Olomouc – Lidem, kteří se stali obětí násilníků nebo utrpěli vážnou dopravní nehodu, pomáhají od května olomoučtí policisté přímo na místě. Nově zavedený tým se osvědčil hlavně při tragické události na Mlýnském potoce v červnu.
Znojmo – Druhý člověk během čtyř dní chtěl spáchat sebevraždu skokem ze železničního mostu přes údolí řeky Dyje. Život mu v noci z úterka na středu zachránili znojemští strážníci.
Východní Čechy - Mezi muži vede ve způsobu odchodu ze života osvědčený provaz, ženy často volí také otravu. Nejrizikovější období je jaro, jako den pondělí.
Řecko – V Řecku se od vypuknutí ekonomické krize v roce 2008 zdvojnásobil počet sebevražd. Informoval o tom list The Wall Street Journal s odvoláním na údaje řeckého ministerstva zdravotnictví.
Východní Čechy - Mezi muži vede ve způsobu odchodu ze života osvědčený provaz, ženy často volí také otravu. Nejrizikovější období je jaro, jako den pondělí.
Východní Čechy - Mezi muži vede ve způsobu odchodu ze života osvědčený provaz, ženy často volí také otravu. Nejrizikovější období je jaro, jako den pondělí.
Havířov – Policisté z Karvinska vyšetřují sebevraždu čtyřiačtyřicetiletého muže, který se před 14 dny zastřelil v havířovské nemocnici, kde se léčil s rakovinou.
Jirkov - Nelehký život ve dvojici, kdy na sebe narážejí zavedené zvyky obou partnerů, zažil skoro každý. V jirkovském kulturním domě se dnes můžete zasmát „cizímu neštěstí“…
Znojmo /FOTOGALERIE/ – Zřejmě dluhy a snad i nešťastná láska stála za posledním sebevražedným pokusem mladého muže, který v sobotu skočil ze železničního mostu přes údolí Dyje ve Znojmě.
Moravský Písek – Krátil si cestu domů, nebo chtěl dobrovolně zemřít? Takovou otázku si nyní kladou lidé z Moravského Písku, kde v noci ze soboty na neděli vyhasl na kolejích život sedmnáctiletého mladíka.
Praha - Popáleniny na 80 procentech těla utrpěl muž, jemuž pražští záchranáři i hasiči vyjeli na pomoc pod Barrandovský most v pátek krátce před čtvrtou hodinou ranní.
Ostrožská Nová Ves – /AKTUALIZOVÁNO/ O sebevraždu se v neděli pokusil devětadvacetiletý muž z Ostrožské Nové Vsi. V 13.15 se tam na přejezdu před železniční stanicí zády postavil do cesty přijíždějící vlakové soupravě.
Mohelnice – Mrtvého muže nalezla osádka policejní helikoptéry během pátrání po sedmapadesátiletém pohřešovaném z Mohelnice. Muž byl nalezen 8. září utonulý v křemačovském rybníce, jednalo se o sebevraždu.
Praha – Smrt muže v plamenech uvnitř firemní dodávky zaparkované před obytným komplexem v Podolské ulici vyšetřují od úterního večera pražští kriminalisté.
Praha /FOTOGALERIE/ - Smrt muže v plamenech uvnitř firemní dodávky zaparkované před obytným komplexem v Podolské ulici vyšetřují od úterního večera pražští kriminalisté.
Východní Čechy - Vražda čtyř dětí ve vesnici u Poličky je v současnosti nejsledovanějším případem v zemi. Policie v neděli o půl páté svolala k případu mimořádnou tiskovou konferenci.
Široký Důl, Pardubice - Vražda čtyř dětí ve vesnici u Poličky je v současnosti nejsledovanějším případem v zemi. Policie v neděli odpoledne svolala k případu mimořádnou tiskovou konferenci.
Široký Důl, Pardubice - Vražda čtyř dětí ve vesnici u Poličky je v současnosti nejsledovanějším případem v zemi. Policie v neděli o půl páté svolala k případu mimořádnou tiskovou konferenci.
Nový Jičín /DOPLNĚNO/ - Rodinnou tragédií vyvrcholil spor mezi matkou a synem v Novém Jičíně. Po opilecké hádce skončil sotva dvacetiletý mladík v tratolišti krve, jeho matka sedí v současné době ve vyšetřovací vazbě.
Široký Důl /FOTOGALERIE/ - Kriminalisté od pátečního poledne vyšetřují otřesný případ vraždy čtyř dětí v Širokém Dolu. Hrůzný čin má na svědomí zřejmě matka.
Svitavsko /FOTOGALERIE/ - Kriminalisté od pátečního poledne vyšetřují otřesný případ vraždy čtyř dětí v Širokém Dolu. Hrůzný čin má na svědomí zřejmě matka.
Peking – Desítky tisíc čínských uživatelů internetu se zapojily do diskusí o údajné sebevraždě antikorupčního úředníka, který byl nalezen ve své kanceláři s jedenácti bodnými ranami nožem.
Jihlava – Zkrušující zpráva. Kapitán fotbalistů FC Vysočina a bývalý hráč Slezského FC Opava Filip Dort se pokusil o sebevraždu! Svůj čin naštěstí nedokonal, zachránili jej přivolaní policisté.
Jihlava – Zkrušující zpráva. Kapitán fotbalistů FC Vysočina Filip Dort se pokusil o sebevraždu! Svůj čin naštěstí nedokonal, zachránili jej přivolaní policisté.