Jablonec n. N. - Pro mnohé fotbalové fanoušky stále nepochopitelně druhým kolem startuje dnes podzimní fotbalový kolotoč. Jablonecké týmy naskočí do soutěže v krajských soutěžích, ale zahájen bude i Okresní přebor Autoškola Čičmanec.
Liberec -Na dráze v Liberci bojovali plochodrážníci AK Slaný v sobotu o obhajobu republikového titulu v závodu dvojic. Duo Martin Málek – Sebastian Ulamek jelo výtečně, v rozhodující finálové jízdě ho však opustilo štěstíčko a triumf slavil domácí Liberec v sestavě s dalším Slaňákem Vaculíkem a Polákem Walaskem.
Mšeno - Pozdní oběd ve mšenské restauraci zažívací potíže cizinců nezavinil. Potvrdily to výsledky rozboru vzorků jídla, které si cizinci dali v podniku na mšenském náměstí cestou z Krkonoš domů.
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ - V pátek položili na vodu pracovníci firmy P-Boat poslední plato plovoucího mola ke spojovací hrázi přehrady Mšeno. Molo se skládá ze šedesáti plovoucích dílů, z nichž každý unese tunu zátěže.
Kokořínsko -Sobota 1. srpna, 8.45 hodin. Z autobusu, který zastavil poblíž náměstí města MŠENO, vystupují členové Klubu českých turistů Jičín. Mezi nimi nacházím se s potomky Alenou a Janem. Jednodenní letní výlet je dnes nasměrován do CHKO KOKOŘÍNSKO.
Kladensko -O víkendu odstartuje nový ročník fotbalové I. A třídy, kde má ve skupině A Kladensko rekordní počet zástupců za poslední roky – čtyři. Tři celky z rakovnického směru – Velkou Dobrou, Tuchlovice a Lhotu doplní nováček z pomezí našeho a lounského okresu – Sokol Vraný.
Jablonec n. N. - O peněženku s hotovostí a platební kartou přišla v pondělí v poledne jedenašedesátiletá žena při nákupu v obchodním domě v Jablonci nad Nisou – Mšeně.
Jablonec n. N. - Na čtyřech fotbalových hřištích ve Mšeně, v Břízkách a v Lučanech, v sobotu vypuknou boje v 15. ročníku mezinárodního fotbalového turnaje starších a mladších žáků – Junior North Cup 2008.
Mšeno, Kanada - Václav Andelt utekl za hranice, když se k moci dostali komunisté. Letos rodnou zemi navštívil popáté od svého odchodu. V Čechách, hlavně ve Mšeně, zůstal pět týdnů. Navštívil také Mělník a Prahu.
Mělník - Pořádnou porci zápasů si v nové sezoně užijí fotbaloví dorostenci v okresním přeboru. Po dlouhé době má soutěž pouze jednu skupinu, ve které se sešlo čtrnáct týmů. Ty rozehrají soutěž poslední srpnový víkend a hrát se bude také na státní svátek ve středu 28. října.
Mšeno, New York /ROZHOVOR/ - Ani v Americe nelétají pečení holubi přímo do pusy. To poznal na vlastní kůži i Petr Prieložný ze Mšena, který se tam přesto vydal, aby si splnil svůj sen. Sen stát se profesionálním kulturistou.
Lučany n. N. - Nepříliš vydařenou premiéru na lavičce FK Lučany má za sebou nový trenér Antonín Brož, jehož celek prohrál s nováčkem I. B třídy Východočeského kraje Milovicemi 1:2 po poločase 0:1.
Mšeno -„S holubařením jsem začal v první třídě základní školy,“ říká dlouholetý holubář Vladislav Polcer z Dubé, který vystavoval své chovance o uplynulém víkendu na výstavě ve Mšeně.
Vehlovice - Mílovými kroky kráčel vehlovický Liaz celé jaro k postupu. Přesto musel nakonec svůj návrat do třetí třídy potvrdit až vítězstvím v posledním kole nad béčkem Byšic.
Mělnicko - Vehlovický Liaz šel celou sezonu jasně za postupem. Na podzim mu stačili sekundovat pouze fotbalisté Střezivojic, které v jarní části nahradil Řepín. Ten v závěru hodně vytěžil z odstoupení rezervy Mšena, přesto ale na postup nedosáhl.
Žarnovice - Tři borci, kteří v extralize družstev hájí barvy AK Slaný, se vešli do finálové šestice jezdců nedělního mezinárodního mistrovství Slovenska, které na širokém oválu v Žarnovici nečekaně ovládl Čech Tomáš Suchánek, který si zřejmě rozmyslel ukončení kariéry
Mšeno /FOTOGALERIE/ - Olympijská trať zasazená do malebného prostředí chráněné krajinné oblasti. To je Kokořínský triatlon. Jeho patnáctý ročník zlákal k prověrce vlastního fyzického fondu 19 mužů a pět žen. Ze závodu přitom byli vyloučeni profesionálové i aktivní triatlonisté.
Mšeno - Až závěrečný díl první poloviny extraligy plochodrážních družstev naplnil představy Mšena o tom, jak by měla vypadat sezona, ve které PDK Grepl obhajuje stříbro z loňska.
Pojizeří - Z I.A třídy Libereckého kraje míří výš fotbalisté Jablonce nad Jizerou, týmy z Pojizeří ale posílí Bozkov, který postoupil z I.B třídy východ.