
Z restaurace v Holešově zmizelo pivo i chladící zařízení
Holešov – Prozatím neznámý pachatel se během noci z úterý na středu vloupal do sklepa jedné restaurace v Holešově.
Holešov – Prozatím neznámý pachatel se během noci z úterý na středu vloupal do sklepa jedné restaurace v Holešově.
Uherské Hradiště /FOTOGALERIE/- Vážení, čtenáři, čtenářky, na letní měsíce jsme pro vás připravili soutěž Svatební pár Deníku. Pochlubte se svými krásnými svatebními fotografiemi v našich denících a vyhrajte atraktivní ceny.
Dokažme, že poctivé řemeslo stále žije. Inspirujte se třetím příběhem fachmana a pošlete nám svůj vlastní tip
Soběslav - Mladíci vybavení teleskopickými tyčemi přepadli čerpací stanici v Soběslavi
Domažlice - Dnes začíná v Domažlicích svátek folkloru - Chodské slavnosti. V naší anketě náhodně oslovení lidé odpovídali na otázku uvedenou v titulku.
Dokažme, že poctivé řemeslo stále žije. Inspirujte se dalším příběhem fachmana a pošlete nám svůj vlastní tip.
Benátky nad Jizerou – Josef Richtr absolvoval týdenní tréninkový kemp v severodánském městě Randers, kde pobýval společně s dalším benáteckým badmintonistou Cristianem Savinem.
Motto - „Je lepší vládnout v pekle než sloužit v nebi.“ Inspirujte se příběhem fachmana a pošlete nám svůj vlastní tip.
Domažlice – Přípravy na dnešní zahájení Chodských slavností vrcholí.
Hevlín – Tam, kde před lety mohly svištět kulky ze samopalů pohraničníků, začnou za rok létat míčky z holí hráčů na prvním úplném golfovém hřišti na Znojemsku.
Cheb –Posledního turnusu se v chebském muzeu zúčastnilo třicet kluků a holek.
Nýrsko – Historii nýrských hospod přibližuje na fotografiích výstava, která je k vidění v tamním informačním centru.
Aš -Od poloviny září začne v Aši platit vyhláška omezující provoz restauračních zařízení.
Česká Skalice – Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš ve spolupráci s TJ Jiskra Česká Skalice pořádá v sobotu 27. srpna již 11. ročník turnaje mladších přípravek, Memoriál Jiřího Břížďaly.
Praha /REPORTÁŽ/ - Jen několik hodin po tragédii panuje v obci Mukařov pochmurná nálada. Lidé mají strach. Právem. Vraždu, natož trojnásobnou, tu nikdo z místních nepamatuje.
Ústí nad Labem – „Městská policie se nalévání alkoholu věnuje již dlouhodobě. Dokonce i děti z dětského parlamentu, který spadá pod dům dětí a mládeže, čas od času vyrážejí do restaurací a snaží se alkohol zakoupit.“
Bruntál – Zatímco se matka bavila a opíjela v restauraci, její dvouleté děvčátko ji marně hledalo. Tenhle šokující případ se stal ve středu večer 10. srpna v Bruntále.
Karlovy Vary - Vše by mělo být podle Karlovarské teplárenské v pořádku a práce dokončené v říjnu
Zlín – S dalšími komplikacemi v dopravě musejí v nadcházejících měsících počítat řidiči v centru Zlína. Přechodné úpravy provozu se dočkají na třídě 2. května, na nábřeží U Januštice a také v ulici Padělky IX.
Prostějov – Získat zdarma permanentku? Jít s hráčem podle vlastního výběru na večeři? Vyhrát každý týden dva lístky na nejbližší zápas a k tomu sadu dárkových předmětů LHK Jestřábi Prostějov? Žádný problém.
Jihlava -Restauracím typu steak house se v Jihlavě daří. Před čtyřmi lety vznikla první, nyní jich lidé v krajském městě najdou celkem šest.
Česká Skalice – Co vás trápí? Co se vám nelíbí? Co by se mělo ve vašem městě zlepšit? S takovými otázkami jsme se obrátili na občany České Skalice.
Česká Třebová - Zeptali jsme se vedoucího odboru dopravy českotřebovské radnice.
Pohled - Farnost hledá prostředky na restauraci vzácného nástroje.
Furth im Wald – I když představení hry Skolení draka (Drachenstich) se na náměstí v partnerském městě Domažlic Furth im Wald konají již od pátého srpna, nejbohatší program je přichystán na nadcházející neděli 14. srpna.
Příbram /ODVOLÁNÍ PÁTRÁNÍ/ - Příbramská policie pátrala po ženě z Příbrami. Žena byla naposledy viděna 7. srpna, tedy v neděli odpoledne v restauraci KD v Příbrami VII. Ve čtvrtek bylo pátrání odvoláno, protože se vrátila domů.
Příbram – Kvůli rekonstrukci náměstí TGM se přesunuly trhy k Hořejší Oboře. Budou teď pouze každou středu od 8 do 17 hodin v nezměněném sortimentu. Sobotní trhy nebudou.
Rokycany - Na trávnících v Husových sadech měli sraz rozhodčí republikových fotbalových soutěží.
Náchod - Právědnes 10. srpnase opět otevřely pro hosty prostory náchodského „rodinného stříbra“ – kavárny a restaurace Beránek.
Bystřice pod Hostýnem – Dost netradičním způsobem si pokusil v minulých dnech přilepšit zatím neznámý pachatel v jednom restauračním zařízení v Bystřici pod Hostýnem.
Domažlicko /AKTUALIZOVÁNO/ - Nejen oblíbeným hospůdkám, ale i pivovarům, restauracím, pizzeriím, vinárnám, kavárnám a dokonce cukrárnám můžete nyní dávat své hlasy v naší anketě nazvané Hospůdka roku 2011, aneb dejte hlas místu, kde je Vám dobře.
Jihlava -Zloděj kolo rychle za zlomek ceny prodá, peníze utratí. Případ se pak těžko objasňuje.
Sokolovsko – Škoda činí 31 tisíc korun
Velké Karlovice – Ode dneška přesně za tři měsíce vypukne na Valašsku již třetí ročník oblíbeného Karlovského gastrofestivalu. Tato jedinečná gurmánská akce, odstartuje 4. listopadu a potrvá 8 dní.
Chebsko -Hledáme spolu tu nejoblíbenější. Tu, kde je nám dobře…
Konstantinovy Lázně – Provozovatelé rekreačních zařízení žehrají na počasí letošního léta. Nejinak je tomu v kempu La Rocca v Konstantinových Lázních.
Pastviny – Břehy známé přehradní nádrže budou v sobotu v obležení lidí. Na Pastvinách se uskuteční čtvrtý ročník divácky atraktivních závodů dračích lodí.
Jablonec n. N. – Klidný nedělní oběd v restauraci v obchodním domě v Želivského ulici se stal pro dvaapadesátiletého muže z Jablonce dost nepříjemným zážitkem. Ne kvůli jídlu, ale vinou neznámého zloděje, který mu ukradl bundu s peněženkou.
Blansko – Žlutozelená barva vody v horní nádrži Palavě na blanenských Češkovicích znepokojila rybáře i pracovníka z Agentury ochrany přírody.
Českolipsko - Šachově jedničky bojovaly v Boru. Vážné nehody na trati i silnicích. Brutální útok mačetami v Novém Boru
Českolipsko – V letních měsících každoročně přibývá množství cyklistů na silnicích. Ti si ovšem v některých případech neuvědomují svou zodpovědnost, a tak často na svůj bicykl sednou pod vlivem alkoholu.
Ostrava – Ostravští policisté hledají svědky dopravní nehody, při které byla zraněna cestující na tramvajové zastávce v ulici Opavské u restaurace Slovan. Ženu, která vystupovala z druhého vozu, přivřely dveře.
Zlínsko – Mladí jsou nepoučitelní. O víkendu totiž řada z nich s chutí holduje alkoholu i přes to, že ještě neměli osmnáct let.
Kutná Hora - Do prostor lékárny umístěné u nákupního centra v Kutné Hoře v ulici Ortenova se v pondělí kolem druhé hodiny ranní vloupal dosud neznámý zloděj.
Frenštát pod Radhoštěm - Restaurace Rekovice na Horečkách se stala místem prezentace již 7. ročníku vytrvalostního závodu Rekovická trojka, který se zároveň běžel jako 4. závod Frenštátského běžeckého poháru 2011 a byl zařazen do Lašské běžecké ligy 2011.
Cheb –Policisté cizinci sdělili podezření ze zločinu vydírání.
Region – Do podzimních fotbalových bitev v našem regionu se mohou zapojit nejen hráči a funkcionáři, ale také čtenáři Frýdecko-místeckého a třineckého deníku. Právě jim je určena tipovací soutěž Tip liga, která startuje již za sedm dní (v úterý 16. srpna vyjde první kupon, pozn. red.)
Dětmarovice /AKTUALIZOVÁNO/ – Ke kolizi motocyklu, při které se zranil řidič i spolujezdec, došlo v pondělí odpoledne v Dětmarovicích.
Lanškroun - Do své druhé poloviny vstoupil v pátek večer program Kulturního léta na farní zahradě 2011 v Lanškrouně.
Vrchoslavice /FOTO/ - Stavební stroje a dělníci se objevili v těchto dnech na návsi ve Vrchoslavicích.