Pravda o televizní zábavě
Seriál - Japonsko očima rodačky z Boleradic.
Seriál - Japonsko očima rodačky z Boleradic.
Brno - Psycholožka Alice Studničková pomáhá týranému Jakubovi a Ondřejovi s návratem do normálního života.
Veverská Bitýška - V polích obilí za Veverskou Bítýškou na Brněnsku je jen pruh vzrostlých stromů. Z dálky to vypadá jako oáza uprostřed zelených lánů.
Brno - Kauza Kuřim zasáhla do života i těm, kteří nemají s děsivým týráním nic společného. Třeba majitelům chaty, v níž mučili Ondřeje a Jakuba.
Kutná Hora/ Špatná zpráva pro všechny, kdo neví kam se zahradním odpadem, starou televizí nebo oblečením. Uvažoval-li o areálu bývalého koupaliště v Kutné Hoře, musí si pospíšit. Technické služby brzy začnou s oplocováním a úpravou této nelichotivé vizitky města.
Ústí nad Orlicí - Letošní městské slavnosti se od minulých výrazně lišily, což se projevilo i v návštěvnosti.
Brno - Kauza Kuřim mění život i lidem, kteří nemají s děsivým týráním nic společného. Třeba majitelům chaty, v níž mučili Ondřeje a Jakuba.
Týniště nad Orlicí - V pátečním posledním vystoupení fotbalistů SK Týniště nad Orlicí v letošním divizním ročníku v Olšině by v sestavě domácího mužstva neměl chybět záložník Jan Plašil.
Havlíčkův Brod - Kabelová televize HBin letos oslaví deset let vysílání v Havlíčkově Brodě. Od začátku pro ni natáčí Libor Blažek, nenápadný fotograf a kameraman v jedné osobě, který pracuje často sám, někdy s moderátorem nebo se studenty. Pokud uvidíte někoho s obrovskou brašnou pádit městem, bude to zřejmě právě on.
Praha - Spisovatelka a scenáristka Alexandra Berková, s jejímiž fejetony se čtenáři pravidelně setkávali i na stránkách našeho listu, zemřela tento týden v Praze.
PLZEŇ - Křest v barvách národního týmu mužů má za sebou plzeňský házenkář Roman Bečvář mladší. Sice šlo pouze o středeční exhibiční utkání proti týmu složeného z hráčů bývalého Kovopetrolu Plzeň, který slavil desetileté výročí od zisku domácího mistrovského titulu, přesto si svůj debut patřičně užíval.
Mladá Boleslav/ Fankluby FK Mladá Boleslav chtějí zesílit podporu spojenými silami.
Hranice -„Dlouho jsem přemýšlela, co mě k této práci přivedlo. Chtěla jsem být vždyckyoperní zpěvačka,“ začala vyprávění o své práci Martina Kvašová, která je v současnosti zpravodajkou České televize
Hranice -„Dlouho jsem přemýšlela, co mě k této práci přivedlo. Chtěla jsem být vždyckyoperní zpěvačka,“ začala vyprávění o své práci Martina Kvašová, která je v současnosti zpravodajkou České televize.
České Budějovice - Trenér milevských fotbalistů Jaroslav Vavroch ví, proč jeho tým postoupil do divize.
Pardubice - Máte zájem vidět na vlastní oči zázemí pardubických policistů, popřípadě se s nimi osobně sejít, aniž by vám hrozilo zatčení? Tak máte právě v pátek ideální možnost!
Praha - Mladičká slečna s maorskou krví v žilách se odvážně vrhá do vln Vltavy. Co na tom, že se v protivodné brance číslo osm její loď obrací a jen s námahou ji dostává zpátky na hladinu.
Region - Firma Elektrowin pořádá akci, která propaguje systém zpětného odběru elektrospotřebičů.
Hana Zagorová vystoupí v úterý 24. června v amfiteátru Na stráni v areálu rožnovského skanzenu společně s Petrem Rezkem. Koncert začne v 19.30 hodin. Devítinásobná „Zlatá slavice“ poskytla Valašského deníku exkluzivní rozhovor, ve kterém prozradila svůj vztah k Valašsku, frgálu a slivovici.
Mutěnice - Nečekaný pohled se naskytl ve středu brzy ráno prodavačkám mutěnického obchodního domu.
Kolín/ Další disciplínou dětské olympiády byl aerobik. Toho se zúčastnilo 150 žáků. Soutěž probíhala v hale Spojů a organizace se ujala Jana Jeřábková se svým týmem lektorů Fit studia Arena.
Prostějovsko - Návrat z dovolené může někomu přinést šok. Zvláště ve chvíli, kdy zjistí, že jeho byt či dům byl vykraden. Loni se v našem regionu opakoval podobný scénář v období letních prázdnin osmkrát.
Chebsko - Tomáš Wiesner z Františkových Lázní bude prý nyní držet palce Turkům
Zlínský kraj - Šestasedmdesát lidí, kteří porušili léčebný režim v pracovní neschopnosti, potrestali ve Zlínském kraji za letošní první čtvrtletí pracovníci České správy sociálního zabezpečení.
Brno - Barbora Škrlová kriminalistům vypověděla, že je oběť. Byla prý objektem orgií, které měly sadomasochistický ráz.
Zlínský kraj - Šestasedmdesát lidí, kteří porušili léčebný režim v pracovní neschopnosti, potrestali ve Zlínském kraji za letošní první čtvrtletí pracovníci České správy sociálního zabezpečení.
Potřetí jsem už tu „bábu v krabičce“ prostě ignoroval
STŘÍBRO - Nevšedního koníčka má Laco Kajaba ze Stříbra
Chrudim - V přípravách na premiérový prvoligový ročník nejsou zapojeni jenom hokejisté HC Chrudim.
Brno (ONLINE) - Místo hrajících si dětí poslušné roboty. A místo zlobení poslouchání přísných rozkazů, které střídalo mučení. Tak vypadalo dětství dnes osmiletého Ondřeje a jeho o dva roky staršího bratra Jakuba z Kuřimi na Brněnsku.
Kladno - „No konečně,“ mohl si ulevit Petr Michálek z Kladna po tom, co roky usiloval o nějaký ten úspěch v Tip lize. Z jeho rodiny vyhrál už kdekdo – rozuměj nevlastní otec a bratr Vlasta a Martin Půčkovi. Teď se dočkal i on!
Prostějov - Třináct odpovědí trenéra divizní Konice Karla Procházky.
ŠVIHOV - Řidič vozu VW Golf narazil v noci z úterý na středu do domu ve Švihově
„Hej, nemáš pár drobáků?“ prolétlo mi kolem ucha. „Vypadám snad na to, že ne!“ zlostně jsem ucukl, když mi někdo zezadu položil ruku na rameno. I když obyčejně nechám takové dotazy viset ve vzduchu, neboť bydlím v centru a vím, která bije, na chvíli jsem se ale nějak zastyděl a otočil se.
Havana - Podle kubánské televizeFidel Castro ještě zdaleka neumírá, naopak plánuje další strategie s bratrem prezidentem iVenezuelou.
Brno - Sledujte s námi minutu po minutě proces ze soudní síně.
České Budějovice - Ze soudní síně.
Velké Opatovice - Mám hlad. Už to stačí. Chci spát. Nebo například je mi horko. I toto mohou sdělit nemluvňata svým rodičům. Nepoužívají ovšem slova, ale znakovou řeč pro slyšící batolata, jejíž kurzy v těchto dnech pořádá Markéta Dufková z Velkých Opatovic.
Rožnov pod Radhoštěm - Jubilejní dvacátý ročník Setkání heligonkářů se v neděli (22.6.) uskuteční v Rožnově pod Radhoštěm. V sále tamního Společenského domu zároveň oslaví pětadvacet let existence legendární rožnovský soubor Heligonka.
KARLOVY VARY - Fotbalista Patrik Berger byl hostem letošního ročníku závodů ve sjezdu na divoké vodě Kanoe Mattoni.
Ústí nad Labem - Více než sto filmů během své úspěšné kariéry natočila Jana Brejchová. Také Noc na Karlštejně, Pannu a netvora, Kdyby tisíc klarinetů…
Bohumín - Bohumínský kouzelník Ondřej Sládek má teprve třiadvacet a už je mistrem svého „řemesla“. Nedávno v Uherském Brodě vyhrál Mistrovství České republiky v moderní magii.
PLZEŇ - Vztek, beznaděj, nechápavé pohledy. Téměř až fyzická bolest.
Benešov/ Je po nadějích, český tým jede domů
Dublin - „Dobrý den, co si dáte k pití?“ ptá se hnědovlasá servírka v centru Dublinu ve čtvrti Temple Bar a podává jídelní lístek v česko – anglické verzi.
Příbramsko/ Dnes se na fotbalovém EURO 2008 uzavře první ze čtyř základních skupin. Připojí se k postupujícímu Portugalsku naše reprezentace nebo Turci?
Zlín - Příběh starého vladaře a milujícího otce Krále Leara, kterého vlastní děti dohnaly k šílenství, s Dušanem Sitkem v hlavní roli, si ve třech květnových dnech natočila Česká televize ve zlínském Městském divadle.
Zlín - Příběh starého vladaře a milujícího otce Krále Leara, kterého vlastní děti dohnaly k šílenství, s Dušanem Sitkem v hlavní roli, si ve třech květnových dnech natočila Česká televize ve zlínském Městském divadle.
Náchod - Středeční fotbalové utkání Česko–Portugalsko mohli fanoušci sledovat na velkoplošné obrazovce přímo na náměstí T. G. Masaryka v Náchodě.
JAZYKOVÝ MINIFEJETON - Možná si v duchu říkáte, že titulek je poněkud out, vždyť fotbal je kopaná a kopaná fotbal, gól branka a branka gól, někdy hezký, jindy laciný a kdovíjaký ještě.