
Panenky dávají slepým lidem šanci prozřít
Český Krumlov - Nevidomým lidem v Afghánistánu pomáhají také Českokrumlovští.
Český Krumlov - Nevidomým lidem v Afghánistánu pomáhají také Českokrumlovští.
Jeneč - Nevyzpytatelný celek Jenče opět využil výhody domácího prostředí a v dalším kole fotbalové I. B třídy přemohl Velvary 2:1.
Břeclav - Už potřinácté mohou všichni zájemci o středoškolské studium navštívit v Břeclavi veletrh vzdělávací nabídky. Ten je určen nejen pro žáky, ale také pro jejich rodiče, učitele i širokou veřejnost.
Brno– První nejnovější modely izměny vizáže čekaly vpátek 9.října návštěvníky brněnského obchodního centra Vaňkovka. Módní přehlídkou tu odstartoval víkend nazvaný Vaňkovka Fashion Days– Image story, ve kterém si přijdou na své hlavně milovnice líčení a zajímavýchoděvů.
Chov pštrosa, obřího ptáka, který nelétá, zato je obdařen schopnostmi sprintérskými, se rozmohl kvůli ženám. Nikoli hospodyňkám, nýbrž parádnicím, které své účesy zdobily pštrosími péry. Že pštros může nabídnout i výtečné maso, to objevilo až dvacáté století.
Třemošná - Terezu Pytlíkovou a Jindřišku Baxovou z Hromnice na severním Plzeňsku poznáte na různých historických akcích na první pohled.
Uherské Hradiště - Měsíc nehrál zápas, ve Slovácku absolvoval jen pár tréninků. Přesto na trávníku patřil k nejlepším. Řeč je o samozřejmě o Lukáši Zelenkovi, který si v domácím dresu odbyl proti Baníku Ostrava těžkou premiéru.
Teplice - Teplická kadeřnice Jana Burdová získala 8 nominací v nejprestižnější kadeřnické soutěži Hairdressing award.
Jičínsko - Řidičů, kteří se pod vlivem nějaké drogy vrhnou za volant, přibývá. Takový přestupek je doménou spíše mladší generace. V každém případě se jičínští policisté stále častěji setkávají s těmito případy. Indicie k odhalení tohoto jednání jsou navíc dost jasné.
Plzeň - Příznivci metalu, silných motocyklů i ženských půvabů si přišli na své na party s názvem Rock Angels.
Pec pod Sněžkou - Kolik falzifikátů putuje trhem? Podle sdružení Falzum Stop hodně. Proto se s provozovateli Luční boudy dohodli na uspořádání netradiční výstavy. V jedné z nejvýše položených bud Krkonoš se ocitl Špála, Čapek či Picasso. Ovšem, co kus, to pokus o podvod.
Prostějov - Před osmi lety se dnes jednatřicetiletý Tomáš Palatka coby nezaměstnaný absolvent Střední průmyslové školy oděvní, nechal zapsat do rekvalifikačního kurzu na kadeřníka. V současnosti upravuje účesy nejkrásnějším dívkám světa.
Milán - Mladí fotbalisté ze ZŠ Novolíšeňská z Brna vyhráli turnaj Coca-Cola školský pohár, nechali za sebou 1164 týmů. Odměna? Zájezd do Milána. Deník byl u toho.
Slatina nad Zdobnicí - Staří známí se opět sešli k poslechu pořádného Hajcukova nášupu, tentokrát ve Slatině nad Zdobnicí. Nikdo ze znalců alternativní subkultury zde v sobotu večer nemohl chybět a hospoda „u kostela“ náporem pánů a dam s indiánskými účesy praskala ve švech.
Brno /BUDEME AKTUALIZOVAT/ - Brněnské náměstí Svobody se v pátek promění ve výstaviště řemesel. Návštěvníci si odtud mohou zdarma odnést nový účes nebo si třeba nechat opravit hodinky.
Louny - Jeden z nejúspěšnějších revivalů vystoupí ve Vrchlického divadle.
Milovice - Na druhý ročník Freeze festu nebudev dobrém vzpomínat čtyřiadvacetiletý mladík z Prahy. Minutu popáteční půlnoci dostal nakládačku a přišel o peníze, platební kartu a mobil. Navíc měl značně pochroumaný nos.
Kolínsko - Několik shozených květináčů a menších spadaných větví je výsledkem avizovaného silného větru, který se přes Kolínsko přehnal v noci na sobotu a ženám a dívkám cuchal účesy ještě během sobotního dne. K větším škodám i podle slov operačního kolínských hasičů do sobotního poledne nedošlo.
Milovice - Večer patřil na Náměstí 30. června punkovému trojlístku kapel. Hrálo se před restaurací U Jelínků a na improvizovaném pódiu se postupně vystřídaly skupiny Pořát jinak, TmZtM a Ale hovno!
Ústí nad Labem - Poprvé v sezoně nepředvedli dobrý výkon, přesto se ústečtí fotbalisté radují z páté výhry. Obrat duelu v Mostě zařídily góly obránců po standardních situacích. „Standardky máme dlouhodobě dobré, asi je to tím, že na ně máme vhodné typy,“ říká špílmachr ústeckého týmu Jan Martykán.
Praha 9 /FOTOGALERIE/- Festivalu se zúčastnilo přes dvacet národností, které představovaly návštěvníkům svoji kulturu, zvyky a výrobky. Kromě toho zde zahrály zahraniční kapely, taneční skupiny, divadelní soubory a návštěvníky lákal bohatý doprovodný program včetně workshopů pro děti.
Německo - Oblíbená chlapecká skupina Tokio Hotel dospívá. Dvojčata Tom a Bill Kaulitzovi oslaví vúterý 1.září 20.narozeniny a chlapecká kapela přestane být kapelou chlapců, upozorňuje agentura DPA. Auž se to projevuje– dvojčata Kaulitzova poskytují rozumné a odpovědné, „dospělé“ rozhovory, přejí si knarozeninám posezení ukávy a šlehačkového dortu a obdrželi pozvání do oblíbené show německé televizní hvězdy Thomase Gottschalka Vsaďte se,že…
Hradec Králové - /FOTOGALERIE/ Soutěžit o změnu zevnějšku jste mohli s Hradeckým deníkem ve spolupráci se studiem Wellness Perfekt. Nyní vám představujeme další proměnu.
Kutnohorsko - Natupírované vlasy s výraznými melíry. Silné černé linky pod očima. Kontrastní barvy oblečení! Celková výstřednost. Že by to byl další příslušník stylu EMO? Omyl. Takový může být i Scene.
Hradec Králové - /FOTOGALERIE/ I muži mají v současnosti zájem o módu a chtějí vypadat k světu. Dalším šťastlivcem, který prošel proměnou Hradeckého deníku v salonu krásy, byl Jan Klepárník.
Hradec Králové - /FOTOGALERIE/Soutěžit o změnu zevnějšku jste mohli s Hradeckým deníkem ve spolupráci se studiem Wellness Perfekt. Nyní vám představujeme první proměnu.
Hradec Králové - Čtenáři Hradeckého deníku soutěžili o změnu svého zevnějšku. Nyní vám představujeme proměnu první výherkyně.
Detroit – Zkušený hráč by měl s týmem, v němž působil v letech 2000 až 2006 podepsat roční kontrakt.
Plzeň - Dobře naladěný byl po čtvrtečním tréninku brankář fotbalistů Viktorie Plzeň Martin Ticháček.
Znojmo - Veronika Profotová, Klára Raabová a Anna Buliščaková. To jsou tři jména, která si sportovní fandové okamžitě spojí se znojemskou sportovní gymnastikou. Po letošním hudebním festivalu si je ale veřejnost bude pamatovat i v souvislosti s operou Il Mondo della Luna.
Plzeň - Perfektní účes, dokonalé nehty, tu nejlepší kosmetiku, štíhlé bříško a zadek bez celulitidy. To je v současnosti největší sen všech žen. Právě proto mají pracovníci salonů, kadeřnictví a kosmetik v dnešních dnech plné ruce práce.
Mladá Boleslav /EXKLUZIVNÍ FOTOGALERIE/ - Tohle fotbaloví fanoušci, a hlavně fanynky, ještě neviděli. Díky nám právě teď poznali i zadní část boleslavského útočníka Iva Táborského (foto uvnitř).
Semily - V letošním roce slaví fotbalový klub SK Semily 105 let trvání fotbalu v Semilech. V rámci tohoto výročí byl v sobotu 27. června od 17 hodin sehrán zápas staré gardy SK (Kolora) Semily s výběrem staré gardy (Liaz) Jablonec nad Nisou.
Sokolov - Deník rozdával dárky a nabídl bohatý kulturní program
Washington – Ve speciálně upraveném letadle firmy specializující se na lety, během nichž cestující překonají gravitaci, si vsobotu řekli „ano“ dva Newyorčané. Stali se tak patrně prvním párem, jenž uzavřel sňatek ve stavu beztíže. Obřad se konal ve výšce několika tisíc metrů nad Mexickým zálivem, napsala agentura Reuters.
Lány - Děvčata v krojích podávala chléb a sůl každému, kdo v sobotu zavítal na Lánské letní slavnosti.
Lány- Děvčata v krojích podávala chléb a sůl každému, kdo v sobotu zavítal na Lánské letní slavnosti.
Cheb - Děti zářily nadšením
Kladno - Ředitelka poradny pro oběti domácího násilí uvádí, že případy, kdy partner zamezuje družce nebo manželce přístup k financím, nejsou výjimečné ani na Kladensku.
Kutná Hora /ROZHOVOR/ - Půjčovna svatebních šatů byla snem Kateřiny Srbové od útlého mládí. Svůj první salon otevřela v Kutné Hoře před necelými osmi lety. Kromě šatů nabízí kompletní svatební servis od oznámení po přípravu květinové výzdoby.
Jestřabí Lhota - Velká kadeřnická show se konala v pátek 5.června v kulturním domě v Jestřabí Lhotě. Při tříhodinové show předváděli profesionálové trendové střihy a účesy, foukání nebo techniky barvení medovými odstíny.
Břeclav /VIDEO, FOTOGALERIE/ - V Břeclavi skládají v těchto dnech kadeřničtí učni závěrečné zkoušky. Musí ukázat, co se za tři roky ve škole naučili.
Zlín /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Kolekci šatů od pražské návrhářky Heleny Bedrnové i svatební a společenské róby jednoho ze zlínských salonů mohli lidé vidět na čtvrteční módní show v Otrokovické Besedě.
Liberec - Po deseti letech se vyvrcholení několikaletého snažení žáků Střední školy gastronomie a služeb, tradiční Gastroden, vrátil zpět z Babylonu na Králův Háj, do školního střediska Centrum. Den plný dobrot a zábavy zahájil úvodním slovem ředitel školy Zdeněk Šlaich.
Frýdek-Místek /FOTOGALERIE/ - Poněkud drsnější atmosféra ovládla v pátek 8. května frýdecko-místecký areál Sokolík. Na koncert kapel tvrdšího ražení se tu totiž sešli punkeři a příznivci punku ze širokého okolí.
Příbram – Ve vazební věznici skončila sedmadvacetiletá žena z Příbramska, která přepadala pošty na Příbramsku. Na svědomí má podle policie přepadení pošty v Dražkově, Dublovicích a v Obořišti.
Příbram – Ve vazební věznici skončila sedmadvacetiletá žena z Příbramska, která přepadala pošty na Příbramsku. Na svědomí má podle policie přepadení pošty v Dražkově, Dublovicích a v Obořišti. Příbramský deník o případech, které se staly v dubnu, informoval.
Plzeň - Poslední úpravy kostýmů, zkontrolovat make up a čekat na pokyn režiséra. Kamera, klapka, akce!
Mělník/ FOTOGALERIE/ Šikovné ruce, fantazie a cit pro barvy jsou pro Terezu, Ivanu a Patrika ze Středního odborného učiliště v Neratovicích klíčem k úspěchu
Třemošnice - 1. května 2009 organizovala floristka Blanka Machotová ve spolupráci s kulturní komisí v Třemošnici předváděcí akci Svatební den na náměstí v Třemošnici.