Votice - V prvním kole Ondrášovka Cup (dříve Pohár ČMFS, pozn. red.) se očekával zajímavý souboj a ze strany hostů i odveta za loňské vyřazení. Střetly se v něm divizní Marila Votice s nováčkem II. fotbalové ligy FC Graffin Vlašim. Stejně jako před rokem skončilo utkání bezbrankovou remízou a o výsledku rozhodoval penaltový rozstřel, tentokrát se však radovali blaničtí rytíři.
Dolní Benešov /AKTUALIZOVÁNO, 3 x VIDEO, FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Slezského FC splnili povinnost favorita a v prvním kole Ondrášovka cupu vyhráli na hřišti Dolního Benešova, hrajícího divizi 0:3.
Votice - V benešovském okrese se o víkendu schyluje k velkému zápasu. V sobotu 25. července od 18 hodin proti sobě nastoupí v poháru ČMFS nazvaného letos jako Ondrášovka cup, divizní SK Marila Votice a nováček II. ligy FC Graffin Vlašim.
Pelhřimovsko - Ze čtveřice týmů, které reprezentují Pelhřimovsko v I. B třídě jsou v plné přípravě zatím tři. V Budíkově vsadili na regeneraci a začnou v pátek.
Turnov - Kdo včera navštívil přípravné fotbalové utkání Pěnčín–Turnov – Slovan Liberec B, byl jistě překvapen. V sestavě libereckého béčka se totiž objevil nejlepší střelec minulého ročníku 1. fotbalové ligy Andrej Kerić!
Turnov - Kdo ve středu navštívil přípravné fotbalové utkání Pěnčín/Turnov– Slovan Liberec B, byl jistě překvapen. Vsestavě libereckého béčka se totiž objevil nejlepší střelec minulého ročníku 1.fotbalové ligy AndrejKerić!
Drachkov - Divizní fotbalisté Marily Votice odehráli ve středu přípravný zápas na hřišti v Drachkově proti ligovému dorostu 1. FK Příbram. Po tvrdé přípravě měli Votičtí ještě těžké nohy, přesto si s mladíky, díky brankám Faitla a Lukeše, poradili.
Kolínsko -Fotbalová příprava na nadcházející sezonu je v plném proudu a okresní týmy hrající krajské soutěže a divizi ladí formu v přátelských zápase nejen o víkendu, ale i v týdnu.
Bor - Přes čtyřicet let se Josef Vacík z Boru věnuje stolnímu tenisu. Od roku 1996 se v Boru pod jeho vedením hraje stolní tenis na vysoké úrovni a byl také trenérem Nikoly Gallerachové, mistryní republiky. Lidé z Boru a okolí jej tedy v anketě nominovali na titul Občana Borska.
Liberec - Necelý týden před startem 1. fotbalové ligy mají trenéři Liberce stále velmi široký kádr hráčů a včerejší přípravné utkání s druholigovým nováčkem z Vlašimi bylo po rakouském soustředění další vhodnou příležitostí prověřit řadu z nich.
Liberec - Na nově položeném libereckém trávníku sehrál nováček II. fotbalové ligy Graffin Vlašim zápas proti ligovému Slovanu Liberec, který již ladil formu na sobotní první mistrovský zápas s Kladnem. Utkání nakonec rozhodl ve druhém poločase Bořek Dočkal.
Milevsko - Na turnaji v Milevsku se představilo béčko druholigového Graffinu Vlašim, které se připravuje na krajský přebor. V konkurenci Písku (ČFL), Milevska (divize) a Tábora (jihočeský přebor) skončilo na posledním čtvrtém místě.
Vlašim - Po úvodní části náročné přípravy na druhou ligu je prozatím trenér FC Graffinu Vlašim Roman Nádvorník spokojen. „Vyhýbají se nám zranění, absolvovali jsme, to co jsme chtěli a vše běží podle plánu.“
Vlašim– Nováček druhé fotbalové ligy FC Graffin Vlašim sehrál přípravný zápas sViktorií Plzeň, pro kterou bylo utkání generálkou na ligové boje, což potvrdila dvougólovou výhrou díky trefám Petržely a Střihavky.
Plzeň /FOTOGALERIE/ - Závěrečné utkání v rámci letní přípravy na nadcházející ročník první Gambrinus ligy vyšlo fotbalistům Viktorie Plzeň na jedničku. Na hřišti Vlašimi vstřelili v sobotu dvě branky, sami přitom neinkasovali.
Kladno - Přesně za týden ve 20 hodin zahájí v Liberci nový ročník Gambrinus ligy fotbalisté Kladna. Severočeši původně měli být jejich soupeřem v generálce na ligu, los ale plány překazil, a tak borci SK už pošesté v novodobé prvoligové historii klubu zamíří do Německa.
Salzburg (Rakousko) - Ve dnech 30. května až 1. června 2009 se týmy mladších a starších žáků FC Graffin Vlašim zúčastnily fotbalového turnajev rakouském Salzburgu.
Litol - I když se litolskému týmu nepovedl závěr soutěže, s umístěním v krajském přeboru mohou být spokojeni. Já jsem spokojený maximálně, pochvaluje si postavení v tabulce trenér Pavel Jareš.
Beroun - Fotbalisté Českého Lva – Unionu Beroun měli po polovině soutěže na kontě jen patnáct bodů. Přes zimu ale dokázalo berounské vedení přivést čtyři kvalitní hráče z Králova Dvora. Ti byli velkými oporami a mají značný podíl na konečném výsledku Českého Lva – Unionu Beroun.
Velvary - Na trávníku ve Velvarech ve středu vyhráli fotbalisté SK Kladno předposlední přípravný zápas před startem I. ligy. Porazili nováčka II. ligy Graffin Vlašim. Ten ukázal, že v přípravě tradičně umí na SK zahrát.
Velvary - Na trávníku ve Velvarech ve středu vyhráli fotbalisté SK Kladno předposlední přípravný zápas před startem I. ligy. Porazilidruholigového nováčka Graffin Vlašim. Ten ukázal, že v přípravě tradičně umí na SK zahrát.
Bolina /FOTO, VIDEO/ - Dva cestující z osobního automobilu Volkswagen Golf skončili ve středu 15. července po poledni v péči lékařů ambulance benešovské nemocnice poté, co se jejich auto srazilo s linkovým autobusem.
Kladensko - Na dvou frontách se ve středu v přípravě na novou sezonu ukáží seniorské celky SK Kladno. Áčko bude hrát od 17 hodin ve Velvarech proti nováčkovi druhé nejvyšší soutěže Vlašimi, v Zákolanech v 18 hodin změří síly divizní béčko Kladna s rovněž divizními Horními Měcholupy.
Plzeň - Do začátku první fotbalové Gambrinus ligy zbývají necelé dva týdny a trenér fotbalistů Viktorie Plzeň Pavel Vrba se snaží co nejlépe poznat výkonnost a aktuální formu svých svěřenců.
Kladno - Fotbalovým fanouškům na severozápadě okresu bude se ve středu v 17 hodin naservírován zajímavý duel. V něm sepředstaví prvoligový SK Kladno, kterýna pažitu Slovanu Velvary přivítá nováčka druhé ligy, celek Vlašimi, který má v přípravě výtečné výsledky.