
Ženu u Třebovice smetl vlak. Ve hře je i možná sebevražda
Orlickoústecko/Svitavsko – Další lidský život vyhasl na železniční trati. Pětapadesátiletou ženu srazil v úterý večer nákladní vlak u Třebovice na Orlickoústecku.
Orlickoústecko/Svitavsko – Další lidský život vyhasl na železniční trati. Pětapadesátiletou ženu srazil v úterý večer nákladní vlak u Třebovice na Orlickoústecku.
Plzeň /ROZHOVOR/ - Hyperaktivní, zlobivé, nepřizpůsobivé - děti s takovou nálepkou často míří do Střediska výchovné péče v Plzni. To pomáhá řešit problémy s výchovou už 15 let. Ze zkušeností nabraných za tuto dobu může jeho vedoucí Petra Štefflová říci, že většina potíží je způsobena rodinou.
Švýcarsko – Rodina švýcarských šestiletých dvojčat, která se více než týden pohřešují, ztratila v úterý téměř veškerou naději najít dívky živé.
Veselí nad Moravou – Marně hasiči, policisté a potápěči prohledávali řeku Moravu a její břehy ve Veselí nad Moravou. Muže, který u splavu poblíž Bartolomějského náměstí skočil do vody, nenašli.
Veselí nad Moravou /AKTUALIZOVÁNO/ - Marně ve středu hasiči, policisté a potápěči prohledávali řeku Moravu a její břehy ve Veselí nad Moravou. Muže, který u splavu poblíž Bartolomějského náměstí skočil do vody, nenašli.
Ústí nad Labem - Žena ze Žatce žádala u soudu o obnovu procesu.
České Budějovice -Bývalý šéf sportovních zařízení českobudějovického magistrátu Jiří Zavoral spáchal sebevraždu.
Třebovice – Další tragédie se v úterý večer odehrála na kolejích okresu.
Ostrava - Bývalý primář radiologického oddělení Městské nemocnice Ostrava Vladimír Š., který i přes svůj vysoký věk stále v nemocnici pracoval, v úterý vyskočil z třetího patra tohoto zdravotnického zařízení a zabil se.
Děčín – Policie doposud ženě obvinění nesdělila, neumožňuje to její zdravotní stav.
Ostrava- Bývalý primář radiologického oddělení Městské nemocnice Ostrava Vladimír Š., který i přes svůj vysoký věk stále v nemocnici pracoval, v úterý vyskočil z třetího patra tohoto zdravotnického zařízení a zabil se.
Klatovy – Podle informací Deníku byl v pondělí večer nalezen oběšený na kabelu prodlužovačky zavěšeném na dveřích bytu, který měl pronajatý
Brno /AKTUALIZOVÁNO/ - Pravděpodobně sebevraždu spáchal člověk, kterého v neděli ráno zabil vlak za nádražím v brněnském Králově Poli. Čtyřiapadesátiletý muž mu vstoupil do cesty.
Prácheňsko – Na Pankráci, na malém vršíčku stojí pěkné stromořadí, měl jsem holku namluvenou, ale jiný mně za ní chodí.
Liberecký kraj – Beznaděj, neřešitelná situace ve vztahu, ztráta práce, duševní onemocnění. To všechno mohou být příčiny, kdy člověka nesnesitelně bolí život a kdy jako jediné možné řešení vidí jeho dobrovolné ukončení.
Liberecký kraj – Beznaděj, neřešitelná situace ve vztahu, ztráta práce, duševní onemocnění. To všechno mohou být příčiny, kdy člověka nesnesitelně bolí život a kdy jako jediné možné řešení vidí jeho dobrovolné ukončení.
Železná Ruda – Pořádně rušno bylo ve čtvrtek večer ve dvou železnorudských hotelech.
Železná Ruda - Pořádně rušno bylo ve čtvrtek večer ve dvou železnorudských hotelech. V jednom zbil násilník, který měl v krvi přes tři promile alkoholu, ještě opilejší ženu, a ve druhém zasahovali policisté i zdravotníci u Sušičana, který byl pod vlivem drog a chtěl spáchat sebevraždu.
Klatovy – Kartám a věštění se věnuje více a více lidí. Je ale o tyto služby stále zájem? Zeptali jsme se kartářky Hany Flašarové.
Hodonín – Co dělal muž na komíně bývalé kotelny v hodonínské Brandlově ulici a proč z něj spadl? To jsou otázky, které nyní hledají odpověď hodonínští policisté.
Most – V Mostě se letos málem stala už druhá vražda! Zločin se odehrál v pondělí 31. ledna v mostecké ubytovně Domino. Čtyřiatřicetiletý muž tam bodl do krku svoji 44letou známou.
Plzeň – Přestože není profesionálním policejním vyjednavačem, zachránil v neděli dva lidské životy. Zkušený dvaatřicetiletý policista rozmluvil skok z okna pětatřicetiletému cizinci gruzínského původu. Jak už Deník informoval, muž držel před sebou v náručí třináctiměsíčního chlapce.
Mnichovo Hradiště - Příčinou úmrtí dvou lidí v domě je plyn unikající z porouchaného kotle.
Plzeň - „Čím dříve zavoláte, tím lépe,“ říká vedoucí Linky důvěry a psychologické pomoci v Plzni Libuše Lovásová. Ví, o čem mluví, pracuje zde totiž od samotného zahájení provozu a ve středu tomu bylo přesně 15 let.
Plzeň – „Čím dříve zavoláte, tím lépe,“ říká vedoucí Linky důvěry a psychologické pomoci v Plzni Libuše Lovásová.
Východní Čechy – Podle novinových titulků a častých zpoždění spojů na hlavním železničním koridoru v Pardubicích to vypadá, že sebevrazi nejčastěji skáčou pod vlak.
Východní Čechy – Podle novinových titulků a častých zpoždění spojů na hlavním železničním koridoru v Pardubicích to vypadá, že sebevrazi nejčastěji skáčou pod vlak.
Rožnov p. Radhoštěm – Zlínští kriminalisté prověřují přípravu vraždy, které se údajně začátkem ledna dopustil asi pětapadesátiletý muž z Rožnova pod Radhoštěm. Podezřelý se chtěl v automobilu otrávit výfukovými zplodinami. Do vozu ale prý chtěl dostat i svou manželku, kterou tak hodlal potrestat za nevěru. Jindřich Kučera, vedoucí odboru obecné kriminality zlínského krajského ředitelství policie, ČTK potvrdil, že policie událost šetří.
Havířov – Lezl sice na strom, aby se tam oběsil, zemřít však nechtěl, protože o svém činu informoval městskou policii.
Brno /FOTOGALERIE/ – Jedenáct ran nožem v hrudníku, spoutané ruce a ústa přelepená páskou. Tak našli loni v říjnu mladou ženu z Říčan u Brna v její ložnici policisté. Z vraždy mladé ženy je obžalován její bývalý přítel Jiří Hanák.
Brno /FOTOGALERIE/ – Jedenáct ran nožem v hrudníku, spoutané ruce a ústa přelepená páskou. Tak našli loni v říjnu mladou ženu z Říčan u Brna v její ložnici policisté. Z vraždy mladé ženy je obžalován její bývalý přítel Jiří Hanák. Od úterka proto stojí před Krajským soudem v Brně.
Hradec Králové – Již před deseti dny odešel jedenatřicetiletý Dušan Leden z psychiatrické kliniky Fakultní nemocnice Hradec Králové.
Chomutov /OD SOUSEDŮ/ - Za tragédií stály osobní problémy.
Hradec Králové - Již před deseti dny odešel jedenatřicetiletý Dušan Leden z psychiatrické klinky Fakultní nemocnice Hradec Králové. Od té doby po něm marně pátrají desítky policistů i jeho kamarádi a známí.
Chomutov - Chomutovana, který procházel v neděli dopoledne Klostermannovou ulicí, vyděsil pohled na oběšeného muže. Jeho tělo viselo na laně ze žebříku, který nešťastník nejdřív opřel o dům.
Jindřichův Hradec - Z pátku na sobotu zemřel na sloupu úsekového vypínače elektrického vedení u Sládkova Kopce muž (54 let).
Česká Třebová – Pracovník Probační a mediační služby ve čtvrtek nezastihl doma 42letého muže, nad kterým prováděl dohled. Když mu volal na mobilní telefon, z rozhovoru vyplynulo, že chce po rozchodu s přítelkyní ukončit život.
Počenice – V dalším florbalovém prvoligovém utkání prohrály třetí Počenice ve Znojmě. Ve vyrovnaném utkání nakonec podlehly rozdílem dvou branek.
Jirkov - Divokou noc prožili lidé v jirkovské ulici Generála Svobody. Dvacet jich muselo dokonce své byty opustit kvůli hořícímu bytu v šestém patře.
Jirkov /AKTUALIZOVÁNO/ - Divokou noc prožili lidé v jirkovské ulici Generála Svobody. Dvacet jich muselo dokonce své byty opustit kvůli hořícímu bytu v šestém patře.
Klatovsko – Vloni si na Klatovsku sáhlo na život celkem dvacet osob, devět z nich lékaři nezachránili.
Uherskohradišťsko – Několik dlouhých let snášela žena středního věku z Uherskohradišťska týrání ze strany svého manžela. Po celou dobu doufala a marně se přesvědčovala, že se muž změní a vše špatné skončí.
Unhošť, Horní Beřkovice -Helena Šafářová, pacientka Psychiatrické léčebny v Horních Beřkovicích odešla v pondělí 6. prosince odpoledne na vycházku. Od té doby o ní nikdo nic neví.
Semice -Víkendová pátrací akce přinesla úspěch. Pohřešovaná žena byla objevena u jedné z chat nedaleko Semic.
Šumperk /FOTO/ – K mrtvému muži, který ležel u panelového domu v ulici ČSA v Šumperku, vyjížděli v pondělí 24. ledna po půl třetí odpoledne záchranáři i policisté. Patrně se jednalo o sebevraždu, bližší informace policie vzhledem na teprve zahájené vyšetřování nesdělila.
Ústecký kraj - „Chlapi se hůře vyrovnávají s problémy a jednají iracionálně. Ženy jsou psychicky odolnější,“ říká psycholog.
Slavkovský les - O pomoc při vytažení muže uvízlého v bahně u obce Prameny na Chebsku požádala policie jednotku hasičů z Mariánských Lázní. Muž chtěl v močále spáchat sebevraždu, bahno uvěznilo i policejní hlídku.
Ústí nad Labem – Zní to až neuvěřitelně, ale vlastní rukou zemřelo v minulém roce v Ústeckém kraji zhruba dvakrát tolik lidí, než za stejné období zahynulo na silnicích při dopravních nehodách.
Hradec Králové – Královéhradecká policie žádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném jedenatřicetiletém Dušanu Lednovi z Hradce Králové.
Ústecký kraj - „Chlapi se hůře vyrovnávají s problémy a jednají iracionálně. Ženy jsou psychicky odolnější,“ říká psycholog