Kladensko – Vrací se domácí pohoda fotbalistů SK Lhota? Soudě podle výsledku domácího utkání I. A třídy proti silné Dobříši s exligistou Dortem v sestavě to tak vypadá, protože svěřenci koučů Toncara a Šímy vyhráli 2:1, ale štěstíčko stálo na jejich straně.
Uherské Hradiště - Slunce jako naděje do budoucna a symbol právě se probouzejícího jara bylo hlavním tématem sobotního rodinného programu, který už podvacáté pro rodiče s dětmi uspořádala Galerie Slováckého muzea v Uherském Hradišti.
Lhota - Dobříšské fotbalisty čekal v 18. kole I. A třídy další těžký soupeř. Do Lhoty neodjeli jako favorité, ale k zisku bodů neměli daleko. O výsledku rozhodl začátek utkání a množství neproměněných šancí hostů.
Brno - Vanilka, čokoládová poleva a ovoce. Věci, které nemají na první pohled příliš mnoho společného s hokejem, se s tímto sportem v sobotu spojí v Kajot Areně.
Rakovník – Co víc masové na okrese bude, než okresní kopaná. Zítra od patnácti hodin pískne do píšťaly sedm rozhodčích a na place bude stát minimálně 98 hráčů. To bychom ale počítali alespoň sedm fotbalistů v jedné sestavě, a to se pochopitelně nestane. Pokud všechny týmy nejvyšší okresní soutěže nastoupí v jedenácti, bude v tu chvíli sportovat 154 hráčů.
Jablonec n. N. - Hlasujte pro svou finalistku. Její číslo je 07. Soutěž regionálních Deníků Česko vítá jaro jde do finiše! Severní Čechy bude spolu s herečkou Veronikou Žilkovou reprezentovat Laďka Staffen z Jablonce nad Nisou.
Opava /FOTOGALERIE/ - Větrníky, trubičky, šátečky a koláčky. Jako ve sladkém království si připadáte, když vstoupíte do cukrárny Na Terase skrývající se v útrobách sídliště v Opavě-Kateřinkách. Málokdo však tuší, že tyto cukrářské produkty nejen dobře vypadají, ale jsou vyrobené z poctivých surovin. Dělají je totiž učni ze Střední školy hotelnictví a služeb a Vyšší odborné školy v Opavě.
Opava /FOTOGALERIE/ - Větrníky, trubičky, šátečky a koláčky. Jako ve sladkém království si připadáte, když vstoupíte do cukrárny Na Terase skrývající se v útrobách sídliště v Opavě-Kateřinkách. Málokdo však tuší, že tyto cukrářské produkty nejen dobře vypadají, ale jsou vyrobené z poctivých surovin. Dělají je totiž učni ze Střední školy hotelnictví a služeb a Vyšší odborné školy v Opavě.
Dobříš - I ve druhém jarním utkání fotbalové I. A třídy Dobříšští remizovali s nebezpečným soupeřem z první poloviny tabulky. Zajímavostí je, že tři ze čtyř branek padly po standardních situacích.
Plzeň /FOTOGALERIE/ - V práci chytá černé pasažéry v tramvajích a trolejbusech, po večerech peče dorty. A ne tak ledajaké. Na jeho dortech se to jen hemží šmouly, zvířaty nebo pohádkovými postavami. Petr Kalčík z Plzně má zkrátka několik různých tváří.
Tuchlovice – Přijeli se na něj podívat i z celostátního bulváru, on ale ukazoval, že se chce soustředit na fotbal. Největší posila fotbalistů Dobříše Filip Dort, mimořádně talentovaný borec s mnoha ligovými zkušenostmi, který loni uvažoval o sebevraždě, byl hlavní postavou nedělního duelu I. A třídy v Tuchlovicích.
Plzeň – V práci chytá černé pasažéry v tramvajích a trolejbusech, po večerech peče dorty. A ne tak ledajaké. Na jeho dortech se to jen hemží šmouly, zvířaty nebo pohádkovými postavami.
Doba, kdy Mezinárodní den žen symbolizovaly povadlé rudé karafiáty a oschlé chlebíčky, je pryč. Dnes můžeme oslavit hezký jarní svátek a politiku nechat dávno stranou. Pánové, neváhejte a připravte ženám ve svém okolí něco dobrého.
Mostecko – Podnikavého ducha má 30letá žena z Litvínovska. Rozhodla se vydělat peníze na pečení levných dortů. Své cukrářské výrobky nabízela zákazníkům z celých Čech přes slevové internetové portály. Zájemci je ovšem nikdy neochutnali, podvodnice jim je totiž neposlala. Falešná cukrářka si přišla na 111 512 korun. O případu v úterý informovala mostecká policie.
Sušice – Učitelka přírodopisu a chemie Hana Sloupová ze ZŠ Sušice, Lerchova ulice vybojovala se svoji prezentací „Srovnávání jednoděložných a dvouděložných rostlin“ v celorepublikové soutěži čtvrté místo.
Mostecko – Podnikavého ducha má 30letá žena z Litvínovska. Rozhodla se vydělat peníze na pečení levných dortů. Své cukrářské výrobky nabízela zákazníkům z celých Čech přes slevové internetové portály. Zájemci je ovšem nikdy neochutnali, podvodnice jim je totiž neposlala. Falešná cukrářka si přišla na 111 512 korun. O případu v úterý informovala mostecká policie.
Příbramsko - O víkendu se opět hrálo hned několik přípravných zápasů, a to již nejen týmů z krajských soutěží, ale i těch, které působí v soutěžích Příbramska.
Bílina - Hokejisté Bíliny budou dnes od 18 hodin bojovat na ledě Řisut o osmou příčku, která zaručuje účast v play off II. hokejové ligy. Nyní jsou na deváté příčce a na osmý Benešov ztrácejí bod. Benešovští Vodní Lvi jedou do Klatov. Jedno je jisté už teď: v Bílině bude panovat spokojenost, i když Draci do play off nepostoupí. Jejich cílem totiž byla před sezonou záchrana soutěže, do níž vstupovali jako nováček. „Hlavní metou byla záchrana, play off by bylo třešničkou na dortu,“ říká prezident HC Draci Bílina a radní města René Štěpánek.
Dobříš - Fotbalový areálV Lipkách o víkendu ožil hned třemi přípravnými duely domácích týmů. Představilo se jak dobříšské áčko, tak i béčko a žáci. A všichni své zápasy vyhráli.
Horažďovice – Originálně ozdobené dorty, profesionálně namalované perníčky a další výrobky lahodící oku i chuti byly k vidění na cukrářské soutěži, která se konala ve středu ve Střední škole Horažďovice.
Dolní Žandov –Skvělými výsledky za celý loňský rok a zaslouženým titulem Přeborník Karlovarského kraje se může chlubit kynolog Petr Zifčák z Dolního Žandova. Chebský deník neodolal a položil mu několik otázek.
Berlín /VIDEO/ - Bývalý německý ministr obrany Karl-Theodor zu Guttenberg, jenž je nyní v Evropské komisi poradcem pro svobodu internetu, dostal od internetových aktivistů dortem do tváře. Stalo se tak podle deníku Die Welt v berlínské kavárně, kde měl Guttenberg schůzku se zástupcem Pirátské strany.
Plzeň – „Jednou jsme se s kamarády dohadovali, kdo má lépe naložené zelí a nakonec z toho vznikla takováto soutěž,“ říká Jiří Baumruk, který se svou ženou v plzeňském Božkově každoročně organizuje takzvané Hlávkování.
Město Albrechtice - Mezinárodní soutěž cukrářů juniorů O Priessnitzův dortík v Jeseníku přinesla úspěch studentce střední školy v Městě Albrechticích. Za své sladké pokušení na téma Karneval získala v silné konkurenci druhé místo.
Tábor – Spousta dobrot atypických vzhledů, krásně nastrojené narozeninové, námořnické, valentýnské i helloweenské tabule. To vše mohli včera obdivovat návštěvníci dne otevřených dveří na Střední škole obchodu, služeb a řemesel v Táboře. Do některých jedlých exponátů se však daly myši. Samozřejmě, jen naoko.
Holýšov – Zákusky, cukrovinky a originální dětské dorty, takové je živobytí sedmatřicetileté Gabriely Argmanové, která provozuje cukrářskou a pekařskou výrobu v Holýšově, kam se přistěhovala z obce Černíkov.
Jihlava - Éra kapitána jihlavských fotbalistů Filipa Dorta ve druholigovém FC Vysočina definitivně končí. Nedávný lídr ambiciózního týmu toužícího po nejvyšší soutěži včera potvrdil spekulace, které se táhnou od jeho přerušení smlouvy v průběhu podzimu, kdy se pokusil o sebevraždu.
Tachov – Jedenáct svíček na narozeninovém dortu se rozzářilo ve čtvrtek v tachovském muzeu. Vrcholily zde oslavy 150 let jízdárny ve Světcích. „Jedenáct svíček znamená posledních jedenáct let, kdy se jízdárna začala znovu opravovat,” řekl deníku Pavel Voltr z tachovského infocentra.
Plzeň, Praha - Kotrmelce, kopačky létající vzduchem i devatenáctitisícový dav zpívající popěvek Hodně štěstí, zdraví! Tak to vypadalo v úterý pozdě večer na pražském stadionu v Edenu. Slavil se tak gól, který v poslední možnou chvíli zajistil Viktorce bod s italským velkoklubem AC Milán.