Brno – Brněnské výstaviště po prázdninové pauze opět ožívá. Od neděle bude hostit čtyřiačtyřicátý ročník mezinárodního veletrhu módy Styl a Kabo. Výrobci tam letos představí například deodorační prádlo nebo vonící boty.
Český Krumlov - Mezi známými českými hvězdami, které v létě zavítaly na Českokrumlovsko, patří rovněž zpěvačka Leona Machálková. Také její kabelky obohatí dražbu na charitativním kabelkovém veletrhu Deníku, jenž se rychle blíží. Leona Machálková neváhala a darovala svou oblíbenou růžovou.
Společnost Zepter International působí na trhu v České republice již více jak 22 let. Stala se synonymem pro zdravý životní styl, úspory času, energie i peněz a samozřejmě kvalitu. Její motto zní: „pomáháme lidem žít déle, zdravěji a úspěšněji".
Olomouc – Letní etapu zahradnické výstavy a veletrhu Flora Olomouci společně s výstavami Vyznání růžím a letními zahradnickými trhy během čtyř dnů navštívilo na 32 tisíc návštěvníků.
Olomouc – Loňský ročník charitativního Kabelkového veletrhu Deníku nadchnul olomouckou galeristku Ivanu Šmidovou natolik, že se letos rozhodla přispět rovnou sedmnácti kabelkami. Jako většina žen, i ona miluje doplňky, ale příležitost pomoci jejich prostřednictvím lidem, kteří to potřebují, ji oslovila ještě mnohem více.
Ostrava - Dvě stovky nových IT specialistů plánuje společnost OKIN BPS přijmout do svého už třetího delivery centra, které bylo v lednu letošního roku otevřeno v budově Orchard v Ostravě.
Olomouc - První letní Flora v opraveném hlavním pavilonu se ve čtvrtek ráno otevřela návštěvníkům. Mezinárodní výstava květin a zahradnický veletrh potrvá na olomouckém výstavišti do neděle.
České Budějovice - Na Kabelkovém veletrhu Deníku nabídneme tašky k prodeji za symbolické ceny. Akce se uskuteční 3. září od 9 do 21 hodin v budějovickém IGY Centru. Výtěžek pak poputuje nadaným, avšak zdravotně nebo sociálně znevýhodněným dětem.
Téměř čtyřicet tisíc. Tolik Pražanů se v minulém roce léčilo s některým druhem rakoviny. Do této smutné statistiky se zařadila minulý květen i pětatřicetiletá Kristýna P. z Prahy 8, které její gynekolog nahmatal při pravidelné prohlídce bulku.
Praha - Téměř čtyřicet tisíc. Tolik Pražanů se v minulém roce léčilo s některým druhem rakoviny. Do této smutné statistiky se zařadila minulý květen i pětatřicetiletá Kristýna P. z Prahy 8, které její gynekolog nahmatal při pravidelné prohlídce bulku.
České Budějovice – Tisíce kabelek už přinesly do redakce čtenářky Českobudějovického deníku. Už koncem minulého týdne překročil počet darovaných tašek na jihu Čech hranici 3500 kusů. Kabelky, které takto nashromáždíme, nabídneme k prodeji za symbolické ceny 3. září od 9 do 21 hodin v českobudějovickém IGY Centru.
Region /ROZHOVOR/ – Člověk po rakovině se musí zorientovat v sociální a pracovněprávní oblasti, které souvisejí s jeho zdravotním postižením: na co mám nárok, můžu pracovat s invalidním důchodem a za jakých podmínek, o jakou můžu žádat podporu?
České Budějovice – Kabelku, kterou si před časem vyrobila sama, přinesla do redakce Českobudějovického deníku Marie Strelková z Českých Budějovic. Zařadila se tak k tisícům dalších dárkyň, které svou taškou přispěly do Kabelkového veletrhu Deníku.
Kouzelná růže, květiny vrcholného léta nebo třeba tradiční trhy. Už příští týden se návštěvníkům otevře letní Flora Olomouc. Mezinárodní zahradnická výstava a veletrh s československou tradicí startuje ve čtvrtek 14. srpna.
Olomouc – Kouzelná růže, květiny vrcholného léta nebo třeba tradiční trhy. Už příští týden se návštěvníkům otevře letní Flora Olomouc. Mezinárodní zahradnická výstava a veletrh s československou tradicí startuje ve čtvrtek 14. srpna.
České Budějovice - Na Kabelkovém veletrhu Deníku nabídneme tašky k prodeji za symbolické ceny. Akce se uskuteční 3. září od 9 do 21 hodin v budějovickém IGY Centru. Výtěžek pak poputuje nadaným, avšak zdravotně nebo sociálně znevýhodněným dětem.
Strakonice – Zdravotní sestra Irena Fialová pracuje na oddělení nukleární medicíny strakonické nemocnice. Také ona se nechala inspirovat výzvou o pořádání Kabelkového veletrhu Deníku.
Olomoucký kraj - Druhý ročník úspěšného charitativního projektu Kabelkový veletrh odstartoval. Je už známé i datum, kdy se shromážděné kabelky budou prodávat.
Český Krumlov - Taťána Kuchařová, která v roce 2006 získala titul Miss World, přijela minulý týden do Českého Krumlova. Zúčastnila se zde akce své nadace Krása pomoci a také daruje kabelku do charitativního projektu Deníku. "Vybírám mezi třemi kabelkami, na všechny mám hezké vzpomínky," říká.
Český Krumlov - Taťána Kuchařová, která v roce 2006 získala titul Miss World, přijela minulý týden do Českého Krumlova. Zúčastnila se zde akce své nadace Krása pomoci a také daruje kabelku do charitativního projektu Deníku. "Vybírám mezi třemi kabelkami, na všechny mám hezké vzpomínky," říká.
České Budějovice - O Kabelkovém veletrhu se Alena Zimová a Václav Schmidtmayer (na snímku) dočetli na webových stránkách Deníku. „Jsem docela kabelková, ráda kabelky kupuju a doma jich mám už hodně. Tak jsme si řekli, že vám několik tašek přineseme," řekla Alena Zimová v redakci Českobudějovického deníku.
Českobudějovicko – Červený kříž lidem pomáhá i prostřednictvím Kabelkového veletrhu Deníku. Celkem devět kabelek přinesla včera do redakce Českobudějovického deníku Růžena Hovorková, která je předsedkyní borovanského Českého červeného kříže.
České Budějovice - Patnáct kabelek do charitativního veletrhu Deníku mezi sebou vybraly zaměstnankyně jihočeských poboček Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra ČR. Do redakce je doručila Radka Jiráčková, vedoucí skupiny marketingu pojišťovny pro Jihočeský a Plzeňský kraj.
Šternberk – Zachycovat příběhy lidí, kteří statečně bojují se zdravotními obtížemi či nepřízní osudu, je pro fotografku a manželku šternberského starosty Šárku Orságovou nejen práce, ale především příjemně a smysluplně prožitý čas. I proto se už podruhé rozhodla zapojit do charitativního Kabelkového veletrhu Deníku, jehož výtěžek opět poputuje na pomoc potřebným.
Českokrumlovsko - Dárkyně kabelek pro charitativní veletrh Českokrumlovského deníku, dnes od 15 do 17 hodin můžete donést darované kabelky do prodejny tabáku vedle samoobsluhy na horním Plešivci, kde je od vás převezmou pracovnice Českokrumlovského deníku!
České Budějovice - Bohatý přírůstek získal charitativní Kabelkový veletrh Deníku díky členkám budějovického klubu Revma Ligy v ČR. „O akci jsem se dozvěděla z novin, hned mě to zaujalo. Protože jsou naši členové hodně akční a pár charitativních akcí jsme už podporovali, obvolala jsem je a udělali jsme sbírku," popsala Petra Eichnerová z Revma Ligy.
České Budějovice - Do Kabelkového veletrhu Deníku přispěli také klienti Domova pro seniory Máj. Háčkované tašky, ale i kabelky z látky a papíru, vyrobili v rámci dílen, při nichž každý den v domově trénují svou zručnost. Na snímku jsou zleva Jaruška Kozojedová, Marie Prokopová, Petr Čejka a Jaroslav Jelínek.
České Budějovice – Máte doma nepotřebnou nebo okoukanou kabelku? Přineste ji do redakce vašeho regionálního Deníku a udělejte dobrý skutek stejně jako moderátorky a redaktorky Českého rozhlasu České Budějovice.
České Budějovice - Do kabelkového veletrhu Deníku přispěly svými taškami také návštěvnice českobudějovického Nosferatu Horror Baru v Chelčického ulici. Není to však jejich jediný příspěvek do zmíněné charitativní akce. Na 27. července totiž chystají Zombie pochod, na který slečny zvou nejen milovníky hororů a stylu zombie.