Slaný -Plochodrážní stadion ve Slaném ve středu od 18 hodin ožije jednou z největší letošních akcí. Domácí AK Slaný zde pořádá v pořadí čtvrtý podnik plochodrážní extraligy družstev, když první vyhrál, ve druhém měl volný los a třetí nejel ve Mšeně nikdo – proti byla rozmočená dráha.
Jablonec n. N. - Hygienici provádějí každých čtrnáct dní odběry vody z první nádrže jablonecké přehrady. Po celou dobu letošních odběrů testy prokázaly, že voda ve vodní nádrži Mšeno není závadná.
Mělnicko – Fotbalisté Veltrus měli v sobotu po prvním promarněném druhý pokus z celkových tří na proměnění svého postupového snu do I. B třídy /PŘIDÁNA FOTOGALERIE/.
Lomnice n. P. - Lomničtí fotbalisté se v předposledním kole I. A třídy utkali se soupeřem, který po 20 letech sestupuje do nižší soutěže a v minulém kole inkasoval třináctibrankový příděl od Mšena.
Mšeno - Čtyřiatřicet dětí ze mšenské mateřské školy spalo z pátku na sobotu na hradě Houska. Dobově oblečený kastelán děti provedl po hradě a mšenská knihovnice Ivana Říhová jim po večeři předčítala pohádky.
Liberec - V předposledním kole fotbalové I. A třídy vybojovaly sestupující Ruprechtice bod s Jilemnicí, podobně jako Nová Ves v Lučanech. Stráž n. N. prohrála s Velkými Hamry doma, stejně jako Hlavice B s postupujícím Mšenem.
Mšeno - Průjezd ulicemi v centru Mělníka se v posledních dnech znovu změnil. Práce v rámci revitalizace historického centra města skončily v ulici Legionářů a U Tanku a přesunuly se do dalších ulic.
Liberecký kraj - Dvě kola zbývají do konce krajských a okresních soutěží. Vítěz krajského přeboru a staronovým účastníkem divize je Český Dub, ale na dolním konci tabulky zuří boj, kdo sestoupí do I. A třídy.
Liberecký kraj - Dvě kola zbývají do konce krajských a okresních soutěží. Vítězem krajského přeboru a staronovým účastníkem divize je Český Dub, ale na dolním konci tabulky zuří boj, kdo sestoupí do I. A třídy.
Pojizeří, Liberecko - Dvě kola zbývají do konce krajských a okresních soutěží. Vítězem krajského přeboru a staronovým účastníkem divize je Český Dub, ale na dolním konci tabulky zuří boj, kdo sestoupí do I. A třídy.
Liberec - Dvě kola zbývají do konce krajských a okresních soutěží. Vítěz krajského přeboru a staronovým účastníkem divize je Český Dub, ale na dolním konci tabulky zuří boj, kdo sestoupí do I. A třídy.
Mšeno /FOTOGALERIE/ -Tři, dva, jedna… Start! Startovní šňůra letí nahoru a pod ní vybíhá čtyřiasedmdesát dětí a dospělých, mezi nimi dokonce i maminky s kočárky.
Jablonecko - Velké oslavy zažila v sobotu klubovna Jiskry Mšeno v jabloneckých Břízkách, kde místní fotbalisté slavili „hattrick – vysoké vítězství nad Stráži pod Ralskem v poměru 13:1, vítězství v I. A třídě a postup do Krajského přeboru.
Velký Borek/ Základní škola ve Velkém Borku totiž pořádala na moderním florbalovém hřišti první ročník florbalové ligy mladších žákyň mělnického okresu.
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE, VIDEA/ - Ani chladné počasí neodradilo Jablonečany od návštěvy pátečního Prima Dne s Deníkem. Na Mírovém náměstí zhlédli diváci řadu kulturních vystoupení mladých umělců a vyslechli diskusi nad sinicemi v přehradě.
Jablonec n. N. - Povodí Labe chystá velký krok, a to odbahnění všech tří vodních nádrží Mšeno, což přispěje k omezení výskytu sinic. K tématu přehrady proběhne diskuse od 15 hodin na Dni s Deníkem v pátek před jabloneckou radnicí.
Jablonec n. N. - Poklidný průběh měl úterní podvečerní trénink České reprezentace na hřišti Jiskry Mšeno, a tak lékaři národního celku Petr Krejčí a Jiří Fousek pokojně sledovali pohyb hráčů po hřišti a čas si vyplňovali kouřením „za bukem“ v zástěně fotbalových střídaček.
Mělnicko/ Eva Albertová ze Mšena se už několik dní raduje z úspěšně složené maturity. Stejně jako desítky dalších středoškoláků z Mělnicka si v minulém týdnu odbyla svou zkoušku dospělosti.
Mšeno/ Základní umělecká škola ve Mšeně připravuje ojedinělý projekt, při kterém děti na konci června vhodí malované lahve s dopisem do Labe. Další dění ve škole přiblížil ředitel Pavel Dvořák.
Pojizeří - Situace na čele se zdá jasná, zbývá ji jen definitivně potvrdit. Na druhém konci tabulky I.B třídy se ale bude bojovat zřejmě až do poslední chvíle. Na Víchovou, která dostala výprask vPlavech, se bodově dotáhl Železný Brod B a Držkov. Ze hry stále není ani poslední Kokonín, který dokázal porazit 2:0 Zásadu.
Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ - Pravidelný čtrnáctidenní odběr vody z nádrže Mšeno v Jablonci provedla v pondělí pracovnice Krajské hygienické stanice pobočky v Jablonci paní Teplíková.
Mělnicko / Týden před vzájemným utkáním zvýšili fotbalisté Veltrusy náskok na druhé Mšeno už na sedm bodů. K postupu do I. B třídy už jim tak chybí jen poslední krůček. K jistotě stačí, aby ze zbývajících tří zápasů uhráli tři body.
Jablonecko - Fotbalisté Mšena tři kola před koncem soutěže již mají zajištěn postup do Krajského fotbalového přeboru. O jeho postupu rozhodla porážka Lučan v Košťálově.