Rebel Duda má další problém, prý zbil chodce!
Chomutov /OD SOUSEDŮ/ - „Většinu informací máme jen z médií,” nechce se k případu příliš vyjadřovat generální manažer chomutovských hokejistů Jaroslav Veverka.
Chomutov /OD SOUSEDŮ/ - „Většinu informací máme jen z médií,” nechce se k případu příliš vyjadřovat generální manažer chomutovských hokejistů Jaroslav Veverka.
Tábor –Klienti vyčkávají na vyjádření cestovních kanceláří. Nechtějí platit storno poplatky.
Zlaté Hory – Lepší televizní signál mají obyvatelé Jesenicka. Česká televize spustila poslední lednový den digitální vysílání z Biskupské kopy u Zlatých hor. Vysílač slouží pro dokrytí území, na které „nedosáhne“ signál z Pradědu.
Karlovy Vary, Plzeň – Tak přeci jen. Hokejista Radek Duda skutečně minulý týden napadl v Karlových Varech chodce, s kterým se dostal do konfliktu na přechodu při jízdě autem.
Nerušit, čtu si. Právě tento nápis zdobí visačku na kliku, kterou si odnesli včera všichni prvňáčci z pelhřimovské knihovny.
Děčín – Ani jednoho klienta nemá na severu Afriky v Tunisku a v Egyptě děčínská cestovka Dezka.
Železný Brod – Na velké modernizace kina radnice nemá peníze. Města v okolí se přitom kiny chlubí.
Liberec, Jablonec nad Nisou – Z vysněné dovolené se nyní stala pro mnohé Liberečany a Jablonečany noční můra. Jet nebo nejet do Egypta? Někteří dovolenou přesouvají na jiný termín nebo letí jinam.
Náchodsko – Jako ve zlém snu si teď připadá Iveta P. z Nového Města nad Metují. Spolu se svou babičkou a ještě jednou paní, babiččinou kamarádkou, mají objednaný zájezd do Egypta. Nyní, z důvodů tamních nepokojů, se rozhodly zájezd zrušit, nebo alespoň přeložit na jiný termín.
Jablonec n. N., Liberec - Z vysněné dovolené se nyní stala pro mnohé noční můra. Letět nebo neletět za teplem do Egypta?
Káhira - Egyptský prezident Husní Mubarak dnes pod tlakem masových protivládních demonstrací oznámil, že nebude znovu kandidovat v podzimních volbách hlavy státu.
Karlovy Vary – Hokejista Radek Duda skutečně minulý týden napadl v Karlových Varech chodce, s kterým se dostal do konfliktu na přechodu při jízdě autem.
Strakonice – Co dostanu za vysvědčení? Nevím, asi zaracha, říká jedenáctiletý Michal.
Klatovy, Plzeň - Jedenáctiletá pohlavně zneužitá dívka už nebude muset v Klatovech vyprávět o svém děsivém zážitku ve stroze vypadající policejní kanceláři, kde se nesvůj cítí i dospělý, ale usedne v nové speciální výslechové místnosti pro dětské svědky a oběti trestné činnosti, která má odbourat její stres.
Znojmo – Zcela nový pořad pod názvem Otazníky v podkroví připravuje pro letošní rok znojemská Městská knihovna.
Chomutov - „Většinu informací máme jen z médií,” nechce se k případu příliš vyjadřovat generální manažer chomutovských hokejistů Jaroslav Veverka
Svitavy – Změny v televizi. Vysílač Kamenná Horka zapíná digitální dokrývač a vypíná ČT2. Lidé se na Svitavsku dočkali pokrytí digitálním signálem v méně dostupných lokalitách. Avšak se zpožděním. Změny se dotknou i diváků, kteří přijímají analogový signál ČT2.
Hradec Králové - Afričtí muži v poslední době projevují nebývale velký zájem o ženy z východních Čech.
Karlovy Vary – Řidič, který před týdnem napadl pěstmi v Karlových Varech třiašedesátiletého chodce na přechodu, byl zřejmě hokejista Radek Duda. Informaci v pondělí přinesla televize Nova.
České Budějovice – V úterýráno se objevil poprvé v Budvar Aréně, absolvoval s novým týmem rozbruslení a večer také první zápas v Brně. Dvojnásobný mistr světa Jiří Vykoukal (39 let) dohraje zbytek letošní extraligové sezony v obranných řadách HC Mountfield.
Ostrava, Praha /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ – Známý textař, hudebník a producent Petr Šiška se objeví na televizní obrazovce opět jako moderátor zábavného pořadu. Od příštího týdne, každý čtvrtek večer od 20 hodin, se stane na ČT 1 průvodcem vědomostní soutěže nazvané Vysoká hra.
Karlovy Vary - Pachateli hrozí trestní stíhání z výtržnictví a újmy na zdraví, za což by mu hrozily až tři roky vězen
Jablonec nad Nisou, Praha – Třiadvacetiletý Zdeněk Bradáč se více než dvacetkrát zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. V nejbližších dnech se chystá pokořit další rekordy.
Třebíč – Nemocnice v Třebíči čelí trestnímu oznámení kvůli smrti novorozence, podle otce dítěte zanedbali lékaři z gynekologicko-porodního oddělení péči.
ČR /INFOGRAFIKA/ – Internet se stal nedílnou součástí života, stejně jako noviny nebo televize. Vybrat si dnes mohou lidé z mnoha variant.
Týniště nad Orlicí – První reprízu komedie Kdo neskáče, není Čech! má za sebou divadelní soubor Temno.
Hradec Králové – Afričtí muži v poslední době projevují nebývale velký zájem o ženy z východních Čech.
Plzeň /AKTUALIZOVÁNO/ - Neformální domácká místnost, která má policii usnadnit komunikaci dětskými oběťmi i svědky trestných činů, začíná sloužit v areálu Fakultní nemocnice v Plzni. Druhá taková výslechová místnost v kraji bude otevřena v Klatovech.
Jiří Kohout - Pana Kortana z Boru jsem poprvé viděl v pro něj nepříliš příjemné situaci.
Opava – Po jedné televizní reportáži ze středy 26. ledna možná některým návštěvníkům opavského Obecního domu trochu zatrnulo. Ze zdejších sklolaminátových vitrín údajně uniká toxický styren. To však zatím nebylo prokázáno.
Essen - Nejlepší cyklokrosař světa si trikot šampiona náležitě užívá.
Jičínsko – Olda má pětapadesát, má na sobě červenou vestu, na jedné noze botasku, na druhé jen tlustou ponožku a jakousi sandálu.
Beroun /FOTO/ - Nově zrekonstruované prostory berounského kina Mír se i letos staly centrem slavnostního předávání cen Českého filmového a televizního svazu FITES Trilobit.
Karlovy Vary - Svaz důchodců pořádal pro své členy další akci
Pelhřimovsko – Nejoblíbenějším dívčím jménem loni na Pelhřimovsku byla Tereza. Dostala se před jména Eliška a Nela. Mezi chlapci vede Jan, který předběhl Davida a Tomáše.
Benešovsko – Informace o tom, že se na Benešovsku mají rušit některé pobočky České pošty považují její zaměstnanci za pouhou fámu.
Ostrava, Praha /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR/ - Známý textař, hudebník a producent Petr Šiška se objeví na televizní obrazovce opět jako moderátor zábavného pořadu. Od tohoto týdne, každý čtvrtek večer od 20 hodin, se stane na ČT 1 průvodcem vědomostní soutěže nazvané Vysoká hra.
Liberec /FOTOGALERIE/ – „Kdo jiný by měl lyžovat na Ještědu než Liberečané? Ještěd je jejich, mělo by sjíždět kopec víc místních,“ vysvětlil Jindřich Pešek z lyžařské školy Sportovního klubu Ještěd, čemu má především sloužit víkendová škola pro děti. Měla by přilákat Liberečany k lyžování a taky k Ještědu už v tom nejútlejším věku.
Opava – Po reportáži televize Nova ze středy 26. ledna možná některým návštěvníkům opavského Obecního domu trochu zatrnulo. Ze zdejších sklolaminátových vitrín údajně uniká toxický styren. To však zatím nebylo prokázáno.
Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 31. LEDNA/ - „Ať ten sníh netaje. Ať ještě vydrží, alespoň na Štědrý den,“ skuhrala jsem před Vánoci. Pochopitelně roztál. Přišly teploty kolem plus deseti stupňů a za pár dní pak mrazy kolem mínus dvaceti stupňů, a to vše do konce roku 2010.
Ústí nad Labem /AKTUALIZOVÁNO/ - Dvacet minut z aktuálního dění, sportu i kultury. Ústí spouští svou vlastní televizi. První vysílání plánuje TV Ústí na úterý. Zatímco starostové obcí na Ústecku se radují z možného zviditelnění, někteří Ústečané kroutí hlavou nad smyslem takového kroku.
Staré Město /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Polonéza, kouzelník či ochutnávka vín. Mimo pestré hudební nabídky se jednalo o trio největších lákadel sobotního Plesu města, který se uskutečnil ve staroměstském Sportovním a kulturním centru.
Káhira - V oáze Fadžúm jižně od Káhiry vězni zabili policejního generála a dalšího odvlekli na neznámé místo.
Strakonice - Darina Johnová: Doufám, že teď už vedení bude spokojené, musíme v neděli vyhrát na Valosunu, abychom nahradily ztrátu ze zápasu s Hradcem Králové.
Rychnovsko - Dvě děti v regionu sledoval neznámý člověk. Policie, školy i rodiče jsou v pozoru.
Nižbor - V televizi někteří nejprve sledovali snažení českých hokejbalistů na plzeňském turnaji, kde hrálo i několik hráčů, kteří nastupovali v dresu hokejových Medvědů a Kladna. Na hřišti si to pak rozdali s vervou a střeleckým apetitem.
Opava - Bratrské duo Ethan a Joel Coenovi patří k nejoriginálnějším americkým režisérům a jejich snímky jsou očekávány řadou fanoušků.
Vrbno, Ostrava -Odvážná čtveřice studentů a dva pedagogové z vrbenského sportovního gymnázia se utkala ve středu 19. ledna v Ostravě o postup do dalšího kola mládežnické televizní soutěže Bludiště.
Bern /ROZHOVOR/ - Hned dva čeští krasobruslaři dnes na ME pojedou o cenné kovy. Tomáš Verner i Michal Březina měli dobrou náladu.
Káhira /AKTUALIZOVÁNO/ – Protivládní protesty v Egyptě si od úterý už vyžádaly 74 mrtvých a jen páteční nepokoje v Káhiře, Alexandrii a Suezu 68.