní úsporné osvětlení. „Tamhleta zářivka nesvítí,“ dolaďovali ihned elektrikáři pásy světel. Osm je jich podélných, dva nad brankovišti vedou příčně.
Jičín – Představovat blíže Jana Krause našim čtenářům je jistě zbytečné.
Liberec - Václav, Lenka a Václav junior Špillarovi. Taková normální rodinka, jak sami říkají. Rodina, která cestuje po celém světě a o svých zážitcích vypráví, ať už prostřednictvím fotografií, knížek nebo diashow.
Pardubice - V pátek 11. listopadu přijíždí opět do Pardubic pokračování mega live show pod názvem „Diskopříběh Pardubice“.