
Začátek jara na Mělnicku připomíná zimu na horách
Mělnicko - Prudký déšť, který sněžení vystřídal, zaměstnal jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů z Mělnicka. Nejčastěji mířily k popadaným stromům.
Mělnicko - Prudký déšť, který sněžení vystřídal, zaměstnal jednotky profesionálních i dobrovolných hasičů z Mělnicka. Nejčastěji mířily k popadaným stromům.
Mělnicko – Josef Gabčo starší se vrátil do klubu, ve kterém načínal bohatou kariéru, a hned přispěl k překvapení.
Jablonec n. N. - Vzhledem k obrovskému zájmu o přednášku a následnou jízdu po bývalé trase tramvaje Rychnov Jablonec Janov museli organizátoři přidat ještě jednu přednášku.
Stránka - Pavel Mráček starší očekává, že by se letos do závodu mohlo zapsat zhruba padesát až šedesát jednotlivců.
Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený fotbalový tým?
Mělnicko – Kompletní oprava železniční trati mezi Mělníkem a Mšenem bude stát dvě stě až tři sta milionů korun. Rekonstrukce začne v polovině roku a dokončena by měla být ještě letos.
Mělnicko – Prvního jistého sestupujícího zná po předposledním kole regionální přebor I. třídy stolních tenistů. Béčko Kralup ovšem nemusí být jediným, kdo zamíří o soutěž níž. Zatímco horní polovina tabulky začíná mít konečnou podobu, ve spodní bude poslední kolo rozhodující pro celou sezonu.
Jablonec n.N., Hrádek n. N. - Do utkání krajského přeboru Hrádek n.N. - Mšeno vstoupili domácí svižněji. Ale i přesto se vedení ujali hosté, když rohový kop Doudy v 15. minutě zužitkoval Filip.
Mšeno /FOTOGALERIE/ - Vítání jara va Mšeně objektivem Josefa Havla.
Liberecko - Krajský fotbalový přebor/ Zklamaní z premiéry jsou ve Višňové a zejména v Hrádku.
Jablonec n. N. - Odcházející zima potěšila správce silnic - stejně jako loňská byla mírná a povrchy komunikací tak nejsou příliš zdevastované.
Mělnicko – Mezi týmy, které v jarní části nejvyšší okresní soutěže dosud neztratily ani bod, nadále zůstávají i Dolní Beřkovice.
Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený fotbalový tým?
Liberecko - Přinášíme přehled víkendových fotbalových zápasů
Mělnicko /UVNITŘ JARNÍ PROGRAM A PODZIMNÍ TABULKY/ – Pouze ve třinácti týmech bude po zimním odhlášení béčka chvatěrubského Vltavanu pokračovat v jarní části B skupina fotbalové IV. třídy. Oponu zvedne o nadcházejícím víkendu. V klubu se k takovému kroku rozhodli kvůli úbytku velkého počtu hráčů, kteří v loňském roce z nejrůznějších důvodů opustili jeho řady. Všechny podzimní výsledky mužstva okresní svaz anuloval. Ve skupině A zůstává vše při starém.
Jablonec n. N. - O víkendu pokračovala děvčata FK Baumit v přípravě, sehrála dvě utkání, nenašla v nich přemožitele, trenéři vyzkoušeli dvacítku hráček
Vrátno - Rozhovor se starostkou Magdalénou Formánkovou nejen o tom, co se ve Vrátně chystá nového
Mělnicko – Změnu na poslední příčce hlásí hned po druhém jarním kole, ve kterém zářily především hostující celky, pořadí fotbalového okresního přeboru. Dolní Beřkovice stihly ve dvou odvetách stejně bodů jako za celý podzim a přepustily dno Chvatěrubům.
Pojizeří - Úvodním kolem byl rozehrán krajský pohár fotbalistů. Zapojila se do něho devítka týmů z Pojizeří, které díky tomu absolvovaly generálku na mistrovské boje, které začínají už o tomto víkendu.
Mělnicko - Jak hrál o víkendu váš oblíbený fotbalovým tým?
Pojizeří - V Rovensku a Košťálově se mohou těšit na okresní derby. K dalšímu se cestuje do Lomnice.
Mělnicko – Ani dvacáté z celkem 22 kol nerozhodlo, kdo sestoupí z regionálního přeboru I. třídy stolních tenistů. Z nejvíce ohrožených celků zabodovaly jen Neratovice E.
Mělnicko – Na mšenském náměstí se to v sobotu krátce před polednem hemžilo lidmi v kraťasech a tričkách s krátkým rukávem. Právě ve Mšeně totiž startoval třetí ročník Boreckého půlmaratonu, kterého se zúčastnily více než tři stovky běžeckých nadšenců.
Mělnicko – Fotbalové jaro je tady. Kromě vyšších soutěží si odbyl jarní premiéru také okresní přebor. A hned na úvod poutala pozornost vzájemná bitva dvou celků uzavírajících podzimní tabulku. Poslední Dolní Beřkovice si proti Chvatěrubům připsaly teprve druhou výhru a posílily své záchranářské akcie.
Mělnicko - Ve fotbalové divizi, krajském a okresním přeboru o víkendu začalo jaro! Jakými výsledky se uvedly celky z Mělnicka?
Mělnicko /FOTO, VIDEO/ - Na start třetího ročníku Boreckého půlmaratonu, který pořádá bývalý vynikající ultramaratonec Martin Hunčovský, se v sobotu ráno postavily více než tři stovky běžeckých nadšenců. Trasa jednadvacetikilometrového závodu je zavedla ze Mšena do kokořínských lesů, cíl byl na fotbalovém hřišti ve Velkém Borku.
Jablonec n. N. - Zima nic moc, sněhu ve městě málo, sklady plné soli a písku. Vskutku Nerudovská nyní padla otázka: Kam s ním? Při první možnosti rychle vysypat, dokud ještě trochu mrzne.
Mělnicko – Hned několik překvapení nachystali stolní tenisté v 19. kole regionálního přeboru I. třídy. Tím největším bylo vítězství posledního nad druhým, které definitivně stvrdilo titul vedoucímu Dřínovu.
Velký Borek – Už jen dny dělí pořadatele a účastníky do startu letošního třetího ročníku (oficiálně druhému) Boreckého půlmaratonu, který vypukne půl hodiny před sobotním polednem na náměstí ve Mšeně.
Jablonec n. N. - Magistrát dá i letos 100 tisíc korun na podporu obnovy kulturního dědictví ve městě.
Mělnicko – Další „vzpouru" celků z posledních dvou příček tabulky přineslo 18. kolo regionálního přeboru I. třídy stolních tenistů.
Mělnicko - Návštěvníci mělnického Masarykova kulturního domu nebo mšenské sokolovny, kde se festivaly uskuteční 28. března, se mohou těšit na řadu zajímavých dokumentů.
Liberecko - Výsledková listina fotbalových zápasů
Nebužely - V Nebuželích na Mělnicku v noci na dnešek hořela budova s potravinami a smíšeným zbožím.
Jablonec n. N. - Na jednání dopravního výboru zmínil jeho předseda Jindřich Berounský požadavek na řešení návaznosti večerních autobusů Praha Jablonec nad Nisou na MHD.
Jablonec n. N. - Maršovice pouze orazítkovaly břevno, Sedmihorky se snažily, ale víc než snížení stavu na konečných 5:2 jim obrana domácích nepovolila
Jablonec n. N. - Trenéra Honzu Štola nejvíc těší návrat kapitánky Katky Srnové po pauze zapříčiněné vážným zraněním, operací a ještě rekonvalescencí
Velký Borek – Pořadatelé závodu chystají několik novinek, mrzí je pouze brzký start fotbalového přeboru.
Mělnicko – Pouze týden se na posledním místě regionálního přeboru I. třídy zdrželi stolní tenisté Kralup. I s „last minute" posilou a vyhráli v 16. kole v Neratovicích a vrátili na dno Dolní Beřkovice.
Jablonec n. N. - Klub s více jak šedesátiletou tradicí má na kolečku podmínky, které mu mohou jiní závidět
Mělnicko – Ke změně v obsazení posledního místa došlo po 16. kole v regionálním přeboru I. třídy stolních tenistů. Dolní Beřkovice po delší době přenechaly jedinou sestupovou pozici Kralupům.
Mšeno /ROZHOVOR/ - Dřevo v lesích a opuštěné chatové osady na Kokořínsku. Právě na to se v zimním období zaměřují mšenští policisté, kteří spravují jeden z nejrozlehlejších obvodů na Mělnicku. Potvrdil to Robert Šlégl, který mšenské obvodní oddělení vede čtrnáct měsíců. Do Mšena přišel z Neratovic, kde zastával funkci zástupce vedoucího.
Nová Ves u Bakova - Baráčníci z V. župy se v sobotu sešli na valném zasedání. Svou činnost hodnotili a plánovali
Mělnicko - Nákladná oprava trati spojující Mělník a Mšeno začne až v létě.
Bedřichov - Dopravní kolaps ochromil minulý víkend horské středisko Bedřichov. V obci na tento víkend vyhlásili mimořádná opatření.
Mšeno – Dřevo v lesích a opuštěné chatové osady na Kokořínsku. Právě na to se v zimním období zaměřují mšenští policisté, kteří spravují jeden z nejrozlehlejších obvodů na Mělnicku.
Železný Brod - Po podzimních komunálních volbách v podstatě zanikly Osadní výbory v Brodě a okolí. Mají přitom za sebou spoustu práce.
Mělnicko - Bezpečnost parkoviště se rozhodlo sdružení obcí řešit ve chvíli, kdy tam začalo docházet k vykrádání automobilů.
Mělnicko – Stolní tenisté zakončili první měsíc jarní části regionálního přeboru I. třídy.
Jablonec n. N. - Město se stalo fyzickým vlastníkem rozestavěné ruiny v Pobřežní ulici.