
Muž zřejmě z okna skočil
Pardubice - Na pardubickém sídlišti Dukla došlo ve středu ráno k tragické události.
Pardubice - Na pardubickém sídlišti Dukla došlo ve středu ráno k tragické události.
Most /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ – V Městském mosteckém divadle máte možnost zhlédnout 29. dubna od 19.00 reprízu komedie Chlap na zabití od francouzského autora Francise Vebera. Hra je příběhem dvou rozdílných mužů ze sousedících pokojů hotelu. První je nájemný vrah, který čeká na oběť, druhý chce spáchat sebevraždu a svou dotěrností mu „práci“ jen kazí. V jedné z hlavních rolí se představí Jiří Kraus, který ztvárňuje postavu Pignona, dotěrného sebevraha. O tom, jaká je jeho postava v komedii, jsme si s hercem povídali.
Ďáblice - Velkou pátrací akci vyvolal telefonát ženy, která tvrdila, že zabila své dítě a odhodila ho do kontejneru. Ďáblickou skládku ihned vyjely prohledávat desítky policistů. Ani po několikahodinovém pátrání ale tělo děťátka nenalezly. Dvaadvacetiletá žena si totiž telefonát zřejmě vymyslela.
Opava – Napětí stoupá! Basketbalové play off pokračuje dnes v Opavě druhým zápasem.
USA- Lidé, kteří pravidelně konzumují čokoládu, trpí depresemi více než ostatní. Tvrdí to studie amerických vědců publikovaná v časopise Archives of Internal Medicine. Čokoláda se přitom tradičně považuje za "lék" proti špatné náladě.
Dačicko – Jen kousek bylo v sobotu od tragédie v objektu komunity na Dačicku, kde se muž pokusil o sebevraždu oběšením na vodítku.
Ostrava-Rovnou dva sebevražedné pokusy vyšetřovali během uplynulého víkendu ostravští policisté. V obou případech byli jejich aktéři pod vlivem alkoholu.
Opava /ROZHOVOR/ - Jak vypadá den policejní vyjednavačky? A co je na této práci nejtěžší? Na to semimo jiné redakce zeptala opavské vyjednavačky Ludmily Válkové.
Čimelice – V Díkově mlýně v rakovické části Čimelic byla 12. května 1945 podepsána kapitulace německé armády a v Evropě tak skončila druhá světová válka.
USA - Američan zastřelil v nemocnici v Knoxville v americkém státu Tennessee jednu ženu a další dvě zranil, poté spáchal sebevraždu. Oznámila to agentura AP. Motivy činu policie zatím nezná.
Blanensko – Se svým životem se v pondělí rozhodla skončit jedna žena na Blanensku.
Blanensko /AKTUALIZOVÁNO/ – Se svým životem se v pondělí rozhodla skončit jedna žena na Blanensku. Mobilním telefonem to oznámila své kamarádce a vydala se hledat místo pro sebevraždu. Přítelkyně ženy však neváhala a úmysl sebevražedkyně oznámila policistům.
Caracas - Venezuelský profiboxer Edwin Valero, který vyhrál všech 27 zápasů, podle policie spáchal sebevraždu.
Kobylá nad Vidnavkou – Jesenickým kriminalistům se ani po týdnu nepodařilo určit totožnost oběšence, jehož tělo objevili v úterý 13. dubna nad strží v lokalitě Mlýnská v Kobylé nad Vidnavkou. Policisté prosí o pomoc občany. V letošním roce jde o první případ sebevraždy na Jesenicku.
Liberecký kraj /FOTO/ – V plynové masce se špatně dýchá, v helmě není nic slyšet. Do toho držet hadici nebo lézt a šplhat. Povolání hasiče není jednoduché. Reportáž "Na vlastní kůži".
Rájec-Jestřebí – Skoncovat se životem se v sobotu ráno rozhodl čtyřiatřicetiletý muž. Za Rájcem-Jestřebím ve směru na Blansko si lehl na koleje a čekal. Srazil ho osobní vlak přijíždějící od Rájce.
Rájec-Jestřebí /AKTUALIZOVÁNO/ – Nešťastná náhoda, nebo sebevražda? V sobotu ráno vyhasl život čtyřiatřicetiletého muže, který ležel na kolejích za Rájcem-Jestřebím ve směru na Blansko. Přejel ho osobní vlak přijíždějící od Rájce.
Liberecký kraj /FOTOGALERIE/ – V plynové masce se špatně dýchá, v helmě není nic slyšet. Do toho držet hadici nebo lézt a šplhat. Povolání hasiče není jednoduché. Reportáž "Na vlastní kůži".
Českokrumlovsko - Kapličtí na půdě lídra, Krumlovští dopoledne v Bavorovicích.
Blanensko – Jde o život. Posádka záchranky vyrazí do terénu. Cíl nenajde. Bloudí. V místní části města nebo nové ulici totiž chybí cedule s názvem. Práci záchranářům komplikuje zřejmě i navigace. Své o tom ví muž z Klevetova.
Chomutov – Dopis na rozloučenou nenechal, ani rodiče netuší, proč to udělal. Smrt mladíka, který před čtrnácti dny skočil z mostu u bauMaxu, zůstane zřejmě nevysvětlená.
Most /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ – Městské divadlo v Mostě chystá na pátek 16. dubna od 19.30 hodin českou premiéru francouzské komedie Chlap na zabití od Francise Vebera. Hra je příběhem dvou rozdílných mužů ze sousedících pokojů hotelu. První je nájemný vrah, který čeká na oběť, druhý chce spáchat sebevraždu a svou dotěrností mu „práci“ jen kazí. Kromě toho přichází na řadu spousta zápletek, nebude chybět situační ani slovního humoru. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Krause (Pignon, sebevrah), Jana Beneše (Ralf, vrah), Víta Herzinu (pikolík), Radima Madeju (Volf), Michaelu Krausovou (Luis) a Tomáše Vacka (policista). Hru pro mostecké divadlo přeložil herec Jiří Žák. O představení Chlap na zabití jsme si povídali s režisérem Nikolajem Penevem.
Beskydy – Záchranáři z Horské služby Beskydy pátrali v noci na středu v oblasti Lysé hory po devětatřicetiletém turistovi. Hledání museli po půlnoci kvůli špatnému počasí přerušit. Muže nalezli až ráno bez známek života. Podle policistů nešťastník zřejmě spáchal sebevraždu.
Beskydy – Záchranáři z Horské služby Beskydy pátrali v noci na středu v oblasti Lysé hory po devětatřicetiletém turistovi. Hledání museli po půlnoci kvůli špatnému počasí přerušit. Muže nalezli až ráno bez známek života. Podle policistů nešťastník zřejmě spáchal sebevraždu.
Beskydy 14. dubna (ČTK) - Beskydské záchranáře zaměstnalo v noci na středu pátrání, které museli kvůli špatnému počasí přerušit a pokračovat ráno. Hledali 39letého turistu, kterého později našli bez známek života. Podle policie spáchal sebevraždu.
Novojičínsko – Policisté se snaží dostat do povědomí rodičů informaci, že, žádný rodič nemá jistotu, že se jeho dítě nestane obětí šikany. Cesty lidských povah a činů jsou nevyzpytatelné a do soukolí agrese se může dostat každý.
Pardubice – Nešťastnou událostí, ke které došlo v úterý ráno se zabývá policie i vedení nemocnice.
Pardubice /AKTUALIZOVÁNO/ – Nešťastnou událostí, ke které došlo v úterý ráno se zabývá policie i vedení nemocnice.
Trutnov, Pardubice – Nešťastnou událostí, ke které došlo v úterý ráno se zabývá policie i vedení nemocnice.
Pardubice – Nešťastnou událostí, ke které došlo v úterý ráno se zabývá policie i vedení nemocnice.
Havlíčkův Brod – Nedělejte z nich chudáčky, doporučuje rodičům handicapovaných dětí Petra Polívková z Havlíčkova Brodu.
Liberecký kraj - Ve Velkých Hamrech na Jablonecku přejel v pondělí ráno vlak dvaapadesátiletého muže, který na místě zemřel.
Žimrovice - Zatímco policie čeká na potvrzení totožnosti muže, který se společně s patnáctiletým chlapcem ze Žimrovic pokusil upálit, rodina chlapce onoho muže dobře zná. Patřil prý k okruhu známých.
Valašsko - Konečně. Jaro je tady. Mladí a krása v plné síle. Dívčí vnady vesele bijí na poplach. Oči nestačí těkat zleva doprava, ale hnedle je člověk musí přimhouřit, když do nich vítr nažene trochu kouře od páleného klestí a trávy ze sousedovy zahrady.
Velké Hamry - Ve Velkých Hamrech na Jablonecku přejel v pondělí ráno vlak dvaapadesátiletého muže, který na místě zemřel.
Mikulčice /DISKUTUJTE/ - Jihomoravští kriminalisté se stále zabývají událostí, při které vMikulčicích zemřel manželský pár. Tamní obyvatele případ šokoval, se smrtí se pomalu vyrovnávají.
Louny - Strážníci muže přiměli přelézt zábradlí zpět a svěřit se do péče zdravotníků.
Žimrovice - Kriminalisté začali vyšetřovat, proč se v pátek večer v Žimrovicích na Opavsku pokusili společně upálit 15letý mladík a přibližně 50letý muž. Kriminalisté prověřují, kdo byl iniciátorem pokusu sebevraždy, jestli za tímto činem nestojí nějaký další člověk.
Žimrovice - Dva popálené muže našli v pátek pozdě odpoledne policisté u včelína poblíž Žimrovic na Opavsku. Vyjeli tam na základě oznámení matky jednoho z nich. Zhruba padesátiletý muž je v kritickém stavu. Čtrnáctiletý mladík je zraněn na deseti procentech těla.
Klatovy - Minule jsme si řekli, kdy betla hlásit či flekovat, ovšem nutné je ho také sehrát s malou poznámkou.
Cvikov – Konec hazardu se životem lidí bude znamenat nový chodník podél frekventované komunikace I/13 z Nového Boru na Liberec, kudy denně projedou tisíce aut.
Tábor - Noc ze středy na čtvrtek se v ulicích města nesla ve znamení smrti.
Brumovice - Prokleté. Toto slovo někteří lidé v poslední době spojují s Brumovicemi. Důvodem je řada tragédií, které malou obec na Hustopečsku postihly. Výčet je hrozivý. Na život si sáhli čtyři zdejší mladí lidé. Naposledy v úterý. V Hustopečích spáchal sebevraždu ještě ne plnoletý mladík, který žil v Brumovicích.
Písek - Muže převezl vrtulník do českobudějovické nemocnice.
Žďár nad Sázavou – Pravděpodobně spáchat sebevraždu chtěl mladý muž, který skočil ve středu před jednou hodinou odpolední ze střechy panelového domu ve žďárské ulici Studentská.
Písek - Muže převezl vrtulník do českobudějovické nemocnice.
Jablonecko – Velikonoční pondělí se na Jablonecku neobešlo bez vandalství, opileckých úrazů a ukousnutého ucha. Policisté a hasiči zasahovali také u pokusu o sebevraždu.
Pardubice - Pardubický kapitán ví, že polevit před zápasy play off s Děčínem, by se rovnalo harakiri…
Postoloprty – Smutné Velikonoce si prožila rodina z Postoloprt na Lounsku. Jejich 62letá příbuzná si totiž o svátcích vzala život. Sebevraždu spáchala na dnešní dobu již neobvyklým způsobem: utopila se v rybníce.
Postoloprty - Důvodem tragédie měly být dlouhodobé psychické potíže.