
Feťáci dál vařili pervitin, ačkoliv už čelili policejnímu obvinění.
Hradec Králové - Podruhé zasebou policie podnikla razii v bytě na Moravském Předměstí. Protidrogoví specialisté zde objevili feťácké doupě. A nebylo to poprvé.
Hradec Králové - Podruhé zasebou policie podnikla razii v bytě na Moravském Předměstí. Protidrogoví specialisté zde objevili feťácké doupě. A nebylo to poprvé.
Chrudim - Chrudimští nepřipustili na svém ledě prohru a prodlužují tak svou domácí neporazitelnost. Porazili Havlíčkův Brod 4:1.
Trutnov - Městské derby, bitva o Trutnov a souboj otce se synem dopadl dle předpokladů. Sparta Úpice překvapivě jde dál - porazila sousední Červený Kostelec!
DOBRÁ VODA U POCINOVIC - Tradiční pouť u "zázračného" pramene letos obohatili o svěcení symbolů obce Pocinovice
Chrudim - V 6. kole hostil prvoligový nováček soupeře z Vysočiny, se kterým ve dvou přípravných zápasech vyšel naprázdno a byl odhodlán tuto nepříjemnou bilanci vylepšit. Po výborném výkonu se mu to podařilo.
Chomutov - Hokejoví dorostenci KLH Chomutov vybojovali první extraligové body. Během víkendového dvojkola sice nejprve v sobotu doma podlehli Brnu 0:2, ale o den později porazili Jihlavu 3:2 po prodloužení.
Olomouc – Kus pěšky se budou muset o víkendu projít lidé, kteří se vydají po trase od náměstí Hrdinů k tržnici či fakultní nemocnici. Kvůli opravě kolejí nebudou totiž z centra k okresnímu soudu jezdit tramvaje.
Kolín/ Finále letošního ročníku atletického přeboru Středočeského kraje v kategorii mladšího žactva se uskutečnilo na kladenském stadiónu.
Prostějovsko - Za pochmurného počasí nastoupili nekompletní Hanáci v Domaželicích, malé vesničce za Přerovem, k 7. kolu I. B třídy. Prostějov rozhodl o třech plusových bodech ve druhém poločase.
Českolipsko - Ve šlágru kola se z vítězství radovali Zahrádky. Doksy B po úvodní porážce teď pětkrát za sebou vyhráli.
Žabonosy/ Po neúspěšném startu do sezony v Příbrami (prohra 2:8), která má postupové cíle, vyjížděli hokejisté Žabonos ve druhém kole k neméně ambicióznímu celku. Soupeřem jim bylo béčko Mladé Boleslavi.
Brno - Policisté podezírají nájemce v brněnské Labské ulici, že zapálil byt, v němž bydlel. Zřejmě se mstil vlastníkům domu. Hrozilo mu totiž stěhování kvůli neplacení nájmu.
Žatec - Charitativní sbírka má pomoci nevidomým spoluobčanům.
Kladno - Znalecký posudek ukázal, že obžalovaný je homosexuální orientace. Psycholožka ale uvedla, že podle testů neměla dívka důvod lhát, když ho označila za útočníka.
Praha - Obdivovaní angličtí bolestíni si během pondělního pražského koncertu užívali role miláčků publika. Patnáctitisícový chorál ve vyprodané O2 Areně zpíval nejen známé hity kalibru Yellow nebo The Scientist, ale i zatím méně slavné skladby jako Lost! z nového alba Viva La Vida.
Čáslav - Velký otázník visí nad brankářskou jedničkou Čáslavi Milanem Švengerem. Ten si v utkání s Karvinou podle posledních prognóz natáhl šlachy v koleni a je tak nejspíš ze sobotního klání vyřazen.
Vysočany - Obdivovaní angličtí bolestíni si během pondělního pražského koncertu užívali role miláčků publika. Patnáctitisícový chorál ve vyprodané O2 Areně zpíval nejen známé hity kalibru Yellow nebo The Scientist, ale i zatím méně slavné skladby jako Lost! z nového alba Viva La Vida.
Třebíčsko - Čechtín v sedmém kole fotbalové III. třídy doma sestřelil Hodov devíti góly.
Olomouc -Do oprav chodníků na třídě Svobody a před bývalým obchodním domem ASO se v těchto dnech pustili pracovníci Technických služeb města Olomouce. Rozbitý asfalt či kostky tam nově nahradí betonová dlažba.
Žďársko - Lídr zaváhal. Fotbalisté Hamrů ztratili po delší době body. V 7. kole IV. třídy remizovali na hřišti Bobrové s místní rezervou. Na rozdíl bodů se k nim přiblížily Počítky, které vyhrály nad Radostínem B.
Čížová - V sedmém kole krajského přeboru v kopané (21. 9.)se na čížovském trávníku představilo silné mužstvo Slavoje Český Krumlov.
PLZEŇ - Borci domažlické Jiskry jsou letošní podzim v divizi k nezastavení. Ještě neokusili hořkost porážky, jen dvakrát remizovali a pětkrát zvítězili. Naposledy jejich útočné choutky odnesla pražská Admira, kterou Chodové rozstříleli 5:2. Třicet minut to však nevypadalo s domácími vůbec dobře. Byli sice lepším týmem, ale prohrávali 0:1.
Žďársko - Měřín B už nemá stoprocentní bodový zisk. V 7. kole III. třídy ztratili fotbalisté rezervy poprvé body, když remizovali ve Strážku. Měřín měl na mále, protože po prvním poločase prohrával a musel dotahovat náskok soupeře. O dělbě bodů nakonec rozhodl vyrovnávací gól Coufala.
Třebíčsko - V rámci sedmého kola fotbalového okresního přeboru tým Třebenic v těžkém souboji proti Chlístovu po těsné výhře udržel první místo.
Podle Benjamina B. Barbera, profesora občanské společnosti (Civil Society) na Marylandské univerzitě, je tvář současného globálního kapitalismu určována novou etikou.
Jablonecko - V okresním přeboru II. třídy favorité své role splnili a na prvních třech místech se pořadí nezměnilo.
Svitavy -I. A třída: litomyšlská Jiskra pokračuje v utrápeném podzimu, tentokrát přišla v Moravanech minutu před koncem o remízu.
Pardubice - Pardubický brankář se poprvé v ročníku postavil do branky Moelleru a chytal znamenitě
Svoboda nad Úpou - Na pátý ročník Rudolfových slavností zavítaly ve Svobodě nad Úpou i přes chladné počasí stovky návštěvníků.
Svitavy - I. B třída: druhý bod v sezoně vybojovalo Jevíčko, na posun z poslední pozice to nestačilo.
Nové Město pod Smrkem - Už čtyři zápasy nepocítili fotbalisté Jablonného, co je porážka.
Praha/ Milan Čermák ze Solečku bude nejprve odpočívat, pak prý chce nastoupit do práce.
Káhira - Drama v poušti pokračuje. Ozbrojenci požadují šest milionů eur výkupného za jedenáct cizinců a osm Egypťanů.
Jičínsko - Příznivci nejpopulárnějšího sportu jsou spokojeni. O víkendu pokračovaly krajský přebor, I. A i I. B třída mužů.
Jeseník - U ústavního soudu zřejmě skončí město Jeseník kvůli své protialkoholové vyhlášce. Zastupitelé odmítli vyhovět požadavku ministerstva vnitra, které požadovalo změkčení pravidel.
Frenšát pod Radhoštěm - Téměř dva roky uplynuly od prodeje hotelového komplexu Vlčina ve Frenštátě pod Radhoštěm. Hotel ale stále nefunguje a co se tam děje asi nikdo neví svýjimkou majitele.
KLATOVSKO - Horažďovice patří mezi deset obcí v republice s nejmenším počtem potrestaných motoristů, pod průměrem jsou i Klatovy a Sušice
Šumperk - Velmi pěkné a dramatické utkání 2. ligy házené mužů vidělo v neděli asi sto diváků. Orel Paskov jako nováček soutěže přijel naladěn vítězně, vždyť v minulém kole vyhrál nad Olomoucí, která patří k velkým favoritům letošního ročníku.
Jičín - Valdštejnovo náměstí v Jičíně po 127 letech bude předlážděno. Z evropských fondů město použije 1,4 milionu eur. Akci bude provádět místní firma.
Olomouc - První hokejová liga pokračovala 5. kolem s velmi vyrovnanými střetnutími.My vám přinášíme kompletní výsledky a také statistiky jednotlivých zápasů.
Pardubice – Vpředehrávce 7. kola hokejové extraligy porazily Pardubice 2:1 hosty zjihu Čech.
Havlíčkův Brod - Rebelové z Havlíčkova Brodu prohráli s brněnskou Kometou 4:5 po samostatných nájezdech
Pardubice - Pardubický brankář se poprvé v ročníku postavil do branky Moelleru a chytal znamenitě
Kadaň, Vrchlabí - Vítězná série pokračuje. Vrchlabští hokejisté dokázali vyhrát i ve svém třetím zápase, při kterém na začátku sezony vycestovali z Krkonoš. Po Jihlavě a Ostravě uspělo včera Jeřábkovo mužstvo také v Kadani.
Chrudim - (VČETNĚ TABULKY) V nejnižší fotbalové soutěži lídr z Míčova odrazil jednoho z pronásledovatelů.
Kutnohorsko - Tyto tři celky si do pátého kola přeboru zatím nepřipsaly v jednom zápase tři body najednou. Zbýšov má aktuálně remízy tři, Nové Dvory dvě, a Suchdol pouhou jednu.
Chrudim - VČETNĚ TABULKY - V duelu lídrů III. fotbalové třídy okresního fotbalu se radovala Krouna, která zůstává bez bodové ztráty spolu s rezervou Stolan. Té pomohla pětigólová kanonáda Jiřího Motyčky do čela tabulky.
Kladensko - Hrdlívští se nenechali vyhodit ze sedla ani v Pozdni, kde domácím nedali nejmenší šanci na úspěch. Od úvodního hvizdu byli fotbalovější, rychlejší, v neustálém pohybu, dobře kombinovali a jak si domácí postěžovali, půlhodiny jim nechtěli půjčit balon. Ve 25. to také bylo 0:3. Ve druhé půli si nějakou tu šanci připravili i domácí, góly však padaly zásadně na druhé straně. Dvě branky vítězů dal Mišík, jenž odmítl hattrick, aby prý nemusel přispět do kasy, dále stříleli Knytl, Kočinský, Svoboda, Pazdera a Kasl.
Žďársko - Fotbalisté Bystřice B si po divoké remíze v Radostíně spravili chuť.V7. kole okresního přeboru doma jednoznačně přehráli Jimramov, který si tak z Lužánek odvezl pětigólový příděl. Soutěži nadále vévodí Štěpánov, který uspěl v derby s Nedvědicí.
Jihlavsko - Nečekaně jednoznačnou záležitostí Janovic se stal tahák 7. kola fotbalové I. A třídy skupiny A, ve kterém si Speřice odvezly ze Stáje šestigólový výprask. Ve skupině B si výborně počínala Stará Říše.