Mšeno – Pouhé dva střípky do extraligové mozaiky chybí dodat v letošním ročníku nejvyšší plochodrážní soutěže a nejméně v prvním budou figurovat jezdci Grepl PDK Mšeno. Nejprve v krátké době už podruhé změří síly s týmem PK Plzeň.
Jablonec n. N.– Mít peněženku uloženou vbatohu na zádech se při cestování prostředky městské dopravy nemusí vyplatit. Minulý čtvrtek se otom přesvědčil sedmnáctiletý mladík zJablonce, který přišel openěženku vautobuse.
Mělnicko – Po pěti odehraných kolech se čelo tabulky nejvyšší okresní soutěže nemění. Vedoucí Byšice i o skóre druhé Veltrusy zvítězily a zvýšily náskok na třetí Kostelec na čtyři body.
Liberecký kraj /AKTUALIZOVÁNO/ – Tři týmy z Českolipska zasáhly v sobotu a v neděli vpodvečer do dalšího podzimního dějství krajského přeboru fotbalistů.
Jablonecko /FOTOGALERIE/ - Střelec Desné Karel Vokál zařídil remízu 2:2, když se dvakrát nemýlil. Mšeno díky vítězství a lepšímu skóre drží první místo. Pěnčín potvrdil remízu z Jablonečku, když doma porazil Višňovou 2:0.
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ – Den bez aut v rámci Evropského týdne mobility tentokrát proběhl s mottem Prodluž si život, buď aktivní! Velký zájem byl o okružní jízdu historickými autobusy.
Mělník – Pokuta, uzavřené hřiště a zákaz výkonu funkce pro viníka. Očekávaný ortel ve čtvrtek vynesla disciplinární komise okresního fotbalového svazu Nové Vsi za incident ze závěru sobotního utkání se Mšenem.
Mělnicko - Mladší žáci a obě kategorie fotbalových přípravek se znovu sešli i v týdnu, aby ve svých skupinách okresního přeboru odehráli vložené 10. kolo.
Pardubice – Opravdový svátek ploché dráhy čeká všechny příznivce tohoto sportu ve středu v podvečer na stadionu ploché dráhy ve Svítkově. Nicki Pedersen bude ve sředu hájit barvy Olympu ve Svítkově.
Jablonecko - /FOTOGALERIE/ - Další kolo I. B třídy přineslo druhou výhru pro Lučany. Tentokrát doma s Horní Brannou. Naopak nejhůře dopadlo béčko Mšena, prohrálo 2:7 s Mírovou.
Pojizeří – Zajímavé výsledky uhrály týmy regionu v 6. kole krajské I. B třídy. Nečekanou brankovou střelnici viděli fanoušci v Mšeně, tamní rezervu zdolala Mírová 7:2. Horní Branná podlehla na hřišti v Lučanech domácím fotbalistům 3:0.
Jablonecko /FOTOGALERIE/ - Pěnčín remízou s Jablonečkem přišel o post lídra přeboru. Mšeno, Sedmihorky a Pěnčín se srovnaly na čele tabulky krajského přeboru. Karel Šefr z Železného Brodu má vážný úraz.
Česká Lípa – Druhé místo po čtyřech kolech krajského přeboru zaujímají dorostenci Lokomotivy Č. Lípa. Zítra od 10 hodin hostí Mšeno, které je s pěti body o čtyři příčky níže.
Plzeň – Plochodrážní družstvo Mšena v semifinále extraligy nastoupí proti Plzni. Definitivně o tom rozhodlo čtvrteční závěrečné utkání dlouhodobé části mezi stejnými soupeři.
Slaný – Nůž na krku mají slánští plochodrážní jezdci, Pokud ve středu v extralize družstev nevyhrají v Pardubicích (18), mohlo by to pro ně v konečném důsledku znamenat konec sezony.
Pardubice – Měsíc září je v kalendáři ploché dráhy vrcholem letošní sezony. Pardubičtí plošináři budou bojovat o mistrovský titul v extralize družstev a zároveň vrcholí přípravy na velký plochodrážní svátek, jímž letos bude především 62. Zlatá přilba města Pardubic.
Pardubice – Plochodrážní jezdce Automotoklubu Zlatá přilba Pardubice čeká na svítkovském stadionu ve středu v podvečer závěrečný závod základní části Extraligy s družstvem AK Slaný (18).
Jablonecko /FOTOGALERIE/ - V I. B třídě východ se tento víkend zrodily dva pětigólové výsledky. Lučany deklasovaly Harrachov 5:1. Další bůro daly Maršovice Jenišovicím – 5:0 a čtyři zápasy skončily shodně 2:1.
Liberecký kraj –
Kromě bezbrankové remízy Č. Lípy B v Hrádku n. N. se v dalším kole krajského přeboru na hřištích soupeřů představily i dva zbývající týmy českolipského okresu.
Liberec - Ve fotbalovém přeboru má první bod VTJ Rapid Liberec, ale od týmu, který si dělal před sezonou čáku na postup, je to zatím bída. Nováček z hejnic překvapil ve Mšeně, Višňová zklamala v Jablonci nad Jizerou a Hrádek nedal doma ani gól.