Vodochodský: Kabát v Hradci překonal všechna očekávání!
Hradec Králové /VIDEO/ - Známý moderátor, herec a také organizátor obřích koncertů skupiny Kabát Hradečák Ivan Vodochodský odpovídal čtenářům Hradeckého deníku při on–line rozhovoru.
Hradec Králové /VIDEO/ - Známý moderátor, herec a také organizátor obřích koncertů skupiny Kabát Hradečák Ivan Vodochodský odpovídal čtenářům Hradeckého deníku při on–line rozhovoru.
Na dně Hlohoveckého rybníka tiká časovaná bomba.
Hradec Králové /VIDEO/ - Známý moderátor, herec a také organizátor obřích koncertů skupiny Kabát Hradečák Ivan Vodochodský odpovídal čtenářům Hradeckého deníku při on–line rozhovoru.
Praha, Strakonice - HBC Strakonice přivezl z tradičního mezinárodního turnaje stříbro.
Vraný - Start jarní části I. B třídy obstará na Kladensku sobotní duel dobře postavených týmů. Po podzimu třetí Vraný (26 bodů) přivítá čtvrtý Braškov (25). A je se nač těšit.
Kladno - Ani ve třetím semifinálovém utkání play-off I. celostátní ligy futsalisté SK Kladno recept na favorizovanou Chrudim nenašli. Poprvé před domácími diváky si sice sáhli na dno sil, avšak kvalitnější soupeř využil dvou jejich vyloučení, zvítězil jasně 4:1 a sérii vyhrál celkově 3:0.
Hukvaldy-Dolní Sklenov - Tvarůžkové hody již neodmyslitelně patří do minipivovaru v Dolním Sklenově. Zde se jednou za měsíc sejdou příznivci této pochoutky přímo z vesnice, ale jezdí sem i lidé ze vzdálených míst.
Frýdek-Místek -Třetiligoví fotbalisté Frýdku-Místku stále na své první jarní vítězství čekají. Stejně jako frýdecko-místečtí fanoušci, tak i kapitán valcířů Lubomír Němec věří, že se vše zlomí v dnešním utkání s Dolním Benešovem.
Kladno - Ani ve třetím semifinálovém utkání play-off I. celostátní ligy futsalisté SK Kladno recept na favorizovanou Chrudim nenašli. Poprvé před domácími diváky si sice sáhli na dno sil, avšak kvalitnější soupeř využil dvou jejich vyloučení, zvítězil jasně 4:1 a sérii vyhrál celkově 3:0.
Havlíčkobrodsko - Naprostá ztráta soukromí, obtěžování ze strany některých pacientů. Toho se obávají lékaři na Havlíčkobrodsku v souvislosti s novou povinností uvádět na receptu adresu svého trvalého bydliště.
Kolínsko - Známá kolínská spisovatelka a divadelní nápověda Irena Fuchsová pravidelně přispívá svými každodenními nevšedními postřehy do Kolínského deníku.
Týniště nad Orlicí - Svěřenci trenéra Petříka na domácím hřišti porazili poslední tým z Předměřic.
Horní Lipová - Správná slivovice je čirá, řetízkuje a babám smrdí. Těmito radami se v sobotu řídila speciální komise prvního ročníku Lipovského koštu slivovice a pálenek, který se konal v Horní Lipové na Jesenicku.
Orlová - Diamantovou svatbu oslavili o tomto víkendu manželé František a Alena Lakosilovi z Orlové-Poruby
KARLOVY VARY - V devatenáctém kole České fotbalové ligy se představili karlovarští Buldoci v domácím prostředí, kde hostili v západočeském derby juniorku Viktorie Plzeň.
Rakovnicko/ Nabízíme vám recept na rychlé bramborové knedlíky dle receptu Marie Konopáskové z Nezabudic
Češi už podle anglického kulinářského mága Jamieho Oliviera mohli zkusit nějaký ten recept. Jeho kolega Gordon Ramsay vPraze otevřel vhotelu Hilton restaurant Maze. Ovšem poznat se spatrně nejslavnějším americkým kuchařem Thomasem A. Kellerem jsme zatím tu čest neměli.
Svitavsko - Reklama a inzerce jsou dnes téměř všudypřítomné. Neobejde se bez nich vysílání. Ovlivňují životy lidí také ve svitavském okrese.
SOKOLOV - Nerozhodným výsledkem 1:1 skončilo druholigové utkání 18. kola mezi Sokolovem a Fulnekem.
Uherské Hradiště - Napravit dojem z předchozích dvou jarních nezdarů se budou v Třinci pokoušet fotbalisté 1. FC Slovácko. Jejich trenér Leoš Kalvoda by měl mít na Severomoravany recept, na podzim zde dokázal ještě na lavičce HFK Olomouc zvítězit.
Svitavsko - Reklama a inzerce jsou dnes téměř všudypřítomné. Neobejde se bez nich vysílání. Ovlivňují životy lidí takéve svitavském okrese.
Plzeň – Do turnaje O pohár České televize vstoupili Češi vítězstvím nad Egyptem 33:29.
Jindřichohradecko - Začala jarní preventivní očkovací kampaň proti žloutence typu A. Děti teď mají až do konce května na jeden typ vakcíny 20 procent slevu.
Zlínský kraj - Napravit dojem z předchozích dvou jarních nezdarů se budou v Třinci pokoušet fotbalisté 1. FC Slovácko. Jejich trenér Leoš Kalvoda by měl mít na Severomoravany recept, na podzim zde dokázal ještě na lavičce HFK Olomouc zvítězit.
Uherské Hradiště - Vítěznou derniéru mají za sebou prvoligové volejbalistky Slovácké Slavie Uherské Hradiště. S letošní sezonou se rozloučily vítězstvím nad Bedřichovem- -Jihlavou a v konečné tabulce skupiny o záchranu obsadily druhé místo, celkově pak osmé.
Nymburk - První okresní derby jarní fotbalové sezony je tady. Obstarají ho borci nymburského Polabanu a nováčka z Litole v krajském přeboru.
Brno - Když bylo Evě Cíhové devět let, právě končila první světová válka. Během té druhé už pracovala a vychovávala dvě dcery. Ve čtvrtek čiperná žena oslavila devětadevadesát let a stala se tak nejstarší obyvatelkou městské části Brno-střed.
Střední Čechy - Vynikající utkání před početnou návštěvou sehrály ve 21. kole futsalové divize v kladenské sportovní hale domácí FC Brandýsek a hostující Dalmach Turnov.
Olomouc - I po prohře v pátém semifinále s Chomutovem zní hlasy z kohoutí kabiny sebevědomě. Za každou cenu chce Mora vrátit sérii na Hanou, ale k tomu musí zdolat mýtus jménem chomutovský led a dnes zvítězit.
Havlíčkobrodsko - Venkovské ordinace, kde obec lékaři hradí první poslední, a přesto si toho zdravotník neváží a chce pořád víc? Podle lékařů je ale pravda trochu jiná. Venkovské ordinace už nemají šanci si na svůj provoz vydělat a ještě nabízet kvalitní zdravotní péči.
Holešo - V dalším zápase druhé ligy házenkářů si Holešov v domácím prostředí poradil s Uničovem, když vyhrál rozdílem pěti branek.
Rakovník/ Další kolo III. ligy ve stolním tenisu svedlo dohromady v Jandačově sále rakovnické sokolovny týmy z našeho regionu.
Olomouc - Vystudoval na filozofické fakultě v Olomouci obor český jazyk a dějepis. Hned po škole nastoupil do Gymnázia v Hejčíně a tady učil jedenáct let. Před několika lety ale Dušan Hric ze školství odešel a dnes pracuje jako manažer v pojišťovně.
Prostějov - Jeden ku sedmi. Zní to jako poměr surovin uvedených v receptu, ve skutečnosti však číselné přirovnání vyjadřuje počet učitelů – mužů na základních školách v Prostějově ve srovnání s množstvím pedagogů v sukních. Něžné pohlaví má jasnou převahu.
Pardubice - S nestárnoucí komedií zavítali do Pardubic známí herci včetně Oldřicha Navrátila
GLOSA - Když si psa pěkně vykrmíte, zabijete a sníte, není to podle české legislativy, pokud ho nebudete týrat, žádný trestný čin
BEROUNSKO - Tržby lékáren ovlivnil konec loňského roku, kdy se pacienti léky předzásobili
Milhostov - Manželé Červeňákovi oslavili zlatou svatbu
České Budějovice - Devětadvacetiletý centr HC Mountfield Tomáš Vak přišel na jih Čech po kratičké epizodě v Karlových Varech. A právě Západočeši budou v semifinále play off soupeřem Jihočechů.
Břeclav - Nižší příspěvky na handicapované zaměstnance, které od ledna vyplácí stát, se na Břeclavsku zatím nijak negativně neprojevily. Tvrdí to alespoň ředitel Úřadu práce Břeclav Lubomír Marko.
Mutěnice - Souboj druhého se čtvrtým vyzněl lépe pro Znojemské. Výhru jim zajistily trefy Míčka a Jaroše
Vrbatův Kostele - Hasiči z obce o třech stovkách obyvatel se rozhodli, že zkusí dát sousedy dohromady. Zvolili k tomu osvědčenou cestu: uspořádali společnou venkovskou zabíjačku.
Mutěnice/ Úvodní zápas jarní poloviny sezony Mutěnicím nevyšel. Inkasovaly už ve druhé minutě a po celou dobu marně hledaly recept na pevnou znojemskou defenzívu. Vinaři nakonec podlehli aktuálně druhému celku MSFL1:2.
Brno - Zahraj to znovu, chtěla ve filmu Casablanca krásná Ingrid Bergmanová po pianistovi Samovi. Podobné přání měli ibrněnští fanoušci na hokejisty Komety.
Cheb - Jarmark tradičně naplnil výstavní prostory. Pekly se mazance, zdobily kraslice
Orlickoústecko - Říká se, že ten, kdo si vezme před spaním jablko, nechodí k lékaři. Něco na tom určitě bude. Jablka totiž obsahují látky, které jsou pro výživu člověka velmi důležité.
Frýdek-Místek - Rozvody vnímá psycholog, sexuolog i kněz každý jinak, na návodu k dobrému vztahu se ale shodli.
PLZEŇSKO - Na kontrolu si lékař pozval 55letého Plzeňana na sobotu. Vyinkasoval pak na něm 90 korun stejně jako za návštěvu pohotovosti. „Byl jsem u lékaře v pátek a ten mě objednal na vyšetření ještě v sobotu. I když to byla vyžádaná kontrola, musel jsem zaplatit devedesát korun na pohotovosti,“ stěžuje si muž.
Rakovník/ Nové Strašecí přivítalo na svém hřišti v odvetných jarních bojích krajského přeboru mužů ve fotbalu tým Sedlčany. Trenér Mrázek nám v rozhovuru do naší přílohy tehdy řekl, že by byl spokojený i s výhrou 1:0.
Most - On ani bratr za Kladno nehrají, přestože právě tady vyrostli. Teď působí bratři Procházkové v řadách konkurentů SK v boji o záchranu. Mladší nyní žižkovský Tomáš si s SK už poradil, staršího Jana čeká s jeho Mostem výlet do Kladna v neděli.