
Rihanna a Timberlake zazářili na cenách MTV
LAS VEGAS - Americká hudební televize MTV v pondělí po čtyřiadvacáté rozdala své ceny za nejlepší klipy Video Music Awards.
LAS VEGAS - Americká hudební televize MTV v pondělí po čtyřiadvacáté rozdala své ceny za nejlepší klipy Video Music Awards.
PARDUBICE - Muž mnoha profesí v pondělí 10. září od 19 hodin zahájí šestou sezonu Laskavých večerů s knížkou, které na Komorní scéně Anežky České pořádá Východočeské divadlo (VČD).
ZLÍNSKÝ KRAJ - Pavouka jménem zápřednice jedovatá už neznají jen obyvatelé tropických oblastí. Stále častěji ho lze nalézt také na lukách Slovácka. Přírodovědci tvrdí, že za jeho výskyt mohou klimatické změny posledních několika let.
PLZEŇ - Plavidlo, které bylo při letošní netradiční plavbě, která se uskutečnila v sobotu na řece Radbuze v Plzni, vyhodnoceno jako nejlepší, vymyslela šestiletá dívka.
MANEROV - Hráčská vášeň poznamenala životní osudy dvaapadesátiletého Miroslava Kříže z Manerova.
VÝCHODNÍ ČECHY - Všichni prodejci nejsou poctiví, někteří uvádějí podezřelé obchodní podmínky, které mohou být nevýhodné.
ZLÍNSKÝ KRAJ - Pavouka jménem zápřednice jedovatá už neznají jen obyvatelé tropických oblastí. Stále častěji ho lze nalézt také na lukách Slovácka. Přírodovědci tvrdí, že za jeho výskyt mohou klimatické změny posledních několika let.
ŘÍM - Tak, kde všude jsem dnes nebyl? Tak, předně ve vatikánských muzeích, nezhlédl jsem tedy ani Rafaleovu Athénskou akademii, ani Sixtinskou kapli o níž tu už šla řeč, logicky jsem nenavštívil ani blízký chrám Svatého Petra. Zdaleka jsem se vyhnul Andělskému hradu, ba i Koloseum či Forum Romanum jsem dnes pominul.
PĚNČÍN - Starosta Pěnčína Hübel se ohradil proti televizní reportáži.
PRAHA - V pořadí druhý speciální díl soutěžního pořadu Ber nebo neber uvede zítra večer televize Prima. Zatímco výtěžek z toho prvního byl věnován Nadaci naše dítě, tentokrát peníze poputují na konto Unicefu.
NÁCHOD - Prach. Největší nepřítel, který na Náchod útočí ze znečištěného ovzduší. Zjistili to pracovníci Státního zdravotního ústavu v Praze, kteří během loňského října prováděli v Náchodě čtyřiadvacetihodinové měření ovzduší.
Orlickoústecko - Dnes jsme se ptali fotbalových trenérů našeho regionu.
SLOVÁCKO - Pavouka jménem zápřednice jedovatá už neznají jen obyvatelé tropických oblastí. Stále častěji ho lze nalézt také na lukách Slovácka. Přírodovědci tvrdí, že za jeho výskyt mohou klimatické změny posledních několika let.
PĚNČÍN - Starosta Pěnčína Hübel se ohradil proti televizní reportáži
OSTRAVA - Šrotozemšťan. Tak je označena futuristická socha vyrobená z opotřebovaných elektrospotřebičů. Jedna taková vznikla v minulých dnech na Jiráskově náměstí v Ostravě v rámci akce nazvané Nakrmte Šrotozemšťana 2007.
USA - Nejhledanější terorista světa Usáma bin Ládin se chystá vystoupit ztemnoty. Kšestému výročí teroristických útoků na New York a Washington z11. září 2001 přichystal novou videonahrávku.
PRAHA - Pražští žáci jsou malými ekology. Vyplynulo to z exkluzivního průzkumu, který Deník připravil mezi školáky prvního a druhého stupně. Na otázku, co je největším nebezpečím pro lidstvo, dvacet procent dotazovaných dětí odpovědělo, že globální oteplování.
BLANSKO - Anketa odhalila, co je podle dětí zlem ve světě. Děti kopírují své rodiče.
ŠUMPERK - Hokejová sezona se blíží a na startu stojí i šumperští Draci. Ti za pár dní vstoupí po pěti letech opět do první ligy, ovšem změny k lepšímu chystá vedení klubu i mimo ledovou plochu.
PRAHA - Podle exkluzivního výzkumu Deníku jsou děti vůči přírodě citlivější. Přichází totiž nová generace, tvrdí sociologové.
CHEBSKO - Třetina dětí by byla nejspokojenější, kdyby nemusela chodit do školy
OLOMOUC - Páteční vydání Olomouckého deníku jako obvykle doprovází TV magazín s fotbalovým štístkem Šmicrem na titulní straně. Titulní fotografie našeho listu už ale optimistická není. V Jeseníkách štěstí rozhodně nepršelo a navíc srážky neustávaly ani večer, což vzbuzuje nervozitu i v lidech na Olomoucku. A co si ještě můžete přečíst?
USA - Jak se blíží šesté výročí teroristických útoků na New York a Washington z 11. září 2001, objevují se ve Spojených státech stále častěji otázky, jak si tuto událost se třemi tisíci obětí nadále veřejně připomínat.
PLZEŇ - Cyklistický vládce Šumavy sleduje výkony syna na Vueltě a kola si hlavně užívá.
VÝCHODNÍ ČECHY - Všichni prodejci nejsou poctiví, někteří uvádějí podezřelé obchodní podmínky.
FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - Téměř pět set korun musela zaplatit důchodkyně Josefa Kubová z Frýdlantu nad Ostravicí za nespojený hovor do pořadu televize Prima.
HRADEC KRÁLOVÉ - Z Hradce Králové od začátku školního roku vysílá nový Školní informační kanál pro školy.
PRAHA - V půlce příštího týdne zahájí Symfonický orchestr Rakouského rozhlasu a televize ORF se svým šéfdirigentem Bertrandem de Billy 17. ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražský podzim.
PRAHA - 12. září 2007zahájí Symfonický orchestr Rakouského rozhlasu a televize ORF se svým šéfdirigentem Bertrandem de Billy 17. ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražský podzim.
BLANSKO - Devět dětí z dvaceti by v zemi zavedlo trest smrti. Odsuzují vraždy a teroristy.
Třebíz - Filmový štáb pod vedením režiséra Zdeňka Trošky se rozjel natáčet v pořadí již šestou filmovou pohádku tentokrát do jedinečných prostor Národopisného muzea ve Třebízi u Slaného.
OSTRAVA - Českou premiérou pohádky O princezně, která ráčkovala zahájí v pátek 7. září ostravské Divadlo Petra Bezruče novou divadelní sezonu.
VÝCHODNÍ ČECHY -Minulý týden jsme se v naší pravidelné rubrice věnovali nákupům přes internet a dnes se zaměříme na problémy, které by mohly vzniknout.
VÝCHODNÍ ČECHY - Všichni prodejci nejsou poctiví, někteří uvádějí podezřelé obchodní podmínky.
VÝCHODNÍ ČECHY - Všichni prodejci nejsou poctiví, někteří uvádějí podezřelé obchodní podmínky.
BLANSKO - Devět dětí z dvaceti by v zemi zavedlo trest smrti. Odsuzují vraždy a teroristy.
ZABŘEH - Sladká výtvarná dílka se rodí téměř každý týden pod rukama šikovné cukrářky Soni Unzeitigové v zábřežské pekárně.
OLOMOUCKÝ KRAJ - Vytrvalý déšť, rozvodněné řeky a silný vítr mohou ohrozit obyvatele Olomouckého kraje. Kvůli možnému řádění živlů vydal včera varování Český hydrometeorologický ústav
OLOMOUCKÝ KRAJ - Vytrvalý déšť, rozvodněné řeky a silný vítr mohou ohrozit obyvatele Olomouckého kraje. Kvůli možnému řádění živlů vydal včera varování Český hydrometeorologický ústav.
OLOMOUC - Vytrvalý déšť, rozvodněné řeky a silný vítr může ohrozit obyvatele Olomouckého kraje. Kvůli možnému řádění živlů vydal včera varování Český hydrometeorologický ústav.
OSTRAVA - Českou premiérou pohádky O princezně, která ráčkovala zahájí v pátek 7. září ostravské Divadlo Petra Bezruče novou divadelní sezonu.
OSTROMĚŘ - Kvůli úklidu po plánované rekonstrukci školní budovy v Ostroměři, kam nastoupilo 187 žáků, z toho 17 prvňáčků, zahájili školní rok až včera.
PRAHA - Na chalupu přijedou tři muži a zdvořile zaklepou. Otevřou dva starší manželé. „Dobrý den, co si přejete? zeptají se. „Já jsem nový majitel a tahle chalupa vám už nepatří,“ zní odpověď. Jak to? Jejich syn měl v Praze firmu, nadělal dluhy, a protože jeho rodiče souhlasili uvalit na chalupu zástavní právo, v exekuci se jejím prodejem uhradily dluhy. Jen to původním majitelům nikdo nestačil včas sdělit.
OKROUHLÉ HRADIŠTĚ - Tělo kost a kůže, zkrvavené končetiny, nezhojená zranění, klec, kde se sotva otočí. Takhle často končívají šampióni chrtích dostihů, když doslouží. Obrázky uveřejněné před časem v médiích otřásly i Lucií Mirič z Okrouhlého Hradiště, která se rozhodla týrané psy z Irska, Velké Británie a Španělska zachránit
PLZEŇ - Nikdy bych rodičům neřekl, že kouřím. Odmítám jim říkat, kdy přicházím domů. Neřekla bych rodičům, že už mám za sebou pohlavní styk. To jsou názory některých plzeňských školáků, které jsme oslovili v naší anketě. Výsledky byly neúprosné. Větší část školáků si s rodiči nerozumí, proto se jim nesvěřuje.
PRAHA - S novými příběhy oblíbených hrdinů se 8. října přihlásí o slovo seriál televize Nova Pojišťovna štěstí, který tak vstoupí do své třetí řady. Poslední klapka celé série, která čítá patnáct dílů, se ozvala jen před několika dny v zahradnictví ve Všenorech.
VYŠKOV - Díky svému povolání se Vyškovan Pavel Otevřel dostává na místa a setkává se s osobnostmi, o kterých se „obyčejným lidem“ ani nesní. Jako kameraman České televize procestoval celý svět.
LOMNICE NAD POPELKOU - Dětská televize mapuje vlakovou dopravu od počátků až do současnosti. Průřez vlakovou dopravou od nejstarších motorových vozů až po nejmodernější technologie se rozhodli zdokumentovat mladí reportéři dětské televize z Lomnice nad Popelkou.
PARDUBICE - Předpokladem hry zvané lední hokej je umět bruslit.
DĚČÍNSKO - Pokud dítě, které se jde svěřit, rodič odmítne, dítě se zatvrdí