
Řidiči mohou platit za parkovné pomocí mobilů
Žatec - Stačí poslat textovou zprávu na příslušné telefonní číslo, novinka začne platit za pár dní.
Žatec - Stačí poslat textovou zprávu na příslušné telefonní číslo, novinka začne platit za pár dní.
Brno – Čtrnáctiletá dívka udala muže kvůli znásilnění. Při vyšetřování však policisté zjistili, že si vše vymyslela a udáním kryla jen své domnělé těhotenství. Kvůli jejímu věku jí však trest za křivé obvinění nehrozí.
Litoměřicko - Finanční a citové vydírání, zastrašování, omezovaní svobody, zanedbávání péče nebo i bití a další fyzické týrání. To je zacházení, které dnes a denně zažívají někteří senioři.
Pardubicko - Okresní přebor: Velkou bitvu na dálku o podzimní primát rozhodl až nedělní zápas v Přelouči
Mladá Boleslav - Řidič během chvíle přišel o řidičák a za volantem si pár měsíců neposedí.
Berounsko, Hořovicko - O víkendu se hrálo další kolo okresních fotbalových soutěží. Nyní vám přinášíme výslekový souhrn.
Liberec - Vůbec poprvé v této sezoně České fotbalové ligy se podařilo mužstvu Slovanu Liberec B získat body na hřišti soupeře. Včera vyhrálo v Králově Dvoře 3:1 a završilo tam úspěšný liberecký fotbalový víkend.
Domažlice, Plzeň – V České fotbalové lize se dařilo zástupcům našeho regionu.
Vimperk – Přestože vedení města Vimperk již nějaký čas řeší chování některých nepřizpůsobivých obyvatel, k větší aktivitě přispělo svým dílem i založení Hnutí za Vimperk bez nepřizpůsobivých Romů a diskuse na sociální síti Facebook.
Litoměřicko - Finanční a citové vydírání, zastrašování, omezování svobody, zanedbávání péče nebo i bití a další fyzické týrání. To je zacházení, které dnes a denně zažívají někteří senioři.
Ovčáry – Fotbalisté Ovčár vyprovodili už podruhé během tří měsíců Hlavici čtyřbrankovým přídělem. Srpnové utkání Ondrášovka Cupu našlo výsledkovou reprízu v sobotním duelu ČFL. Tentokrát se ale vítězství 4:1 rodilo daleko obtížněji.
Pardubic - Hokejová extraliga: „Pojišťováci“ porazili Kometu a poprvé v sezoně zvítězili potřetí v řadě
Trutnovsko – Poslední podzimní kolo nejvyšší okresní soutěže nepřineslo žádné překvapení. Na chvostu tabulky i přes vítězství nad Starými Buky přezimuje Svoboda.
Mělnicko - Jak hrál váš oblíbený tým v mistrovské soutěži?
Klatovsko – Nový ročník turnaje krajských fotbalových výběrů žáků U13 2011/2012 byl rozehrán podzimní I. turnajem za účasti sedmi okresních výběrů na hřišti plzeňského Smíchova.
Chropyně – Osm set let uplynulo od narození Svaté Anežky České. Při této příležitosti zasadili v neděli 6. listopadu v Chropyni památeční lípu.
Ovčáry – Fotbalisté Ovčár vyprovodili už podruhé během tří měsíců Hlavici čtyřbrankovým přídělem. Srpnové utkání Ondrášovka Cupu našlo výsledkovou reprízu v sobotním duelu ČFL. Tentokrát se ale vítězství 4:1 rodilo daleko obtížněji.
Uničov – V době od pátečního večera do včerejšího rána se pachatel vloupal v Uničově na ulici Dukelská do tamní prodejny potravin.
Praha - Přetahovaná o cedulky s protestními hesly, kterými ČSSD upozorňuje v jednacím sále sněmovny na svůj postoj k vládním reformám, zpestřila v sobotu večer jinak monotónní předčítání připravených vystoupení poslanců opozice.
Zbraslavice – Namlsáni dvěma výhrami zajížděly Chocerady v jedenáctém kole fotbalové I. B třídy do Zbraslavic a díky gólu střídajícího Mastného ve čtvrté minutě nastavení brali další tři body .
Zruč - Rozdíl mezi 7. týmem tabulky a prvním nebyl v pátek večer ve Zruči znát. Domácí Benago v utkání s Tangem Brno sice prohrálo 2:4, ale po důstojném výkonu a spoustě zahozených šancí, obzvlášť za stavu 2:3 pro Brněnské.
Polepy /FOTOGALERIE/ - V letošní podzimní sezoně v divizní skupině C jsou odehrána tři derby a v každém z nich se radovali hosté. Nejinak tomu bylo i v sobotu v Polepech, kam zavítalaVelim.
Strakonice – Vlaďka Hradská v minulém rozhovoru popsala úskalí novinářské práce v bulvárním deníku. Přiblížila čtenářům, kde hledá relaxaci a únik před tragickými příběhy a kauzami, s nimiž se často setkává. Otázky ve Štafetě Strakonického deníku položila provozovateli Forbesbaru Václavu Mechovi Drhovskému.
Jičín – Hokejisté sehráli další utkání krajské ligy, tentokrát na ledě HC Náchod.
Karlovy Vary - Hokejisté Plzně v západočeském derby podlehli týmu Karlových Varů 3:4.
Karlovy Vary - Hokejisté Plzně v západočeském derby podlehli týmu Karlových Varů 3:4.
Náchodsko - Další porci mistrovských zápasů má za sebou Krajská hokejová liga mužů.
Hradec Králové /OD SOUSEDŮ/ - Těžká opilost má na každého muže jiné účinky. Některý usne na stole, jiný celou noc objímá záchodovou mísu, ale najdou se i tací, kteří neváhají vztáhnout ruku na svoji drahou polovičku.
Radnice – Neohroženě si ve fotbalovém přeboru Rokycanska počíná nováček z Radnic. Záloha Sokola si nyní vyšlápla na zkušené Mýto B.
Lipník nad Bečvou/Přerov – V průběhu tohoto týdne řešili přerovští policisté hned dva případy spojené s drogami.
Plzeň - Je věrnou fanynkou hokejových indiánů, do ČEZ Arény chodí s manželem na každý domácí zápas.
Zlín - Výrazné individuality mládežnických hokejových družstev ve Zlíně zazářily v extraligových zápasech své věkové kategorie. Přesto jejich příspěvek stačil pouze na dvě výhry z pěti zápasů.
Královéhradecko - Těžká opilost má na každého muže jiné účinky. Některý usne na stole, jiný celou noc objímá záchodovou mísu, ale najdou se i tací, kteří neváhají vztáhnout ruku na svoji drahou polovičku.
Hradec Králové - Těžká opilost má na každého muže jiné účinky. Některý usne na stole, jiný celou noc objímá záchodovou mísu, ale najdou se i tací, kteří neváhají vztáhnout ruku na svoji drahou polovičku.
Písek – Basketbaloví Sršni Písek pokračovali ve druhé lize mužů zápasy v domácím prostředí proti jihočeským soupeřům.
Strakonice - Pohotovost od pátku 4. do neděle 6. listopadu.
Praha- Kdo dostane miliardy z hazardu? V současné době se hraje o to, zda peníze získá stát, nebo s nimi budou moci i nadále nakládat loterijní společnosti podle vlastního uvážení. Další kolo bitvy o sedm miliard korun se odehraje dnes v poslaneckých lavicích.
Havířov - Volejbalisté Havířova přehráli jasně Odolena Vodu a do extraligové tabulky si připsali první vítězství.
Brno – Brňané se zapojili do oslav závěru evropského roku dobrovolnictví. Ten vyvrcholil průvodem ve čtvrtek odpoledne v centru Brna. Zúčastnilo se jej sto padesát členů různých brněnských organizací. Na náměstí Svobody pak poskládali písmeno D.
Mikulov – Bezmála pět milionů korun dluží Mikulovu nájemníci, kteří bydlí v městských bytech. Nebo podnikají v prostorách města.
Ledeč nad Sázavou - V 6. kole druhé ligy hostili kolínští házenkáři tým z vršovického ďolíčku. Bohužel očekávaný host, Antonín Panenka, nedorazil. Do domácí sestavy se vrátil i Michal Pazdera a tak byl Kolín po dlouhé době opravdu kompletní.
Havlíčkův Brod – Krajské soutěže již skončily, fotbalová divize dorostenců má o víkendu na pořadu poslední kolo. Chlapci z brodského Slovanu přivítají v derby utkání sousední Pelhřimov.
Jeseník – Velká proměna čeká během následujících dvanácti měsíců Smetanovy sady a Raymannův park v Jeseníku. Na těchto místech se stejně jako v dalších čtyřech lokalitách uskuteční obnova zeleně.
Liberec - Už od neděle leží v liberecké nemocnici v bezvědomí neznámý muž. V půl třetí odpoledne v Liberci spadl z kola a těžce se zranil
Mohelnice /VIZUALIZACE NÁMĚSTÍ V ROCE 2012/ - Nejpozději do konce příštího týdne by měly být opět průjezdné ulice Lazebnická a Olomoucká v centru Mohelnice. Stejně jako na náměstí, z něhož obě ulice vycházejí, v nich končí opravy vodovodního řadu a přípojek k domům.
Klatovy – Mládežnické hokejové týmy HC Klatovy mají za sebou další mistrovské zápasy ve svých soutěžích.
Teplice /MÁME FOTO/ - Z náměstí Svobody v Teplicích mizí nikdy nedokončená stavba hotelu a brzy přijde řada i na sousední obchodní dům Prior. Na jejich místě mají vyrůst do dvou let nová obří nákupní centra. Budou stát jenom několik desítek metrů od sebe a úplně změní ráz náměstí.
Jeseník – Velká proměna čeká během následujících dvanácti měsíců Smetanovy sady a Raymannův park v Jeseníku. Na těchto místech se stejně jako v dalších čtyřech lokalitách uskuteční obnova zeleně.
Jičín – Potvrdit stoupající formu chtěli starší dorostenci v dalším utkání první ligy.
Uherské Hradiště Fotbalisté Kunovic v první polovině soutěže neztratili ani bod, a zřejmě nic je tak nemůže zastavit na cestě do okresního přeboru. Tentokrát vyhráli na půdě dalšího adepta na postup v Bánově.